Infinity Line Imperia S B00 čierná SLIM - kľučka k dverám
52,62 €

Posledný kus za túto cenu!

Interiérové ​​dverové kovanie Imperia S B00 čierna SLIM so štvorcovou rozetou je novinka na trhu. Čierna farba kľučky a rozeta s iba 5 mm sa krásne vynímajú predovšetkým v tmavších interiéroch.

Infinity Line Apollo KAF M700 matný chróm FIT - kľučka k dverám
39,10 €

Moderné interiérové ​​dverové kovania so štvorcovou rozetou – takých nájdete na trhu hŕbu. Nie každá dverová kľučka sa ale vyrába vo FIT prevedení so zúženou rozetou. Ešteže je tu rad Apollo FIT a s ňou aj táto parádne dizajnová kľučka v matnom chróme.

Infinity Line Apollo KAF 200 titán FIT - kľučka k dverám
39,10 €

Netradičné farebnú kombináciu dverové kľučky Apollo 200 titán FIT ocenia milovníci všetkého nového. Obzvlášť ak ide o toto na prvý pohľad obyčajné interiérové ​​kovanie s štvorcovou rozetou, ktorá bolo zúžená do FIT varianty na iba 6mm.

Infinity Line Gusto S 700 chróm SLIM - kľučka k dverám
48,59 €

Moderná dverová kľučka Gusto S 700 chróm SLIM so štvorcovou rozetou sa skvele hodí do domácnosti všetkým rodinám, ktoré majú cit pre detail. Tenká SLIM rozeta je široká len 5 mm a ľahko z vašich interiérových dverí vytvorí ozdobu domácnosti.

Infinity Line Vento S 700 chróm SLIM - kľučka k dverám
52,30 €

Dverová kľučka Vento S 700 chróm SLIM so štvorcovou rozetou sa skvele vyníma v interiéri, ktorý má štýl. Pre dverové kovania z radu SLIM je charakteristická neuveriteľne tenká rozeta – iba 5 mm a v kombinácii s lesklým dizajnom tejto kľučky máte o moderný vzhľad dverí postarané.

Infinity Line Diamond KDF B00 čierná FIT - kľučka k dverám
35,54 €

Mať diamanty na dverách sa len tak niekomu nepošťastí. S dverné kľučkou Diamond B00 čierna FIT to ale nie je nemožné. Interiérové ​​kovanie s štvorcovou rozetou z radu FIT je navyše netradičný kúsok s iba 6mm hrubou rozetou.

Infinity Line Vento S O B00 čierná SLIM - kľučka k dverám-26%
49,77 € 36,34 €

Akcia

Interiérová dverová kľučka Vento S O B00 čierna SLIM s guľatou rozetou je skvelou voľbou pre všetkých milovníkov minimalizmu. Novinka z radu SLIM vyniká neuveriteľne tenkou rozetou – iba 5 mm – a spolu s čiernou farbou dotvára celkový unikátny vzhľad dverí.

Infinity Line Volare S B00 čierná SLIM - kľučka k dverám
49,26 €

Majestátne dverová kľučka s jemnými detailmi, presne také je interiérové ​​dverové kovania Volare S B00 čierna SLIM so štvorcovou rozetou. Úžasne tenká rozeta, ktorá meria iba 5 mm perfektne zapadne do každej dizajnové domácnosti.

Infinity Line Giulietta S O 700 chróm SLIM - kľučka k dverám
51,71 €

Interiérové ​​dverové kovanie Giulietta S O 700 chróm SLIM s guľatou rozetou poteší milovníkov jednoduché krásy. Novinka z radu SLIM vyniká neuveriteľne tenkou rozetou – len 5 mm. Je to skrátka kľučka do dverí, ktorá skvele zapadne do každej štýlovej domácnosti.

Infinity Line Linea S M700 matný chróm SLIM - kľučka k dverám-20%
52,30 € 41,84 €

Akcia

Interiérové ​​dverové kovanie Linea S M700 matný chróm SLIM so štvorcovou rozetou je novinka na trhu. So svojou neuveriteľne tenkou rozetou – iba 5 mm a moderným dizajnom – pretvorí aj tie najobyčajnejšie dvere v dizajnovú vychytávku.

Infinity Line Giulietta S 700 chróm SLIM - kľučka k dverám
52,30 €

Interiérová dverová kľučka Giulietta S 700 chróm SLIM so štvorcovou rozetou skvele oživí každé dvere. Výborne sa hodí do moderných domácností, ktoré túžia po netradičnom dverovým kovania. Novinka z radu SLIM sa totiž pýši super tenkou rozetou – len 5 mm.

Infinity Line Vento S O 700 chróm SLIM - kľučka k dverám
49,77 €

Interiérová kľučka k dverám Vento S O 700 chróm SLIM s guľatou rozetou sa vyníma v domácnostiach, ktoré majú štýl. Pre dverové kovania z radu SLIM je charakteristická úzka netradičný rozeta – len 5 mm. Vento je skrátka moderné dverové kovania, ktoré musíte mať.

Infinity Line Linea S B00 čierná SLIM - kľučka k dverám
52,30 € 47,07 €

Akcia

Dverová kľučka Linea S B00 čierna SLIM so štvorcovou rozetou je novinka na trhu. Jej hlavnou prednosťou je neuveriteľne tenká rozeta – len 5 mm. Toto interiérové ​​dverové kovania sa skvele hodí k prírodným dverám, ale aj pastelovějším kúskom.

Infinity Line Stella S B00 čierná SLIM - kľučka k dverám
50,37 €

Interiérová dverová kľučka Stella S B00 čierna SLIM so štvorcovou rozetou je trendy kovanie, ktoré sa hodia do všetkých domácností, kde si zakladajú na detail. Charakteristická SLIM rozeta meria iba 5 mm, a preto na prvý pohľad zaujme každú návštevu.

Infinity Line Etna S 700 chróm SLIM - kľučka k dverám
50,37 € 45,33 €

Interiérová dverová kľučka Etna S 700 chróm SLIM so štvorcovou rozetou nadchne každého milovníka trendy vybavenia. Tenká rozeta, ktorá nemeria viac ako 5 mm zaujme na prvý pohľad a dodá moderný nádych aj tým najobyčajnejším dverám.

Infinity Line Volare S 700 chróm SLIM - kľučka k dverám
49,26 €

Interiérové ​​dverové kovanie Volare S 700 chróm SLIM so štvorcovou rozetou pôsobí na prvý pohľad hrubo. Na ten druhý ale zistíte, že jeho úzka SLIM rozeta meria iba 5 mm a dodáva celej kľuke jemný nádych.

Infinity Line Apollo KAF 700 chróm FIT - kľučka k dverám
35,15 €

Elegantné dverové kovania Apollo v chrómu prichádza s FIT novinkou – zúženú štvorcovou rozetou na iba 6mm. Táto kľučka sa perfektne hodí do svetlých interiérov, kde si členovia domácnosti potrpia na dizajnové kúsky.

Infinity Line Bali S 700 chróm SLIM - kľučka k dverám-19%
56,06 € 44,85 €

Akcia

Interiérové ​​dverové kovanie Bali S 700 chróm SLIM so štvorcovou rozetou skvele zapadne do každých dverí. Novinka z radu SLIM vyniká neuveriteľne tenkou rozetou – len 5 mm. Skrátka moderné kľučka do dverí, ktorá je tak tenká, a napriek tomu ju nemožno prehliadnuť.

Infinity Line Etna S M700 matný chróm SLIM - kľučka k dverám
50,37 €

Interiérové ​​dverové kovanie Etna S M700 matný chróm SLIM so štvorcovou rozetou je skvelý dizajnový kúsok, ktorý by ste si nemali nechať uniknúť. Dverová kľučka s neuveriteľne tenkou rozetou – iba 5 mm – sa perfektne hodí do všetkých moderných domácností.

Infinity Line Linea S O 700 chróm SLIM - kľučka k dverám
51,71 €

Kovanie ku dverám Linea S O 700 chróm SLIM s guľatou rozetou je jedným z netradičných klik na trhu. Táto horúca novinka prináša moderné nádych do každého interiéru, kde so svojou neuveriteľne úzku rozetou – iba 5 mm – skvele zapadne.

Infinity Line Linea S O B00 čiená SLIM - kľučka k dverám-19%
51,71 € 41,37 €

Akcia

Interiérová dverová kľučka Linea S O B00 čierná SLIM s guľatou rozetou je novinka na trhu. Jej úžasne tenká rozeta – iba 5 mm – ozdobia každé interiérové ​​dvere. Toto kovanie celkom iste zapadne do každej modernej domácnosti.

Infinity Line Linea S O M700 matný chróm SLIM - kľučka k dverám
51,71 €

Dverová kľučka Linea S O M700 matný chróm SLIM s guľatou rozetou skvele vynikne aj v tých neobyčejnějších dverách. Novinka z radu SLIM sa totiž pýši neuveriteľne tenkou rozetou – len 5 mm. Toto elegantné a zároveň hravé dverové kovania rozžiari každú domácnosť.

Infinity Line Bali S B00 čierná SLIM - kľučka k dverám
56,06 €

Dverová kľučka Bali S B00 čierna SLIM so štvorcovou rozetou skvele zapadne do každých dverí. Novinka z radu SLIM vyniká neuveriteľne tenkou rozetou – len 5 mm. Skrátka moderné dverové kovania, ktoré je tak tenké, a napriek tomu ho nemožno prehliadnuť.

Infinity Line Alex 300 satina - kľučka na dvere
19,65 €

Do ruky vykosená kľučka. Pokiaľ chcete mať v ruke pohodlie a pritom moderný design, tak kľučka na dvere Alex Vás určite nesklame. Prajem Vám s touto kľučkou otvárať dvere. Stojí to za to !

Spoločnosť Infinity Line je významným európskym výrobcom kľučiek na dvere. Pre oblasť strednej a západnej Európy je jeho distribútorom firma Ráj kování s.r.o.

Pod výrobcu spadajú značky Infinity Line, Infinity Line Premium a Inox Line. Prostredníctvom týchto troch sérií je spoločnosť schopná ponúknuť portfólio výrobkov všetkým typom zákazníkov podľa ich náročnosti. Inox Line sú nerezové kľučky pre komerčné využitie.

Infinity Line je symbolom perfektne skĺbenej kvality, nadčasového designu a cenovej dostupnosti v oblasti dverového kovania.

Spoločnosť Infinity Line je významným európskym výrobcom kľučiek na dvere. Pre oblasť strednej a západnej Európy je jeho distribútorom firma Ráj kování s.r.o.

Pod výrobcu spadajú značky Infinity Line, Infinity Line Premium a Inox Line. Prostredníctvom týchto troch sérií je spoločnosť schopná ponúknuť portfólio výrobkov všetkým typom zákazníkov podľa ich náročnosti. Inox Line sú nerezové kľučky pre komerčné využitie.

Infinity Line je symbolom perfektne skĺbenej kvality, nadčasového designu a cenovej dostupnosti v oblasti dverového kovania.