LENA Špeciálne hrajúca káča vláčik
20,70 €

Populárna a farebná hrajúca kačka s motívom vláčika si iste obľúbi každé dieťatko. Táto káča s priemerom 19 cm je špeciálna, vo vnútri sa pohybuje vláčik. Stačí stlačiť páčku a rozoznie sa zvuk vláčika.

LENA Magnetická tabulka Cars, 22cm
11,76 € 9,90 €

Plastová magnetická tabuľka pre deti na kreslenie, obsahujúca ceruzku s kovovým hrotom. Nečakajte na nič, inšpirujte sa motívom Cars a nakreslite si svoje vlastné a nielen to.

LENA Magnetická tabuľka, farebná 41 cm
14 € 12,60 €

Plastová magická tabuľka. Obsahuje ceruzku s kovovým hrotom a tri pečiatky. Pri kreslení ceruzkou s kovovým hrotom tabuľka mení farbu kresleného obrázku. Jednoduché zaobchádzanie.

LENA Magnetická tabuľka, farebná 32 cm
9,08 €

Plastová magická tabuľka pre deti na kreslenie, obsahujúca ceruzku s kovovým hrotom a dve pečiatky. Tabuľka je veľká 32 cm a pri kreslení s ceruzkou, ktorá má kovový hrot, mení farbu.

LENA Lena Mercedes požiarne auto-29%
35,96 € 25,20 €

Akcia

Veľké plastové hasičské auto Lena z veľmi odolného kvalitného plastu. Po ručnom napumpovaní je možné aj striekať vodu z nádrže a uhasiť tým oheň vzdialený až 8 metrov.

LENA Mercedes smetiarske auto, Arocs-22%
31,46 € 24,40 €

Akcia

Maxi plastové nákladné smetiarske multifunkčné auto Mercedes Benz Actros je vyrobené z veľmi kvalitného a odolného plastu. Auto má výklopnú korbu so smetiarskou nadstavbou, odnímateľný smetiak a kontajner na kolieskach.

LENA Eco aktívny bager

LENA Eco aktívny bager

Hodnotenie: 4,7
7,99 € 7,70 €

Akcia

Aktívny bager je vyrobený z recyklovaného plastu s prímesou drevených pilín. Jeho veľmi pevná konštrukcia vonia po dreve. Bager je plne mechanicky funkčný, a preto sa hodí na každý piesok. Obsahuje poistku proti nežiadúcemu otáčaniu hornej časti.

LENA Eco aktívny sklápač

LENA Eco aktívny sklápač

Hodnotenie: 4,8
7,99 € 6,90 €

Žltý sklápač je vyrobený z recyklovaného plastu s prímesou drevených pilín. Jeho veľmi pevná konštrukcia vonia po dreve. Sklápač je plne mechanicky funkčný, a preto sa hodí na každý piesok. Obsahuje poistku proti nežiadúcemu vyklopeniu.

LENA Traktor s prívesom, 94 cm-26%
22,19 € 16,40 €

Kvalitne spracovaný traktor s vozíkom ideálny na hranie na záhrade. Model bol navrhnutý a vyrobený tak, aby zodpovedal požadovanému modernému vzhľadu, funkčnosti, odolnosti, a maximálnej hracej hodnote.

LENA Traktor s lyžicou a bagrom, zeleno žltý
20,90 € 19 €

Akcia

Plastový traktor s lyžicou a bagrom v zeleno-žltom prevedení. Veľmi kvalitne spracovaný traktor s moderným dizajnom o veľkosti 107 cm. Hračka je vyrobená v Českej republike.

LENA Smetiarske auto 2 osé-24%

LENA Smetiarske auto 2 osé

Hodnotenie: 4,9
29,40 € 22,10 €

Akcia

Plne multifunkčné smetiarske auto s odnímateľnou nádobou na kolieskach a kontajnerom na kolieskach vyrobené z kvalitného plastu a možné použiť ako odrážadlo

LENA Truxx domiešavač

LENA Truxx domiešavač

Hodnotenie: 4,8
8,80 €

Populárny detský truxx domiešavač, ktorý môžete mať doma alebo na piesku. Auto je veľké 27 cm, jeho súčasťou je aj poistka proti vyklopeniu a je vhodné pre deti už od 3 rokov. Veľmi kvalitné prevedenie populárnej značky LENA.

LENA Truxx nakladač

LENA Truxx nakladač

Hodnotenie: 4,8
8,40 €

Každému chlapčekovi sa určite zapáči Poriadny nakladač Truxx s odklopiteľné kabínou a aktívnym panáčikom. Veľmi kvalitné a odolné prevedenie značky Lena. Vhodné pre deti od 3 rokov.

LENA Rolocykel modrý, nový
10,94 € 9,20 €

Nové prevedenie Lena odrážadla rolocykel v modrom prevedení je vhodný pre deti od 18 mesiacov. Napomáha rozvíjať v deťoch stabilitu a koordináciu. Príprava pre jazdu na bicykli pre všetkych malých pretekárov.

LENA Truxx báger

LENA Truxx báger

Hodnotenie: 4,8
8,40 €

Obľúbený detský truxx bager, ktorý môžete mať doma alebo na piesku. Bager je veľký 37 cm, jeho súčasťou je aj poistka proti otáčaniu spodnej časti a je vhodné pre deti už od 3 rokov. Veľmi kvalitné prevedenie populárnej značky LENA.

LENA Rolocykel ružový, nový
11,50 €

Nové prevedenie Lena odrážadla rolocykel v ružovom prevedení je vhodný pre deti od 18 mesiacov. Napomáha rozvíjať v deťoch stabilitu a koordináciu. Príprava pre jazdu na bicykli pre všetky malé pretekárky.

LENA Báger 65 cm s plastovými kolesami
15,99 € 14,30 €

Akcia

Veľký detský bager s plastovými kolesami, ktorý môžete mať doma, na piesku alebo ho deti môžu použiť ako odrážadlo. Bager je veľký 65 cm a je vhodný pre deti už od 3 rokov. Veľmi kvalitné prevedenie populárnej značky LENA.

LENA Bagr Liebherr A 918 Litronic-25%
21,99 € 16,40 €

Bager Liebherr A 918 Litronic o veľkosti 48 cm je tým správnym pomocníkom na každom pieskovisku. Každý chlapec ocení veľa možností bagrovania ako napríklad 360° otočnú časť s možnosťou aretácie. Nasaď si ochranú prilbu a začni budovať.

LENA Miešačka, oranžová

LENA Miešačka, oranžová

Hodnotenie: 3,9
9,30 € 8,40 €

Plastová farebná miešačka nesmie chýbať na žiadnej veľkej stavbe. Tak hurá na stavbu, kde ťa čaká množstvo práce! Bubon možno sklápať do dvoch polôh vyklápania.

LENA Eco aktívny traktor - Zelená
7,20 €

Tento aktívny traktor je vyrobený z recyklovaného plastu s prímesou drevených pilín. Jeho veľmi pevná konštrukcia vonia po dreve. Traktor je plne mechanicky funkčný, a preto sa hodí sa na každý piesok ale aj do interiéru.

LENA Truxx smetiar

LENA Truxx smetiar

Hodnotenie: 4,8
8 € 7,60 €

Farebný detský truxx smetiar s figúrkou, ktorý môžete mať doma alebo na piesku. Auto je veľké 29 cm, jeho súčasťou je aj poistka proti vyklopenie a je vhodné pre deti už od 3 rokov. Veľmi kvalitné prevedenie populárnej značky LENA.

LENA Mercedes Arocs sklápač
19,63 € 16,80 €

Sklápač Mercedes Arocs o veľkosti 46 cm si obľúbi každý malý staviteľ! Vyklápacia korba umožňuje jednoduchšiu obsluhu pri akomkoľvek nakladaní a vykladaní. Súčasťou je aj poistka proti nežiaducemu vyklopeniu korby.

LENA Mercedes Autožeriav, Arocs-20%
38,08 € 30,20 €

Akcia

Plne mechanicky funkčný Autožeriav z radu Lena Gigants o veľkosti 70 cm. Roztiahnuteľné rameno dosahuje veľkosti až 115 cm. Auto má aj bočné výsuvné nohy pre lepšiu stabilizáciu pri nakladaní materiálu a kliny pre zaistenie kolies.

LENA Traktor s lyžicou a bagrom, modro šedý
22 € 18,70 €

Plastový traktor s lyžicou a bagrom v červeno-bielom prevedení. Veľmi kvalitne spracovaný traktor s moderným dizajnom s veľkosťou 107 cm. Hračka je vyrobená v Českej republike.

LENA Rolocykel červený, nový
12,60 €

Nové prevedenie Lena odrážadla rolocykel v červenom prevedení je vhodný pre deti od 18 mesiacov. Napomáha rozvíjať v deťoch stabilitu a koordináciu. Príprava pre jazdu na bicykli pre všetky malé pretekárky.

LENA Autožeriav-22%

LENA Autožeriav

Hodnotenie: 5
34,40 € 26,80 €

Novinka 2011. Plne mechanicky funkčný Autožeriav o veľkosti 70 cm, s roztiahnutým ramenom dosahuje veľkosti až 115 cm. Má aj bočné výsuvné nohy pre lepšiu stabilizáciu pri nakladaní materiálu a kliny na zaistenie kolies.

LENA Traktor s lyžicou a prívesom, 110 cm-24%
25,89 € 19,50 €

Kvalitne spracovaný traktor s lyžicou a prívesom ideálny na hranie na záhrade. Model bol navrhnutý a vyrobený tak, aby zodpovedal požadovanému modernému vzhľadu, funkčnosti, odolnosti, a maximálnej hracej hodnote.

LENA TRUXX auto s kontajnermi s figúrkou
11,10 €

Truxx auto s kontajnermi je z kvalitného plastu a veľmi pevnou stavbou. Plne mechanicky funkčné. Súčasťou 2× dvojitý kontajner s poistkou proti samovoľnému oddeľovaniu od auta. Kabínu je možné odklopiť a v nej je panáčik.

LENA Miešačka

LENA Miešačka

Hodnotenie: 4,1
9,37 € 8 €

Skvelá a farebná miešačka, ktorá rozhodne nesmie chýbať na žiadnom pieskovisku! Miešačka obľúbené značky Lena je vyrobená z veľmi kvalitného plastu a je vhodná pre deti už od 3 rokov!

LENA Rolocykl čierno-červený
12,60 €

Nové prevedenie Lena odrážadla rolocykl v čierno-červenom zaujme každého na prvý pohľad. Svojim prevedením je vhodný pre deti od 18 mesiacov. Napomáha rozvíjať v deťoch stabilitu a koordináciu. Príprava pre jazdu na bicykli pre všetkých malých pretekárov.

LENA Eco aktívny sklápač

LENA Eco aktívny sklápač

Hodnotenie: 4,1
8,80 €

Aktívne hasičské auto je vyrobené z kvalitného plastu a veľmi pevnou stavbou. Plne mechanicky funkčná striekačka. Osahuje nádobku na vodu s mechanickou pumpou k vodnému delu a odklopiteľnú kabínu s panáčikom.

LENA Hrajúci vĺčik Včielka Maja, 19 cm
13 €

Tento špeciálny a farebný hrajúci vĺčik s motívom Včielky Máji a Vilka si iste obľúbi každé dieťatko. Stačí stlačiť niekoľkokrát páčku a vĺčik ukáže, čo všetko vie. Priemer vĺčka je 19 cm.

LENA Sklápač 2 osý, 62 cm-30%
21,99 € 15,30 €

Sklápač 2 osý je plastové auto o veľkosti 62 cm, s rozšírenou korbou na vozenie veľkého a ťažkého nákladu

LENA Hrajúci vĺčik Medvedík Pú, 19 cm
12,20 €

Tohto špeciálneho a farebného hrajúceho vĺčka s motívom Macka Pú a jeho kamarátov si iste obľúbi každé dieťatko. Stačí stlačiť niekoľkokrát páčku a vĺčik ukáže, čo všetko vie. Priemer vĺčika je 19 cm.

LENA Nakladač žlto-čierny-34%
23,49 € 15,30 €

S týmto nakladačom už nebudeš mať problém s nákladom na piesku Stavaj si a navoz čo najviac materiálu.

LENA Truxx sklápač

LENA Truxx sklápač

Hodnotenie: 4,9
9,50 €

Krásny detský sklápač Truxx s figúrkou, ktorý je samozrejme plne funkčná a súčasťou auta je aj poistka proti nežiaducemu vyklopenie. Sklápač je veľký 27 cm a je vhodné pre deti už od 3 rokov. Veľmi kvalitné prevedenie populárnej značky LENA.

LENA Truckies Set farma
15,30 € 13,90 €

Tieto stroje by nemali chýbať na žiadnej farme. Traktor odvezie všetko čo je potrebné na akékoľvek miesto. Nakladač sa hodí napríklad pre úpravu nerovného terénu. Súprava obsahuje traktor s prívesom, nakladač a ďalšie doplnky.

LENA Vodná veža

LENA Vodná veža

Hodnotenie: 4,3
6,99 €

Červeno-biely maják so záchranným kruhom oživí každé kúpanie. Súčasťou balenia je aj veselý panáčik na lodičke. Veža je vysoká 24 cm a vďaka ľahkému materiálu sa ľahko udrží nad hladinou.

LENA Auto Truxx traktor nakladač s prívesom s figúrkou-16%
13,10 € 10,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Truxx traktor s lyžicou a vozíkom je z kvalitného plastu a veľmi pevnou stavbou. Traktor je plne mechanicky funkčný. Obsahuje odklopiteľnú kabínu s aktívnym panáčikom.

LENA Bubienok s detskými motívmi, priemer 20 cm
9,90 €

Tento pekný bubienok s detskými motívmi vláčika bubienok si obľúbia všetci malí hudobníci. Súčasťou bubienka je popruh na zavesenie a tiež dve drevené paličky. Bubienok rozvíja kladný vzťah detí k hudbe.

LENA Písková sada pro kluky I, 10
5,99 €

Set na písek obsahuje kyblík o průměru 17 cm, sítko, hrabičky, lopatku, dvě bábovičky, dva zmrzlinové kornoutky, konvičku a zmrzlinovou naběračku. Celkem 10 dílů. Pro kluky od 2 let. Všechny hračky splňují evropské předpisy.

LENA Nakladač Liebherr L538, okrasný kartón-19%
21,99 € 17,60 €

Nakladač Liebherr L538 s veľkosťou 49 cm si obľúbi každý malý staviteľ. Samostatne pohyblivé predné kolesá zaručia ľahšie ovládanie pri pohybe na akomkoľvek povrchu. Nasaď prilbu a pusť sa do stavby niečoho skvelého.

LENA Truxx Hasiči s figúrkou
12,20 €

Truxx hasičské auto z kvalitného plastu a veľmi pevnou stavbou. Plne mechanicky funkčné. Súčasťou dve otvárateľné dvere, vyklápacia kabína s aktívnym panáčikom hasičom. -Veľkosť 29 cm.

LENA Eco aktívny príves-31%
7,70 € 5,30 €

Zelený vozík urobí radosť každému malému vodičovi. Môže ho pripojiť za svoje autíčko, naložiť do neho veci a vyjsť za dobrodružstvom. Nemusí sa báť, že by mu z neho niečo vypadlo, pretože sa dá zaistiť proti vyklopeniu. Je vyrábaný ekologickou formou výroby pomocou recyklovaných materiálov a prímesi dreva.

LENA Mercedes Arocs popelář, okrasný kartón
21,83 €

Mercedes Arocs popelář, okrasný kartón

Mercedes Arocs popelář. 6mm tlusté kovové osky u kol. Součástí je pojistka proti nežádoucímu vyklopení. 1× malá + 1× velké popelnice.

LENA Bubienok indiáni, priemer 20 cm
8 €

Tento pekný bubienok si obľúbia všetci malí hudobníci, ktorí majú radi indiánov a príbehy o nich. Súčasťou bubienka je pracka na zavesenie a tiež dve drevené paličky. Bubienok rozvíja kladný vzťah detí k hudbe.

Spoločnosť LENA-hračky, s.r.o. vznikla v roku 1997. Zameriava sa na distribúciu kompletného sortimentu do všetkých krajín celého sveta. V roku 2005 došlo k uzavretiu výrobného závodu v Nemeckom meste Roth a k presťahovaniu kompletnej výroby hračiek do Českej republiky. Firma sa zameriava na výrobu plastových hračiek. V sortimente nájdete autodráhy, hračky na piesok, autá, koráliky, kreatívne hračky, obľúbené guľôčkové dráhy alebo hudobné hračky.

Hračky sa vyznačujú vysokou mierou odolnosti a maximálnou hracou hodnotou. Pri výrobe sa používajú len najkvalitnejšie materiály a zároveň sa priebežne overuje ich kvalita. Vďaka novopostavenej výrobnej hale, ktorá využíva moderné technológie výroby a môže sa pochváliť ekologickou prevádzkou, vám môže spoločnosť Lena ponúknuť výrobky, ktoré úspešne spĺňajú najnáročnejšie testy na overenie kvality.

Spoločnosť LENA-hračky, s.r.o. vznikla v roku 1997. Zameriava sa na distribúciu kompletného sortimentu do všetkých krajín celého sveta. V roku 2005 došlo k uzavretiu výrobného závodu v Nemeckom meste Roth a k presťahovaniu kompletnej výroby hračiek do Českej republiky. Firma sa zameriava na výrobu plastových hračiek. V sortimente nájdete autodráhy, hračky na piesok, autá, koráliky, kreatívne hračky, obľúbené guľôčkové dráhy alebo hudobné hračky.

Hračky sa vyznačujú vysokou mierou odolnosti a maximálnou hracou hodnotou. Pri výrobe sa používajú len najkvalitnejšie materiály a zároveň sa priebežne overuje ich kvalita. Vďaka novopostavenej výrobnej hale, ktorá využíva moderné technológie výroby a môže sa pochváliť ekologickou prevádzkou, vám môže spoločnosť Lena ponúknuť výrobky, ktoré úspešne spĺňajú najnáročnejšie testy na overenie kvality.