-18%
Bi-flux filter, 10+2 ks Magnesiumactive
82x

Laica Bi-flux filter, 10+2 ks Magnesiumactive

48,39 €
39,40 €

Ďalšia ponuka za 44,40 €

Vodný filter Bi-flux s päťstupňovou filtráciou vody. Filter Laica je určený do filtračných kanvíc na pitnú vodu rôznych značiek. Redukuje ťažké kovy, chlór, vodný kameň a ďalšie nečistoty, ktoré sa vo vode nachádzajú. Zlepšuje chuť a kvalitu vody. Jeden filter vydrží 30 dní.

Tovar od predajcu MALL
-18%
Laica FLOW'N GO Filtračná fľaša
7x

Laica FLOW'N GO Filtračná fľaša

25,70 €
20,90 €

Ďalšia ponuka za 23,60 €

Pecka cena

Filtračná fľaša Laica Flow'N GO je určená pre domáce použitie a filtráciu pitnej vody. Jeden filter vydrží 30 dní či asi 120 l prefiltrovanej vody. Disponuje ručným ukazovateľom životnosti filtra.

Tovar od predajcu MALL
Laica Filter Fast Disk 3 ks
6x

Laica Filter Fast Disk 3 ks

11,10 €
9,70 €

Náhradný filter FAST DISC do filtračnej fľaše FLOW’N GO filtruje pitnú vodu pomocou postriebreného aktívneho uhlia. Znižuje obsah chlóru, uchováva minerály prítomné vo vode.

Tovar od predajcu MALL
Laica XXL Firenze filtračná kanvica
7x

Laica XXL Firenze filtračná kanvica

28,08 €
24,90 €

Rok od roka viac dbáme na svoje zdravie a čo presne sa nachádza v každodenných príjmoch. S balenou vodou nikdy nemáte takú istotu ako u prefiltrovanej s kanvicou Laica. XXL kanvica prefiltruje 2,2 litra.

Tovar od predajcu MALL
Náhradné filtre Biflux 3 + 1
772x

Laica Náhradné filtre Biflux 3 + 1

16,30 €

Ďalšie ponuky od 15,20 €

Pecka cena

LAICA náhradné filtre Biflux 3 + 1. Filtre novej generácie LAICA Biflux využívajú ojedinelú 5 stupňovú technológiu filtrácie, ktorá je až o 30% účinnejšia než klasické filtre. Všetky filtre LAICA sú vyrábané v Taliansku a celý výrobný proces je priebežne monitorovaný a pod intenzívnou kontrolou.

Tovar od predajcu MALL
-20%
XXL Firenze Filtračná kanvica + 3 filtre
35x

Laica XXL Firenze Filtračná kanvica + 3 filtre

31,21 €
24,90 €

Laica XXL Firenze je filtračná kanvica predurčená k tomu, aby vám zásoba vody vydržala čo najdlhšie. Disponuje celkovým objemom 3,7 litra a dokáže prefiltrovať až 2,2 litra vody. Je vybavená zlatým mechanickým indikátorom na výmenu filtra a dobre vyzerá. V balení nájdete hneď 3 náhradné filtre.

Tovar od predajcu MALL
Tosca set filtračná kanvica + 4ks filtrov Bi-flux
21x

Laica Tosca set filtračná kanvica + 4ks filtrov Bi-flux

27,20 €

Set obsahujúci filtračnú kanvicu Tosca v zelenej farbe a štyri kusy filtrov Bi-Flux. Kanvica na vodu s digitálnym indikátorom stavu filtra a celkovým objemom 2,3l. Praktický otvor pre rýchle plnenie.

Tovar od predajcu MALL
-19%
Light Graffiti set filtračná kanvica + 3ks filtrov Bi-flux
46x

Laica Light Graffiti set filtračná kanvica + 3ks filtrov Bi-flux

25,87 €
20,90 €
Pecka cena

Set obsahujúci filtračnú kanvicu Light Graffiti vo fialovej farbe a tri kusy filtrov Bi-Flux. Kanvica na vodu s digitálnym indikátorom stavu filtra a celkovým objemom 2,3l. Praktický otvor pre rýchle plnenie.

Tovar od predajcu MALL
-16%
NE2013 kompresorový inhalátor
2x

Laica NE2013 kompresorový inhalátor

42,60 €
35,50 €

NE2013 kompresorový inhalátor na domáce použitie s profesionálnymi výsledkami. Disponuje odkladacím priestorom, ktorý zaručí, že budete mať všetko po ruke. Kompresorový inhalátor je vhodný pre liečivá na olejovej báze a pre liečivá s vysokou hustotou. .

Partner: Vivantis
Laica Pasta machine strojček na domáce cestoviny
11x

Laica Pasta machine strojček na domáce cestoviny

39,40 €

Ďalšia ponuka za 37 €

Nerezový strojček na cestoviny, ktorý vám pomôže pripraviť luxusné lasagne, fetticone či tagliatelle. Pustite sa do domácej výroby cestovín aký pravý Talian.

Tovar od predajcu MALL
Laica Stojan na sušenie cestovín
17x

Laica Stojan na sušenie cestovín

29,23 €
25,80 €
Posledný kus za túto cenu!

Keď už sa pustíte do výroby domácich cestovín, tak poriadne. Určite budete potrebovať tento praktický drevený stojan, ktorý má 16 ramien na ktoré môžete vystaviť vaše vyrobené cestoviny a nechať ich pekne oschnúť.

Tovar od predajcu MALL
-21%
Light Graffiti, filtračná kanvica, modrá
64x

Laica Light Graffiti, filtračná kanvica

27,30 €
21,50 €
Pecka cena

Light Graffiti z najvyššieho radu filtračných kanvíc značky Laica dokáže prefiltrovať počas 3 minút 1,2 litra vody bez chlóru, ťažkých kovov, vodného kameňa a baktérií a ešte pri tom aj dobre vyzerať. Praktický QuickFill otvor zaručí jednoduché napustenie vody bez zloženia veka. Tvar kanvice je designovaný tak, že padne do dverí väčšiny chladničiek.

Tovar od predajcu MALL

Talianska spoločnosť Laica je zameraná na prostriedky zdravotníckej techniky určené pre sledovanie a kontrolu zdravotného stavu a liečbu doma. Moderné použité technológie zaručujú vysokú kvalitu, presnosť a spoľahlivosť. Svoje produkty spoločnosť vyrába pod značkami Laici a Bodyform. Prístroje Laici i Bodyform majú nezameniteľný dizajn. Spoločným menovateľom je starostlivosť o telo.