COLUMBIA detská kombinéza Foxy Baby Sherpa Bunting-39%
38,30 € 23 €

Posledný kus za túto cenu!

Malí prieskumníci musia zažívať prvé dobrodružstvo v pohodlíčku. To im zaistíte overalom, u ktorého ľahko vyhrniete rukávy aj nohavice, keď sa náhle oteplí. Aby ste ich mohli rýchlo zahriať, keď fúkne studený vietor, má overal kapucňu so sťahovacím lemom. Aby vás pohľad na ne vždy zahrial pri srdci, má kapucňa rozkošné zvieracie ušká. Asymetrický predný zips umožňuje jednoduché oblečenie a vyzlečenie.

COLUMBIA dievčenská bunda G Arctic Blast Jacket-40%
99,90 € 59,94 €

Akcia

Detská bunda disponuje syntetickou izoláciou Thermarator pre maximálny tepelný komfort. Súčasťou sú vrecká na skipas, telefón, okuliare a teplé bočné vrecká. Columbia dievčenská bunda G Arctic Blast Jacket je ideálna na zimu.

COLUMBIA Detská šiltovka Junior Cachalot-39%
19,90 € 11,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská šiltovka disponuje potiacim pásom z tkaniny Omni-Wick, ktorá odvádza vlhkosť. Súčasťou je sťahovacia šnúra s brzdičkou pre nastavenie. Columbia Detská šiltovka Junior Cachalot nájde využitie pri najrôznejších voľnočasových aktivitách.

COLUMBIA detská kombinéza Snuggly Bunny Bunt-40%
69,90 € 41,94 €

Akcia

Detská kombinéza s kapucňou je vyrobená z vodeodolného materiálu a mikrovlákna. Súčasťou je izolačná vrstva z husieho peria. Columbia detská kombinéza Snuggly Bunny Bunt je perfektný do chladných zimných dní pre deti od 3 do 24 mesiacov.

COLUMBIA dievčenské športové topánky CHILDRENS DRAINMAKER IV 1826921600-39%
57,90 € 34,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Dievčenské tenisky disponujú rýchlouťahovacími brzdičkami na šnúrkach. Sú vybavené podošvou Omni-Grip, ktorá má skvelú priľnavosť. Columbia dievčenské športové topánky CHILDRENS DRAINMAKER IV 1826921600 nájdu využitie pri najrôznejších aktivitách.

COLUMBIA dievčenská nepremokavá bunda Dalby Springs Jacket-39%
65,90 € 39,55 €

Akcia

Dievčenské bunda disponuje vodeodolnou a priedušnou membránou Omnitech. Súčasťou je nastaviteľná kapucňa, ktorú možno odňať, vrecká na zips a reflexnými prvkami. Columbia dievčenská nepremokavá bunda Dalby Springs Jacket nájde využitie pri všetkých výletoch.

COLUMBIA chlapčenská bunda Boys Powder Lite Hdd Jkt-40%
69,90 € 41,94 €

Akcia

Detská bunda disponuje technológiou Omni Heat pre reguláciu teploty a kapucňou. Súčasťou je nastaviteľný spodný lem a kapucňa pre ochranu hlavy pred vetrom a dažďom. Columbia chlapčenská bunda Boys Powder Lite Hdd Jkt je ideálna na zimu.

COLUMBIA dievčenská bunda Girls Powder Lite Hdd Jkt-40%
69,90 € 41,94 €

Akcia

Detská bunda disponuje technológiou Omni Heat pre reguláciu teploty a kapucňou. Súčasťou je nastaviteľný spodný lem a kapucňa pre ochranu hlavy pred vetrom a dažďom. Columbia dievčenská bunda Girls Powder Lite Hdd Jkt je ideálna na zimu.

COLUMBIA detská vetrovka Bloomingport Windbreaker-39%
46,90 € 28,15 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská bunda disponuje vode rezistentnou tkaninou a elastickými manžetami, ktoré zvyšujú ochranu pred chladom. Je vybavená reflexným prvkom a ľahko ju zbalíte do vrecka. Columbia detská vetrovka Bloomingport Windbreaker nájde využitie pri všetkých výletoch.

COLUMBIA dievčenská kombinéza Snuggly Bunny Bunting-40%
61,40 € 36,84 €

Akcia

Kombinéza Columbia Snuggly Bunny Bunting je vyrobená z vodoodolného materiálu a mikrovlákna s izolačnou vrstvou. Vaše dieťatko bude vždy v suchu, teple a v neustálom pohodlí. Dokonalé oblečenie, v ktorom mu môžete ukazovať krásu zimných aktivít a športov a zároveň nemusíte stále skúšať, či mu nie je zima.

COLUMBIA Chlapčenská nepremokavá bunda Columbia Watertight-39%
53,90 € 32,35 €

Akcia

Chlapčenská bunda disponuje vodeodolnou a priedušnou membránou Omnitech. Súčasťou je bezpečnostný reflexný detail. Je vybavená bočnými vreckami a utesnenými švami. Columbia Chlapčenská nepremokavá bunda Columbia Watertight nájde využitie pri všetkých výletoch.

COLUMBIA Dievčenská nepremokavá bunda Arcadia
58 €

Dievčenské bunda disponuje vodeodolnou a priedušnou membránou Omnitech. Súčasťou je nastaviteľná kapucňa, ktorú možno odňať a manžety so sťahovacími páskami. Columbia Dievčenská nepremokavá bunda Arcadia nájde využitie pri všetkých výletoch.

COLUMBIA dievčenská vetrovka Bloomingport Windbreaker-39%
46,90 € 28,15 €

Posledný kus za túto cenu!

Dievčenská bunda disponuje vode rezistentnou tkaninou a elastickými manžetami, ktoré zvyšujú ochranu pred chladom. Je vybavená reflexným prvkom a ľahko ju zbalíte do vrecka. Columbia dievčenská vetrovka Bloomingport Windbreaker nájde využitie pri všetkých výletoch.

COLUMBIA chlapčenské tričko Columbia Sandy Shores s faktorom UPF 50-39%
30,90 € 18,55 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenské tričko je vyrobené z tkaniny Omni-Wick, ktorá zaisťuje rýchle odparovanie vlhkosti od tela. Úprava Omni-Shade blokuje škodlivé UV žiarenie a chráni pokožku. Columbia chlapčenské tričko Columbia Sandy Shores s faktorom UPF 50 má dlhé rukávy a je opatrené otvormi pre palce.

COLUMBIA chlapčenská flísová bunda Columbia Fast Trek III-39%
30,90 € 18,55 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenská bunda disponuje náprsným vreckom na drobnosti a klasickými bočnými vreckami. Využitie nájde ako stredná vrstva v chladných dňoch v prírode alebo na ihrisku. Columbia chlapčenská flísová bunda Columbia Fast Trek III je vybavená bezpečnostnými reflexnými prvkami.

COLUMBIA Detské outdoorové topánky YOUTH FIRECAMP™ SLEDDER 3 WP 1862901036-39%
57,90 € 34,90 €

Akcia

Detské tenisky disponujú vodeodolnou membránou a zvrškom. Sú vybavené podošvou Omni-Grip, ktorá má skvelú priľnavosť a medzipodrážkou Techlite. Columbia Detské outdoorové topánky YOUTH FIRECAMP™ SLEDDER 3 WP 1862901036 nájdu využitie pri najrôznejších aktivitách.

COLUMBIA dievčenské sandále Techsun 1594631088-40%
38,90 € 23,30 €

Akcia

Dievčenské sandále disponujú konštrukciou Cupsole zabezpečujúcou pohodlie a flexibiltu. Sú vybavené podošvou Omni-Grip, ktorá má skvelú priľnavosť. Columbia dievčenské sandále Techsun 1594631088 nájdu využitie pri najrôznejších aktivitách.

COLUMBIA Chlapčenské tričko Ranco Lake-39%
19,90 € 11,95 €

Akcia

Chlapčenské tričko je vyrobené z tkaniny Omni-Wick, ktorá zaisťuje rýchle odparovanie vlhkosti od tela. Súčasťou je potlač s prírodným motívom. Columbia Chlapčenské tričko Ranco Lake s krátkym rukávom nájde využitie pri najrôznejších aktivitách.

COLUMBIA chlapčenské plavecké tričko Sandy Shores LS Sunguar-40%
29,40 € 17,64 €

Akcia

Nepodceňujte ochranu vašich detí pred nežiaducimi účinkami slnečného žiarenia a vybavte ich týmto tričkom Columbia Sandy Shores LS Sunguard so zabudovanou ochranou UPF 50 proti UVA a UVB lúčom. S týmto tričkom môže hra na pláži či tráviť vo vode hodiny. Vďaka materiálu odvádzajúcemu prebytočnú vlhkosť od pokožky budú vaše ratolesti v pohodlí.

COLUMBIA dievčenské nohavice Silver Ridge III-40%
44,10 € 26,46 €

Akcia

Parádne nohavice Columbia Silver Ridge III si obľúbi každé dievčatko, ktoré má rada prírodu a výlety. Funkčné nohavice s odnímateľnými nohavicami sa hodia do premenlivého počasia a do akéhokoľvek terénu. Extrémne pohodlné nohavice chránia proti škodlivému žiareniu UVA a UVB. Pevné vrecká umožnia vašej ratolesti bezpečne si priniesť domov každý poklad.

COLUMBIA detská softshell bunda Cascade Ridge-23%
49,90 € 38,30 €

Hľadáte pre svoju ratolesť klasickú softshell bundu, ktorá funguje ako univerzálny spoločník pre každú outdoorovú výpravu? Táto bunda od Columbia je vynikajúca ako po stránke funkčnej, tak i estetickej. Je odolná voči vetru i dažďu a má sťahovacie manžety a spodný lem pre lepšie udržanie tepla.

COLUMBIA detská kombinéza Snuggly Bunny Bunting-40%
61,40 € 36,84 €

Akcia

Kombinéza Columbia Snuggly Bunny Bunting je vyrobená z vodoodolného materiálu a mikrovlákna s izolačnou vrstvou. Vaše dieťatko bude vždy v suchu, teple a v neustálom pohodlí. Dokonalé oblečenie, v ktorom mu môžete ukazovať krásu zimných aktivít a športov a zároveň nemusíte stále skúšať, či mu nie je zima.

COLUMBIA Detská šiltovka Youth Adjustable Ball Cap
20 €

Detská šiltovka je vhodným doplnkom pre ochranu pred slnkom počas jasných dní. V zadnej časti je vybavená pásikom pre nastavenie veľkosti. Columbia Detská šiltovka Youth Adjustable Ball Cap nájde využitie pri najrôznejších voľnočasových aktivitách.

COLUMBIA dievčenské kombinéza Snuggly Bunny Bunt-40%
69,90 € 41,94 €

Akcia

Detská kombinéza s kapucňou je vyrobená z vodeodolného materiálu a mikrovlákna. Súčasťou je izolačná vrstva z husieho peria. Columbia detská kombinéza Snuggly Bunny Bunt je perfektný do chladných zimných dní pre deti od 3 do 24 mesiacov.

COLUMBIA dievčenské športové topánky YOUTH PIVOT 1889231692-39%
57,90 € 34,90 €

Akcia

Dievčenské tenisky disponujú elastickými šnúrkami. Sú vybavené podošvou Omni-Grip, ktorá má skvelú priľnavosť a medzipodrážkou Techlite. Columbia dievčenské športové topánky YOUTH PIVOT 1889231692 nájdu využitie pri najrôznejších aktivitách.

COLUMBIA chlapčenské sandále YOUTH TECHSUN WAVE 1767561011-40%
49,90 € 29,90 €

Akcia

Chlapčenské sandále disponujú konštrukciou Cupsole zabezpečujúcou pohodlie a flexibiltu. Sú vybavené podošvou Omni-Grip, ktorá má skvelú priľnavosť. Columbia chlapčenské sandále YOUTH TECHSUN WAVE 1767561011 nájdu využitie pri najrôznejších aktivitách.

COLUMBIA chlapčenský overal Tiny Bear II-40%
39,90 € 23,94 €

Akcia

Detský overal disponuje kapucňou s medvedími uškami. Je vyrobený z hrejivého fleecu a má uzatvárateľné rukávy a nohavice. Columbia chlapčenský overal Tiny Bear II je perfektný do chladných zimných dní.

COLUMBIA chlapčenský set Y Buga Set-40%
99,90 € 59,94 €

Akcia

Detská súprava obsahuje bundu s kapucňou a nohavice so zosilneným sedlom a kolenami. Súčasťou je systém Outgrown, ktorý umožňuje predĺženie nohavíc a rukávov. Columbia chlapčenský set Y Buga Set je ideálny na zimu.

COLUMBIA U Youth Triple Canyon Pant-40%
49 € 29,40 €

Akcia

Spoľahlivé nohavice Columbia Youth Triple Canyon Pant, ktoré udržia krok s akokoľvek ambicióznym plánom vášho malého dobrodruha. Komfortná pružná tkanina sa prispôsobí pohybu každého dieťaťa a vrecká pojmú všetky poklady, ktoré na svojich potulkách objavia.

COLUMBIA detská šiltovka CSC Youth Ball Cap
19,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská šiltovka disponuje úpravou Omni-Shade, ktorá účinne blokuje ultrafialové lúče a chráni pred slnkom. Súčasťou je nastaviteľné zadné zapínanie. Columbia detská šiltovka CSC Youth Ball Cap nájde využitie pri najrôznejších voľnočasových aktivitách.

COLUMBIA detská kombinéza Snuggly Bunny Bunt-40%
69,90 € 41,94 €

Akcia

Detská kombinéza s kapucňou je vyrobená z vodeodolného materiálu a mikrovlákna. Súčasťou je izolačná vrstva z husieho peria. Columbia detská kombinéza Snuggly Bunny Bunt je perfektný do chladných zimných dní pre deti od 3 do 24 mesiacov.

COLUMBIA detská kombinéza Snuggly Bunny Bunting-20%
61,40 € 49 €

Akcia

Kombinéza Columbia Snuggly Bunny Bunting je vyrobená z vodoodolného materiálu a mikrovlákna s izolačnou vrstvou. Vaše dieťatko bude vždy v suchu, teple a v neustálom pohodlí. Dokonalé oblečenie, v ktorom mu môžete ukazovať krásu zimných aktivít a športov a zároveň nemusíte stále skúšať, či mu nie je zima.

COLUMBIA detská kombinéza Snuggly Bunny Bunting-20%
61,40 € 49 €

Akcia

Kombinéza Columbia Snuggly Bunny Bunting je vyrobená z vodoodolného materiálu a mikrovlákna s izolačnou vrstvou. Vaše dieťatko bude vždy v suchu, teple a v neustálom pohodlí. Dokonalé oblečenie, v ktorom mu môžete ukazovať krásu zimných aktivít a športov a zároveň nemusíte stále skúšať, či mu nie je zima.

COLUMBIA dievčenská bunda Arcadia-39%
52,80 € 31,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Parádnu ľahkú bundu Columbia Arcadia ocení každá malá slečna. Bunda je vodoodolná a priedušná s podšívkou zo sieťoviny. Nastaviteľná kapucňa a manžety rukávov sa o vašu dievčatko postarajú aj v prudkom lejaku, rovnako ako vrecká na zips o jej cenné drobnosti. Nepriaznivé počasie nebráni vašej dcére tráviť čas vonku.

COLUMBIA dievčenská fleece mikina Wilderness Way-20%
34,50 € 27,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Nech ju vaše ratolesti budú nosiť samostatne alebo ako teplú vrstvu pod bundu, táto mikina od Colubia im poskytne presne také teplo a pohodlie, aké na výletoch do prírody potrebujú. Vďaka zipsu po celej dĺžke sa mikina pohodlne oblieka aj vyzlieka, jej premyslený strih neobmedzuje v pohybe a uzatvárateľné vrecká uchovajú všetko, čo si do nich malí objavitelia ukryjú.

COLUMBIA Pike Lake Hdd Jkt (1738032) - zánovné
149,95 € 130,50 €

Zánovné

Pánska bunda Columbia Pike Lake Hdd Jkt (1738032). Vrchná tkanina perfektne odolá vode a udrží dážď na vonkajšej strane bundy. Termoreflexná podšívka Omni-Heat™ dokonale zahreje.

COLUMBIA chlapčenské športové topánky YOUTH PIVOT 1889231421-39%
57,90 € 34,90 €

Akcia

Chlapčenské tenisky disponujú elastickými šnúrkami. Sú vybavené podošvou Omni-Grip, ktorá má skvelú priľnavosť a medzipodrážkou Techlite. Columbia chlapčenské športové topánky YOUTH PIVOT 1889231421 nájdu využitie pri najrôznejších aktivitách.

COLUMBIA Chlapčenské tričko Columbia Peak Point-39%
19,90 € 11,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenské tričko je vyrobené z príjemnej 100 % bavlny. Súčasťou je potlač byvola na hrudi. Columbia Chlapčenské tričko Columbia Peak Point s krátkym rukávom nájde využitie pri najrôznejších aktivitách.

COLUMBIA Detská fleecová mikina Wilderness Way-40%
34,50 € 20,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Nech ju vaše ratolesti budú nosiť samostatne alebo ako teplú vrstvu pod bundu, táto mikina od Colubia im poskytne presne také teplo a pohodlie, aké na výletoch do prírody potrebujú. Vďaka zipsu po celej dĺžke sa mikina pohodlne oblieka aj vyzlieka, jej premyslený strih neobmedzuje v pohybe a uzatvárateľné vrecká uchovajú všetko, čo si do nich malí objavitelia ukryjú.

COLUMBIA detská kombinéza Powder Lite Reversible-40%
59,90 € 35,94 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská obojstranná kombinéza s kapucňou je vyrobená z vodeodolného materiálu. Má ľahko vyhrnutelné rukávy aj nohavice. Columbia detská kombinéza Powder Lite Reversible je perfektná do chladných zimných dní, kedy poskytne teplo a sucho vďaka izolácii Thermator.

COLUMBIA detská kombinéza Snuggly Bunny Bunt-40%
69,90 € 41,94 €

Akcia

Detská kombinéza s kapucňou je vyrobená z vodeodolného materiálu a mikrovlákna. Súčasťou je izolačná vrstva z husieho peria. Columbia detská kombinéza Snuggly Bunny Bunt je perfektný do chladných zimných dní pre deti od 3 do 24 mesiacov.

COLUMBIA dievčenská flísová bunda Everyday Easy Full Zip Fleece-39%
38,90 € 23,35 €

Akcia

Dievčenská bunda disponuje kapucňou, ktorú je možné odňať. Je vybavená vysokým golierom a vreckami, ktoré príjemne zahrejú pri chladnejšom počasí. Columbia dievčenská flísová bunda Everyday Easy Full Zip Fleece nájde využitie pri všetkých výletoch.

COLUMBIA dievčenská kombinéza Snuggly Bunny Bunting-40%
61,40 € 36,84 €

Posledný kus za túto cenu!

Kombinéza Columbia Snuggly Bunny Bunting je vyrobená z vodoodolného materiálu a mikrovlákna s izolačnou vrstvou. Vaše dieťatko bude vždy v suchu, teple a v neustálom pohodlí. Dokonalé oblečenie, v ktorom mu môžete ukazovať krásu zimných aktivít a športov a zároveň nemusíte stále skúšať, či mu nie je zima.

COLUMBIA dievčenská mikina Glacial Fleece Half Zip-40%
19,90 € 11,94 €

Akcia

Dievčenská mikina disponuje zipsom až ku krku a vysokým golierom. Je vyrobená zo 100% mikrofleecu a zaisťuje priezvisko teplo počas chladnejších dní. Columbia dievčenská mikina Glacial Fleece Half Zips je ideálna na outdoorové aktivity aj výlety.

COLUMBIA dievčenské tričko Silver Ridge II SS-40%
18,80 € 11,28 €

Akcia

Pohodlné tričko Columbia Silver Ridge II ocení každá malá slečna. Jedinečné vlastnosti prináša rad Silver Ridge, ktorú ocenia najmä malý cestovateľky a turistky. Je cenená predovšetkým pre pocit pohodlia a voľnosti pohybu pri nosení. Ochráni vaše malé dievčatko pred slnečnými lúčmi a odvádza vlhkosť od tela.

Spolocnost Columbia Sportswear bola založená ako rodinná firma v roku 1938 v Portlande (Oregon, USA). Hned od zaciatku venovali jej majitelia aj zamestnanci svoje úsilie neustálemu posúvaniu hraníc produktovej inovácie, kvality funkcnosti. Filozofiu firmy možno zhrnút slovami "Skúšame to! Veríme, že uvádzat myšlienky do praxe jednoducho skúšat nové veci je hnacím motorom nášho pokroku dôvodom, preco si naše výrobky našli cestu do viac než 100 krajín. Skúšame nové veci! Prichádzame s vlastnými technológiami unikátnym oblecením, obuvou, vybavením, ktoré boli navrhnuté za jediným úcelom: udržat našich zákazníkov v teple v suchu alebo im dopriat osviežujúce ochladenie ci ochranu. Skúšame to, tiež vyjadruje dokonalé spojenie inovatívnych technológií dizajnu našich produktov s vášnou ludí, ktorí na ne vonku spoliehajú. "A to je len zaciatok … Nechajte sa teraz ovládnut svojou zvedavostou zistite, ako to naše topánky, bundy ci nohavice robia, že sa vonku cítite tak dobre.

Spolocnost Columbia Sportswear bola založená ako rodinná firma v roku 1938 v Portlande (Oregon, USA). Hned od zaciatku venovali jej majitelia aj zamestnanci svoje úsilie neustálemu posúvaniu hraníc produktovej inovácie, kvality funkcnosti. Filozofiu firmy možno zhrnút slovami "Skúšame to! Veríme, že uvádzat myšlienky do praxe jednoducho skúšat nové veci je hnacím motorom nášho pokroku dôvodom, preco si naše výrobky našli cestu do viac než 100 krajín. Skúšame nové veci! Prichádzame s vlastnými technológiami unikátnym oblecením, obuvou, vybavením, ktoré boli navrhnuté za jediným úcelom: udržat našich zákazníkov v teple v suchu alebo im dopriat osviežujúce ochladenie ci ochranu. Skúšame to, tiež vyjadruje dokonalé spojenie inovatívnych technológií dizajnu našich produktov s vášnou ludí, ktorí na ne vonku spoliehajú. "A to je len zaciatok … Nechajte sa teraz ovládnut svojou zvedavostou zistite, ako to naše topánky, bundy ci nohavice robia, že sa vonku cítite tak dobre.