Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
D-Link GO-SW-5E/E 5-port switch D-Link D-Link DCS-6100LH/E Compact Full HD Wi-Fi Camera
D-Link GO-SW-5E/E 5-port switch

Switch GO-SW-5E s 5 Fast Ethernet portami umožňuje jednoducho vytvoriť rýchlu, spoľahlivú a efektívnu káblovú sieť v domácnosti alebo kancelárii.

môžete mať 28.09 - 29.09

D-Link D-Link DCS-6100LH/E Compact Full HD Wi-Fi Camera D-Link D-Link DCS-6100LH/E Compact Full HD Wi-Fi Camera
D-Link D-Link DCS-6100LH/E Compact Full HD Wi-Fi Camera

Elegantní a diskrétní kompaktní Full HD kamera Wi-Fi kombinuje vylepšené funkce inteligentního domácího dohledu se stylovým, jemným designem.

môžete mať 05.10 - 09.10

D-Link DWA-172 WiFi Wireless AC600 High D-Link D-Link DCS-6100LH/E Compact Full HD Wi-Fi Camera
D-Link DWA-172 WiFi Wireless AC600 High

D-Link DWA-172 WiFi Wireless AC600 High OVERVIEW FEATURES Dual-Band 802.11ac Bezdrôtová technológia • Najvyššia bezdrôtová technológia AC s vysokovýkonnou anténou na pomoc boost signál strength and deliver …

môžete mať 05.10 - 09.10

Partner: VISO TRADE
D-Link DAP-1620 Wireless AC1200 DB Range Extender D-Link DCS-8627LH Full HD Outdoor Wi-Fi Spotlight Camera
D-Link DAP-1620 Wireless AC1200 DB Range Extender

AC1200 Wi-Fi Range Extender/DAP-1620 Overview The DAP-1620 AC1200 Wi-Fi Range Extender je prenosný plug-in repeater, ktorý pokračuje v existujúcich bezdrôtových sieťach.

môžete mať 05.10 - 09.10

Partner: VISO TRADE
D-Link DAP-X1860/E AX1800 Mesh Wi-Fi 6 Range Extender D-Link DCS-8627LH Full HD Outdoor Wi-Fi Spotlight Camera
D-Link DAP-X1860/E AX1800 Mesh Wi-Fi 6 Range Extender

DAP-X1860 Wi-Fi 6 Range Extender je bezdrôtový Wi-FI extender, ktorý rozšíri vašu existujúcu sieť Wi-Fi 6 a zbaví váš domov otravných mŕtvych zón Wi-Fi raz a navždy.

môžete mať 05.10 - 09.10

Partner: VISO TRADE
D-Link DCS-8627LH Full HD Outdoor Wi-Fi Spotlight Camera D-Link DCS-8627LH Full HD Outdoor Wi-Fi Spotlight Camera
D-Link DCS-8627LH Full HD Outdoor Wi-Fi Spotlight Camera

DCS-8627LH: Vonkajšia Full HD Wi-Fi kamera s reflektorom

môžete mať 05.10 - 09.10

Partner: VISO TRADE
D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km, DEM-310GT D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km, DEM-310GT
D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km, DEM-310GT

Mini GBIC transceiver, 1000BaseLX (LC-Duplex) max. 10 km 1× 1000 Mbit jednovidový optický LX (LC-Duplex) port, jednovidové vlákno 9/125 µm až 10 km, plný duplex, 802.3× Flow-Control, výmena za.

môžete mať 05.10 - 09.10

Partner: VISO TRADE
D-Link 1-Port Mini-GBIC to 1000BaseLX Transceiver D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km, DEM-310GT
D-Link 1-Port Mini-GBIC to 1000BaseLX Transceiver

LC 1000 Mbit optický LX port (štandard IEEE 802.3z) Plne duplexná prevádzka 2000Mbit 802.3× podpora Flow-Control Výmena za prevádzky IEEE 802.3z IEEE 802.3× Flow-Control Jednovidové vlákno 9/125µm

môžete mať 04.10 - 06.10

Partner: VISO TRADE
D-Link 1-Port Mini-GBIC to 1000BaseSX Transceiver D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km, DEM-310GT
D-Link 1-Port Mini-GBIC to 1000BaseSX Transceiver

1× 1000 Mbit optický SX (LC-Duplex) port Plne duplexná prevádzka 2000Mbit 802.3× podpora Flow-Control Výmena za prevádzky IEEE 802.3z IEEE 802.3× Flow-Control Viacvidové vlákno 62,5/125µm až 22

môžete mať 04.10 - 06.10

Partner: VISO TRADE
D-Link 26-Port PoE+ Gigabit Smart Managed Switch D-Link 32-Bit PCI Bus Copper (RJ45) Gigabit Ethernet adaptér
D-Link 26-Port PoE+ Gigabit Smart Managed Switch

Basic configurable options 11-inch metal case.

môžete mať 04.10 - 06.10

Partner: VISO TRADE
D-Link 3-in-1 USB-C to HDMI/VGA/DisplayPort Adapter D-Link 32-Bit PCI Bus Copper (RJ45) Gigabit Ethernet adaptér
D-Link 3-in-1 USB-C to HDMI/VGA/DisplayPort Adapter

3-in-1 USB-C to HDMI/VGA/DisplayPort Adapter

môžete mať 05.10 - 09.10

Partner: VISO TRADE
D-Link 32-Bit PCI Bus Copper (RJ45) Gigabit Ethernet adaptér D-Link 32-Bit PCI Bus Copper (RJ45) Gigabit Ethernet adaptér
D-Link 32-Bit PCI Bus Copper (RJ45) Gigabit Ethernet adaptér

S týmto 1000BaseT PCI adaptérom môžete vaše pracovisko pripojiť k gigabitovej sieti a využívať šírku pásma až 2000 Mbit v režime Full Duplex.

môžete mať 04.10 - 06.10

Partner: VISO TRADE
D-Link 4-in-1 USB-C Hub with HDMI and Power Delivery D-Link 5-in-1 USB-C Hub with HDMI and SD/microSD Card Reader
D-Link 4-in-1 USB-C Hub with HDMI and Power Delivery

x2 SuperSpeed USB 3.0 porty x1 HDMI, supports up to 4K resolutions x1 USB Type-C port s data sync and power delivery up to 60W x1 bud-in USB Type-C cable connector Portable design, plug & play, …

môžete mať 05.10 - 09.10

Partner: VISO TRADE
D-Link 5-in-1 USB-C Hub with HDMI/Ethernet a Power Delivery D-Link 5-in-1 USB-C Hub with HDMI and SD/microSD Card Reader
D-Link 5-in-1 USB-C Hub with HDMI/Ethernet a Power Delivery

x2 USB SuperSpeed 3.0 portov x1 HDMI, supports up to 4K resolutions x1 USB-C (Thunderbolt 3) port s data sync & power delivery up to 60W x1 RJ-45 Gigabit Ethernet port Portable design, plug & play, …

môžete mať 05.10 - 09.10

Partner: VISO TRADE
D-Link 5-in-1 USB-C Hub with HDMI and SD/microSD Card Reader D-Link 5-in-1 USB-C Hub with HDMI and SD/microSD Card Reader
D-Link 5-in-1 USB-C Hub with HDMI and SD/microSD Card Reader

x2 USB SuperSpeed 3.0 porty x1 HDMI, supports up to 4K resolutions Dual-Slot SD/microSD/SDHC/SDXC Card Reader Portable design, plug & play, Mac/Windows/Linux compatible Add a second screen at up to 4K …

môžete mať 05.10 - 09.10

Partner: VISO TRADE
D-Link 5-Port Gigabit PoE Smart Managed Switch with 1 PD port D-Link 6-in-1 USB-C Hub with HDMI/Gigbait Ethernet/Power Delivery
D-Link 5-Port Gigabit PoE Smart Managed Switch with 1 PD port

D-Link DGS-1100v2 je nová generácia Gigabit Smart riadených prepínačov určených pre malé a stredné podniky (SMB), pracovné skupiny (workgroup) a kancelárie (SOHO).

môžete mať 04.10 - 06.10

Partner: VISO TRADE
D-Link 6-in-1 USB-C Hub with HDMI/Gigbait Ethernet/Power Delivery D-Link 6-in-1 USB-C Hub with HDMI/Gigbait Ethernet/Power Delivery
D-Link 6-in-1 USB-C Hub with HDMI/Gigbait Ethernet/Power Delivery

Mini dokovacia stanica USB-C s 3× USB 3.0, USB-C/PD 3.0, HDMI a gigabitovým Ethernetom Dokovacia stanica DUB-2335 umožňuje rozšíriť funkčnosť notebooku alebo stolného počítača vybaveného portom USB typu …

môžete mať 05.10 - 09.10

Partner: VISO TRADE
D-Link 6-in-1 USB-C Hub with HDMI/Card Reader/Power Delivery D-Link 6-in-1 USB-C Hub with HDMI/Gigbait Ethernet/Power Delivery
D-Link 6-in-1 USB-C Hub with HDMI/Card Reader/Power Delivery

Dual-Slot SD/microSD/SDHC/SDXC Card Reader x2 SuperSpeed USB 3.0 portov, x1 s Quick Charge (BC 1.2) x1 HDMI, supports up to 4K resolutions x1 USB-C (Thunderbolt 3) port s data sync & power delivery …

môžete mať 05.10 - 09.10

Partner: VISO TRADE
D-Link 8-in-1 USB-C Hub with HDMI/Ethernet/Card Reader/Power Delivery D-Link COVR-X1863 - AX1800 Dual-Band Whole Home Mesh Wi-Fi 6 System (3-Pack)
D-Link 8-in-1 USB-C Hub with HDMI/Ethernet/Card Reader/Power Delivery

x3 SuperSpeed USB 3.0 portov, x1 s Quick Charge (BC 1.2) x1 HDMI, podporou až 4K resolutions x1 USB-C (Thunderbolt 3) port s dátovým sync & power delivery up to 100W Dual-Slot SD/microSD/SDHC/SDXC …

môžete mať 04.10 - 06.10

Partner: VISO TRADE
D-Link Komplexný Wi-Fi systém COVR-X1862 (2-pack) D-Link COVR-X1863 - AX1800 Dual-Band Whole Home Mesh Wi-Fi 6 System (3-Pack)
D-Link Komplexný Wi-Fi systém COVR-X1862 (2-pack)

D-Link COVR-X1862 – AX1800 Dual-Band Whole Home Mesh Wi-Fi 6 System (2-Pack). Pokryjte celý svůj domov bezproblémovou sítí Wi-Fi. Klíčové vlastnosti *Technologie Wi-Fi 6 poskytuje vyšší rychlost,.

môžete mať 05.10 - 09.10

D-Link COVR-X1863 - AX1800 Dual-Band Whole Home Mesh Wi-Fi 6 System (3-Pack) D-Link COVR-X1863 - AX1800 Dual-Band Whole Home Mesh Wi-Fi 6 System (3-Pack)
D-Link COVR-X1863 - AX1800 Dual-Band Whole Home Mesh Wi-Fi 6 System (3-Pack)

D-Link COVR-X1863 – AX1800 Dual-Band Whole Home Mesh Wi-Fi 6 System (3-Pack).

môžete mať 05.10 - 09.10

Partner: VISO TRADE
D-Link D-Link DCS-6500LH/E Compact Full HD PT Camera D-Link D-Link DCS-8302LH Full HD Outdoor Wi-Fi Camera
D-Link D-Link DCS-6500LH/E Compact Full HD PT Camera

DCS-6500LH/E – Kompaktní Full HD otočná Wi-Fi kamera – Full HDF 1080p rozlišení – Kompatibilní s Google Assistant a Alexa- Podporuje cloudové nahrávání pro bezpečné ukládání a prohlížení videa- Podporuje šifrování WPA3 pro větší ochranu – Integrovaný mikrofon a reproduktor pro obousměrnou komuni…

môžete mať 05.10 - 09.10

D-Link D-Link DCS-8000LHV2 Mini Full HD Wi-Fi Camera D-Link D-Link DCS-8302LH Full HD Outdoor Wi-Fi Camera
D-Link D-Link DCS-8000LHV2 Mini Full HD Wi-Fi Camera

DCS-8000LHV2 – Mini Full HD Wi-Fi Kamera*Širokoúhlý objektiv 138°, FullHD 1080p při 30 fps*Detekce pohybu a zvuku, detekce osob pomocí UI, noční vidění*Můžete ovládat odkudkoliv a kdykoliv pomocí bezplatné aplikace mydlink™ a webového portálu, stačí vám připojení k internetu*Spolupracuje se zaříze…

môžete mať 05.10 - 09.10

D-Link D-Link DCS-8302LH Full HD Outdoor Wi-Fi Camera D-Link D-Link DCS-8302LH Full HD Outdoor Wi-Fi Camera
D-Link D-Link DCS-8302LH Full HD Outdoor Wi-Fi Camera

Seznamte se s venkovní Wi-Fi kamerou DCS-8302LH, Full HD, která vám umožní lépe sledovat, co se děje doma.

môžete mať 05.10 - 09.10