Berlingerhaus Servírovacia misa s táckou, obdĺžniková 3 l-16%
50,52 € 42,34 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Hranatú misu z tvrdeného skla môžete použiť pre pečenie v rúre i za vysokých teplôt (až 230 °C) a následne celé jedlo servírovať pomocou nerezovej tácky. Vďaka sklenenej pokrievke vydrží jedlo dlhšie teplé. Objem nádoby činí 3 litre.

Berlingerhaus Servírovacia misa s táckou, oválna 3 l
47,19 € 42,34 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Oválnu misu z tvrdeného skla môžete použiť pre pečenie v rúre i za vysokých teplôt (až 230 °C) a následne celé jedlo servírovať za pomoci nerezovej tácky. Vďaka sklenenej pokrievky vydrží jedlo dlhšie teplé. Objem nádoby činí 3 litre.

Berlingerhaus Carbon Metallic Line Sada riadu 15 ks BH-1223
166,50 € 155 €
+ doprava zadarmo

Tmavá metalická súprava riadu BerlingerHaus s mramorovým povrchom obsahuje štyri hrnce s pokrievkami, dve panvice, tri kuchynské pomôcky a dve odkladacie mriežky. Riady sú vhodné pre všetky typy sporákov a pre umývanie v umývačke.

Berlingerhaus Burgundy Metallic Line Sada riadu 15 ks
160,58 € 135 €
+ doprava zadarmo

Metalicky červená súprava riadu BerlingerHaus s mramorovým povrchom obsahuje štyri hrnce s pokrievkami, dve panvice, tri kuchynské pomôcky a dve odkladacie mriežky. Riady sú vhodné pre všetky typy sporákov a pre umývanie v umývačke.

Berlingerhaus Metallic Line Chlebovka Passion BH-1350
30,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Nerezový chlebník v metalickej karbónovej farbe určite zaujme hneď na prvý pohľad. Majte pečivo uschované a zároveň po ruke s chlebníkom značky Berlingerhaus.

Berlingerhaus BH-1208 grilovacia panvica s mramorovým povrchom 28 cm Forest Line
25,35 € 24,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Grilovacia panvica s priemerom 28 cm je vyrobená z kovaného hliníka s mramorovým povrchom s teflónovým vnútorným povrchom, ktorý je nepriľnavý, a tak je k vareniu treba len minimum tuku. Panvica je osadená TURBO indukčným dnom, je vhodná pre všetky typy ohrevu a možno ju umývať v umývačke riadu .

Berlingerhaus Tlakový hrniec 8 l nerez
101,21 € 88,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Tlakový hrniec značky Berlingerhaus s výškou 21,5 cm je vďaka TURBO indukčnému dnu vhodný na všetky druhy ohrevu. Veko má plynule nastaviteľné uvoľňovaniu pary a celkovo veľmi jednoduchú manipuláciu.

Berlingerhaus Tlakový hrniec s časovačom 6l nerez
102,69 € 90,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Veko má plynule nastaviteľné uvoľňovanie pary a celkovo veľmi jednoduchú manipuláciu. Tlakový hrniec značky Berlingerhaus o priemere 22 cm je vďaka TURBO indukčnému dnu vhodný na všetky druhy ohrevu.

Berlingerhaus Tlakový hrniec 6 l nerez
90,48 € 70,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Tlakový hrniec značky Berlingerhaus o priemere 22 cm je vďaka TURBO indukčnému dnu vhodný na všetky druhy ohrevu. Veko má plynule nastaviteľné uvoľňovaniu pary a celkovo veľmi jednoduchú manipuláciu.

Berlingerhaus BH-2158 Súprava príborov, 24 ks-16%
55,33 € 46,22 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

24 kusová súprava kvalitných nerezových príborov Berlinger Haus pre váš stôl obsahuje jedálenský nôž, jedálenskú vidličku, polievkovú lyžicu a čajovú lyžičku, to všetko po 6 kusoch.

Berlingerhaus Nôž steaková súprava 6 ks
14,77 € 13,17 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada steakových 6 kusov nožov vďaka zúbkom ľahko nakrája grilované či iné mäso. Čepele sú zhotovené z nerezovej ocele, rukoväť je drevená.

Berlingerhaus Sada hrncov Forest Line 4ks
68 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Sada 4 hrncov3vrstvovým nepriľnavým mramorovým povrchom. Berlingerhaus Sada hrncov Forest Line 4ks sú vhodné na všetky druhy ohrevu, vrátane indukcie. Hrnce môžete bez obáv umývať v umývačke riadu.

Berlingerhaus Sada nádobí Royal Black Metallic Line 10ks
126,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Súprava 10 kusov riadu3vrstvým nepriľnavým mramorovým povrchom. Berlingerhaus Súprava riadu Royal Black Metallic Line 10ks sú vhodné na všetky druhy ohrevu, vrátane indukcie. Hrnce môžete bez obáv umývať v umývačke riadu.

Berlingerhaus Sada riadu Black Rose Collection 10 ks
142,20 € 125,40 €
+ doprava zadarmo

Súprava 10 kusov riadu3vrstvovým nepriľnavým mramorovým povrchom. Berlingerhaus Sada riadu Black Rose Collection 10 ks sú vhodné na všetky druhy ohrevu, vrátane indukcie. Panvice môžete bez obáv umývať v umývačke riadu.

Berlingerhaus Sada riadu Ebony Line Maple 10 ks
122,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Súprava 10 kusov riadu3vrstvovým nepriľnavým mramorovým povrchom. Berlingerhaus Sada riadu Ebony Line Maple 10 ks sú vhodné na všetky druhy ohrevu, vrátane indukcie. Panvice môžete bez obáv umývať v umývačke riadu.

Berlingerhaus Sada riadu Ebony Line Rosewood 10 ks
122,90 € 100,35 €
+ doprava zadarmo

Súprava 10 kusov riadu3vrstvovým nepriľnavým mramorovým povrchom. Berlingerhaus Sada riadu Ebony Line Rosewood 10 ks sú vhodné na všetky druhy ohrevu, vrátane indukcie. Panvice môžete bez obáv umývať v umývačke riadu.

Berlingerhaus Sada riadu Ebony Line Rosewood 3 ks
42,20 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Súprava 3 kusov riadu3vrstvovým nepriľnavým mramorovým povrchom. Berlingerhaus Sada riadu Ebony Line Rosewood 3 ks sú vhodné na všetky druhy ohrevu, vrátane indukcie. Panvice môžete bez obáv umývať v umývačke riadu.

Berlingerhaus Sada riadu Forest Line 10 ks
130,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Súprava 10 kusov riadu3vrstvovým nepriľnavým mramorovým povrchom. Berlingerhaus Sada riadu Forest Line 10 ks sú vhodné na všetky druhy ohrevu, vrátane indukcie. Panvice môžete bez obáv umývať v umývačke riadu.

Berlingerhaus Sada riadu Gray Stone Touch Line 15ks
176,70 € 152,81 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Sada 15 kusov riadu3vrstvovým nepriľnavým mramorovým povrchom. Berlingerhaus Sada riadu Gray Stone Touch Line 15ks sú vhodné na všetky druhy ohrevu, vrátane indukcie. Hrnce môžete bez obáv umývať v umývačke riadu.

Berlingerhaus Súprava riadu Moonlight Edition 10ks
134,50 € 90,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Súprava 10 kusov riadu3vrstvým nepriľnavým mramorovým povrchom. Berlingerhaus Súprava riadu Moonlight Edition 10ks sú vhodné na všetky druhy ohrevu, vrátane **indukcie. Hrnce môžete bez obáv **umývať v umývačke riadu.

Berlingerhaus Súprava riadu Rosegold Metallic Line 10ks-16%
126,90 € 105,96 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Súprava 10 kusov riadu3vrstvým nepriľnavým mramorovým povrchom. Berlingerhaus Súprava riadu Rosegold Metallic Line 10ks sú vhodné na všetky druhy ohrevu, vrátane indukcie. Hrnce môžete bez obáv umývať v umývačke riadu.

Berlingerhaus BH-1191 panvica s mramorovým povrchom 24 cm Forest Line
18,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Univerzálna hlboká panvica o priemere 24 cm je vyrobená z kovaného hliníka s mramorovým povrchom s teflónovým vnútorným povrchom, ktorý je nepriľnavý, a tak je k vareniu treba len minimum tuku. Panvica je osadená TURBO indukčným dnom, je vhodná pre všetky typy ohrevu a možno ju umývať v umývačke riadu ..

Berlingerhaus BH-1194 panvica s mramorovým povrchom 30 cm Forest Line
25,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Grilovacia panvica s priemerom 30 cm je vyrobená z kovaného hliníka s mramorovým povrchom s teflónovým vnútorným povrchom, ktorý je nepriľnavý, a tak je k vareniu treba len minimum tuku. Panvica je osadená TURBO indukčným dnom, je vhodná pre všetky typy ohrevu a možno ju umývať v umývačke riadu .

Berlingerhaus BH-2154 Sada príborov, 24 ks
54,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Súprava 24 kusov kvalitných príborov Berlinger Haus z nerezovej ocele pre váš stôl obsahuje jedálenský nôž, jedálenskú vidličku, polievkovú lyžicu a čajovú lyžičku, to všetko po 6 kusoch.

Berlingerhaus Nôž na chlieb 20 cm Phantom Line
13,29 € 13 €

Posledný kus za túto cenu!

Vrúbkovaný nôž vhodný na krájanie chleba a ďalších druhov pečiva značky BerlingerHaus je vyrobený z vysoko kvalitnej nerezovej ocele. Vďaka čiernej ergonomickej rukoväti skvele padne do ruky.

Berlingerhaus Sada nádobí s mramorovým povrchom Burgundy Metallic Line BH-1222
98,10 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Sada riadu od značky Berlingerhaus s mramorovým vnútorným povrchom v metalickej vínovej farbe obsahuje tri hrnce, tri sklenené pokrievky, dve panvice a dve podložky pod horúci riad. Vnútorný materiál je ekologický¨, bez toxických prímesov a bez olova. Riad sa môže používať v myčke a zapekať v trúbe na 180 °C.

Berlingerhaus Sada nožov nerez Royal Black Collection 3 ks
20,60 €

Posledný kus za túto cenu!

kvalitnými nožmi sa budete cítiť ako profesionálny kuchár. Sada nožov Royal Black Collection od značky Berlingerhaus vyniká ostrím z laserom brúsenej ocele a drevenou rukoväťou. V sade nájdete 3 nože zabalené v darčekovej kazete.

Berlingerhaus Sada nožov v stojane Royal Black Collection 7 ks
57,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

kvalitnými nožmi sa budete aj vy cítiť ako profesionálny kuchár. Sada nožov Royal Black Collection od značky Berlingerhaus vyniká ostrím z laserom brúsenej ocele. V sade nájdete 5 nožov, ocieľku a bambusový stojan.

Berlingerhaus Sada nožov 4 ks Burgundy Line
25,13 € 21,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada nožov BerlingerHaus má čepele vyrobené z nerezovej ocele doplnené o červenú rukoväť. V sade nájdete nôž kuchársky, santoku, univerzálnu plus ocieľku, aby ste svoje nože mohli udržiavať v tej správnej ostrosti.

Berlingerhaus Sada nožov v bloku 5 ks, červená
50,40 €
+ doprava zadarmo

V striebornom oceľovom bloku je schovaná sada 5 kusov kvalitných nožov značky BerlingerHaus. Nože sú vyrobené z nerezovej ocele a majú metalicky červenú rukoväť. Súprava obsahuje kuchynský nôž, nôž na chleba, univerzálny nôž, plátkovací nôž a nôž na zeleninu.

Berlingerhaus Stojan na hrnčeky Metallic Carbon
17 €

Posledný kus za túto cenu!

Stojan na hrnčeky v tmavom metalickom odtieni vám elegantným spôsobom pomôže uskladniť vaše obľúbené hrnčeky v kuchyni. 34 cm vysoký stojan je vyrobený z nerezovej ocele a možno naň zavesiť 6 hrnčekov.

Berlingerhaus Stojan na hrnčeky Metallic Red Passion Collection
16,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Stojan na hrnčeky v metalicky červenom odtieni vám elegantným spôsobom pomôže uskladniť vaše obľúbené hrnčeky v kuchyni. 34 cm vysoký stojan je vyrobený z nerezovej ocele a možno naň zavesiť 6 hrnčekov.

Berlingerhaus Sada nožov s magnetickým stojanom 6 ks Black Rose Collection
32,10 € 31,10 €

Táto sada kuchynských nožov sa stojanom od značky BerlingerHaus nielen že bude vo vašej kuchyni slúžiť celé roky ako skvelý pomocník pri varení, ale aj spĺňa funkciu dekoračnú. Čepeľ je vyrobená s laserom brúsenej nerezovej ocele s nepriľnavým a antibakteriálnym povrchom, ktorý neničí vitamíny. Mäkčená čepeľ pre bezpečné krájanie je v matnom dekore so zlatým krúžkom pre dekoráciu.