-27%
Dr.Brown´s Ventilový systém na fľaše Options+ široké hrdlo 270 ml 2 ks

Dr.Brown´s Ventilový systém na fľaše Options+ široké hrdlo 270 ml 2 ks

5,90 €
4,30 €

Ďalšia ponuka za 8,90 €

Ventilový systém na fľaše značky Dr.Brown´s poslúži ako náhradný systém pre dojčenské fľaše Dr.Brown´sv v prípade, že sa vám pôvodný poškodí alebo stratí. Vaše bábätko tak môže naďalej využívať unikátny systém kŕmenia z fliaš Dr.Brown´s.

Tovar od predajcu MALL
Dr.Brown´s Zásobník na mlieko ružový (AC038)

Dr.Brown´s Zásobník na mlieko (AC038)

7,40 €

Ďalšie ponuky od 6,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Zásobník na mlieko značky Dr.Brown´s uskladní dostatočné množstvo formule na prípravu troch 300 ml fliaš mlieka. Dávkovací otvor pre pohodlné sypanie. Bezpečné vyklápacie viečko. Vhodný na cesty

Tovar od predajcu MALL
Dr.Brown´s Zubná kefka prstová masážna s puzdrom 3m+
2x

Dr.Brown´s Zubná kefka prstová masážna s puzdrom 3m+

5,90 €
5,40 €

Prstová zubná kefka značky Dr.Brown´s poslúži na jemné čistenie rastúcich zúbkov a na masírovanie detských ďasien. Krásne pasuje na ukazovák dospelej osoby a je možné ho použiť so zubnou pastou aj bez.

Tovar od predajcu MALL
-40%
Dr.Brown´s Zubná kefka tréningová 0-3r, ružová
2x

Dr.Brown´s Zubná kefka tréningová 0-3r

7,39 €
4,40 €

Detská zubná kefka značky Dr.Brown´s zaujme vaše deti svojim tvarom pripomínajúcim slona a čistenie zúbkov bude pre nich ešte väčšia zábava. Ohybné telo kefky je šetrné k detským ďasnám a je vhodné už na prvé zúbky. Pri položení kefky uši slona bránia dotyku s podložkou.

Tovar od predajcu MALL

Všetko začalo fľaškou Dr. Brown's Natural Flow®, navrhnutou lekárom v roku 1996 a patentovanou v roku 1997. Ako jediná detská fľaša s vnútorným odvzdušňovacím systémom, vyvinutá na zachovanie výživových hodnôt materského mlieka (vitamíny C, A, a E), pomáha znižovať výskyt koliky, grgania, grckania a nadúvania, a zabezpečuje kŕmenie bez podtlaku, podobne ako dojčenie. Ventil vyrovnáva tlak, čím pri kŕmení dokonale imituje dojčenie. Dojčenské fľaše Dr. Brown´s sú BPA-free a teda neobsahujú: BPA, PVC, olovo alebo ftaláty. Dojčenské fľaše Dr Brown´s Natural Flow ® získali rad ocenení za dizajn, za najlepší detský produkt a rad odporúčaní od lekárskej obce, mamičiek a oteckov. Chceme byť značkou, na ktorú sa mamičky môžu spoľahnúť, a tak inšpirovaní ich nadšením z používania výrobkov Dr. Brown's® inovujeme a vyvíjame produkty, ktoré sa zameriavajú na výbornú funkčnosť pre rodičov a zjavné výhody pre dobré zdravie dieťaťa. Kladieme veľký dôraz na výskum a vývoj a do prípravy vkladáme celý náš ľudský a časový potenciál. Každodenne pracujeme na tom, aby sme dodávali spoľahlivé detské výrobky, ktoré z nás urobili osvedčeného partnera mamičiek a oteckov.