Infinity Line Apollo 200 titán - kľučka na dvere
32,50 €

Trendový titanový povrch nevynechali designeri pri kľučke Apollo. V kombinácií so striebornou farbou v decentnom prevedení okolo uchytenia kľučky sa dostáva táto kľučka na vrchol designu. Páči sa aj Vám?

Infinity Line Laura patina - kľučka na dvere
10,48 €

Jedna z najpredávanejších kľučiek. Citlivý design je vyladený precíznou automatizovanou výrobou. Vďaka tomu môže kľučka Laura byť za úžasnú cenu a pritom stále ostať celokovová bez jedinej plastovej súčiastky. To je skvelé!

Infinity Line Giulietta S O B00 čierná SLIM - kľučka k dverám
51,71 €

Kovanie ku dverám Giulietta S O B00 čierna SLIM s guľatou rozetou je novinka pre tento rok. Zúžená rozeta na netradičných 5 mm skvele ladí k jednoduchému dizajnu kľučky. Toto interiérové ​​kovania sa preto krásne vyníma v každej minimalistickej domácnosti.

Infinity Line Nove 300 satina - kľučka na dvere
31,90 €

Geometrické tvary poskladané pre otváranie dverí. Presne týmto spôsobom bola vytvorená kľučka Nove. Nelesklý povrch doplňuje jednoduchosť a priamočiarosť dverovej kľučky.

Infinity Line Apollo 700 chróm - kľučka na dvere
29,57 €

Elegantná líniová kľučka Apollo dotvorí Váš skvelý pocit z prvého dotyku s Vašim domovom. Môžete si vybrať hneď z troch farieb kľučky pre ideálne kombinovanie s ďalšími interiérovými doplnkami.

Infinity Line Concept 200/800 titán/biely-kľučka na dvere
32,30 €

Nové titánové materiály prijímajú západoeurópsky štýl. V kombinácií s bielou prednou stranou je kľučka na dvere Concept Titan ojedinelou záležitosťou. Poďte si aj Vy dopriať to najlepšie z kľučiek na našom trhu.

Infinity Line Diamond KDF B00 čierná FIT - kľučka k dverám
41,04 €

Mať diamanty na dverách sa len tak niekomu nepošťastí. S dverné kľučkou Diamond B00 čierna FIT to ale nie je nemožné. Interiérové ​​kovanie s štvorcovou rozetou z radu FIT je navyše netradičný kúsok s iba 6mm hrubou rozetou.

Infinity Line Karo 100 chróm/satina - kľučka na dvere
21,39 €

Dverná kľučka Karo spája skvelo dostupnú cenu, design a kvalitu. Nenájdete ani kúsok plastu! Jedna za najpredávanejších typov kľučiek na dvere je pripravená pre Vaše štýlové dvere.

Infinity Line Lena patina - kľučka na dvere
9,84 €

Statná Lena z kvalitného kovu (zliatina zinku a hliníka) je ideálnou kľučkou, keď už striedate tie staré. Vzhľad poteší každého okolo idúceho ale aj toho, ktorý sa jej bude dotýkať pri otváraní dverí :-)

Infinity Line Alex 300 satina - kľučka na dvere
19,65 €

Do ruky vykosená kľučka. Pokiaľ chcete mať v ruke pohodlie a pritom moderný design, tak kľučka na dvere Alex Vás určite nesklame. Prajem Vám s touto kľučkou otvárať dvere. Stojí to za to !

Infinity Line Apollo 300 satina - kľučka na dvere
29,57 €

Výrazné hrany a čistý design spoločne dotvára z Vašich dverí elegantný priechod medzi dvoma izbami. Postriebrená farba a satinový povrch kľučky, ktorá je veľmi príjemná pre Vašu dlaň.

Infinity Line Apollo KAF 200 titán FIT - kľučka k dverám
39,10 €

Netradičné farebnú kombináciu dverové kľučky Apollo 200 titán FIT ocenia milovníci všetkého nového. Obzvlášť ak ide o toto na prvý pohľad obyčajné interiérové ​​kovanie s štvorcovou rozetou, ktorá bolo zúžená do FIT varianty na iba 6mm.

Infinity Line Apollo KAF 700 chróm FIT - kľučka k dverám
35,15 €

Elegantné dverové kovania Apollo v chrómu prichádza s FIT novinkou – zúženú štvorcovou rozetou na iba 6mm. Táto kľučka sa perfektne hodí do svetlých interiérov, kde si členovia domácnosti potrpia na dizajnové kúsky.

Infinity Line Apollo KAF M700 matný chróm FIT - kľučka k dverám
39,10 €

Moderné interiérové ​​dverové kovania so štvorcovou rozetou – takých nájdete na trhu hŕbu. Nie každá dverová kľučka sa ale vyrába vo FIT prevedení so zúženou rozetou. Ešteže je tu rad Apollo FIT a s ňou aj táto parádne dizajnová kľučka v matnom chróme.

Infinity Line Bali S 700 chróm SLIM - kľučka k dverám
48,74 €

Interiérové ​​dverové kovanie Bali S 700 chróm SLIM so štvorcovou rozetou skvele zapadne do každých dverí. Novinka z radu SLIM vyniká neuveriteľne tenkou rozetou – len 5 mm. Skrátka moderné kľučka do dverí, ktorá je tak tenká, a napriek tomu ju nemožno prehliadnuť.

Infinity Line Bali S B00 čierná SLIM - kľučka k dverám
56,06 €

Dverová kľučka Bali S B00 čierna SLIM so štvorcovou rozetou skvele zapadne do každých dverí. Novinka z radu SLIM vyniká neuveriteľne tenkou rozetou – len 5 mm. Skrátka moderné dverové kovania, ktoré je tak tenké, a napriek tomu ho nemožno prehliadnuť.

Infinity Line Carlo KCL B00 čierna - kľučka k dverám
21,98 €

Na prvý pohľad obyčajná dverová kľučka, na ten druhý ale moderný kúsok sa zaujímavo prehnutou rukoväťou. Carlo je štvorcové rozetové kovanie, ktoré krásne vynikne aj na starších dverách.