Berlingerhaus Servírovacia misa s táckou, obdĺžniková 3 l-16%
50,52 €

42,34 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Hranatú misu z tvrdeného skla môžete použiť pre pečenie v rúre i za vysokých teplôt (až 230 °C) a následne celé jedlo servírovať pomocou nerezovej tácky. Vďaka sklenenej pokrievke vydrží jedlo dlhšie teplé. Objem nádoby činí 3 litre.


Berlingerhaus Sada nožov v bloku 5 ks, karbónová
50,10 €
+ doprava zadarmo

V striebornom oceľovom bloku je schovaná sada 5 kusov kvalitných nožov značky BerlingerHaus. Nože sú vyrobené z nerezovej ocele a majú tmavošedú rukoväť. Súprava obsahuje kuchynský nôž, nôž na chleba, univerzálny nôž, plátkovací nôž a nôž na zeleninu.


Berlingerhaus Sada nožov s magnetickým stojanom 6 ks Black Rose Collection
32,10 €
30,90 €

Táto sada kuchynských nožov sa stojanom od značky BerlingerHaus nielen že bude vo vašej kuchyni slúžiť celé roky ako skvelý pomocník pri varení, ale aj spĺňa funkciu dekoračnú. Čepeľ je vyrobená s laserom brúsenej nerezovej ocele s nepriľnavým a antibakteriálnym povrchom, ktorý neničí vitamíny. Mäkčená čepeľ pre bezpečné krájanie je v matnom dekore so zlatým krúžkom pre dekoráciu.


Berlingerhaus Carbon Metallic Line Sada riadu 15 ks BH-1223-20%
166,50 €

132,03 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Tmavá metalická súprava riadu BerlingerHaus s mramorovým povrchom obsahuje štyri hrnce s pokrievkami, dve panvice, tri kuchynské pomôcky a dve odkladacie mriežky. Riady sú vhodné pre všetky typy sporákov a pre umývanie v umývačke.


Berlingerhaus Metallic Line Chlebovka Passion BH-1345
30,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Nerezový chlebník v metalickej červenej farbe určite zaujme hneď na prvý pohľad. Majte pečivo uschované a zároveň po ruke s chlebníkom značky Berlingerhaus.


Berlingerhaus BH-1208 grilovacia panvica s mramorovým povrchom 28 cm Forest Line
25,35 €
24,43 €

Akcia

Grilovacia panvica s priemerom 28 cm je vyrobená z kovaného hliníka s mramorovým povrchom s teflónovým vnútorným povrchom, ktorý je nepriľnavý, a tak je k vareniu treba len minimum tuku. Panvica je osadená TURBO indukčným dnom, je vhodná pre všetky typy ohrevu a možno ju umývať v umývačke riadu .


Berlingerhaus Burgundy Metallic Line Sada riadu 15 ks-15%
160,58 €

135,92 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Metalicky červená súprava riadu BerlingerHaus s mramorovým povrchom obsahuje štyri hrnce s pokrievkami, dve panvice, tri kuchynské pomôcky a dve odkladacie mriežky. Riady sú vhodné pre všetky typy sporákov a pre umývanie v umývačke.


Berlingerhaus Tlakový hrniec 8 l nerez
101,21 €

93,19 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Tlakový hrniec značky Berlingerhaus s výškou 21,5 cm je vďaka TURBO indukčnému dnu vhodný na všetky druhy ohrevu. Veko má plynule nastaviteľné uvoľňovaniu pary a celkovo veľmi jednoduchú manipuláciu.


Berlingerhaus Tlakový hrniec 10 l nerez
117,86 €
116,34 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Tlakový hrniec značky Berlingerhaus o priemere 24 cm je vďaka TURBO indukčnému dnu vhodný na všetky druhy ohrevu. Veko má plynule nastaviteľné uvoľňovaniu pary a celkovo veľmi jednoduchú manipuláciu.


Berlingerhaus Tlakový hrniec s časovačom 6l nerez
102,69 €

89,30 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Veko má plynule nastaviteľné uvoľňovanie pary a celkovo veľmi jednoduchú manipuláciu. Tlakový hrniec značky Berlingerhaus o priemere 22 cm je vďaka TURBO indukčnému dnu vhodný na všetky druhy ohrevu.


Berlingerhaus BH-2158 Súprava príborov, 24 ks-16%
55,33 €

46,22 €
+ doprava zadarmo

Akcia

24 kusová súprava kvalitných nerezových príborov Berlinger Haus pre váš stôl obsahuje jedálenský nôž, jedálenskú vidličku, polievkovú lyžicu a čajovú lyžičku, to všetko po 6 kusoch.


Berlingerhaus Nôž steaková súprava 6 ks
14,77 €

13,17 €

Akcia

Sada steakových 6 kusov nožov vďaka zúbkom ľahko nakrája grilované či iné mäso. Čepele sú zhotovené z nerezovej ocele, rukoväť je drevená.


Berlingerhaus Sada santoku nožov 3 ks Phantom
34,20 €

Nože Phantom v exkluzívnom dizajne, ktoré sú stvorené pre to najlepšie krájanie. Nôž vám vďaka ergonomickej trojhrannej rukoväti skvele padne do ruky. Nože santoku sú vyrobené z nerezovej ocele.


Berlingerhaus BH-1191 panvica s mramorovým povrchom 24 cm Forest Line
18,40 €

Univerzálna hlboká panvica o priemere 24 cm je vyrobená z kovaného hliníka s mramorovým povrchom s teflónovým vnútorným povrchom, ktorý je nepriľnavý, a tak je k vareniu treba len minimum tuku. Panvica je osadená TURBO indukčným dnom, je vhodná pre všetky typy ohrevu a možno ju umývať v umývačke riadu ..


Berlingerhaus BH-1194 panvica s mramorovým povrchom 30 cm Forest Line
24,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Grilovacia panvica s priemerom 30 cm je vyrobená z kovaného hliníka s mramorovým povrchom s teflónovým vnútorným povrchom, ktorý je nepriľnavý, a tak je k vareniu treba len minimum tuku. Panvica je osadená TURBO indukčným dnom, je vhodná pre všetky typy ohrevu a možno ju umývať v umývačke riadu .


Berlingerhaus Nôž na chlieb 20 cm Phantom Line
13,29 €
13 €

Posledný kus za túto cenu!

Vrúbkovaný nôž vhodný na krájanie chleba a ďalších druhov pečiva značky BerlingerHaus je vyrobený z vysoko kvalitnej nerezovej ocele. Vďaka čiernej ergonomickej rukoväti skvele padne do ruky.


Berlingerhaus Panvica s mramorovým povrchom Carbon Metallic Line BH-1231 28 cm
19,21 €

15,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Univerzálna panvica značky BerlingerHaus z radu Metallic Line v carbonovej farbe disponuje priemerom 28 cm a 3 vrstvovým mramorovým povrchom, ktorý je nepriľnavý a vhodný pre varenie s minimom tuku. Panvica je vhodná pre všetky druhy ohrevu a možno ju umývať v umývačke.


Berlingerhaus Sada nožov 4ks Velvet čierna rukoväť
25,30 €

Posledný kus za túto cenu!

V čierno ladenej sade nájdete nôž kuchársky, santoku a univerzálny, plus ocieľku, aby ste svoje nože mohli udržiavať v tej správnej ostrosti. Nože BerlingerHaus majú čepele vyrobené z nerezovej ocele.


Berlingerhaus Sada nožů 6 ks  BH-2337
19,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitná sada nožov, ktorá nesmie chýbať v kuchyni profesionála alebo vášnivého amatéra. Ergonomická rukoväť pre pohodlné pracovanie s nožmi a kvalitná nerezová ocel sú samozrejmosťou.


Berlingerhaus Sada nožů nerez Royal Black Collection 3 ks
20,50 €

Novinka

kvalitními noži se budete cítit jako profesionální kuchař. Sada nožů Royal Black Collection od značky Berlingerhaus vyniká ostřím z laserem broušené oceli a dřevěnou rukojetí. V sadě naleznete 3 nože zabalené v dárkové kazetě.


Berlingerhaus Sada nožů s magnetickým držákem Black Rose Collection 10 ks
27,10 €

Novinka

kvalitními noži se budete cítit jako profesionální kuchař. Sada nožů Black Rose Collection od značky Berlingerhaus vyniká ostřím z nerezové oceli broušené laserem a ergonomickou rukojetí pro bezpečné a pohodlné používání. V sadě naleznete 6 druhů nožů, ocílku, nůžky a magnetickou lištu.


Berlingerhaus Sada nožů s mramorovým povrchem Granit Diamond Line 5ks
12,70 €

Novinka

Sada nožů s nepřilnavým mramorovým povrchem, které jsou vhodné i do myčky na nádobí. Komplet BerlingerHaus Granit Diamond Line obsahuje 5 kusů nožů z nerezové oceli: kuchařský nůž 20 cm, nůž na pečivo 20 cm, nůž Santoku 17,8 cm a loupací 9cm nůž.


Berlingerhaus Sada nožů s mramorovým povrchem Grey Granit Diamond Line 5ks
12,70 €

Novinka

Sada nožů s nepřilnavým antibakteriálním povrchem, které jsou vhodné i do myčky na nádobí. Komplet BerlingerHaus Grey Granit Diamond Line obsahuje 5 kusů nožů z nerezové oceli s mramorovým povrchem: nůž Santoku 17,8 cm, kuchařský nůž 20 cm, nůž na pečivo 20 cm, krájecí nůž 12,7 cm a loupací 9cm nůž.


Berlingerhaus Sada nožů s mramorovým povrchem Grey Granit Diamond Line 6 ks
16,99 €

13,50 €

Novinka

Sada nožů značky BerlingerHaus z nerezové oceliantibakteriálním povrchem obsahuje 6 kusů: kuchařský nůž 20 cm, nůž na pečivo 20 cm, nůž Santoku 17,8 cm, krájecí nůž 12,7 cm, nůž Santoku 9 cm a loupací nůž 9 cm. Díky pohodlné měkčené rukojeti půjde jakékoliv krájení bez problémů.


Berlingerhaus Sada nožů s nepřilnavým povrchem Black Rose Collection 6 ks
18,10 €

Novinka

kvalitními noži se budete cítit jako profesionální kuchař. Sada nožů Black Rose Collection od značky Berlingerhaus vyniká ostřím z nerezové oceli s antibakteriální povrchovou vrstvou Diamond a měkčenou rukojetí pro bezpečné a pohodlné používání. V sadě naleznete 6 druhů nožů.


Berlingerhaus Sada nožů s nepřilnavým povrchem Burgundy Metallic Line 6ks
17,05 €
16,80 €

Posledný kus za túto cenu!

kvalitními noži se budete cítit jako profesionální kuchař, i pokud umíte uvařit jedině volské oko. Sada nožů Burgundy Metallic Line od značky Berlingerhaus vyniká ostřím z nerezové oceli s antibakteriální povrchovou vrstvou Diamond a měkčenou rukojetí pro bezpečné a pohodlné používání. V sadě naleznete 6 druhů nožů.


Berlingerhaus Sada nožů s nepřilnavým povrchem Forest Line 5ks
13,10 €

Novinka

Sada nožů s nepřilnavým antibakteriálním povrchem, které jsou vhodné i do myčky na nádobí. Komplet BerlingerHaus Forest Line obsahuje 5 kusů nožů z nerezové oceli s mramorovým povrchem: nůž Santoku 17,5 cm, kuchařský nůž 20 cm, nůž na pečivo 20 cm, univerzální nůž 12,5 cm a loupací 9cm nůž.


Berlingerhaus Sada nožů s nepřilnavým povrchem Forest Line Dark 6ks
17,05 €

13,50 €

Novinka

Sada nožů s nepřilnavým antibakteriálním povrchem, které jsou vhodné i do myčky na nádobí. Komplet BerlingerHaus Forest Line Dark obsahuje 6 kusů nožů z nerezové oceli: nůž Santoku 17,5 cm, kuchařský nůž 20 cm, nůž na pečivo 20 cm, univerzální nůž 12,5 cm, loupací 9,5cm nůž a kuchyňský 9cm nůž.


Berlingerhaus Sada nožů s nepřilnavým povrchem Forest Line Ebony Maple 6ks
17,05 €

13,50 €

Novinka

Sada nožů s nepřilnavým antibakteriálním povrchem, které jsou vhodné i do myčky na nádobí. Komplet BerlingerHaus Forest Line Ebony Maple obsahuje 6 kusů nožů z nerezové oceli: nůž Santoku 17,5 cm, kuchařský nůž 20 cm, nůž na pečivo 20 cm, univerzální nůž 12,5 cm, loupací 9,5cm nůž a menší 9cm nůž Santoku.