Carbotex Detské obliečky Harry Potter Hogwarts Erb
21,80 €

Detské obliečky s motívom Harryho Pottera. Carbotex Detské obliečky Harry Potter Hogwarts Erb je vyrobené zo 100% bavlny a je doplnené praktickým zapínaním na zips. Obliečky sú ozdobené obojstrannou potlačou. Certifikát Öko-Tex Standard 100.

Carbotex Detské obliečky Zajačik Bing a Flop
21,80 €

Detské obliečky s motívom zajačika Bing. Carbotex Detské obliečky Zajačik Bing a Flop je vyrobené zo 100% bavlny a je doplnené praktickým zapínaním na zips. Obliečky sú ozdobené obojstranným vzorom. Certifikát Öko-Tex Standard 100.

Carbotex Obliečky do postieľky Labková Patrola Pred spaním rozprávku
14,50 €

Novinka

Obliečky do postieľky od značky Carbotex si zamilujú všetci fanúšikovia obľúbenej Labkovej patroly. Obojstranné obliečky zdobia obrázky malých šteniatok chystajúcich sa spinkať. Obliečky sú vyrobené z kvalitnej 100% bavlny, ktorá je ideálna na spanie.

Carbotex Dětská osuška Tlapková Patrola Happy Day
8,50 €

Novinka

Dětská osuška s motivem Tlapkové patroly. Carbotex Dětská osuška Tlapková Patrola Happy Day je vyrobena z jemně střiženého froté, veluru, rubová strana je z hustě tkané froté smyčky. Rozměr 70 × 140 cm, 100% bavlna.

Carbotex Obliečky do postieľky Labková Patrola Stars
14,50 €

Novinka

Obliečky do postieľky od značky Carbotex si zamilujú všetci fanúšikovia obľúbenej Labkovej patroly. Obojstranné obliečky zdobia obrázky troch šteniat záchranárov a farebných hviezdičiek. Obliečky sú vyrobené z kvalitnej 100% bavlny, ktorá je ideálna na spanie.

Carbotex Detské obliečky L.O.L. Surprise Best Friends
23,10 € 18,70 €

Bavlnené obliečky s motívom obľúbených bábik L.O.L. Surprise pre každú malú aj veľkú slečnu, ktorá zbiera tieto bábiky. Posteľná bielizeň je obojstranná, zhotovená z certifikovanej nezávadnej bavlny. Rozmery periny sú 140×200 cm a vankúše 70×90 cm.

Carbotex Detské obliečky L.O.L. Surprise Miss Punk
23,10 € 18,70 €

Bavlnené obliečky s motívom obľúbených bábik L.O.L. Surprise pre každú malú aj veľkú slečnu, ktorá chce byt punkovou hviezdou. Posteľná bielizeň je obojstranná, zhotovená z certifikovanej nezávadnej bavlny. Rozmery periny sú 140×200 cm a vankúše 70×90 cm.

Carbotex Bavlnené obliečky Večerný Londýn
17,30 €

Obliečky s romantický motívom večerného Londýna. Carbotex Bavlnené obliečky Večerný Londýn je vyrobené zo 100% bavlny a sú doplnené praktickým zapínaním na zips. Obliečky sú ozdobené obojstrannou potlačou. Certifikát Öko-Tex Standard 100

Carbotex Dětské povlečení Barbie Pop Star
21,80 €

Novinka

Dětské povlečení s motivem Barbie. Carbotex Dětské povlečení Barbie Pop Star je vyrobeno ze 100% bavlny v provedení renforce a je doplněno praktickým zapínáním na zip. Povlečení je ozdobeno oboustranným potiskem. Certifikát Öko-Tex Standard 100.

Carbotex Bavlnené obliečky Fanta Clasic Logo
22,10 €

Novinka

Posteľná bielizeň značky Carbotex s motívom Fanty je vyrobené zo 100% bavlny, v prevedení renforcé. Obliečky sú obojstranné a jeho rozmery činia 140 × 200 a 70 × 90 cm.

Carbotex Osuška AC/DC Rock or Bust
10,40 €

Novinka

Luxusní černá osuška s červeným nápisem AC/DC. Carbotex Osuška AC/DC Rock or Bust je vyrobena z jemně střiženého froté, veluru, rubová strana je z hustě tkané froté smyčky. Rozměr 70 × 140 cm, 100% bavlna.

Carbotex Bavlnené obliečky Jeseň v Paríži
17,30 €

Obliečky s romantický motívom jesenný Paríž. Carbotex Bavlnené obliečky Jeseň v Paríži sú vyrobené zo 100% bavlny a sú doplnené praktickým zapínaním na zips. Obliečky sú ozdobené obojstrannou potlačou. Certifikát Öko-Tex Standard 100

Carbotex Dětské povlečení Tom a Jerry
23 € 18,70 €

Oboustranné dětské povlečení Tom a Jerry od společnosti Carbotex z perkálu rozzáří oči nejen vašim dětem. Na lícní straně je kocour Tom a na druhé straně najdete myšáka Jerryho. Dvojice je na bílošedém proužkovaném pozadí a vše je doplněno vzory červených srdíček.

Carbotex Osuška Batman Story
8,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Froté osuška Batman Story značky Carbotex je vyrobená zo 100% bavlny. Osuška je vhodná nielen pre deti, ale aj dospelých. Rozmer osušky je 70×140 cm a jej gramáž je 300 gsm. Lícna strana osušky je vyrobená z jemne strihaného froté a jej rubová strana z husto tkanej froté slučky v bielej farbe.

Carbotex Dětská osuška Harry Potter Erb Bradavic
9,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Dětská osuška s motivem Harryho Pottera. Carbotex Dětská osuška Harry Potter Erb Bradavic je vyrobena z jemně střiženého froté, veluru, rubová strana je z hustě tkané froté smyčky. Rozměr 70 × 140 cm, 100% bavlna.

Carbotex Detská osuška Prasiatko Peppa George Námorník
8,50 €

Novinka

Froté osuška Prasiatko Peppa George Námorník značky Carbotex je vyrobená zo 100% bavlny. Osuška je vhodná predovšetkým pre chlapcov. Rozmer osušky je 70×140 cm a jej gramáž je 300 gsm. Lícna strana osušky je vyrobená z jemne strihaného froté, velúru a jej rubová strana z husto tkanej froté slučky v bielej farbe.

Carbotex Froté osuška Hra o Tróny Oheň a Krv
8,92 € 8,20 €

Froté osuška Hra o tróny je ideálnou voľbou pre všetkých priaznivcov rovnomenného amerického seriálu. Osuška je vyrobená zo 100 % bavlny a jej rozmery sú 70×140 cm.

Carbotex Detská osuška Pes
6,98 € 6,40 €

Detská osuška s motívom psa očarí všetkých milovníkov domácich maznáčikov. Osuška má rozmery 70×140 cm a je vyrobená zo 100% bavlny.

Carbotex Detské pončo L.O.L. Surprise Best Forever
8,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Roztomilé detské pončo značky Carbotex si zamilujú všetky fanúšičky bábik LOL. Bavlnené farebné pončo je príjemné na dotyk a skvelo padne aj väčším deťom. Pre príjemné zahriatie napríklad po kúpeli poslúži aj ružová kapucňa.

Carbotex Obliečky do postieľky Little Superman
14,40 €

V obliečkach do postieľky Little Superman sa iste bude Vašim malým chlapcom príjemne zaspávať. Obliečky so znakom Supermana a lietadiel sú ladené do jemných modrých odtieňov.

Carbotex Detské obliečky Harry Potter Expres do Rokfortu
21,80 €

Detské obliečky s motívom Harryho Pottera. Carbotex Detské obliečky Harry Potter Expres do Rokfortu je vyrobené zo 100% bavlny a je doplnené praktickým zapínaním na zips. Obliečky sú ozdobené obojstrannou potlačou. Certifikát Öko-Tex Standard 100.

Carbotex Obliečky FC Barcelona Erby
23,25 € 21,60 €

Obliečky Carbotex FC Barcelona Erby potešia všetkých fanúšikov tohto klubu bez ohľadu na vek. Táto posteľná bielizeň je obojstranná, z jednej strany ju zdobí znak klubu FC Barcelona, druhá strana je posiata menšími farebnými znakmi legendárneho klubu. Posteľná bielizeň je vyrobené z kvalitnej 100% bavlny, rozmer obliečky na deku je 140 × 200 cm a obliečky na vankúš 70 × 80 cm. Zapínanie je riešené zipsom.

Carbotex Futbalová plachta FC Barcelona
12,22 € 11,30 €

Pruhovaná plachta FC Barcelona má tradičné klubové farby, modrú a červenú, skombinovanú v pruhoch. Celý vzor dopĺňajú menšie znaky klubu FC Barcelona. Plachta je vyrobená zo 100% bavlny.

Carbotex Dětské povlečení Sylvester a Tweety
23 € 18,70 €

Oboustranné dětské povlečení Sylvester a Tweety od společnosti Carbotex z perkálu navodí tu správnou náladu na spaní. Na lícní straně je kocour Sylvester, který ukazuje srdíčko z rukou a na nich sedí žluté káčátko Tweety, to vše na černém pozadí. Na rubu najdete Tweetyho a srdíčka na bílém podkladu. Na povlaku polštáře jsou opět Sylvester a Tweety.

Carbotex Bavlnené obliečky Sprite Clasic Logo
22,10 €

Novinka

Posteľná bielizeň značky Carbotex s motívom Sprite je vyrobené zo 100% bavlny, v prevedení renforcé. Obliečky sú obojstranné a jeho rozmery činia 140 × 200 a 70 × 90 cm.

Carbotex Dětská osuška Zajíček Bing a Flop na procházce
9,30 €

Novinka

Dětská osuška s motivem Zajíčka Binga na procházce. Carbotex Dětská osuška Zajíček Bing a Flop na procházce je vyrobena z jemně střiženého froté, veluru, rubová strana je z hustě tkané froté smyčky. Rozměr 70 × 140 cm, 100% bavlna.

Carbotex Detské obliečky L.O.L. Surprise Run The World
23,10 € 18,70 €

Bavlnené obliečky s motívom obľúbených bábik L.O.L. Surprise pre každú malú aj veľkú slečnu, ktorá sa ničoho nebojí. Posteľná bielizeň je obojstranná, zhotovená z certifikovanej nezávadnej bavlny. Rozmery periny sú 140×200 cm a vankúše 70×90 cm.

Carbotex Detské obliečky Prasiatko Peppa Na lúke
25 €

Detské obliečky s motívom prasiatka Peppy. Carbotex Detské obliečky Prasiatko Peppa Na lúke je vyrobené zo 100% bavlny a je doplnené praktickým zapínaním na zips. Obliečky sú ozdobené obojstrannou potlačou. Certifikát Öko-Tex Standard 100.

Carbotex Dětské povlečení Barbie Modelky
21,80 €

Novinka

Dětské povlečení s motivem Barbie. Carbotex Dětské povlečení Barbie Modelky je vyrobeno ze 100% bavlny v provedení renforce a je doplněno praktickým zapínáním na zip. Povlečení je ozdobeno oboustranným potiskem. Certifikát Öko-Tex Standard 100.

Carbotex Froté osuška Fanta Clasic Logo
9,30 €

Novinka

Froté osuška pro milovníky slazených nápojů s logem Fanta v zářivém provedení. Carbotex Froté osuška Fanta Clasic Logo je vyrobena z jemně střiženého froté, veluru, rubová strana je z hustě tkané froté smyčky. Rozměr 70 × 140 cm, 100% bavlna.

Carbotex Froté osuška Sprite Clasic Logo
9,30 €

Novinka

Froté osuška pro milovníky slazených nápojů s logem Sprite v zářivém provedení. Carbotex Froté osuška Sprite Clasic Logo je vyrobena z jemně střiženého froté, veluru, rubová strana je z hustě tkané froté smyčky. Rozměr 70 × 140 cm, 100% bavlna.

Carbotex Detské pončo L.O.L. Surprise Adored Girls
8,50 €

Novinka

Roztomilé detské pončo značky Carbotex si zamilujú všetky fanúšičky bábik LOL. Bavlnené froté pončo je príjemné na dotyk a skvelo padne aj väčším deťom. Pre príjemné zahriatie trebárs po kúpeli poslúži aj ružová kapucňa.

Carbotex Osuška Sponge Bob Kam sa pozrieš
8,50 €

Novinka

Froté osuška Sponge Bob Kam sa pozrieš značky Carbotex je vyrobená zo 100% bavlny. Osuška je vhodná nielen pre deti, ale aj dospelých. Rozmer osušky je 70×140 cm a jej gramáž je 300 gsm. Lícna strana osušky je vyrobená z jemne strihaného froté a jej rubová strana z husto tkanej froté slučky v bielej farbe.