LENA Lena Mercedes požiarne auto
35,96 € 24,60 €

Veľké plastové hasičské auto Lena z veľmi odolného kvalitného plastu. Po ručnom napumpovaní je možné aj striekať vodu z nádrže a uhasiť tým oheň vzdialený až 8 metrov.

LENA Mercedes smetiarske auto, Arocs
31,46 € 25,30 €

Maxi plastové nákladné smetiarske multifunkčné auto Mercedes Benz Actros je vyrobené z veľmi kvalitného a odolného plastu. Auto má výklopnú korbu so smetiarskou nadstavbou, odnímateľný smetiak a kontajner na kolieskach.

LENA Traktor s lyžicou a bagrom, zeleno žltý
20,90 € 19,60 €

Plastový traktor s lyžicou a bagrom v zeleno-žltom prevedení. Veľmi kvalitne spracovaný traktor s moderným dizajnom o veľkosti 107 cm. Hračka je vyrobená v Českej republike.

LENA Magnetická tabuľka, farebná 41 cm
14 € 12,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Plastová magická tabuľka. Obsahuje ceruzku s kovovým hrotom a tri pečiatky. Pri kreslení ceruzkou s kovovým hrotom tabuľka mení farbu kresleného obrázku. Jednoduché zaobchádzanie.

LENA Smetiarske auto 2 osé, 72 cm
29,40 € 21,50 €

Plne multifunkčné smetiarske auto, o veľkosti 72 cm, s odnímateľnou nádobou na kolieskach a kontajnerom na kolieskach vyrobené z kvalitného plastu a možné použiť ako odrážadlo

LENA Magnetická tabuľka, farebná 32 cm
9,08 €

Plastová magická tabuľka pre deti na kreslenie, obsahujúca ceruzku s kovovým hrotom a dve pečiatky. Tabuľka je veľká 32 cm a pri kreslení s ceruzkou, ktorá má kovový hrot, mení farbu.

LENA Mercedes Autožeriav, Arocs
38,08 € 30,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Plne mechanicky funkčný Autožeriav z radu Lena Gigants o veľkosti 70 cm. Roztiahnuteľné rameno dosahuje veľkosti až 115 cm. Auto má aj bočné výsuvné nohy pre lepšiu stabilizáciu pri nakladaní materiálu a kliny pre zaistenie kolies.

LENA Traktor s lyžicou a prívesom, 110 cm
25,89 € 18,90 €

Kvalitne spracovaný traktor s lyžicou a prívesom ideálny na hranie na záhrade. Model bol navrhnutý a vyrobený tak, aby zodpovedal požadovanému modernému vzhľadu, funkčnosti, odolnosti, a maximálnej hracej hodnote.

LENA Autožeriav

LENA Autožeriav

Hodnotenie: 4,9
34,40 € 28,70 €

Novinka 2011. Plne mechanicky funkčný Autožeriav o veľkosti 70 cm, s roztiahnutým ramenom dosahuje veľkosti až 115 cm. Má aj bočné výsuvné nohy pre lepšiu stabilizáciu pri nakladaní materiálu a kliny na zaistenie kolies.

LENA Bubienok indiáni, priemer 20 cm
8,30 €

Tento pekný bubienok si obľúbia všetci malí hudobníci, ktorí majú radi indiánov a príbehy o nich. Súčasťou bubienka je pracka na zavesenie a tiež dve drevené paličky. Bubienok rozvíja kladný vzťah detí k hudbe.

LENA Mercedes sklápač s poistkou model Arocs
21,90 € 15,90 €

Veľký plastový nákladiak Mercedes Arocs má sklápač na piesok s rozšírenou korbou pre ťažký náklad. Je vybavený poistkou proti vyklápaniu. Nákladiak je klasická obľúbená hračka, ktorú deti používajú aj ako odrážadlo.

LENA Rolocykel modrý, nový
10,94 € 8,70 €

Nové prevedenie Lena odrážadla rolocykel v modrom prevedení je vhodný pre deti od 18 mesiacov. Napomáha rozvíjať v deťoch stabilitu a koordináciu. Príprava pre jazdu na bicykli pre všetkych malých pretekárov.

LENA Báger 65 cm s plastovými kolesami v kartóne
17 €

Veľký detský bager s plastovými kolesami, ktorý môžete mať doma, na piesku alebo ho deti môžu použiť ako odrážadlo. Bager je veľký 65 cm a je vhodný pre deti už od 3 rokov. Veľmi kvalitné prevedenie populárnej značky LENA.

LENA Rolocykel ružový, nový
10,94 € 9,80 €

Nové prevedenie Lena odrážadla rolocykel v ružovom prevedení je vhodný pre deti od 18 mesiacov. Napomáha rozvíjať v deťoch stabilitu a koordináciu. Príprava pre jazdu na bicykli pre všetky malé pretekárky.

LENA Prvá mozaika

LENA Prvá mozaika

Hodnotenie: 4,8
7,37 € 6,70 €

Prvá mozaika je určená najmenším deťom. Vďaka veľkým dieram a kolíčkom, nebudú mať malé ruky problém s umiestňovaním. Sada obsahuje aj sedem farebných šablón, ktoré slúžia ako predloha.

LENA Eco aktívny sklápač

LENA Eco aktívny sklápač

Hodnotenie: 4,9
7,99 € 7,50 €

Akcia

Žltý sklápač je vyrobený z recyklovaného plastu s prímesou drevených pilín. Jeho veľmi pevná konštrukcia vonia po dreve. Sklápač je plne mechanicky funkčný, a preto sa hodí na každý piesok. Obsahuje poistku proti nežiadúcemu vyklopeniu.

LENA Truxx Hasiči s figúrkou
10 € 9,40 €

Truxx hasičské auto z kvalitného plastu a veľmi pevnou stavbou. Plne mechanicky funkčné. Súčasťou dve otvárateľné dvere, vyklápacia kabína s aktívnym panáčikom hasičom. -Veľkosť 29 cm.

LENA Bagr Liebherr A 918 Litronic
21,99 € 17,40 €

Bager Liebherr A 918 Litronic o veľkosti 48 cm je tým správnym pomocníkom na každom pieskovisku. Každý chlapec ocení veľa možností bagrovania ako napríklad 360° otočnú časť s možnosťou aretácie. Nasaď si ochranú prilbu a začni budovať.

LENA Truxx báger

LENA Truxx báger

Hodnotenie: 4,9
7,20 €

Obľúbený detský truxx bager, ktorý môžete mať doma alebo na piesku. Bager je veľký 37 cm, jeho súčasťou je aj poistka proti otáčaniu spodnej časti a je vhodné pre deti už od 3 rokov. Veľmi kvalitné prevedenie populárnej značky LENA.

LENA Rolocykel červený, nový
10,94 € 10,20 €

Nové prevedenie Lena odrážadla rolocykel v červenom prevedení je vhodný pre deti od 18 mesiacov. Napomáha rozvíjať v deťoch stabilitu a koordináciu. Príprava pre jazdu na bicykli pre všetky malé pretekárky.

LENA Truxx smetiar

LENA Truxx smetiar

Hodnotenie: 4,8
9,80 €

Farebný detský truxx smetiar s figúrkou, ktorý môžete mať doma alebo na piesku. Auto je veľké 29 cm, jeho súčasťou je aj poistka proti vyklopenie a je vhodné pre deti už od 3 rokov. Veľmi kvalitné prevedenie populárnej značky LENA.

LENA Eco aktívny nakladač

LENA Eco aktívny nakladač

Hodnotenie: 4,6
8,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Aktívny nakladač je vyrobený z recyklovaného plastu s prímesou drevených pilín. Jeho veľmi pevná konštrukcia vonia po dreve. Nakladač je plne mechanicky funkčný, a preto sa hodí sa na každý piesok ale aj do interiéru.

LENA Aktívny sklápač
5,99 €

Lena – Aktivní sklápěč. Hledáte hezkou hračku pro vaše děti? Nejen kluky může potěšit jedinečné barevné autíčko. Aktivní sklápěč je zaručenou zábavou pro každou dětskou hru.

LENA Mozaika veľká, klobúčik 15 mm kryštál
6,20 €

Osvedčená a veľmi populárna hra Mozaika, ktorá vaše deti bude iste baviť. Z 120 krásnych a rôznofarebných klobúčikov s priemerom 15 mm, ktoré sú navyše v tvare kryštálu, môžu zostaviť mnoho obrázkov.

LENA Rolocykl růžový nový
11,15 €

Růžové odrážedlo rolocykl pro děti. Stabilní, kvalitní plast velmibezpečné.

  • Velikost 48 × 21 × 34.
  • Nosnost 40 kg.
  • Český výrobek.
LENA Truxx domiešavač

LENA Truxx domiešavač

Hodnotenie: 4,9
8,60 €

Akcia

Populárny detský truxx domiešavač, ktorý môžete mať doma alebo na piesku. Auto je veľké 27 cm, jeho súčasťou je aj poistka proti vyklopeniu a je vhodné pre deti už od 3 rokov. Veľmi kvalitné prevedenie populárnej značky LENA.

LENA Miešačka
10,31 €

Míchačka v pestrých barvách nesmí chybět na žádném pískovišti. Všem malým kutilům udělá radost. Je mechanicky funkční, vyrobena z kvalitního plastu.

LENA Truxx Konský transport s figúrkou
10 € 9,40 €

Truxx auto konský transport z kvalitného plastu a veľmi pevnou stavbou. Plne mechanicky funkčné. Súčasťou dve otváracie dvere, vyklápacia kabína s aktívnym panáčikom jazdcom, kôň. -Veľkosť 29 cm.

LENA Mozaika klobouček krystal 10mm 140ks
5,99 €

MOZAIKA

Mozaika pro děti v zajímavém provedení s kloboučky, které vypadají jako krystaly. Balení obsahuje celkem 140 ks plastových kloboučků různých barev. Průměr každého kloboučku je 1 cm.

LENA Kresliace šablóny (kone, mačky)
5,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Lena – Koně, kočky kreslící šablony. Kreslící šablonky s motivem koní a koček jsou oblíbenou hračkou.

LENA Sklápač 2 osý, 62 cm
21,99 € 15,10 €

Sklápač 2 osý je plastové auto o veľkosti 62 cm, s rozšírenou korbou na vozenie veľkého a ťažkého nákladu

LENA Kuličková dráha - kaskáda
12 € 11,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Rozvíjejte dětskou fantazii a systémové myšlení s novou kuličkovou dráhou Kaskáda, kde máte k dispozici 46 dílků a také 20 kuliček! Výborná zábava pro děti již od 3 let. Kvalitní provedení značky Lena.

LENA Mercedes Arocs sklápač
19,63 € 15,10 €

Sklápač Mercedes Arocs o veľkosti 46 cm si obľúbi každý malý staviteľ! Vyklápacia korba umožňuje jednoduchšiu obsluhu pri akomkoľvek nakladaní a vykladaní. Súčasťou je aj poistka proti nežiaducemu vyklopeniu korby.

LENA Guľková dráha " XL Twister"-23%
14,26 € 10,90 €

Akcia

Postav si svoju vlastnú guľkovú dráhu za pomoci 39 dielikov a vďaka XL násypke si môžeš pripraviť všetkých 20 guľôčok v balení! Skvelá zábava pre deti od 3 rokov. Kvalitné prevedenie značky Lena.

LENA Mozaika klobouček 1cm hladký 200ks
12,11 €

KLOBOUČKOVÁ MOZAIKA 

Dětská mozaika od Leny je pestrobarevná plastová kloboučková skládačka pro malé děti. Poskládejte kloboučky vedle sebe a vytvořte si různé obrázky.

LENA Rolocykl čierno-červený
10,90 € 10,20 €

Nové prevedenie Lena odrážadla rolocykl v čierno-červenom zaujme každého na prvý pohľad. Svojim prevedením je vhodný pre deti od 18 mesiacov. Napomáha rozvíjať v deťoch stabilitu a koordináciu. Príprava pre jazdu na bicykli pre všetkých malých pretekárov.

LENA Traktor s prívesom, 94 cm
22,19 € 16,20 €

Kvalitne spracovaný traktor s vozíkom ideálny na hranie na záhrade. Model bol navrhnutý a vyrobený tak, aby zodpovedal požadovanému modernému vzhľadu, funkčnosti, odolnosti, a maximálnej hracej hodnote.

LENA Traktor s lyžicou, zeleno žltý
17,90 € 15,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Plastový traktor s lyžicou v zeleno-žltom prevedení. Veľmi kvalitne spracovaný traktor s moderným dizajnom o veľkosti 70 cm a dynamickou nosnosťou do 50 kg. Hračka je vyrobená v Českej republike.

LENA Truxx Sanitka s figúrkou
10,20 € 9,40 €

Truxx auto sanitka z kvalitného plastu a veľmi pevnou stavbou. Plne mechanicky funkčné. Súčasťou dve otvárateľné dvere, vyklápacia kabína s aktívnym panáčikom lekárom, nosidlá. -Veľkosť 29 cm.

LENA Magnetická tabulka Cars, 22cm
11,76 € 9,90 €

Plastová magnetická tabuľka pre deti na kreslenie, obsahujúca ceruzku s kovovým hrotom. Nečakajte na nič, inšpirujte sa motívom Cars a nakreslite si svoje vlastné a nielen to.

Spoločnosť LENA-hračky, s.r.o. vznikla v roku 1997. Zameriava sa na distribúciu kompletného sortimentu do všetkých krajín celého sveta. V roku 2005 došlo k uzavretiu výrobného závodu v Nemeckom meste Roth a k presťahovaniu kompletnej výroby hračiek do Českej republiky. Firma sa zameriava na výrobu plastových hračiek. V sortimente nájdete autodráhy, hračky na piesok, autá, koráliky, kreatívne hračky, obľúbené guľôčkové dráhy alebo hudobné hračky.

Hračky sa vyznačujú vysokou mierou odolnosti a maximálnou hracou hodnotou. Pri výrobe sa používajú len najkvalitnejšie materiály a zároveň sa priebežne overuje ich kvalita. Vďaka novopostavenej výrobnej hale, ktorá využíva moderné technológie výroby a môže sa pochváliť ekologickou prevádzkou, vám môže spoločnosť Lena ponúknuť výrobky, ktoré úspešne spĺňajú najnáročnejšie testy na overenie kvality.

Spoločnosť LENA-hračky, s.r.o. vznikla v roku 1997. Zameriava sa na distribúciu kompletného sortimentu do všetkých krajín celého sveta. V roku 2005 došlo k uzavretiu výrobného závodu v Nemeckom meste Roth a k presťahovaniu kompletnej výroby hračiek do Českej republiky. Firma sa zameriava na výrobu plastových hračiek. V sortimente nájdete autodráhy, hračky na piesok, autá, koráliky, kreatívne hračky, obľúbené guľôčkové dráhy alebo hudobné hračky.

Hračky sa vyznačujú vysokou mierou odolnosti a maximálnou hracou hodnotou. Pri výrobe sa používajú len najkvalitnejšie materiály a zároveň sa priebežne overuje ich kvalita. Vďaka novopostavenej výrobnej hale, ktorá využíva moderné technológie výroby a môže sa pochváliť ekologickou prevádzkou, vám môže spoločnosť Lena ponúknuť výrobky, ktoré úspešne spĺňajú najnáročnejšie testy na overenie kvality.