LEITZ Dosky na spisy WOW purpurovej
3,83 €

Akcia

Trojchlopňové obaly v žiarivých farbách WOW s dvojfarebným efektom z vysokokvalitného PP materiálu. Ideálne na prenos dokumentov či voľných papierov.

LEITZ Dosky na spisy WOW metalicky zelené
3,83 €

Výpredaj

Trojchlopňové obaly v žiarivých farbách WOW s dvojfarebným efektom z vysokokvalitného PP materiálu. Ideálne na prenos dokumentov či voľných papierov.

Antares Kancelárske kreslo Miami šedo-čierne
112,07 €
Doprava zadarmo

Akcia

Kancelárske kreslo s vysokým operadlom, hojdacím mechanizmom s aretáciou a nastaviteľnou silou protiváhy, oceľové podrúčky s molitánom a oceľovou bázou.

Antares Kancelárska stolička Next sv. šedá / čierna
187,44 €
Doprava zadarmo

Akcia

Kancelárska stolička s vysokým priedušným operadlom, opierkou hlavy a molitánom sedáku zo studenej peny, synchrónny mechanizmus s nastavením sily protiváhy, moderný dizajn.

Dymo Štítkovač Omega

Dymo Štítkovač Omega

Hodnotenie: 4,3
16,52 €

Akcia

Moderné Dymo kliešte pre domov a kanceláriu v ergonomickom prevedení. Vytvára samolepiace 3D štítky šírky 9 mm v mnohých farbách.

Nožnice endlovacie dĺžka 20 cm
15,29 €

Akcia

Endlovacie nožnice, vyrobené z kvalitných a pevných materiálov, ktoré sú odolné voči korózii a zachovávajú si optimálne rezné schopnosti.

Concorde Temperové farby 12 ks
3,96 € 3,33 €

Temperové farby v 12 základných farbách, vďaka ktorým je možné vytvoriť pestrú paletu farieb pri maľovaní.

Dymo Páska 3D 9 mm 3 m blister červená, čierna, modrá
9,19 €

Akcia

Plastové DYMO pásky 3D je možné nalepiť na akýkoľvek hladký a čistý povrch. Štítky sú odolné voči vode, oteru a väčšine chemikáliám. Sú vhodné pre použitie v interiéri alebo vo vonkajšom prostredí.

Image Etikety PRINT 70 x 36 biele
14 €

Akcia

Samolepiace etikety na archu formátu A4 vyrobené násekom hornej samolepiacej vrstvy so silno lepivým akrylátovým lepidlom na vodnej báze. Pre čiernobielu aj farebnú potlač v laserových a atramentových tlačiarňach a kopírkach.

Creall Modelovacia hmota biela 500gr
3,85 €

Akcia

Jemná a ľahko spracovateľná hmota, vhodná pre kreatívnu tvorbu a výrobu dekorácií ako náhrada za prírodné materiály.

Baloušek Kalendár nástenný Voňavá levanduľa - A3
11,90 €

Akcia

Výnimočný nástenný kalendár s voňavými stránkami. Vôňa levandule Vás pohladí na duši a rozžiari Váš deň. Kúpou kalendára prispejete na Nadáciu Krása pomoci, ktorej patrónkou je Taťána Kuchařová. Nadácia sa venuje pomoci seniorom v ČR.