-38%
62,49 € 38,53 €

Jopen Amour Mini G vibrátor Zamilujte sa do Amour Mini G, univerzálneho mini vibrátora s 35-tich vibračnými programami a hodvábne jemným povrchom.

-30%
88,52 € 61,29 €
Doprava zadarmo

Jopen Amour Remote Bullet Jopen Amour Remote Bullet je vibračné vajíčko na diaľkové ovládanie v atraktívnej ružovej farbe. Bezdrôtový diaľkový ovládač v tvare srdiečka pre jednoduché a diskrétne ovládanie.

-36%
84,47 € 53,96 €
Doprava zadarmo

Jopen Amour Dual G Wand vibrátor Zamilujte sa do Amour Dual Wand, ergonomicky tvarovaného „králik“ vibrátora s dokonale pružným telom a výkonnými motormi s duálnou vibrácií.

-31%
72,90 € 50,11 €
Doprava zadarmo

Jopen Amour Wand vibrátor Zamilujte sa do Amour Wand, univerzálneho luxusného vibrátora s 35-tich vibračnými programami a hodvábne jemným povrchom.

-64%
76,72 € 26,96 €

Akcia

Pavé Diana vibrátor Iskrivý Pavé Diana je malý cestovný vibrátor s oslnivými krištáľovými ozdobami, s dvojitou stimulačné špičkou a 35-tich! úžasnými vibračnými programy pre jedinečný zážitok.

44 €

Doprajte si luxusné potešenie – 100% vodotesné vibračné vajíčko s jedinečným tvarom a 7 výkonnými funkciami vibrácií. Vibračné vajíčko je vyrobené z hodvábneho silikónu a s jednoduchým ovládaním, ktoré je zdobené trblietavou krištáľovú ozdobou.

-39%
76,72 € 46,25 €

Akcia

Pavé Grace vibrátor Vychutnajte si iskrivý Pavé Grace, mini vibrátor s ozdobami zo žiarivých kryštálov, ergonomicky zakriveným tvarom a senzačnými vibráciami pre jedinečný zážitok.

29 €

Luxusné mini vibrátor s ozdobami zo žiarivých kryštálov pre stimuláciu klitorisu vhodný aj pre masáž celého tela. Vodotesný vibrátor ponúka ergonomický zakrivený tvar a senzačný vibrácie pre jedinečný zážitok z potešenie.

48 €

Doprajte si luxusné vibračné prsteň k Orgasmické blaženosti s jedinečným tvarom a 7 výkonnými funkciami vibrácií. Vibračný krúžok je vyrobený z hodvábneho silikónu a zdobený trblietavou krištáľovú ozdobou.