Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Dallmayr

Upresniť parametre
Dallmayr Classic 500 g, zrnková káva Dallmayr Intensa Crema d'Oro Senseo podľa 28 ks
Dallmayr Classic 500 g, zrnková káva

;Pomaly pražené zrná 100% Arabiky z Etiópie zabezpečujú, že v jej chuti nájdete len málo kyslých tónov. Káva Dallmayr Classic je aj po rokoch pripravovaná podľa pôvodného receptu z roku 1933. Jej chuť je jemná a vyvážená a obsahuje nízku hladinu kofeínu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Dallmayr Prodomo mletá 500 g Dallmayr Intensa Crema d'Oro Senseo podľa 28 ks
Dallmayr Prodomo mletá 500 g

Káva Prodom je prvotriedna zmes mletej kávy z vybraných druhov odrôd kávy pestovaných vo vysokohorských oblastiach. Vďaka špeciálnemu zušľachťovaciemu postupu je zbavená mnohých dráždivých a horkých látok a je vhodná aj pre osoby s citlivou reakciou na kávu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Dallmayr Intensa Crema d'Oro Senseo podľa 28 ks Dallmayr Intensa Crema d'Oro Senseo podľa 28 ks
Dallmayr Intensa Crema d'Oro Senseo podľa 28 ks

Intensa Crema d'Oro Senseo podľa 28 ks od značky Dallmayr. 100% Arabika. Vyvážená jemná chuť s korenistou vôňou. Stredný obsah kofeínu. Vyvážená, stredne pražená 100% Arabika talianskeho štýlu s jemnou chuťou, bohatou crémou a plnou arómou s korenistými tónmi.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Dallmayr Crema d'Oro Intensa 1kg Dallmayr CREMA d‘Oro by NESCAFÉ Dolce Gusto - 3× 16 kapsúl
Dallmayr Crema d'Oro Intensa 1kg

Zrnková káva Crema d'Oro Intensa je směs špičkové kvality, která je charakteristická intenzivní chutí. Káva s vyváženým aroma a jemnou pěnou je výsledkem pečlivého sladění směsi nejvybranějších zrn vysokohorských Arabik a jejich šetrného pražení. Jedinečná kořenitá vůně.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Dallmayr Espresso d'Oro 1kg Dallmayr CREMA d‘Oro by NESCAFÉ Dolce Gusto - 3× 16 kapsúl
Dallmayr Espresso d'Oro 1kg

Zrnková káva Espresso d'Oro je směs vytvořená z vysokohorských odrůd ze svahů Etiopie. Káva s plným aroma, typickou chutí italského espresa a se zlatohnědou pěnou.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Novinka
Dallmayr CREMA d‘Oro by NESCAFÉ Dolce Gusto - 3× 16 kapsúl Dallmayr CREMA d‘Oro by NESCAFÉ Dolce Gusto - 3× 16 kapsúl
Dallmayr CREMA d‘Oro by NESCAFÉ Dolce Gusto - 3× 16 kapsúl

CREMA d'Oro by NESCAFÉ Dolce Gusto – 3× 16 kapsúl od značky Dallmayr. Kávové kapsule pre systémy Dolce so zamatovo jemnou penou a plnou arómou.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL
Novinka
Dallmayr CREMA d'Oro INTENSA by NESCAFÉ Dolce Gusto - 3× 16 kapsúl Dallmayr CREMA d‘Oro CAFFE LATTE by NESCAFÉ Dolce Gusto - 16 kapsúl
Dallmayr CREMA d'Oro INTENSA by NESCAFÉ Dolce Gusto - 3× 16 kapsúl

CREMA d'Oro CAFFE LATTE by NESCAFÉ Dolce Gusto – 3× 16 kapsúl od značky Dallmayr. Kombinujú intenzívnu a dokonalú kávu. Vyrobená zo 100% zŕn arabiky so zamatovo jemnou krémou.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL
Novinka
Dallmayr CREMA d‘Oro INTENSA by NESCAFÉ Dolce Gusto - 16 kapsúl Dallmayr CREMA d‘Oro CAFFE LATTE by NESCAFÉ Dolce Gusto - 16 kapsúl
Dallmayr CREMA d‘Oro INTENSA by NESCAFÉ Dolce Gusto - 16 kapsúl

CREMA d'Oro CAFFE LATTE by NESCAFÉ Dolce Gusto – 16 kapsúl od značky Dallmayr. Kombinujú intenzívnu a dokonalú kávu. Vyrobená zo 100% zŕn arabiky so zamatovo jemnou krémou.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL
Novinka
Dallmayr CREMA d‘Oro CAFFE LATTE by NESCAFÉ Dolce Gusto - 16 kapsúl Dallmayr CREMA d‘Oro CAFFE LATTE by NESCAFÉ Dolce Gusto - 16 kapsúl
Dallmayr CREMA d‘Oro CAFFE LATTE by NESCAFÉ Dolce Gusto - 16 kapsúl

CREMA d'Oro CAFFE LATTE by NESCAFÉ Dolce Gusto – 16 kapsúl od značky Dallmayr. Dokonalá kombinácia kávy s nádychom mlieka, ktoré sa vo vašom prístroji Dolce Gusto premení na lahodnú mliečnu penu.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL
Dallmayr Crema d'Oro 1kg Dallmayr Crema d'Oro 1kg
Dallmayr Crema d'Oro 1kg

Kvalitní zrnková káva Crema d'Oro je výsledkem pečlivého sladění směsi nejvybranějších zrn a šetrného pražení. 100% Arabica ze svahů Etiopie je sametově jemná, má světlou pěnu a vyvážené aroma.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL

V roku 1933 bola založená značka Dallmayr mladým obchodníkom Konradom Wernerom Willem, ktorý pochádzal z mestečka Brém neďaleko bavorského Mníchova. V Dome lahôdok Dallmayr zriadil špeciálne oddelenie kávy a začal sa venovať tomuto sortimentu na veľmi vysokej úrovni. Konrad nakupoval surovú kávu a sám obsluhoval pražiaci stroj a organizoval predaj. Vytvoril svoje špeciálne zmesi a zásoboval nimi popredné hotely a kaviarne. Druhá svetová vojna bola pre túto značku a jej spolupracovníkov jedno z najhorších období. Sídlo spoločnosti bolo v roku 1945 úplne zničené. Káva sa medzitým stala ekonomickým pilierom podniku a bola k zakúpeniu len na čiernom trhu. Začiatkom 50. rokov sa Dom lahôdok začal opäť upevňovať a rozvíjať. Začiatkom 60. rokov vznikla v mníchovskej štvrti Giesing jedna z najmodernejších a najväčších pražiarní kávy v južnom Nemecku a značka "Dallmayr Kaffee" sa stala známa po celom svete.