Fackelmann Náhradná WC kefa Fusion
7,36 €

5,60 €
+ doprava zadarmo

WC kartáč Fusion je primárně určen jako náhradní do sady Fusion od značky Fackelmann, ale vzhledem ke svému průměru 7 cm ho lze použít i do jiných stojanů. Má matné držadlo z poniklovaného kovu a plastové štětiny.


TimeLife WC kefa s nerez stojanom
7,45 €

5,90 €
+ doprava zadarmo

Moderné a elegantné prevedenie WC kefy so stojanom neurobí hanbu na žiadnej toalete. Kefa má nerezovú rukoväť a je zasadená do nerezového stojana.


Fackelmann WC kefa so stojanom Mare
27,70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kartáč na toaletu je vyrobený z kovového držadla a stojanu upevněného do zdi. Samotný kartáč je zasazený do nádoby z matného skla, takže působí elegantně a nejsou na něm vidět žádné zaschlé kapky.


Simplehuman WC kefa so stojanom
40,25 €

34,70 €
+ doprava zadarmo

WC kefa Simplehuman má tvar polmesiaca a na vonkajšej strane je vybavená tvrdšími štetinami, ktoré si poradia aj s usadenými nečistotami v ťažko dostupných miestach. Kefa drží v stojane vďaka magnetickému lemu a jej hlavicu možno vymeniť.


Kela Zásobník na toaletný papier Karat, 5 roliek
5,88 €
5,50 €
+ doprava zadarmo

Vysoký stojan na toaletný papier v kľude pojme 5 roliek papiera, ktorých zásoba tak bude stále pri ruke. Stojan je vyrobený z chrómovaného kovu pre dlhšiu životnosť vo vlhkom prostredí kúpeľne.


Kela Držiak na toaletný papier Carta
12,80 €
+ doprava zadarmo

Stabilný stojan na toaletný papier je vyrobený z nerezovej ocele pre maximálnu pevnosť a odolnosť vlhkému prostrediu kúpeľne. Pojme až 3 kotúče toaletného papiera, ktorý tak bude stále po ruke.


Fackelmann Držiak na toaletný papier Mare 16 cm
12,80 €
+ doprava zadarmo

Celokovový držiak na toaletný papier od značky Fackelmann možno umiestniť na výšku i na šírku podľa vašej zvyklosti. Veľkou výhodou je, že pomocou lepidla Fackelmann ho možno pripevniť bez nutnosti vŕtania.


Kela Toaletná sada FABIO
24,50 €
+ doprava zadarmo

Toaletná sada FABIO je zhotovená z kombinácie kovu a plastu. Sada obsahuje stojan, na ktorom je držiak na toaletný papier a *miska ** s WC kefou. Ozvláštnite vaše WC touto praktickou sadou značky KELA.


Kela WC sada Graphit

Kela WC sada Graphit

Hodnotenie: 5
13,66 €

11,30 €
+ doprava zadarmo

WC sada Graphit je vyrobená z kovu a nerezovej ocele pre maximálnu životnosť. Súčasťou nádoby na WC kefu je tiež plastová vložka pre ľahšiu údržbu a jednoduché čistenie.


TimeLife Súprava do kúpeľne 6 súčasťou bambus
23,39 €

19,40 €
+ doprava zadarmo

Kúpeľňová súprava značky Alpina v bielo hnedom prevedení s prvkami bambusu zapadne do každej kúpeľne. Súprava pozostáva zo 6 častí obsahujúcej napr. nádobu na mydlo a WC súpravu.


Brabantia Stojan na toaletný papier Profile, Lesk
34,23 €
31,10 €
+ doprava zadarmo

Zásobník na toaletný papier je vhodný kúpeľňový doplnok ktorý oceníte. Na stojan sa zmestia až tri kusy toaletného papiera, ktoré môžete mať vždy pri ruke. Elegantné nerezové prevedenie v lesklej úprave značky Brabantia.


Brabantia Držiak toaletného papiera Classic, Lesk
11,75 €
11,60 €
+ doprava zadarmo

Elegantné prevedenie nevyhnutného kúpeľňové doplnku ktorý umožňuje, aby ste mali toaletný papier vždy pri ruke. Držiak je vyrobený z nerezovej ocele v lesklej úprave v rade Classic od značky Brabantia.


Fackelmann WC kefa so stojanom Fusion
26,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

WC kartáč Fusion od značky Fackelmann je umístěný ve skleněném stojanu, který se připevňuje pomocí držáku z poniklovaného kovu ke zdi. Celá sada je v matném provedení, a tak zapadne do každého interiéru.


Brabantia Držiak toaletného papiera Classic, Červená
12,80 €
+ doprava zadarmo

Nádherný červený držiak, ktorý znesie štýl do vášho záchodového kútika alebo kompletnej kúpeľne. Držiak na toaletný papier je vyrobený z vysoko kvalitného nerezu, odolného proti korózii s chrómovým povlakom, ktorý zabraňuje poškodeniu z vlhkosti.


Fackelmann Náhradná WC kefa Taris
7,36 €

5,60 €
+ doprava zadarmo

WC kefa Taris je určená ako náhradná kefa pre sadu Taris so stojanom, ale vzhľadom k priemeru 7 cm ju je možné použiť i do iných stojanov. Vzhľadom k čiernemu prevedeniu štetín kefa posobí diskrétne.


Kela WC sada ELEGANCE

Kela WC sada ELEGANCE

Hodnotenie: 5
31,10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

V kúpeľni trávite viac času, než by ste povedali, zariaďte si ju tak, aby ste sa v nej cítili čo najlepšie. WC súprava je vyrobená z nerezovej ocele s matnou povrchovou úpravou. Plastovú nádobu vnútri možno ľahko vybrať a očistiť.


TimeLife WC kefa guľatá, nerez
10,01 €
9,70 €
+ doprava zadarmo

Každá toaleta by mala byť vybavená kefou na čistenie toaletnej misy. Táto WC kefa je vyrobená z nerezovej ocele sa hodí do každého kúpeľňového interiéru. Je jednoduchá, nenápadná, klasická a elegantná.


Fackelmann Náhradná WC kefa Mare
7,36 €

5,60 €
+ doprava zadarmo

Náhradná WC kefa Mare je primárne určená pre sadu kefy so stojanom Fackelmann z radu Mare, ale vzhľadom k priemeru 7,5 cm ju možno použiť takmer do akéhokoľvek stojana. Držadlo je vyrobené z pochrómovaného kovu, takže vyzerá elegantne.


Fackelmann Držiak na toaletný papier Fusion
16,70 €
+ doprava zadarmo

Držiak na toaletný papier Fusion je vyrobený z matného poniklovaného kovu. Jeho jednoduché línie zaručujú, že sa bude hodiť do každého interiéru kúpeľne či toalety. Možno ho upevniť aj bez vŕtania pomocou lepidla Fackelmann.


Kela Toaletná sada LINDA (KL-20975)
22,60 €
21,40 €
+ doprava zadarmo

Toaletná sada LINDA v jemnom bielom prevedení, ktorá je zhotovená v kombinácii kovu a plastu. V tejto sade sa nachádza stojan, na ktorom je držiak na toaletný papier a miska s WC štetkou. Ozvláštnite vaše WC touto praktickou sadou.


Fackelmann Držiak na toaletný papier Taris
16,70 €
+ doprava zadarmo

Držiak na toaletný papier Taris značky Fackelmann je vyrobený z krásne lesklého pochrómovaného kovu, ktorý vyzerá veľmi luxusne. Možno ho pripevniť aj bez vŕtania za pomoci lepidla Fackelmann.


FAVE WC súprava CHRÓM + hmoždinky a skrutky
9,99 €

8,10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

WC čistič záchodových mís značky FAVE, ku ktorému dostanete hmoždinky a skrutky, aby bolo jednoduché súpravu nainštalovať. Kalíšok je z odolného plastu a držiak z nerezu.


Fackelmann Náhradná WC kefa Vision
7,36 €

5,60 €
+ doprava zadarmo

Náhradná kefa s kovovou chrómovanou rukoväťou je určená pre sadu WC kefy so stojanom Vision značky Fackelmann, ale vzhľadom na jej priemer 7,5 cm ju možno použiť i do iných stojanov.


Brabantia Držiak toaletného papiera Classic, Mat
12,25 €
11,60 €
+ doprava zadarmo

Držiak je vyrobený z nerezovej ocele v matnej úprave v rade Classic od značky Brabantia. Elegantné prevedenie nevyhnutného kúpeľňové doplnku, ktorý umožňuje, aby ste mali toaletný papier vždy pri ruke.


Kela WC kefa Marta

Kela WC kefa Marta

Hodnotenie: 4
14 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Uzavretá a diskrétna wc kefa je vyrobená z kombinácie plastov, ktorej súčasťou je aj plast ABS, ktorý sa používa vďaka svojej vysokej odolnosti aj k výrobe batožiny. Univerzálne prevedenie kefy sa hodí do každej kúpeľne.


Fackelmann Držiak na toaletný papier Vision 16,5 cm
13,90 €
12,80 €
+ doprava zadarmo

Jednoduchý držiak na toaletný papier Fackelmann Vision je vyrobený v lesklom chrómovanom vyhotovení. Možno ho nainštalovať na výšku, ale aj na šírku podľa typu interiéra vašej preferencie.


TimeLife Držiak na toaletný papier 60x13,5 cm
5,12 €

3,50 €
+ doprava zadarmo

Voľne stojaci držiak toaletného papiera od značky TimeLife si nájde svoje miesto v každej domácnosti. Jeho dizajn je minimalistický a nenápadný, konštrukcia vyrobená z nerezovej ocele. Meria 60 cm.


TimeLife WC kefa & držiak na papier, nerez
18,78 €
18,30 €
+ doprava zadarmo

Stojan s držiakom na toaletný papier a WC kefov dosahuje výšky 80 cm a jeho stabilná a pevná konštrukcia je vyrobená z nerezovej ocele. Štýlový a funkčný doplnok každej toalety.


Compactor Držiak toaletného papiera bez vŕtania
15,50 €
+ doprava zadarmo

Držiak toaletného papiera Compactor je praktickým pomocníkom ku každej toalete. Oceľová hrazdička pojme štandardnú rolku toaletného papiera, z ktorej sa potom papier lepšie odvíja. Praktické uchytenie bez vŕtania.


Fackelmann Lepidlo na kúpeľňové príslušenstvo
10,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Špeciálne montážne lepidlo Fackelmann je skvelým riešením, ak chcete pripevniť kúpeľňový doplnok bez vŕtania. Je ideálny pre všetky doplnky Fackelmann z radov Mare, Fusion a Vision.


TimeLife Odpadkový kôš 3l & WC kefa
12,33 €

9,90 €
+ doprava zadarmo

Veľmi elegantná sada odpadkového koša a kefy na toaletu je vyrobená z nerezovej ocele v jednotnej farbe. Kôš je vybavený plastovou vložkou pre jeho ľahké vyprázdnenie a otvára sa pomocou nášľapného mechanizmu.


TimeLife WC kefa s držiakom
7,21 €
7 €
+ doprava zadarmo

WC kefa od značky Time Life je vyrobená z nerezového držadla. Je doplnená o štýlový, ale napriek tomu decentný dizajn, takže je elegantným doplnkom každej toalety.


Kovodružstvo Kruhový zásobník GIGANT so zámkom 34 cm
38,96 €

29,20 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Praktický zásobník na toaletný papier z kovu je uzamykateľný. Kovodružstvo Kruhový zásobník GIGANT so zámkom 34 cm nájde využitie predovšetkým na úradoch a v kanceláriách.


TimeLife WC kefa s držiakom
11,60 €
+ doprava zadarmo

WC kefa od výrobcu Timelife v štýlovom prevedení imitácie výpletu je vhodným doplnkom vašej toalety. Je vyrobená z pevného plastu a je skrytá pod vekom pre diskrétnosť a úhľadnosť.


Brabantia Držiak toaletného papiera Classic, Mätová
11,90 €
11,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Držiak na toaletný papier je vyrobený z vysoko kvalitného nerezu odolného proti korózii s chrómovým povlakom, ktorý zabraňuje poškodeniu z vlhkosti. Nádherný mätový držiak, ktorý znesie štýl do vášho záchodového kútika alebo kompletnej kúpeľne.


Fackelmann Držiak na toaletný papier Fusion 16,5 cm
12,80 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Jednoduchý držiak toaletného papiera Fusion je vyrobený z matného poniklovaného kovu. Možno ho upevniť na výšku či na šírku podľa zvyklosti a navyše bez vŕtania za pomocou špeciálneho lepidla Fackelmann.


Fackelmann Držiak na toaletný papier Mare 12,5 cm
16,89 €
16,70 €
+ doprava zadarmo

Držák na toaletní papír je dalším kouskem z designové kolekce Mare od německého výrobce Fackelmann. Svým jednoduchým tvarem a celokovovým provedením se hodí do každého interiéru.


Meliconi Kefa na čistenie WC - biela
15,44 €

11,60 €
+ doprava zadarmo

Moderné a elegantné prevedenie WC kefy so stojanom neurobí hanbu na žiadnej toalete. Kefa od Meliconi vďaka kombinácii kovových a polypropylénových prvkov zaisťuje dlhou životnosť.


Kleine Wolke SAHARA WC súprava prírodné
18,10 €
+ doprava zadarmo

Kúpeľňový WC set SAHARA v prírodnom prevedení s rozmermi 12 × 36,5 cm je vyrobený z kameniny, ktorá smie ísť aj do umývačky.


Fackelmann WC kefa so stojanom Vision
26,40 €
+ doprava zadarmo

WC kefa Vision od Fackelmann je vyrobená z kovovej lesklej chrómovanej rukoväte a plastových štetín. Je umiestnená do stojana, ktoré je vyrobený z matného skla a možno ho pripevniť na stenu, takže pôsobí diskrétne.


Kela WC sada Simply
31,10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Názov WC sady Simply absolútne vystihuje jej dizajn – jednoduchý tvar, elegantné nerezové prevedenie a maximálna funkčnosť. Tento kúsok od nemeckej značky Kela by nemal chýbať pri žiadnej toalete.


Kela Zásobník na toaletný papier Theo
33,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Diskrétny zásobník na toaletný papier skryje rolky toaletného papiera, ale pritom budú neustále v pohotovosti. Je vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, ktorá vydrží vlhké prostredie kúpeľne.


Kela WC sada Linda
14,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

WC sada Linda je vyrobená z kovu a nerezovej ocele pre maximálnu životnosť. Súčasťou nádoby na WC kefu je tiež plastová vložka pre ľahšiu údržbu a jednoduché čistenie.


Compactor Závesná WC kefa bez vŕtania
17,50 €
+ doprava zadarmo

WC kefa Compactor v bielom prevedení z plastu a s očkom na prichytenie pútka. Uloženie je z kombinácie číreho matného plastu, chrómovaného oceľového krúžku a prísavky. Hodí sa ku každej toalete.


CURVER Knit WC kefa
8,90 €
+ doprava zadarmo

WC kefa krémovej farby značky Curver z kolekcie Knit je vyrobená z plastu a jej výška je 43 cm. Moderný prepletaný dizajn na vašej toalete hanbu určite neurobí.