Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Dallmayr

Upresniť parametre
Dallmayr Classic 500 g, zrnková káva Dallmayr Classic 500 g, zrnková káva
Dallmayr Classic 500 g, zrnková káva

;Pomaly pražené zrná 100% Arabiky z Etiópie zabezpečujú, že v jej chuti nájdete len málo kyslých tónov. Káva Dallmayr Classic je aj po rokoch pripravovaná podľa pôvodného receptu z roku 1933. Jej chuť je jemná a vyvážená a obsahuje nízku hladinu kofeínu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Dallmayr Classic mletá káva 500g Dallmayr Classic 500 g, zrnková káva
Dallmayr Classic mletá káva 500g

Tajomstvo tejto kávy je vyrobené z použitia surovej kávy, sú používané iba pre najlepších Arabica druhov kávy vysočiny z pestovateľských oblastí sveta. Dallmayr Classic obsahuje plne stimulujúci kofeín. Pomocou špeciálneho procesu rafinácie je oslobodená od mnohých dráždivých a horkých látok.

môžete mať 19.06 - 20.06

Partner: risasnov.sk
Dallmayr Prodomo mletá 500 g Dallmayr Classic 500 g, zrnková káva
Dallmayr Prodomo mletá 500 g

Káva Prodom je prvotriedna zmes mletej kávy z vybraných druhov odrôd kávy pestovaných vo vysokohorských oblastiach. Vďaka špeciálnemu zušľachťovaciemu postupu je zbavená mnohých dráždivých a horkých látok a je vhodná aj pre osoby s citlivou reakciou na kávu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Dallmayr Crema d'Oro Intensa 1kg Dallmayr Crema d'Oro Intensa 1kg
Dallmayr Crema d'Oro Intensa 1kg

Zrnková káva Crema d'Oro Intensa je směs špičkové kvality, která je charakteristická intenzivní chutí. Káva s vyváženým aroma a jemnou pěnou je výsledkem pečlivého sladění směsi nejvybranějších zrn vysokohorských Arabik a jejich šetrného pražení. Jedinečná kořenitá vůně.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Dallmayr Espresso d'Oro 1kg Dallmayr Crema d'Oro Intensa 1kg
Dallmayr Espresso d'Oro 1kg

Zrnková káva Espresso d'Oro je směs vytvořená z vysokohorských odrůd ze svahů Etiopie. Káva s plným aroma, typickou chutí italského espresa a se zlatohnědou pěnou.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Dallmayr Crema d'Oro 1kg Dallmayr Crema d'Oro Intensa 1kg
Dallmayr Crema d'Oro 1kg

Kvalitní zrnková káva Crema d'Oro je výsledkem pečlivého sladění směsi nejvybranějších zrn a šetrného pražení. 100% Arabica ze svahů Etiopie je sametově jemná, má světlou pěnu a vyvážené aroma.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL

V roku 1933 bola založená značka Dallmayr mladým obchodníkom Konradom Wernerom Willem, ktorý pochádzal z mestečka Brém neďaleko bavorského Mníchova. V Dome lahôdok Dallmayr zriadil špeciálne oddelenie kávy a začal sa venovať tomuto sortimentu na veľmi vysokej úrovni. Konrad nakupoval surovú kávu a sám obsluhoval pražiaci stroj a organizoval predaj. Vytvoril svoje špeciálne zmesi a zásoboval nimi popredné hotely a kaviarne. Druhá svetová vojna bola pre túto značku a jej spolupracovníkov jedno z najhorších období. Sídlo spoločnosti bolo v roku 1945 úplne zničené. Káva sa medzitým stala ekonomickým pilierom podniku a bola k zakúpeniu len na čiernom trhu. Začiatkom 50. rokov sa Dom lahôdok začal opäť upevňovať a rozvíjať. Začiatkom 60. rokov vznikla v mníchovskej štvrti Giesing jedna z najmodernejších a najväčších pražiarní kávy v južnom Nemecku a značka "Dallmayr Kaffee" sa stala známa po celom svete.