Floraservis Agil 100 ec
1,99 €

Selektívny herbicídny prípravok na ničenie trávovitých burín v poľnohospodárskych plodinách.


Floraservis Agriful
4,06 €

Biologický prípravok pre výživu koreňov a urýchlenie asimilácie s obsahom organických látok rastlinného pôvodu.


Floraservis Agrovital
3,25 €

Zmáčadlo – prídavok do postrekov s obsahom pesticídov používaných v poľnom a lesnom hospodárstve.


Floraservis Alga 600
4,54 €

100% vodorozpustný práškový extrakt z morských rias vhodný pre bio produkciu zeleniny a ovocia a taktiež pre olejniny, obilniny, trávniky, okra. rastliny a iné.


Floraservis Algasoil
10 €

AlgaSoil je prí. org. granulované hnojivo na báze morských rias, ktoré pôsobí ako pôdny kondicionér, dopĺňa organickú zložku do pôdy, zlepšuje štruktúru pôdy, zvyšuje úrodu a jej kvalitu, zvyšuje mikrobiálnu aktivitu a využiteľnosť živín v pôde. Hnojivo je schválené pre ekologické poľnohospodárstvo.


Floraservis Alginure
28,72 €

Biologický prípravok vo forme kvapalného koncentrátu pre riedenie s vodou na posilnenie odolnosti rastlín proti hubovým chorobám.


Floraservis Apollo 50 sc
2,28 €

Prípravok vo forme tekutého koncentrátu, určený na ničenie vajíčok a prvých pohyblivých štádií roztočcov na ovo. drevinách, viniči hroznorodom a okras. rastlinách.


Floraservis Atonik
2,24 €

Rastlinný stimulátor pre rýchlejšie a rovnomernejšie klíčenie semien, lepšie zakoreňovanie a intenzívny rast, tvorbu kvetných orgánov, opelenie a oplodnenie, väčšiu násadu plodov, predĺženie vege. doby, vyššie úrody, lepšiu kvalitu a skladovateľnosť.


Floraservis Bofix
96 €

Listovo pôsobiaci herbicíd na ničenie odolných dvojklíčnolistových burín najmä sedmokráska a púpava v trávach na semeno, v novozaložených a starších okrasných trávnikoch a trávnatých športoviskách a ihriskách.


Floraservis Boroil hnojivo
2,51 €

Boritanové hnojivo na optimalizáciu výživy rastlín bórom a tým zvyšuje množstvo a kvalitu výnosu plodín, zvyšuje odolnosť rastlín proti škodcom a hubovým chorobám.


Floraservis Buzzin
1,50 €

Prípravok proti burinám v zemiakoch, použitie aj pri vzídených zemiakoch.


Floraservis Champion 50 wg
1,16 €

Univerzálny fungicíd a baktericíd použiteľný proti širokému spektru hubových chorôb rajčiakov, uhoriek, marhúľ, viniča a ďalších plodín.


Floraservis Chitopron 5%
3,26 €

Prírodný produkt, ktorý aktivuje odolnosť rastlín proti patogénnym hubám a baktériám.


Floraservis Chorus 50 wg
2,04 €

Postrekový fungicídny prípravok určený na ochranu jadrovín proti chrastavitosti jadrovín.


Floraservis Controlphyt cu
3,04 €

Prípravok s preventívnym účinkom proti hubovým, bakteriálnym a vírusovým chorobám.


Floraservis Cuproxat sc
3 €

Meďnatý prípravok vo forme koncentrátu na ochranu viniča proti peronospóre, broskýň proti kučeravosti a rajčiakov proti plesni zemiakovej.


Floraservis Cyper 0,5 em
1,66 €

Cyper je postrekový, širokospektrálny, insekticídny prípravok v úprave mikroemulzného vodného koncentrátu proti otravnému hmyzu.


Floraservis Cyper extra kontakt na komáre
3,46 €

Koncentrovaný, vodou riediteľný insekticídny prípravok určený predovšetkým na likvidáciu komárov, ale aj iného otravného hmyzu v domácnostiach, hospodárskych budovách a vonkajších priestoroch.


Floraservis Darina 4
3,41 €

Hnojivo vyrobené na základe prírodnej organicko minerálnej suroviny, ktorá sa počas niekoľkých tisícročí tvorí v dnových vrstvách z odumretých rastlín, živých organizmov, minerálnych komponentov a mikroelementov.


Floraservis Deltacaps 50 cs
4,27 €

Prípravok proti lezúcemu hmyzu – EXTRA SILNÝ. Tekutý koncentrát určený k aplikácii postrekom proti lezúcemu hmyzu s rýchlou a okamžitou reakciou a dlhodobým účinkom.


Floraservis Dicopur m750
2,56 €

Herbicíd na ničenie citlivých dvojklíčnolistových burín v obilninách, na lúkach , v trávnikoch, pasienkoch a v semenných porastoch tráv.


Floraservis Dimilin tb2
1,99 €

Insekticídny prípravok vo forme šumivých tabliet, určený k ničeniu lariev komárov a múch v ich miestach liahnutia.


Floraservis Dusikaté vápno perlka
3,05 €

Podporuje prirodz. úrodnosť pôdy, priaznivo ovplyvňuje rast a vývoj rastlín a šetrí pôdnu vlahu, posiluje rastlinám odolnosť voči poľahnutiu a napadnutiu plesňami, likviduje slimákov a ich vajíčka, znižuje výskyt burín, ničí klíčiace buriny a semená burín, ničí pôdnych pôvodcov hub. chorôb rastlín.


Floraservis Envicomp - komposty
4,30 €

Pridaním do kompostového materiálu dochádza k výraznému skráteniu doby potrebnej ku kompostovaniu a to bez straty výživných vlastností kompostu.


Floraservis Envifisch - akvária
3,35 €

Prípravok je zmesou enzýmov a mikróbov špeciálne určených k udržaniu priezračnej a čistej vody v akváriách.


Floraservis Enviline - odpady, sifóny
4,30 €

Prípravok zabraňuje vytváraniu nánosov organických materiálov z kuchyne, alebo kúpeľne, čo spôsobuje upchávanie odpadového potrubia.


Floraservis Ferrumoil hnojivo
2,60 €

Hnojivo s obsahom železa, horčíka a dusíka určený na zabránenie alebo liečenie chlorózy, žltnutia listov, zvyšujúci odolnosť rastlín proti škodcom a hubovým chorobám.


Floraservis Flora vita citro
2,28 €

Prípravok obsahujúci citrusovú silicu zvyšujúci odolnosť a účinne pôsobiaci proti hubovým chorobám, najmä múčnatke.


Floraservis Florapur
1,64 €

Prípravok neutralizuje zvyšky pesticídov a hnojív v postrekovači a tým znižujú riziko nežiadúceho poškodenia následne ošetrovaných rastlín.


Floraservis Florasin calcium plus
2,15 €

Kvapalný koncentrát určený na preventívne a kuratívne odstraňovanie nedostatku vápnika v pestovaných rastlinách.


Floraservis Florasin horčík
1,96 €

Špeciálne horečnaté kvapalné hnojivo v koncentrovanej forme je určené na výživu rôznych poľno. plodín, predovšetkým na predchádzanie a liečenie nedostatku prístupného horčíka.


Floraservis Florasin lignovit fe
3,30 €

Kvapalný koncentrát určený na preventívne a kuratívne odstraňovanie nedostatku rastlinami asimilovaného železa a liečenie chloróz.


Floraservis Florasin nitro iron
2,70 €

Kvapalný koncentrát je určený na prípravu hnojivej zálievky určenej na odstraňovanie nedostatku prijateľného železa pri súčasnej podpore rastu.


Floraservis Florasin stop mach fe
2,99 €

Kvapalný koncentrát na potláčanie rastu machu v trávnikoch a ako zdroj rastlinami prijateľného železa, u rastlín, ktoré majú zvýšené nároky na výživu železom.


Floraservis Folicit
3,64 €

Prírodný produkt s obsahom účinných látok ako je sójový lecitín a slnečnicový olej, ktoré aktivujú fyziologické funkcie rastlín a tým stimulujú produkciu phytoalexínov.


Floraservis je súkromnou rodinnou spoločnosťou, ktorá bola založená v roku 1992. Krátko po jej vzniku sa etablovala na slovenskom trhu ako firma zo zameraním na výrobu a distribúciu malospotrebiteľského balenia prípravkov na ochranu a výživu rastlín a ďalej sa dynamicky rozvíja. Neskôr pribudla výroba kvapalných a vodorozpustných hnojív z vlastnej produkcie. Od začiatku činnosti firmy ponuku prípravkov systematicky rozširujeme a dopĺňame aj s ohľadom na maximálnu šetrnosť k životnému prostrediu.

Floraservis je súkromnou rodinnou spoločnosťou, ktorá bola založená v roku 1992. Krátko po jej vzniku sa etablovala na slovenskom trhu ako firma zo zameraním na výrobu a distribúciu malospotrebiteľského balenia prípravkov na ochranu a výživu rastlín a ďalej sa dynamicky rozvíja. Neskôr pribudla výroba kvapalných a vodorozpustných hnojív z vlastnej produkcie. Od začiatku činnosti firmy ponuku prípravkov systematicky rozširujeme a dopĺňame aj s ohľadom na maximálnu šetrnosť k životnému prostrediu.