KOH-I-NOOR Plastelína KIN 10 farieb vo fólii - 200 g
1,03 €

Akcia

10-farebná model. hmota vo fólii. Určená na modelovanie jednoduchých tvarov, ktoré sa dajú pretvárať na iné. Odtiene: biela, žltá oker, oranžová, červená, fialová, modrá, zelená, čierna, hnedá.

KOH-I-NOOR Tuš čierna 20 gr
0,74 €

Akcia

Tuš je určený k hobby maľovaniu, ide o o technický tuš. Je vhodný pre kreslenie na pauzovacíom a rysovacom papieri. Je vhodný iba do trubičkových, násadkových, redis pier a vyťahovacích pier. Nie je vhodný pre použitie do technických pier.

KOH-I-NOOR Farba akrylová 16ml / 10 odtieňov v tube
10,14 €

Akcia

Akrylové farby sú určené na výtvarné účely v propagačnej tvorbe, na obrazové návrhy a vytváranie kresieb pre interierové aplikácie na rôzne materiály priamo alebo na podklad upravený akrylovým šepsom. Sú určené pre výtvarníkov a mládež od 14 rokov.

KOH-I-NOOR Tuš farebná 6 x 20 gr sada
4,25 €

Akcia

Sada na rysovanie, kreslenie , napr. plniacim perom, fixírkou, štetcom. Nie je vhodný do technických per. V sade je 6 farieb: žltá, červená, modrá, zelená, hnedá, čierna, v plastovej fľaštičke.

KOH-I-NOOR Fládrovacia farba 500g
17,86 €

Lazúrové farby sú určené pre fládrovanie, napodobňovanie rokov a charakteristických znakov dreva. Sú určené pre odbornú verejnosť, vzhľadom k nutným znalostiam pre nanášanie rôznymi pomôckami na vopred pripravený podklad s následným lakovaním.