LENA Guľôčková dráha "Jump"-28%
8,80 € 6,29 €

Výpredaj

Zostavte si svoju guľôčkovú dráhu a sledujte, či vám guľôčka dorazí do cieľa! Máte k dispozícii 31 dielikov a tiež 10 guľôčiek! Výborná zábava pre deti už od 3 rokov. Kvalitné prevedenie značky Lena.

LENA Kuličková dráha - kaskáda-17%
12 € 9,86 €

Výpredaj

Rozvíjejte dětskou fantazii a systémové myšlení s novou kuličkovou dráhou Kaskáda, kde máte k dispozici 46 dílků a také 20 kuliček! Výborná zábava pro děti již od 3 let. Kvalitní provedení značky Lena.

LENA Mozaika veľká, klobúčik 15 mm kryštál
6,20 €

Osvedčená a veľmi populárna hra Mozaika, ktorá vaše deti bude iste baviť. Z 120 krásnych a rôznofarebných klobúčikov s priemerom 15 mm, ktoré sú navyše v tvare kryštálu, môžu zostaviť mnoho obrázkov.

LENA Mozaika veľká pre chlapcov
8,39 €

Fantázii sa medze nekladú s kreatívne mozaikou od Leny. Osvedčená a veľmi populárna hra pre chlapcov obsahuje modrý podklad a dvesto malých klobúčikov, ktoré len čakajú až s nimi budete tvoriť a vytvárať obrázky.

LENA Rolocykel modrý, nový
10,94 € 8,60 €

Nové prevedenie Lena odrážadla rolocykel v modrom prevedení je vhodný pre deti od 18 mesiacov. Napomáha rozvíjať v deťoch stabilitu a koordináciu. Príprava pre jazdu na bicykli pre všetkych malých pretekárov.

LENA Mercedes sklápač s poistkou model Arocs
21,90 € 20,10 €

Veľký plastový nákladiak Mercedes Arocs má sklápač na piesok s rozšírenou korbou pre ťažký náklad. Je vybavený poistkou proti vyklápaniu. Nákladiak je klasická obľúbená hračka, ktorú deti používajú aj ako odrážadlo.

LENA Báger 65 cm s plastovými kolesami v kartóne
15,99 € 14,50 €

Veľký detský bager s plastovými kolesami, ktorý môžete mať doma, na piesku alebo ho deti môžu použiť ako odrážadlo. Bager je veľký 65 cm a je vhodný pre deti už od 3 rokov. Veľmi kvalitné prevedenie populárnej značky LENA.

LENA Smetiarske auto 2 osé, 72 cm
29,40 € 27,20 €

Plne multifunkčné smetiarske auto, o veľkosti 72 cm, s odnímateľnou nádobou na kolieskach a kontajnerom na kolieskach vyrobené z kvalitného plastu a možné použiť ako odrážadlo

LENA Traktor s lyžicou a bagrom, zeleno žltý
20,90 € 20,50 €

Plastový traktor s lyžicou a bagrom v zeleno-žltom prevedení. Veľmi kvalitne spracovaný traktor s moderným dizajnom o veľkosti 107 cm a dynamickou nosnosťou do 50 kg. Hračka je vyrobená v Českej republike.

LENA Truxx domiešavač

LENA Truxx domiešavač

Hodnotenie: 5
7,90 €

Populárny detský truxx domiešavač, ktorý môžete mať doma alebo na piesku. Auto je veľké 27 cm, jeho súčasťou je aj poistka proti vyklopeniu a je vhodné pre deti už od 3 rokov. Veľmi kvalitné prevedenie populárnej značky LENA.

LENA Sklápač 2 osý, 62 cm-35%
21,99 € 14,20 €

Výpredaj

Sklápač 2 osý je plastové auto o veľkosti 62 cm, s rozšírenou korbou na vozenie veľkého a ťažkého nákladu

LENA Auto jeřáb plast 70cm 3-osý Mercedes Actros v krabici
52,85 €

Mechanicky funkční autojeřáb se 6 koly je vyroben z kvalitního plastu, což zaručuje jeho vysokou odolnost. Autojeřáb o velikosti 70 cm dosahuje s plně roztaženým ramenem velikosti až 115 cm. Rameno jeřábu lze otáčet o 270° a.

LENA Auto Titan sklápěč plast 47cm
26,40 €

Sklápěč díky velké nosnosti zaručí možnost převozu téměř čehokoli. díky silné plastové konstrukci a velkým kolům není žádný povrch překážkou. Korba auta je opatřena pojistkou proti nežádoucímu vyklopení. Rozměr.

LENA Autojeřáb plast 70cm 2-osý žlutý v krabici
45,83 €

Mechanicky funkční autojeřáb se 6 koly je vyroben z kvalitního plastu, což zaručuje jeho vysokou odolnost. Autojeřáb o velikosti 67 cm dosahuje s plně roztaženým ramenem velikosti až 115 cm. Rameno jeřábu lze otáčet o 270° a.

LENA  Mercedes požární auto
39,53 €

Mercedes požární auto s plně funkčním vodním dělem, velikost nádržky na vodu 1,6 litru, dostřik vody až 8metrů. Lze použít jako odráželo. Statická nosnost 100 kg

Česká společnost LENA-hračky, s.r.o. se zaměřuje na výrobu a.

LENA  Mini Compact traktor
30,84 €

Kvalitně zpracovaný traktor s moderním designem. Byl navrhnut a vyroben tak, aby odpovídal požadovanému modernímu vzhledu, funkčnosti, odolnosti, kvalitnímu zpracování, maximální hrací hodnotě.

Česká společnost LENA-hračky,.

LENA  Traktor bez lžíce a bagru s přívěsem
25,12 €

Traktor bez lžíce a bagru s přívěsem Kvalitně zpracovaný traktor s vozíkem byl navrhnut a vyroben tak, aby odpovídal požadovanému modernímu vzhledu, funkčnosti, odolnosti, kvalitnímu zpracování, maximální hrací hodnotě.

Česká.

LENA Lena auto Mercedes Actros 65 cm
22,99 € 16,90 €

Klasický veľký plastový nákladiak Mercedes Actros na piesok s funkčnou sklápačkou. Auto je veľmi odolné a je možné ho používať aj doma. Deti ho môžu používať aj ako odrážadlo, nosnosť je 50 kg. Veľmi kvalitné prevedenie populárnej značky LENA.

LENA Bagr Liebherr A 918 Litronic, okrasný kartón
23,60 €

Bager Liebherr A 918 Litronic o veľkosti 48 cm je tým správnym pomocníkom na každom pieskovisku. Každý chlapec ocení veľa možností bagrovania ako napríklad 360° otočnú časť s možnosťou aretácie. Nasaď si ochranú prilbu a začni budovať.

LENA Bubienok kolotoč, priemer 20 cm
7,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Tento pekný bubienok s motívom detského kolotoča si obľúbia všetci malí hudobníci. Súčasťou bubienka je popruh na zavesenie a tiež dve drevené paličky. Bubienok rozvíja kladný vzťah detí k hudbe.

LENA Bubienok s detskými motívmi, priemer 20 cm
7,50 €

Tento pekný bubienok s detskými motívmi vláčika bubienok si obľúbia všetci malí hudobníci. Súčasťou bubienka je popruh na zavesenie a tiež dve drevené paličky. Bubienok rozvíja kladný vzťah detí k hudbe.

LENA Eco aktívny nakladač-11%

LENA Eco aktívny nakladač

Hodnotenie: 4,5
7,99 € 7,10 €

Výpredaj

Aktívny nakladač je vyrobený z recyklovaného plastu s prímesou drevených pilín. Jeho veľmi pevná konštrukcia vonia po dreve. Nakladač je plne mechanicky funkčný, a preto sa hodí sa na každý piesok ale aj do interiéru.

LENA Eco aktívny traktor - žltý
7,90 €

Výpredaj

Tento aktívny traktor je vyrobený z recyklovaného plastu s prímesou drevených pilín. Jeho veľmi pevná konštrukcia vonia po dreve. Traktor je plne mechanicky funkčný, a preto sa hodí sa na každý piesok ale aj do interiéru.

LENA Eco aktívny sklápač-23%

LENA Eco aktívny sklápač

Hodnotenie: 4,5
7,74 € 5,90 €

Výpredaj

Aktívne hasičské auto je vyrobené z kvalitného plastu a veľmi pevnou stavbou. Plne mechanicky funkčná striekačka. Osahuje nádobku na vodu s mechanickou pumpou k vodnému delu a odklopiteľnú kabínu s panáčikom.

LENA Guľková dráha " XL Twister"-22%
14,26 € 11,04 €

Výpredaj

Postav si svoju vlastnú guľkovú dráhu za pomoci 39 dielikov a vďaka XL násypke si môžeš pripraviť všetkých 20 guľôčok v balení! Skvelá zábava pre deti od 3 rokov. Kvalitné prevedenie značky Lena.

LENA Magnetická tabulka Cars, 22cm
11,76 € 9,90 €

Plastová magnetická tabuľka pre deti na kreslenie, obsahujúca ceruzku s kovovým hrotom. Nečakajte na nič, inšpirujte sa motívom Cars a nakreslite si svoje vlastné a nielen to.

LENA Magnetická tabuľka Ľadové kráľovstvo, 22cm
11,76 € 10,20 €

Plastová magnetická tabuľka pre deti na kreslenie, obsahujúca ceruzku s kovovým hrotom. Nečakajte na nič, inšpirujte sa motívom Frozen a nakreslite si svoje vlastné kráľovstvo a nielen to.

LENA Mercedes Arocs sklápač, okrasný kartón-35%
19,63 € 12,60 €

Výpredaj

Sklápač Mercedes Arocs o veľkosti 46 cm si obľúbi každý malý staviteľ! Vyklápacia korba umožňuje jednoduchšiu obsluhu pri akomkoľvek nakladaní a vykladaní. Súčasťou je aj poistka proti nežiaducemu vyklopeniu korby.

LENA Mercedes Autožeriav, Arocs
38,08 € 31,50 €

Plne mechanicky funkčný Autožeriav z radu Lena Gigants o veľkosti 70 cm. Roztiahnuteľné rameno dosahuje veľkosti až 115 cm. Auto má aj bočné výsuvné nohy pre lepšiu stabilizáciu pri nakladaní materiálu a kliny pre zaistenie kolies.

LENA Nakladač Liebherr L538, okrasný kartón
21,99 € 18 €

Nakladač Liebherr L538 s veľkosťou 49 cm si obľúbi každý malý staviteľ. Samostatne pohyblivé predné kolesá zaručia ľahšie ovládanie pri pohybe na akomkoľvek povrchu. Nasaď prilbu a pusť sa do stavby niečoho skvelého.

LENA nakladač s plastovými kolíkmi, v kartóne-13%
16 € 13,80 €

Výpredaj

Veľký detský nakladač s plastovými kolesami, ktory mozete mat doma, na piesky Alebo ho deti Môžu použitý Ako odrážadlo. Nakladač je veľký 69 cm, nosnosť má 100kg a je vhodný pre deti už od 3 rokov. Veľmi kvalitné prevedenie populárnej značky LENA.

LENA Nakladač žlto-čierny-36%
23,49 € 14,90 €

Výpredaj

S týmto nakladačom už nebudeš mať problém s nákladom na piesku Stavaj si a navoz čo najviac materiálu.

LENA Perličkový stav

LENA Perličkový stav

Hodnotenie: 4
7,43 € 6,30 €

Zaujímavá kreatívne hračka pre dievčatá od šiestich rokov. Kompletná sada k pleteniu náramkov priateľstva. Balenie obsahuje tkáčsky stav, nite, 60 g sklenených korálok a podrobný návod s mnohými vzormi.

Spoločnosť LENA-hračky, s.r.o. vznikla v roku 1997. Zameriava sa na distribúciu kompletného sortimentu do všetkých krajín celého sveta. V roku 2005 došlo k uzavretiu výrobného závodu v Nemeckom meste Roth a k presťahovaniu kompletnej výroby hračiek do Českej republiky. Firma sa zameriava na výrobu plastových hračiek. V sortimente nájdete autodráhy, hračky na piesok, autá, koráliky, kreatívne hračky, obľúbené guľôčkové dráhy alebo hudobné hračky.

Hračky sa vyznačujú vysokou mierou odolnosti a maximálnou hracou hodnotou. Pri výrobe sa používajú len najkvalitnejšie materiály a zároveň sa priebežne overuje ich kvalita. Vďaka novopostavenej výrobnej hale, ktorá využíva moderné technológie výroby a môže sa pochváliť ekologickou prevádzkou, vám môže spoločnosť Lena ponúknuť výrobky, ktoré úspešne spĺňajú najnáročnejšie testy na overenie kvality.

Spoločnosť LENA-hračky, s.r.o. vznikla v roku 1997. Zameriava sa na distribúciu kompletného sortimentu do všetkých krajín celého sveta. V roku 2005 došlo k uzavretiu výrobného závodu v Nemeckom meste Roth a k presťahovaniu kompletnej výroby hračiek do Českej republiky. Firma sa zameriava na výrobu plastových hračiek. V sortimente nájdete autodráhy, hračky na piesok, autá, koráliky, kreatívne hračky, obľúbené guľôčkové dráhy alebo hudobné hračky.

Hračky sa vyznačujú vysokou mierou odolnosti a maximálnou hracou hodnotou. Pri výrobe sa používajú len najkvalitnejšie materiály a zároveň sa priebežne overuje ich kvalita. Vďaka novopostavenej výrobnej hale, ktorá využíva moderné technológie výroby a môže sa pochváliť ekologickou prevádzkou, vám môže spoločnosť Lena ponúknuť výrobky, ktoré úspešne spĺňajú najnáročnejšie testy na overenie kvality.