Compass Autokoberce gumené ALASKA sada 4 ks
13,62 €

Novinka

Sada autokobercov z gumeného materiálu opatrených úpravou proti preklzávaniu. Ľahko udržiavateľný výrobok v čiernej farbe s červenou kontrastnou linkou. Compass Autokoberce gumené ALASKA sada 4 ks sa vzhľadom k svojmu tvaru hodí do takmer všetkých typov vozidiel.


Compass Autopoťahy LAS VEGAS červené
19,48 €

Novinka

Návlekové poťahy s podporou uchytenia na väčšinu autosedadiel. Vzhľadom na zloženie zo 100% polyesteru príjemne zahrejú a naviac aj dlho vydržia. Pre väčší komfort pri jazde sú v balení aj extra návleky aj na opierku hlavy. Compass Autopoťahy LAS VEGAS červené sú určené na dve predné sedadlá.


Compass Autopoťahy LAS VEGAS modré
19,48 €

Novinka

Návlekové poťahy s podporou uchytenia na väčšinu autosedadiel. Vzhľadom na zloženie zo 100% polyesteru príjemne zahrejú a naviac aj dlho vydržia. Pre väčší komfort pri jazde sú v balení aj extra návleky aj na opierku hlavy. Compass Autopoťahy LAS VEGAS modré sú určené na dve predné sedadlá.


Compass Autopoťahy LAS VEGAS sivé
19,48 €

Novinka

Návlekové poťahy s podporou uchytenia na väčšinu autosedadiel. Vzhľadom na zloženie zo 100% polyesteru príjemne zahrejú a naviac aj dlho vydržia. Pre väčší komfort pri jazde sú v balení aj extra návleky aj na opierku hlavy. Compass Autopoťahy LAS VEGAS sivé sú určené na dve predné sedadlá.


Compass Bunda s kapucňou reflexnou SAFETY XL
34,69 €

Novinka

Zateplená bunda s reflexnými farbami aj prvkami na rukávoch alebo v mieste ramien. Zloženie z polyesteru značí využitie aj v chladnejšom daždivom počasí. Plne sťahovateľná kapucňa, zapínanie na zips a patentky. Compass Bunda s kapucňou reflexnou SAFETY XL je vytvorená do podmienok uponáhľanej dopravy na vozovkách rôzneho druhu.


Compass Čerpadlo na odsávání oleje a nafty 12V
25,62 €

Novinka

Čerpadlo s napájením na 12 V, se kterým vyměníte starý olej, motorovou naftu nebo lehčí druhy topných olejů. Sací výkon u nafty je v řádu 1,5 l / min, když to u motorového oleje se jedná o přibližně 0,2 l / min. Compass Čerpadlo na odsávání oleje a nafty 12V je opatřen nasávací hadicí o délce 150 cm.


Compass Hustilka ruční 510 x 35mm ALU s manometrem
10,84 €

Novinka

Ruční hustilka pro dofukování pneumatik u aut, jízdních kol, ale i sportovních míčů. Zpracování z hliníku a plastu. Obouruční rukojeť pro pravidelné tempo. Délka hadice pro přísun vzduchu činí 55 cm. Compass Hustilka ruční 510 × 35mm ALU s manometrem je vybavena sklopnou opěrkou k zachování stability.


Compass Koberce gumené NO.1 4 ks
16,74 €

Novinka

Sada autokobercov z gumeného materiálu opatrených úpravou proti preklzávaniu. ľahko udržiavateľný výrobok s vyšším okrajom proti nánosom nečistôt, ako sú kúsky pôdy alebo sneh. Compass Koberce gumené NO.1 4 ks sa vzhľadom ku kobercovej časti dajú zastrihnúť a možno ich tak upraviť do takmer všetkých typov vozidiel.


Compass Koberce PVC OENO 4 ks
19,47 €

Novinka

Sada autokobercov z PVC materiálu pre väčšiu odolnosť voči oderu. Materiál je povestný ľahkou údržbouvodeodpudzujúcími vlastnosťami. Compass Koberce PVC Oeno 4 ks sa vzhľadom k svojmu tvaru hodia do takmer všetkých typov vozidiel bez ohľadu na značku či daný model.


Compass Koberce PVC SPACE 4 ks
12,84 €

Novinka

Sada autokobercov z PVC materiálu opatrených úpravou proti preklzávaniu. Ľahko udržiavateľný výrobok v čiernej farbe, ktorý má výborné vodeodpuzujúce vlastnosti. Compass Koberce PVC SPACE 4 ks sa vzhľadom k svojmu tvaru hodí do takmer všetkých typov vozidiel a v prípade potreby je ich možné len zastrihnúť.


Compass Nabíjačka 6/12V 2/10/55A STARTER
78,06 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Nabíjací akumulátor pre autobatérie s možnosťou priameho štartovania vozidla. Na čelnej strane nájdete tlačidlá pre prepínateľnosť nabíjania na 6V a 12V a signalizačné tlačidlá značiace stav batérie. Compass Nabíjačka 6/12V 2/10/55A STARTER funguje pri napájaní 230V a je určená pre olovené batérie do kapacity až 100 Ah.


Compass Nabíjačka 8Amp 6/12V TÜV/GS METALLIC
40,96 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Nabíjací akumulátor pre autobatérie s kapacitou od 3,7 do 80 Ah. Na čelnej strane nájdete ako ampérmeter s vyobrazením momentálneho nabíjacieho prúdu, tak tlačidlá pre prepínateľnosť nabíjania na 6 V a 12 V pri výbere dvoch rôznych rýchlostí. Compass Nabíjačka 8Amp 6/12V TÜV/GS METALLIC funguje pri napájaní 230 V a 84W príkonu.


Compass Poistky nožové MINI sada 120ks 7,5/10/15/20/25/30Amp
7,77 €

Novinka

Balenie menších automobilových nožových poistiek, ktoré sú rozdelené podľa typov do priehradiek. Určené do maximálneho napätia 50 V. Materiálové zloženie z plastu a zinku. Poistky nožové MINI sada 120ks 7,5/10/15/20/25/30Amp sú pre fungovanie svetelného systému vášho auta zásadnou zložkou.


Compass Poistky nožové sada 120ks 7,5/10/15/20/25/30Amp
7,77 €

Novinka

Balenie automobilových nožových poistiek, ktoré sú rozdelené podľa typov do priehradiek. Určené do maximálneho napätia 50 V. Materiálové zloženie z plastu a zinku. Poistky nožové sada 120ks 7,5/10/15/20/25/30Amp sú pre fungovanie svetelného systému vášho auta zásadnou zložkou.


Compass Popruhy sada 5 dielov GREEN
8,55 €

Novinka

Sada univerzálnych popruhov hodiacich sa k upevňovaniu vecí, ako sú chladničky alebo bytové skrine. So šírkou 25 mm a výbavou o 5 kusoch bude sťahovanie týchto vecí hračka. Compass Popruhy sada 5 dielov GREEN tvoria kombináciu uchytenia na hákračňu s najdlhším popruhom o dĺžke 4,5 m.


Compass Poťah sedadla TETRIS čierno-červený
13,62 €

Novinka

Naťahovacie poťahy s uchytením na popruhy u sedadiel väčšiny vozidiel. Vzhľadom na zloženie z polyesteru príjemne zahrejú a naviac aj dlho vydržia. Pre väčší komfort pri jazde sú vybavené silnejším polstrovaním. Compass Poťah sedadla TETRIS čierno-červený s veľkosťou 46 × 102 cm poskytuje komfort dvojici v prednej časti vozidla.


Compass Poťah sedadla TETRIS čierno-modrý
13,62 €

Novinka

Naťahovacie poťahy s uchytením na popruhy u sedadiel väčšiny vozidiel. Vzhľadom na zloženie z polyesteru príjemne zahrejú a naviac aj dlho vydržia. Pre väčší komfort pri jazde sú vybavené silnejším polstrovaním. Compass Poťah sedadla TETRIS čierno-modrý s veľkosťou 46 × 102 cm poskytuje komfort dvojici v prednej časti vozidla.


Compass Poťah sedadla TETRIS čierno-sivý
13,62 €

Novinka

Naťahovacie poťahy s uchytením na popruhy u sedadiel väčšiny vozidiel. Vzhľadom na zloženie z polyesteru príjemne zahrejú a naviac aj dlho vydržia. Pre väčší komfort pri jazde sú vybavené silnejším polstrovaním. Compass Poťah sedadla TETRIS čierno-sivý s veľkosťou 46 × 102 cm poskytuje komfort dvojici v prednej časti vozidla.


Compass Poťah sedadla TRIKO predný 2 ks červený
15,18 €

Novinka

Naťahovacie poťahy s univerzálnejším uchytením k sedadlám väčšiny vozidiel. Vzhľadom na kvalitné zloženie príjemne zahrejú a naviac aj dlho vydržia. Pre väčší komfort pri jazde sú vybavené silnejším polstrovaním. Compass Poťah sedadla TRIKO predný 2 ks červený poskytuje komfort vodičovi aj spolujazdcovi.


Compass Poťah sedadla TRIKO predný 2 ks modrý
15,18 €

Novinka

Naťahovacie poťahy s univerzálnejším uchytením k sedadlám väčšiny vozidiel. Vzhľadom na kvalitné zloženie príjemne zahrejú a naviac aj dlho vydržia. Pre väčší komfort pri jazde sú vybavené silnejším polstrovaním. Compass Poťah sedadla TRIKO predný 2 ks modrý poskytuje komfort vodičovi aj spolujazdcovi.


Compass Rázový utahovák na kola 12V 100W 340Nm
38,83 €

Novinka

Rázový utahovák s připojením do 12V zapalování v automobilu. Výměnné nástavce z chrom-vanadiové oceli. Funkce pravého i levého běhu při příkonu 100 W. Krytí proti úrazu elektrickým proudem IP20. Compass Rázový utahovák na kola 12V 100W 340Nm má 285 cm dlouhý napájecí kabel.


Compass Skrutkovač s bitmi - 30ks
7,75 €

Novinka

Súprava dômyselného skrutkovača s výmennými bitmi a pogumovanou rukoväťou. K lepšej prenosnosti a uskladneniu je celý komplet umiestnený v puzdre. Compass Skrutkovač s bitmi – 30ks obsahuje aj ploché bity, krížové PH, PZ, imbusové a Torx. Vrchná časť je vybavená čiapočkou, ktorá zlepšuje komfort pri skrutkovaní.


Compass Skrutkovače súprava 7ks
10,87 €

Novinka

Súprava skrutkovačov vybavených plochou a krížovou špičkou s magnetickou vlastnosťou. K lepšej prenosnosti a uskladneniu sú umiestnené v uzatvárateľnom kufríku. Compass Skrutkovače súprava 7ks obsahuje spolu 4 typy s plochou špičkou a 3 druhy s krížovou špičkou. Pevný úchop bez preklzávania je zaistený upravenou rukoväťou.


Compass Súprava račňa ERGO 25 dielov
7,75 €

Novinka

Súprava račňového skrutkovača s výmennými bitmi a nástavcami. K lepšej prenosnosti a uskladneniu je celý komplet umiestnený v puzdre. Compass Súprava račňa ERGO 25 dielov obsahuje ploché bity, krížové PH, PZ, bity Torx aj redukciu. Plastová rukoväť s pogumovaním nepreklzáva a prispieva k pevnejšiemu držaniu.


Compass Súprava račňový skrutkovač 37 dielov
7,75 €

Novinka

Súprava račňového skrutkovača s výmennými bitmi. K lepšej prenosnosti a uskladneniu je celý komplet umiestnený v puzdre. Compass Súprava račňový skrutkovač 37 dielov obsahuje krížové PH, PZ i ploché bity, imbusové, Torx a bity štvorcové. Pevný úchop bez preklzávania je zaistený upravenou rukoväťou.


Compass Svietidlo montážne LED 30/150lm 4xAAA vysúvacie
9,72 €

Novinka

Svietidlo s výsuvným mechanizmom vybavené diódami LED a COB LED. Prepínateľné tlačidlo určujúce režim plného, prerušovaného alebo úsporného svetla. Teleskopická konštrukcia s rozmermi 40 × 153 – 215 mm. Ochranný stupeň IP44 proti striekajúcej vode. Compass Svietidlo montážne LED 30/150L 4×AAA vysúvacie je opatrené aj magnetom.


Compass Svietidlo montážne LED 80/280lm 3xAA
9,72 €

Novinka

Pracovné svietidlo vybavené diódami LED a COB LED. Prepínateľné tlačidlo určujúce režim bodového, bočného alebo úsporného svetla. Otočná konštrukcia s rozmermi 60 × 47 × 225 mm. Ochranný stupeň IP44 proti striekajúcej vode. Compass Svietidlo montážne LED 80/280lm 3×AA je opatrené aj magnetom aj hákom na uchytenie.


Compass Poťah sedadla TRIKO predný 2 ks sivý
15,18 €

Novinka

Naťahovacie poťahy s univerzálnejším uchytením k sedadlám väčšiny vozidiel. Vzhľadom na kvalitné zloženie príjemne zahrejú a naviac aj dlho vydržia. Pre väčší komfort pri jazde sú vybavené silnejším polstrovaním. Compass Poťah sedadla TRIKO predný 2 ks sivý poskytuje komfort vodičovi aj spolujazdcovi.


Compass Poťah sedadla TRIKO predný 2 ks tmavosivý
15,18 €

Novinka

Naťahovacie poťahy s univerzálnejším uchytením k sedadlám väčšiny vozidiel. Vzhľadom na kvalitné zloženie príjemne zahrejú a naviac aj dlho vydržia. Pre väčší komfort pri jazde sú vybavené silnejším polstrovaním. Compass Poťah sedadla TRIKO predný 2 ks tmavosivý poskytuje komfort vodičovi aj spolujazdcovi.


Compass Hustilka ruční 500 x 32mm CHROM s manometrem
8,51 €

Novinka

Ruční hustilka pro dofukování pneumatik u aut, jízdních kol, ale i sportovních míčů. Zpracování z pochromovaného kovu a plastu. Obouruční rukojeť pro pravidelné tempo. Compass Hustilka ruční 500 × 32mm CHROM s manometrem je vybavena sklopnou opěrkou k zachování stability.


Compass Súprava račňový skrutkovač 58 dielov
12,82 €

Novinka

Súprava ráčnového skrutkovača s výmennými bitmi. K lepšej orientácii a uskladneniu sú umiestnené v puzdre. Compass Súprava račňový skrutkovač 58 dielov obsahuje krížové aj ploché bity, imbusové, Torx aj bity na metrické skrutky. Pevný úchop bez preklzávania je zaistený upravenou rukoväťou.