Jopen Vibrátor Jopen Amour Wand

Jopen Vibrátor Jopen Amour Wand

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Jopen Amour Wand vibrátor Zamilujte sa do Amour Wand, univerzálneho luxusného vibrátora s 35-tich vibračnými programami a hodvábne jemným povrchom. Celý popis
74,16 €
Vrátane DPH
50,97 €
-31%
Doprava zadarmo

Skladom u partnera 5+ kusov

21.10.2021 - 22.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100038604222

Popis

Jopen Amour Wand vibrátor

Zamilujte sa do Amour Wand, univerzálneho luxusného vibrátora s 35-tich vibračnými programami a hodvábne jemným povrchom.
Tento senzačný vodotesný, hodvábne hladký vibrátor je vybavený 7-mi funkciami vibrácií a 5-tich nezávislými rýchlosťami pre každú funkciu stimulácie vytvorenú práve pre vás.
Ovládacie dotykové tlačidlo vám umožní bez námahy prepínať funkcie vibrácií a zároveň zvyšovať alebo znižovať intenzitu funkcie.

Tento úžasný masážny strojček sa ľahko prispôsobí vašim krivkám a vy si tak užijete plnú kontrolu nad jeho zhovievavým vibráciami a tvarom stimulujúcim g-bod.
Dômyselne zakrivený vibrátor je potiahnutý prémiovým, saténovo hebkým silikónom a je opatrený elegantným ovládacím tlačidlom v tvare srdca.

Či už sa chystáte užiť si s partnerom alebo sa oddávať horúce sólovej akcii, môžete sa tešiť až na 1 hodinu vodotesných vibrácií.
Potom stačí dobiť pomocou priloženého USB kábla a za cca. 2 hodiny sa môžete poddávať ďalšiemu dobrodružstvo.
Vibrátor je vyrobený z luxusného hypoalergénneho silikónu Satin Finish. LED dióda signalizuje nabíjanie.

ovládanie:
Pre zapnutie / vypnutie vibrátora stlačte a podržte dotykové tlačidlo v tvare srdca po dobu cca. 3 sekúnd.
Ďalším stlačením tohto tlačidla volíte medzi jednotlivými vibračnými programami; tlačidlami „+“ a „-“ na boku vibrátora volíte intenzitu vibrácií.

dobíjanie:
Vibrátor je od výrobcu nabitý na cca. 60%. Každé ďalšie dobíjanie trvá cca. 2 hod. Dobíjacie USB kábel pripojte k vibrátoru a k USB zdrojmi. Počas nabíjania svieti LED dióda na červeno, pri úplnom nabití svieti na bielo.

Vibrátor je dodávaný v luxusnom romantickom boxe. Ideálny darček pre vašu partnerku!

Celková dĺžka: 20,25 cm
Priemer max .: 3,75 cm

Pred a po každom použití umyte vibrátor teplou mydlovou vodou, pre dokonalú hygienu doporučujeme použiť špeciálny čistič erotických pomôcok .
Spolu s vibrátorom použite lubrikačný gél na vodnej báze .

Parametry

  • Délka: 20 cm
  • Materiál: silikón
  • Napájení: akumulátor
  • Průměr: 3 cm
  • Voděodolný: ano
  • Typ baterií: Li-Ion

Video