10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny
Upresniť parametre
Entcoffeiniert 500 g, mletá káva CREMA d‘Oro CAFFE LATTE by NESCAFÉ Dolce Gusto - 16 kapslí
Entcoffeiniert 500 g, mletá káva

Bezkofeinová káva Entcoffeiniert od značky Dallmayr naplní jemnou a vyváženou chutí skoro bez kyselých tónů. 100% etiopská Arabica, která je pomalu pražená. Káva je připravována podle receptu z roku 1933 v tradiční mnichovské pražírně.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Classic mletá káva 500g CREMA d‘Oro CAFFE LATTE by NESCAFÉ Dolce Gusto - 16 kapslí
Classic mletá káva 500g

Tajomstvo tejto kávy je vyrobené z použitia surovej kávy, sú používané iba pre najlepších Arabica druhov kávy vysočiny z pestovateľských oblastí sveta. Dallmayr Classic obsahuje plne stimulujúci kofeín. Pomocou špeciálneho procesu rafinácie je oslobodená od mnohých dráždivých a horkých látok.

môžete mať 03.06 - 04.06

Partner: risasnov.sk
Novinka
CREMA d‘Oro CAFFE LATTE by NESCAFÉ Dolce Gusto - 16 kapslí CREMA d‘Oro CAFFE LATTE by NESCAFÉ Dolce Gusto - 16 kapslí
CREMA d‘Oro CAFFE LATTE by NESCAFÉ Dolce Gusto - 16 kapslí

CREMA d‘Oro CAFFE LATTE by NESCAFÉ Dolce Gusto – 16 kapslí od značky Dallmayr. Dokonalá kombinace kávy s nádechem mléka, které se ve vašem přístroji Dolce Gusto promění v lahodnou mléčnou pěnu.

môžete mať DNES

Partner: MALL
CREMA d‘Oro INTENSA by NESCAFÉ Dolce Gusto - 16 kapslí CREMA d‘Oro INTENSA by NESCAFÉ Dolce Gusto - 16 kapslí
CREMA d‘Oro INTENSA by NESCAFÉ Dolce Gusto - 16 kapslí

CREMA d‘Oro CAFFE LATTE by NESCAFÉ Dolce Gusto – 16 kapslí od značky Dallmayr. Kombinují intenzivní a dokonalou kávu. Vyrobena ze 100% zrn arabiky se sametově jemnou krémou.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Crema d'Oro 1kg CREMA d‘Oro INTENSA by NESCAFÉ Dolce Gusto - 16 kapslí
Crema d'Oro 1kg

Kvalitní zrnková káva Crema d'Oro je výsledkem pečlivého sladění směsi nejvybranějších zrn a šetrného pražení. 100% Arabica ze svahů Etiopie je sametově jemná, má světlou pěnu a vyvážené aroma.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Crema d'Oro Intensa 1kg CREMA d‘Oro INTENSA by NESCAFÉ Dolce Gusto - 16 kapslí
Crema d'Oro Intensa 1kg

Zrnková káva Crema d'Oro Intensa je směs špičkové kvality, která je charakteristická intenzivní chutí. Káva s vyváženým aroma a jemnou pěnou je výsledkem pečlivého sladění směsi nejvybranějších zrn vysokohorských Arabik a jejich šetrného pražení. Jedinečná kořenitá vůně.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Espresso d'Oro 1kg Intensa Crema d'Oro Senseo podľa 28 ks
Espresso d'Oro 1kg

Zrnková káva Espresso d'Oro je směs vytvořená z vysokohorských odrůd ze svahů Etiopie. Káva s plným aroma, typickou chutí italského espresa a se zlatohnědou pěnou.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Intensa Crema d'Oro Senseo podľa 28 ks Intensa Crema d'Oro Senseo podľa 28 ks
Intensa Crema d'Oro Senseo podľa 28 ks

Intensa Crema d'Oro Senseo podľa 28 ks od značky Dallmayr. 100% Arabika. Vyvážená jemná chuť s korenistou vôňou. Stredný obsah kofeínu. Vyvážená, stredne pražená 100% Arabika talianskeho štýlu s jemnou chuťou, bohatou crémou a plnou arómou s korenistými tónmi.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Classic 500 g, zrnková káva Intensa Crema d'Oro Senseo podľa 28 ks
Classic 500 g, zrnková káva

;Pomaly pražené zrná 100% Arabiky z Etiópie zabezpečujú, že v jej chuti nájdete len málo kyslých tónov. Káva Dallmayr Classic je aj po rokoch pripravovaná podľa pôvodného receptu z roku 1933. Jej chuť je jemná a vyvážená a obsahuje nízku hladinu kofeínu.

môžete mať 05.06

Partner: MALL
Novinka
Dallmayr CREMA d‘Oro INTENSA by NESCAFÉ Dolce Gusto - 3× 16 kapslí Dallmayr CREMA d‘Oro INTENSA by NESCAFÉ Dolce Gusto - 3× 16 kapslí
Dallmayr CREMA d‘Oro INTENSA by NESCAFÉ Dolce Gusto - 3× 16 kapslí

CREMA d‘Oro CAFFE LATTE by NESCAFÉ Dolce Gusto – 3× 16 kapslí od značky Dallmayr. Kombinují intenzivní a dokonalou kávu. Vyrobena ze 100% zrn arabiky se sametově jemnou krémou.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL
Novinka
Dallmayr CREMA d‘Oro by NESCAFÉ Dolce Gusto - 3× 16 kapslí Dallmayr CREMA d‘Oro INTENSA by NESCAFÉ Dolce Gusto - 3× 16 kapslí
Dallmayr CREMA d‘Oro by NESCAFÉ Dolce Gusto - 3× 16 kapslí

CREMA d‘Oro by NESCAFÉ Dolce Gusto – 3× 16 kapslí od značky Dallmayr. Kávové kapsle pro systémy Dolce se sametově jemnou pěnou a plným aromatem.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL
Dallmayr Espresso Monaco Doza mletá káva 200g Dallmayr CREMA d‘Oro INTENSA by NESCAFÉ Dolce Gusto - 3× 16 kapslí
Dallmayr Espresso Monaco Doza mletá káva 200g

Espresso Monaco Doza mletá káva 200g od značky Dallmayr. Vyvážená chuť, 100 % Arabica, jemná crema. Veľmi vyvážená káva pražená podľa talianskeho receptu s bohatou jemnou crémou a nádhernou arómou.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL

V roku 1933 bola založená značka Dallmayr mladým obchodníkom Konradom Wernerom Willem, ktorý pochádzal z mestečka Brém neďaleko bavorského Mníchova. V Dome lahôdok Dallmayr zriadil špeciálne oddelenie kávy a začal sa venovať tomuto sortimentu na veľmi vysokej úrovni. Konrad nakupoval surovú kávu a sám obsluhoval pražiaci stroj a organizoval predaj. Vytvoril svoje špeciálne zmesi a zásoboval nimi popredné hotely a kaviarne. Druhá svetová vojna bola pre túto značku a jej spolupracovníkov jedno z najhorších období. Sídlo spoločnosti bolo v roku 1945 úplne zničené. Káva sa medzitým stala ekonomickým pilierom podniku a bola k zakúpeniu len na čiernom trhu. Začiatkom 50. rokov sa Dom lahôdok začal opäť upevňovať a rozvíjať. Začiatkom 60. rokov vznikla v mníchovskej štvrti Giesing jedna z najmodernejších a najväčších pražiarní kávy v južnom Nemecku a značka "Dallmayr Kaffee" sa stala známa po celom svete.