Berlingerhaus Sada nádobí s mramorovým povrchom Burgundy Metallic Line BH-1222-23%
156,95 € 119,90 €

Sada riadu od značky Berlingerhaus s mramorovým vnútorným povrchom v metalickej vínovej farbe obsahuje tri hrnce, tri sklenené pokrievky, dve panvice a dve podložky pod horúci riad. Vnútorný materiál je ekologický¨, bez toxických prímesov a bez olova. Riad sa môže používať v myčke a zapekať v trúbe na 180 °C.

Berlingerhaus Sada nožov s magnetickým stojanom 6 ks Burgundy Metallic Line
39 €

Sada nožov z nerezovej ocele s nepriľnavým povrchom. Berlingerhaus Sada nožov s magnetickým stojanom 6 ks Burgundy Metallic Line disponuje ergonomickou protišmykovou rukoväťou SoftTouch. Nože sú vhodné do umývačky. Sada nožov obsahuje kuchársky 20 cm, na pečivo 20 cm, Santoku 17,5 cm, univerzálny 12,5 cm, lúpací 9 cm, magnetický stojan.

Berlingerhaus Sada nožov s mramorovým povrchom Grey Granit Diamond Line 5 ks
15,95 € 13,60 €

Sada nožov s nepriľnavým antibakteriálnym povrchom, ktoré sú vhodné aj do umývačky riadu. Komplet BerlingerHaus Grey Granit Diamond Line obsahuje 5 kusov nožov z nerezovej ocele s mramorovým povrchom: nôž Santoku 17,8 cm, kuchársky nôž 20 cm, nôž na pečivo 20 cm, nôž na krájanie 12,7 cm a lúpací nôž 9 cm.

Berlingerhaus Servírovacia misa s táckou, obdĺžniková 3 l
52,95 € 46,90 €

Hranatú misu z tvrdeného skla môžete použiť pre pečenie v rúre i za vysokých teplôt (až 230 °C) a následne celé jedlo servírovať pomocou nerezovej tácky. Vďaka sklenenej pokrievke vydrží jedlo dlhšie teplé. Objem nádoby činí 3 litre.

Berlingerhaus Sada nožov s mramorovým povrchom 5 ks Forest Line
15,95 € 13,90 €

Sada nožov Forest Line od značky Berlingerhaus zapadne do každej kuchyne svojím moderným dizajnom a hlavne špičkovým spracovaním. Čepele z nerezovej ocele sú opatrené antiadhéznym povrchom a ostrie je brúsené laserom pre dokonalé výsledky pri krájaní. Antibakteriálny povrch je citlivý k potravinám, ktoré si tak uchovajú vitamíny a chuť. Nože je možné umývať v umývačke riadu.

Berlingerhaus BH-1191 panvica s mramorovým povrchom 24 cm Forest Line
19,95 € 18,10 €

Univerzálna hlboká panvica o priemere 24 cm je vyrobená z kovaného hliníka s mramorovým povrchom s teflónovým vnútorným povrchom, ktorý je nepriľnavý, a tak je k vareniu treba len minimum tuku. Panvica je osadená TURBO indukčným dnom, je vhodná pre všetky typy ohrevu a možno ju umývať v umývačke riadu ..

Berlingerhaus Sada nožov 4 ks Burgundy Line
27 €

Sada nožov BerlingerHaus má čepele vyrobené z nerezovej ocele doplnené o červenú rukoväť. V sade nájdete nôž kuchársky, santoku, univerzálnu plus ocieľku, aby ste svoje nože mohli udržiavať v tej správnej ostrosti.