Dyson V8 Absolute

Dyson V8 Absolute

Hodnotenie: 5
611,07 €

427,90 €
+ doprava zadarmo

Vysavač DYSON V8 Absolute pro úklid od podlahy po strop. Pro snadný úklid nahoře, dole i v mezerách a co nejjednodušší manipulaci s vysavačem se těžiště nachází v rukojeti. Pro rychlý a okamžitý úklid nebo úklid v obtížně dostupných místech se dá vysavač jednoduše přestavět na ruční vysavač. Vyprázdnění odpadní nádoby zvládnete jen jednoduchým úkonem bez toho, že byste přišli do kontaktu s prachem a nečistotami.


Dyson AM07-21%

Dyson AM07

Hodnotenie: 5
445 €

349 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Luxusný dizajnový stĺpový ventilátor Dyson AM07 zaručuje bezpečnosť, ľahké čistenie a variabilné ovládanie prúdenia vzduchu. Keďže nemá žiadne lopatky je aj veľmi tichý.


Dyson AM06 30 cm
351 €

298,90 €
+ doprava zadarmo

Stolný ventilátor Dyson AM 06 30 cm. Novo vylepšený stolný ventilátor jedinečného bezvrtulového typu je účinným zariadením s atraktívnym dizajnom v kombinácii bielej a striebornej farby. Vybavte si domácnosť modernou technológiou – ventilátor nesporne zaujme už na prvý pohľad. Jedná sa o tiché zariadenie, ktoré vám v horúcich dňoch spríjemní pobyt vo vyhriatej miestnosti.


Dyson Cyclone V10 Dok™ stojan
77,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Stojan pro Dyson Cyclone V10. Souprava Dyson Cyclone V10 Dok™ stojan umožňuje dobíjení a uložení vysavače včetně příslušenství.


Dyson DS-967763-02
27,52 €

20 €

Hubica na matrace Dyson DS-967763–02. Táto hubica je určená pre akumulátorové vysávače Dyson V7V8.


Dyson DS-967764-02
40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Predlžovacia hadica k akumulátorovým vysávačom Dyson V7 alebo V8. S hadicou Dyson DS-967764–02 sa dostanete aj do ťažko dostupných miest, pripojiť možno iba pasívnu hubicu, nie je určená pre hubice vybavené motorizovanými rotačnými kefami.


Dyson DS-967766-02
39,44 €

19,90 €

Mini kefa s jemnými štetinami pre akumulátorové vysávače Dyson V7 alebo V8. Dyson DS-967766–02 odstraňuje prach a alergény z plochých povrchov a nábytku.


Dyson DS-967768-02

Dyson DS-967768-02

Hodnotenie: 5
102,84 €

79 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Sada nástavcov pre akumulátorové vysávače Dyson V7 alebo V8. Súprava Dyson DS-967768–02 obsahuje jemnú kefu na prach, kefu s tuhými štetinami na odolné nečistoty, širokú hubicu na matrace a naťahovaciu hadicu, ktorá predlžuje dosah ručného vysávača pre upratovanie v ťažko dostupných miestach.


Dyson Hubica na matrace

Dyson Hubica na matrace

Hodnotenie: 5
23 €

Posledný kus za túto cenu!

Hubica na matrace odstraňuje nečistoty a alergény z matracov a čalúnenia.


Dyson Kefa na srsť

Dyson Kefa na srsť

Hodnotenie: 5
49,90 €
+ doprava zadarmo

Samočistiaca kefa na srsť, vyčesáva chlpy zo srsti vášho psa a nasáva ich skôr, než sa rozptýli do priestoru.


Dyson Pure Cool Link
446,80 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Čistička vzduchu a ventilátor odstraňuje až 99,95 % škodlivín a alergénov zo vzduchu. Dyson Pure Cool Link je vhodný na celoročné využitie a disponuje technológiou rovnomerného prúdu vzduchu Air Multiplier. Čističku môžete ovládať pomocou aplikácie alebo diaľkového ovládača.


Dyson Rotačná turbokefa

Dyson Rotačná turbokefa

Hodnotenie: 4,5
99,90 €
+ doprava zadarmo

Rotačná turbokefa pre vysávače Dyson je vhodná aj na hladké podlahy.


Dyson Pružná štěrbinová hubice
50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Dyson pružná štěrbinová hubice. Výsuvná a ohebná hubice pro vysávání ve špatně přístupných rozích nebo v interiéru automobilu. Tuhé štětiny na odnímatelném kartáčku na konci pomáhají uvolnit i zaschlé nečistoty v těchto místech. Silné sání, které je na konci nejsilnější vás zbaví špíny i v nepřístupných rozích a škvírách.


Dyson Supersonic
419,22 €
415 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Sušič vlasov v unikátnej konštrukcii a modernej čiernošedej farbe. Dyson Supersonic skvelo padne do ruky a profesionálne sa postará o vaše vlasy. Ponúka 3 nastavenia rýchlosti, 4 nastavenia teploty a funkciu studeného vzduchu. Milo prekvapia nezahrievajúce sa magnetické nadstavce.


Dyson Supersonic Fuchsia
424,91 €

415 €
+ doprava zadarmo

Sušič vlasov v unikátnej konštrukcii a modernej fuchsiovej farbe. Dyson Supersonic skvele padne do ruky a profesionálne sa postará o vaše vlasy. Ponúka 3 nastavenia rýchlosti, 4 nastavenia teploty a funkciou studeného vzduchu. Milo prekvapia nezahrievajúce sa magnetické nástavce.


Dyson V10 Absolute

Dyson V10 Absolute

Hodnotenie: 5
634,26 €

588,90 €
+ doprava zadarmo

Tyčový vysavač s vysokou výdrží baterie až 40 minut. Dyson V10 Absolute se třemi stupni výkonu si poradí na všech typech podlah. Díky cyklonové technologii a vylepšenému systému filtrace spolehlivě zachytí prach i mikročástice. Jedním stiskem tlačítka proměníte tyčový vysavač na ruční a snadno vysajete všechna zákoutí vaší domácnosti.


Dyson V10 Motorhead

Dyson V10 Motorhead

Hodnotenie: 5
569 €

469 €
+ doprava zadarmo

Tyčový vysavač s vysokou výdrží baterie až 60 minut. Dyson V10 Motorhead si poradí na všech typech podlah. Díky cyklonové technologii a vylepšenému systému filtrace spolehlivě zachytí prach i mikročástice. Jedním stiskem tlačítka proměníte tyčový vysavač na ruční a snadno vysajete všechna zákoutí vaší domácnosti.


Dyson V11 Animal +
599 €
+ doprava zadarmo

Tyčový vysávač s digitálne riadeným motorom, ktorý vytvára vyšší sací výkon ako väčšina klasických vysávačov. Dyson V11 Animal + je vybavený tromi režimami vysávania a vylepšenou akustikou, vďaka ktorému je hlučnosť značne redukovaná. Vďaka cyklónovej technológii separuje do odpadovej nádoby mikroskopické častice, vrátane peľov a baktérií.


Dyson V7 Fluffy
545,73 €

366 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Modrošedý ručný akumulátorový vysávač Dyson V7 Fluffy je vyvinutý špeciálne pre hladké podlahy. Je vybavený extra príslušenstvom a účinnou HEPA filtráciou. Má vysoký sací výkon a vydrží v prevádzke až 30 minút.


Dyson AM10

Dyson AM10

Hodnotenie: 5
537 €

518,90 €
+ doprava zadarmo

Zvlhčovač vzduchu DYSON AM10 pre rovnomerné, hygienické zvlhčovanie vzduchu v miestnosti. Prístroj disponuje diaľkovým ovládaním k nastaveniu teploty, vlhkosti vzduchu a intenzity prúdu vzduchu. Distribuuje jemnú paru spolu so zvlhčeným vzduchom po miestnosti rovnomerne a ticho, zvlhčovač preto neruší a je vhodný aj pre použitie v noci keď spíme. Presná regulácia vlhkosti a efektívne hospodárenie s vodou umožňujú, že nádrž s vodou vystačí až po dobu 18 hodín.


Dyson Antialergická sada
97 €
+ doprava zadarmo

Antialergénna sada má vo výbave tri hubice pre vysávače Dyson na odstraňovanie prachu a nečistôt z ťažko dostupných miest. Obsahuje jemnú kefu na prach, hubicu na matrace a pružnú štrbinovú hubicu.


Dyson Big Ball Multi Floor 2
469 €

309 €
+ doprava zadarmo

Vysávač Dyson Big Ball Multifloor 2 so samonastaviteľnou podlahovou hubicou pre všetky typy podláh. Po prevrhnutí sa sám narovná. 2 Tier Radial cyklóny pre zachytenie aj mikroskopického prachu. Ball technológia pre ľahké manévrovanie s možnosťou otáčať sa na mieste. 6,5 m prívodný kábel


Dyson Cinetic Big Ball Absolute 2
499 €
+ doprava zadarmo

Bezsáčkový vysávač so schopnosťou vrátiť sa späť na kolieska po prevrátení. Dyson Cinetic Big Ball Absolute 2 disponuje natoľko účinnou filtráciou, že nevyžaduje pranie ani výmenu filtrov. Pre jednoduchšie použitie sa rukoväť natáča do strán.


Dyson DS-967765-02
27,60 €

19,90 €

Kefa s tuhými štetinami pre akumulátorové vysávače Dyson V7 alebo V8. S kefou Dyson DS-967765–02 bez ťažkostí odstránite zaschnuté blato a prilepené nečistoty.


Dyson Fluffy hubica na hladké podlahy
102,48 €
100 €
+ doprava zadarmo

Dyson Fluffy hubica pre akumulátorové vysávače s mäkkým valcom, ktorý je špeciálne vyvinutý pre upratovanie hladkých podláh. Odstraňuje veľké nečistoty aj jemný prach súčasne.


Dyson Kĺbová hubica na hladké a plávajúce podlahy
49,90 €
+ doprava zadarmo

Kĺbová hubica s mäkkými štetinami pre jemné čistenie a vysávanie citlivých drevených a iných podláh. Kĺb otočný o 180° a ultra tenký profil umožňujú dostať sa aj do ťažko dostupných miest napr. Medzi skriňami oveľa ľahšie.


Dyson Plochá hubice

Dyson Plochá hubice

Hodnotenie: 4,5
50 €
+ doprava zadarmo

Dyson plochá hubice. Extra plochá hubice pro snadnější úklid pod nízkým nábytkem. Automaticky se přizpůsobí typu podlahy, takže přepínání není nutné.


Dyson Jemný kartáč na prach
50 €
+ doprava zadarmo

Dyson jemný kartáč na prach. Jemné štětiny kartáče šetrně odstraňují prach a alergeny z rovných povrchů a nábytku a ty jsou ihned nasávány do vysavače.


Dyson V11 Absolute
649 €
+ doprava zadarmo

Tyčový vysávač s digitálne riadeným motorom, ktorý vytvára vyšší sací výkon ako väčšina klasických vysávačov. Dyson V11 Absolute je vybavený tromi režimami vysávania a vylepšenou akustikou, vďaka ktorému je hlučnosť značne redukovaná. Vďaka dynamickému snímaniu detektuje odpor, ktorú spôsobí rotačná kefa a automaticky mení otáčky podľa typu podlahy.


Dyson V7 Motorhead

Dyson V7 Motorhead

Hodnotenie: 4
389 €
+ doprava zadarmo

Tyčový vysavač Dyson V7 Motorhead s vysokým sacím výkonem na tvrdé podlahy i koberce. Rotační motorový kartáč pronikne hluboko do koberce a zbaví vás i zdánlivě neodstranitelných nečistot.


Dyson AM09 Hot + Cool
393,50 €
+ doprava zadarmo

Praktický ventilátor Dyson AM09 Hot + Cool, ktorý nájde využitie ako v lete, tak aj v zime. Vyhreje vašu izbu v zime a v lete zas príjemne ochladí.


Dyson Cinetic Big Ball Multifloor 2
547,09 €

463,60 €
+ doprava zadarmo

Dyson bezvreckový vysávač Cinetic Big Ball Multifloor 2 s hubicou, ktorá sa automaticky nastaví pre optimálne utesnenie na každom type podlahy. Jediný vysávač bez nutnosti údržby a bez straty sacieho výkonu. Bez nutnosti výmeny alebo prania filtrov. Bez nutnosti kupovať vrecká.


Dyson Pure Cool Me, BP01
363,50 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Osobní stolní čistička vzduchu s funkcí ventilátoru. Dyson Pure Cool Me, BP01 v moderním designu disponuje účinným HEPA filtrem, který odstraňuje 99,95 % škodlivých látek a alergenů ze vzduchu. Díky technologii Dyson Core Flow jsou vedeny dva silné proudy vzduchu přes zaoblenou kulovou plochu, a tvoří tak proud čistého vzduchu.


Dyson Pure Hot + Cool

Dyson Pure Hot + Cool

Hodnotenie: 5
479 €
+ doprava zadarmo

Čistička vzduchu, ventilátor a teplovzdušný ventilátor v jednom. Automaticky odstraňuje plyny a 99,95% škodlivín a alergénov zo vzduchu. Diaľkové ovládanie, časovač, uhlíkový filter.


Dyson Tangle free mini

Dyson Tangle free mini

Hodnotenie: 5
75 €
+ doprava zadarmo

Dyson tangle free mini turbo kartáč. Tangle free kartáčová hubice je jediná mini kartáčová hubice, na kterou se vlasy a vlákna nenamotávají. Sesbíráte s ní více vláken a nečistot než s jinými kartáčovými mini hubicemi.


Dyson V7 Animal
449 €

389 €
+ doprava zadarmo

Akumulátorový tyčový vysávač s výkonným digitálnym motorom a cyklónovou technológiou 2 Tier Radial. Dyson V7 Animal ponúka až 30 min vysokého sacieho výkonu, režim MAX pre najnáročnejšie úlohy a možnosť prestavenia na ručný vysávač. Doplnené o extra príslušenstvo pre domácnosti so zvieratami.


Dyson V7 Cord Free

Dyson V7 Cord Free

Hodnotenie: 5
348,62 €

299 €
+ doprava zadarmo

Akumulátorový tyčový vysávač s výkonným digitálnym motorom a cyklónovou technológiou 2 Tier Radial. Dyson V7 Cord Free ponúka až 30 min vysokého sacieho výkonu, režim MAX pre najnáročnejšie úlohy a možnosť prestavenia na ručný vysávač.


Dyson V7 Trigger

Dyson V7 Trigger

Hodnotenie: 3
311,83 €

259 €
+ doprava zadarmo

Striebornošedý ručný akumulátorový vysávač Dyson V7 Triggernajvyšší sací výkon medzi ručnými akumulátorovými vysávačmi. Extra príslušenstvo je stvorené pre náročné úlohy. Vysávač Dyson V7 Trigger má dlhšiu prevádzkovú dobu ako ručný vysávač Dyson V6.