Berlingerhaus Burgundy Metallic Line Sada riadu 15 ks
191,90 €

Metalicky červená súprava riadu BerlingerHaus s mramorovým povrchom obsahuje štyri hrnce s pokrievkami, dve panvice, tri kuchynské pomôcky a dve odkladacie mriežky. Riady sú vhodné pre všetky typy sporákov a pre umývanie v umývačke.

Berlingerhaus Carbon Metallic Line Sada riadu 15 ks BH-1223
191,90 €

Tmavá metalická súprava riadu BerlingerHaus s mramorovým povrchom obsahuje štyri hrnce s pokrievkami, dve panvice, tri kuchynské pomôcky a dve odkladacie mriežky. Riady sú vhodné pre všetky typy sporákov a pre umývanie v umývačke.

Berlingerhaus Súprava riadu Moonlight Edition 15ks
199,90 €

Súprava 15 kusov riadu3vrstvovým nepriľnavým mramorovým povrchom. Berlingerhaus Súprava riadu Moonlight Edition 15ks sú vhodné na všetky druhy ohrevu, vrátane indukcie. Hrnce môžete bez obáv umývať v umývačke riadu.

Berlingerhaus Sada nožov s magnetickým stojanom 6 ks Black Rose Collection
38 €

Táto sada kuchynských nožov sa stojanom od značky BerlingerHaus nielen že bude vo vašej kuchyni slúžiť celé roky ako skvelý pomocník pri varení, ale aj spĺňa funkciu dekoračnú. Čepeľ je vyrobená s laserom brúsenej nerezovej ocele s nepriľnavým a antibakteriálnym povrchom, ktorý neničí vitamíny. Mäkčená čepeľ pre bezpečné krájanie je v matnom dekore so zlatým krúžkom pre dekoráciu.

Berlingerhaus Sada nádobí s mramorovým povrchom Burgundy Metallic Line BH-1222
155,90 €

Sada riadu od značky Berlingerhaus s mramorovým vnútorným povrchom v metalickej vínovej farbe obsahuje tri hrnce, tri sklenené pokrievky, dve panvice a dve podložky pod horúci riad. Vnútorný materiál je ekologický¨, bez toxických prímesov a bez olova. Riad sa môže používať v myčke a zapekať v trúbe na 180 °C.

Berlingerhaus Sada riadu Ebony Line Maple 10 ks
151,90 €

Súprava 10 kusov riadu3vrstvovým nepriľnavým mramorovým povrchom. Berlingerhaus Sada riadu Ebony Line Maple 10 ks sú vhodné na všetky druhy ohrevu, vrátane indukcie. Panvice môžete bez obáv umývať v umývačke riadu.

Berlingerhaus Sada nožov s nepriľnavým povrchom Forest Line Ebony Maple 6 ks
20,90 €

Sada nožov s nepriľnavým antibakteriálnym povrchom, ktoré sú vhodné aj do umývačky riadu. Komplet BerlingerHaus Forest Line Ebony Maple obsahuje 6 kusov nožov z nerezovej ocele: nôž Santoku 17,5 cm, kuchársky nôž 20 cm, nôž na pečivo 20 cm, univerzálny nôž 12,5 cm, lúpací 9,5 cm nôž a menší 9 cm nôž Santoku.

Berlingerhaus Sada nožov a kuchynského náčinia v stojane 12 ks Burgundy Metallic Line
57,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada nožov z nerezovej ocele v stojane a kuchynského náčinia. Berlingerhaus Sada nožov a kuchynského náčinia v stojane 12 ks Burgundy Metallic Line disponuje nepriľnavým antibakteriálnym povrchom Diamond. Nože sú vhodné do umývačky. Sada nožov obsahuje kuchársky 20 cm, na pečivo 20 cm, Santoku 18 cm, univerzálny 12 cm.

Berlingerhaus Sada nožov v bloku 5 ks, karbónová
56 €

Posledný kus za túto cenu!

V striebornom oceľovom bloku je schovaná sada 5 kusov kvalitných nožov značky BerlingerHaus. Nože sú vyrobené z nerezovej ocele a majú tmavošedú rukoväť. Súprava obsahuje kuchynský nôž, nôž na chleba, univerzálny nôž, plátkovací nôž a nôž na zeleninu.

Berlingerhaus Sada nožov s magnetickým stojanom 6 ks Burgundy Metallic Line
34,30 € 33,30 €

Sada nožov z nerezovej ocele s nepriľnavým povrchom. Berlingerhaus Sada nožov s magnetickým stojanom 6 ks Burgundy Metallic Line disponuje ergonomickou protišmykovou rukoväťou SoftTouch. Nože sú vhodné do umývačky. Sada nožov obsahuje kuchársky 20 cm, na pečivo 20 cm, Santoku 17,5 cm, univerzálny 12,5 cm, lúpací 9 cm, magnetický stojan.

Berlingerhaus Sada nožů 6 ks
23,90 €

Kvalitná sada nožov, ktorá nesmie chýbať v kuchyni profesionála alebo vášnivého amatéra. Ergonomická rukoväť pre pohodlné pracovanie s nožmi a kvalitná nerezová ocel sú samozrejmosťou.

Berlingerhaus Panvica s mramorovým povrchom Burgundy Metallic Line BH-1253 28 cm
23,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Univerzálna panvica BerlingerHaus z radu Metallic Line v červenej farbe disponuje priemerom 28 cm a 3 vrstvovým mramorovým povrchom, ktorý je nepriľnavý a vhodný pre varenie s minimom tuku. Panvica je vhodná pre všetky druhy ohrevu a možno ju umývať v umývačke.

Berlingerhaus Sada nožov s nepriľnavým povrchom Black Rose Collection 6 ks
20,90 €

kvalitnými nožmi sa budete cítiť ako profesionálny kuchár. Sada nožov Black Rose Collection od značky Berlingerhaus vyniká ostrím z nerezovej ocele s antibakteriálnou povrchovou vrstvou Diamond a zmäkčenou rukoväťou pre bezpečné a pohodlné používanie. V sade nájdete 6 druhov nožov.

Berlingerhaus Tlakový hrniec 6 l nerez
103,95 € 76 €

Tlakový hrniec značky Berlingerhaus o priemere 22 cm je vďaka TURBO indukčnému dnu vhodný na všetky druhy ohrevu. Veko má plynule nastaviteľné uvoľňovaniu pary a celkovo veľmi jednoduchú manipuláciu.

Berlingerhaus Sada nožov v stojane nerez Rosegold Metallic Line 6 ks
56 €

Posledný kus za túto cenu!

kvalitnými nožmi sa budete cítiť ako profesionálny kuchár, aj keď viete uvariť jedine volské oko. Sada nožov Rosegold Metallic Line od značky Berlingerhaus vyniká laserom brúseným ostrím z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, ergonomickými rukoväťami a predovšetkým dizajnovou modernou farbou. V sade nájdete 6 druhov nožov a dizajnový stojan.

Berlingerhaus BH-2158 Súprava príborov, 24 ks
52 € 2,17 €/ks

Posledný kus za túto cenu!

24 kusová súprava kvalitných nerezových príborov Berlinger Haus pre váš stôl obsahuje jedálenský nôž, jedálenskú vidličku, polievkovú lyžicu a čajovú lyžičku, to všetko po 6 kusoch.

Berlingerhaus Pánev prohazovací 26 cm Rosegold Metallic Line
23,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktická prehadzovacia panvica o priemere 26 cm Rosegold Metallic Line značky Berlingerhaus má 3 vrstvový nepriľnavý mramorový povrch. Panvica je vhodná na všetky druhy ohrevu, vrátane indukcie.

Berlingerhaus Sada nožov s nepriľnavým povrchom 6 ks I-Rose Edition
20,50 €

Sada nožov z nerezovej ocele s nepriľnavým antibakteriálnym povrchom. Berlingerhaus Sada nožov s nepriľnavým povrchom 6 ks I-Rose Edition disponuje mäkčenou rukoväťou s pevným úchopom. Sada nožov obsahuje kuchársky 20 cm, na pečivo 20 cm, Santoku 17,5 cm, univerzálne 12,5 cm, Santoku 9 cm, kuchynský 9 cm.

Berlingerhaus Sada nožov s magnetickým držiakom 10 ks Silver Collection
43,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada nožov z nerezovej ocele kovaných z jedného kusu. Berlingerhaus Sada nožov s magnetickým držiakom 10 ks Silver Collection disponuje laserom brúsenými čepeľami. Nože sú vhodné do umývačky. Sada nožov obsahuje kuchársky 20 cm, na pečivo 20 cm, Santoku 17,5 cm, univerzálny 12,5 cm, lúpací 9 cm, steakový 11 cm, ocieľka, nožnice, magnetický držiak na stenu.

Berlingerhaus Sada nožov s magnetickým stojanom 6 ks I-Rose Edition
34,30 € 33,30 €

Sada nožov z nerezovej ocele s nepriľnavým povrchom. Berlingerhaus Sada nožov s magnetickým stojanom 6 ks I-Rose Edition disponuje ergonomickou protišmykovou rukoväťou SoftTouch. Nože sú vhodné do umývačky. Sada nožov obsahuje kuchársky 20 cm, na pečivo 20 cm, Santoku 17,5 cm, univerzálny 12,5 cm, lúpací 9 cm, magnetický stojan.

Berlingerhaus Panvica s mramorovým povrchom Carbon Metallic Line BH-1231 28 cm
23,90 €

Univerzálna panvica značky BerlingerHaus z radu Metallic Line v carbonovej farbe disponuje priemerom 28 cm a 3 vrstvovým mramorovým povrchom, ktorý je nepriľnavý a vhodný pre varenie s minimom tuku. Panvica je vhodná pre všetky druhy ohrevu a možno ju umývať v umývačke.

Berlingerhaus Sada nožov nerez Royal Black Collection 3 ks
23,90 €

kvalitnými nožmi sa budete cítiť ako profesionálny kuchár. Sada nožov Royal Black Collection od značky Berlingerhaus vyniká ostrím z laserom brúsenej ocele a drevenou rukoväťou. V sade nájdete 3 nože zabalené v darčekovej kazete.

Berlingerhaus Sada nožov v stojane Black Rose Collection 8 ks
44 €

kvalitnými nožmi sa budete cítiť ako profesionálny kuchár. Sada nožov Black Rose Collection od značky Berlingerhaus vyniká ostrím s nepriľnavým antibakteriálnym povrchom a zmäkčenou rukoväťou pre bezpečné a pohodlné používanie. V sade nájdete 5 kusov nožov, ocieľku, nožnice a otočný stojan.

Berlingerhaus BH-1191 panvica s mramorovým povrchom 24 cm Forest Line
20,90 €

Univerzálna hlboká panvica o priemere 24 cm je vyrobená z kovaného hliníka s mramorovým povrchom s teflónovým vnútorným povrchom, ktorý je nepriľnavý, a tak je k vareniu treba len minimum tuku. Panvica je osadená TURBO indukčným dnom, je vhodná pre všetky typy ohrevu a možno ju umývať v umývačke riadu ..

Berlingerhaus Sada riadu Gourmet line 6ks
51,95 € 37,40 €

Sada 6 kusov riadurýchlou tepelnou vodivosťou pre úsporné varenie. Berlingerhaus Sada riadu Gourmet line 6ks sú vhodné na všetky druhy ohrevu, vrátane indukcie. Hrnce môžete bez obáv umývať v umývačke riadu.

Berlingerhaus Súprava riadu Copper Metallic Line 10ks
155,90 €

Súprava 10 kusov riadu3vrstvým nepriľnavým mramorovým povrchom. Berlingerhaus Súprava riadu Copper Metallic Line 10ks sú vhodné na všetky druhy ohrevu, vrátane indukcie. Hrnce môžete bez obáv umývať v umývačke riadu.

Berlingerhaus Sada riadu Ebony Line Rosewood 10 ks
151,90 €

Súprava 10 kusov riadu3vrstvovým nepriľnavým mramorovým povrchom. Berlingerhaus Sada riadu Ebony Line Rosewood 10 ks sú vhodné na všetky druhy ohrevu, vrátane indukcie. Panvice môžete bez obáv umývať v umývačke riadu.

Berlingerhaus Sada hrncov Forest Line 4ks
79,90 €

Sada 4 hrncov3vrstvovým nepriľnavým mramorovým povrchom. Berlingerhaus Sada hrncov Forest Line 4ks sú vhodné na všetky druhy ohrevu, vrátane indukcie. Hrnce môžete bez obáv umývať v umývačke riadu.

Berlingerhaus Sada nožov v stojane nerez Carbon Metallic Line 6 ks
64 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada nožov značky BerlingerHaus z nerezovej oceledizajnovým stojanom obsahuje 5 kusov: nôž Santoku 17,5 cm, kuchársky nôž 20 cm, nôž na pečivo 20 cm, univerzálny nôž na krájanie 12,5 cm a lúpací nôž 9 cm.

Berlingerhaus Sada nožov v stojane s držiakom na tablet a brúskou 7 ks
65 €

Sada nožov z nerezovej ocele s nepriľnavým povrchom. Berlingerhaus Sada nožov v stojane s držiakom na tablet a brúskou 7 ks disponuje zabudovanou brúskou v stojane. Nože sú vhodné do umývačky. Sada nožov obsahuje kuchársky 20 cm, na pečivo 20 cm, Santoku 17,5 cm, univerzálny 12,5 cm, lúpací 9 cm, nožnice, stojan s držiakom na tablet alebo kuchárku.

Berlingerhaus Sada riadu Ebony Line Rosewood 3 ks
52 €

Súprava 3 kusov riadu3vrstvovým nepriľnavým mramorovým povrchom. Berlingerhaus Sada riadu Ebony Line Rosewood 3 ks sú vhodné na všetky druhy ohrevu, vrátane indukcie. Panvice môžete bez obáv umývať v umývačke riadu.

Berlingerhaus Tlakový hrniec s časovačom 6l nerez
115,90 €

Veko má plynule nastaviteľné uvoľňovanie pary a celkovo veľmi jednoduchú manipuláciu. Tlakový hrniec značky Berlingerhaus o priemere 22 cm je vďaka TURBO indukčnému dnu vhodný na všetky druhy ohrevu.

Berlingerhaus Sada nožov v stojane 7 ks Carbon Metallic Line
33,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada nožov z nerezovej ocele s nepriľnavým povrchom. Berlingerhaus Sada nožov v stojane 7 ks Carbon Metallic Line ergonomickou protišmykovou rukoväťou SoftTouch. Nože sú vhodné do umývačky. Sada nožov obsahuje kuchársky 20 cm, na pečivo 20 cm, Santoku 17,5 cm, univerzálny 12,5 cm, lúpací 9 cm, nožnice, stojan.

Berlingerhaus Sada nožov s nepriľnavým povrchom Forest Line 5 ks
16,60 €

Sada nožov s nepriľnavým antibakteriálnym povrchom, ktoré sú vhodné aj do umývačky riadu. Komplet BerlingerHaus Forest Line obsahuje 5 kusov nožov z nerezovej ocele s mramorovým povrchom: nôž Santoku 17,5 cm, kuchársky nôž 20 cm, nôž na pečivo 20 cm, univerzálny nôž 12,5 cm a lúpací nôž 9 cm.

Berlingerhaus Sada nožov v stojane Royal Black Collection 7 ks
67,90 €

kvalitnými nožmi sa budete aj vy cítiť ako profesionálny kuchár. Sada nožov Royal Black Collection od značky Berlingerhaus vyniká ostrím z laserom brúsenej ocele. V sade nájdete 5 nožov, ocieľku a bambusový stojan.