COLUMBIA

COLUMBIA dievčenská nepremokavá bunda Dalby Springs Jacket 1877672471 XL ružová
1x

COLUMBIA dievčenská nepremokavá bunda Dalby Springs Jacket 1877672471

69,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Štýlová dievčenské bunda Columbia Dalby Springs udrží deti v suchu, a to vďaka vodeodolnej a priedušnej membráne Omnitech. Kým membrána odráža vodu, priedušná tkanina zaisťuje komfort počas nosenia. Bezpečnosť zvyšujú reflexné detaily. Táto bunda je nevyhnutnou výbavou, vďaka ktorej si deti môžu užiť dobrodružstvá za akéhokoľvek počasia.

Tovar od predajcu MALL
-69%
COLUMBIA dievčenské tričko Sweet Pines Graphic z organickej bavlny 1931281670 XS ružové
1x

COLUMBIA dievčenské tričko Sweet Pines Graphic z organickej bavlny 1931281670

19,95 €
6 € 6 €/ks
Posledný kus za túto cenu!

Pohodlné dievčenské tričko z organickej bavlny značky Columbia veľmi dobre sedí a navyše je pohodlné. Či už na výlety do prírody, šantenie na ihrisku alebo len tak do mesta, toto tričko zaiste budete mať radi vy a vaša slečna.

Tovar od predajcu MALL
-44%
COLUMBIA Dievčenská nepremokavá bunda Arcadia 128 ružová
6x

COLUMBIA Dievčenská nepremokavá bunda Arcadia

57,95 €
32,30 €
Posledný kus za túto cenu!

Dievčenské bunda disponuje vodeodolnou a priedušnou membránou Omnitech. Súčasťou je nastaviteľná kapucňa, ktorú možno odňať a manžety so sťahovacími páskami. Columbia Dievčenská nepremokavá bunda Arcadia nájde využitie pri všetkých výletoch.

Tovar od predajcu MALL
Spolocnost Columbia Sportswear bola založená ako rodinná firma v roku 1938 v Portlande (Oregon, USA). Hned od zaciatku venovali jej majitelia aj zamestnanci svoje úsilie neustálemu posúvaniu hraníc produktovej inovácie, kvality funkcnosti. Filozofiu firmy možno zhrnút slovami "Skúšame to! Veríme, že uvádzat myšlienky do praxe jednoducho skúšat nové veci je hnacím motorom nášho pokroku dôvodom, preco si naše výrobky našli cestu do viac než 100 krajín. Skúšame nové veci! Prichádzame s vlastnými technológiami unikátnym oblecením, obuvou, vybavením, ktoré boli navrhnuté za jediným úcelom: udržat našich zákazníkov v teple v suchu alebo im dopriat osviežujúce ochladenie ci ochranu. Skúšame to, tiež vyjadruje dokonalé spojenie inovatívnych technológií dizajnu našich produktov s vášnou ludí, ktorí na ne vonku spoliehajú. "A to je len zaciatok ... Nechajte sa teraz ovládnut svojou zvedavostou zistite, ako to naše topánky, bundy ci nohavice robia, že sa vonku cítite tak dobre.