BAFPET Kožený náhubok ROTWAJLER
10 € 8,80 €

Náhubok je ideálny pre rotwajlery aj bulteriéry a akity. Je vyrobený z kvalitnej mäkkej usne a spoje má spojené nitmi. BAFPET Kožený náhubok ROTWAJLER, plný čierny určite využije každý majiteľ psíkov.

BAFPET Píšťalka Silent, vysokofrekvenčná / laditeľná
7,30 € 6,50 €

Vysokofrekvenčná píšťalka značky BAFPET je vhodnou výcvikovou pomôckou pre výcvik privolania vášho psa. Píšťalka má veľký dosah, pretože psy veľmi dobre počujú vysokofrekvenčné zvuky na dlhé vzdialenosti. Na jej konci je praktický obal.

BAFPET Píšťalka kovová, laditelná
2,90 € 2,70 €

Kovová píšťalka sa stane nevyhnutným doplnkom pre výcvik vášho psa. BAFPET Píšťalka kovová, laditelná je opatrená krúžkom, ktorý umožňuje pripnutie napríklad na kľúče.

BAFPET Kosť LEDER

BAFPET Kosť LEDER

Hodnotenie: 1
2,70 € 2,30 €

Hračka pre psov je vyrobená zo 100% prírodnej kože. Využijú ju nielen šteňatá, ale aj staršie psíkovia. BAFPET Kosť LEDER je bez ostrých hrán a je bezpečná.

BAFPET Pešek JUTA s uchom
5,40 € 5 €

Pešek z prírodnej juty je veľmi pevný vďaka zrolovanému materiálu a ručnému šitiu. Súčasťou hračky je ucho z pogumovaného popruhu, ktoré uľahčuje držanie. BAFPET Pešek JUTA s uchom je vhodný pre trénovanie aportu či ťahanie a nácvik záhryze,

BAFPET Kožený náhubok PIT-BULL, plný čierna
9,60 € 8,80 €

Náhubok PIT-BULL pre psov z mäkkej a kvalitnej usne. Vďaka tomu je pohodlný na nosenie a netlačí. S týmto náhubkom môžete byť **v kľude pri návšteve veterinára, na **pravidelných prechádzkach **alebo počas rôznych športov, napríklad pri **agilite.

BAFPET Kožený náhubok KOKR, pletený čierna
7,30 € 6,50 €

Náhubok KOKR pre psov je vyrobený z kvalitnej a mäkkej usne. Náhubok ľahko pripevníte, je teda vhodný pre každodenné prechádzky, cesty v MHD, ale aj na cvičenie agility.

BAFPET Nylonový náhubok FR.BULDOČEK, pletený čierny
5,80 € 5,30 €

Nylonový náhubok FR.BULDOČEK pre psov zabraňuje nežiaducemu hryzeniu. Je pohodlný a vhodný pre každodenné venčenie, cestovanie hromadnou dopravou, ale aj pre rôzne druhy psích športov, napríklad agility.

BAFPET Píšťalka Pro-Trialer, vysokofrekvenčná
6,90 € 6,10 €

Kovová píšťalka sa stane nevyhnutným doplnkom pre výcvik vášho psa. BAFPET Píšťalka Pro-Trialer, vysokofrekvenčná je opatrená šnúrkou, vďaka ktorej ju môžete nosiť okolo krku.

BAFPET Kožený náhubok FR.BULDOČEK, pletený čierna
6,50 € 5,70 €

Náhubok FR.BULDOČEK pre psov je vyrobený z mäkkej a kvalitnej usne. Zabraňuje hryzeniu a žuvaniu. Oceníte ho pri **každodenných prechádzkach, cestovaní v hromadnej doprave, ale aj pri cvičení **agility.

BAFPET Kuriatko LEDER hnedá 5 x 6 cm
5,40 € 4,90 €

Kuriatko vyrobené z kože značky BAFPET je obľúbenou hračkou nielen pre šteňatá, ale aj pre dospelých psov. O kuriatko je možné sa s psíkmi preťahovať, kedy hračku vnímajú ako korisť. Na strapcoch je umiestnená praktická šnúrka.

BAFPET Náhubok plný, nylon čierna
3,50 € 3 €

Náhubok pre psa je ideálnou pomôckou pri návšteve veterinára alebo počas cestovania v dopravných prostriedkoch. Zapína sa pomocou suchého zipsu cez ňufák psa. BAFPET Náhubok plný, nylon čierna je vhodný pre každé plemeno.

BAFPET Nylonový náhubok KOKR, pletený čierny
5,80 € 5,30 €

Nylonový náhubok KOKR pre psov oceníte pri pravidelných prechádzkach s vašim štvornohým miláčikom. Skvele padne, je skladný a využijete ho tiež počas cestovania v hromadnej doprave alebo pri návštevách veterinára.

BAFPET Sliepka, koža

BAFPET Sliepka, koža

Hodnotenie: 1
8,80 € 8 €

Sliepka vyrobená z kože značky BAFPET je obľúbenou hračkou nielen pre šteňatá, ale aj pre dospelých psov. O sliepke je možné sa s psíkmi **preťahovať, kedy hračku vnímajú ako korisť. Na strapcoch je umiestnená praktická **šnúrka.

BAFPET Pešek s uchom

BAFPET Pešek s uchom

Hodnotenie: 5
3,40 € 3 €

Pešek je veľmi pevný a plávajúci. Súčasťou hračky je ucho z popruhu, ktoré uľahčuje držanie. BAFPET Pešek s uchom je vhodný pre nácvik zákusu a preťahovaniu.

BAFPET Kožený náhubok špeciál KOKR
8,80 € 8 €

Náhubok je ideálny pre kokrov, bulteriérov a akity. Je vyrobený z kvalitnej mäkkej usne a spoje má spojené nitmi. BAFPET Kožený náhubok špeciál KOKR určite využije každý majiteľ psíkov.

BAFPET Kožený náhubok špeciál DALMATIN
9,60 € 8,80 €

Náhubok s nastaviteľnou veľkosťou je ideálny pre dalmatíncov. Je vyrobený z kvalitnej mäkkej usne a spoje má spojené nitmi. BAFPET Kožený náhubok špeciál DALMATIN nájde využitie predovšetkým pri cestovaní.

BAFPET Pešek LEDER hnedá 5,5 x 17,5 cm
4,60 € 4,20 €

Pešek LEDER značky BAFPET je skvelou motivačnou pomôckou pre výcvik vášho psa. Môže slúžiť na učenie zákusu či ako odmena pri výcviku, ale možno použiť aj ako hračku na preťahovanie. Pešek je vyrobený z pevnej kože a na konci má praktické pútko.

BAFPET Bumerang LEDER pískací hnedá 20 cm
3,40 € 3 €

Bumerang značky BAFPET je skvelou aportovacou hračkou pre všetky aktívne psy. Pískacia hračka je vyrobená z pevnej **kože. Vhodné pre všetky plemená psov. Priemer bumerangu je **20 cm.

BAFPET Kožený náhubok BOXER, pletený čierna
7,30 € 6,50 €

U psieho Náhubku BOXER oceníte predovšetkým mäkkú a kvalitné useň, z ktorej je vyrobený. Je preto vašim psím spoločníkom veľmi pohodlný. Využijete ho pri **každodenných prechádzkach, cestovaní v MHD alebo pri cvičení **agility.

BAFPET Kožený náhubok DALMATIN, pletený čierna
8,50 € 7,70 €

Náhubok DALMATIN pre psov z kvalitnej a mäkkej usne. Zabraňuje hryzeniu a žuvaniu. S týmto náhubkom si môžete v kľude užívať každodenné prechádzky s vaším psom, ale aj cvičenie rôznych športov, napríklad agility.

BAFPET Kožený náhubok DOBERMAN, pletený čierna
9,60 € 8,80 €

Psí Náhubok DOBERMANje zhotovený z kvalitnej a mäkkej usne. Zamedzuje hryzeniu a žuvaniu. Je vhodný pre každodenné prechádzky s vaším psím kamarátom, cestovanie v MHD, ale aj pre cvičenie agility.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: