10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

Viscopur Vrchný matrac bamboo 80 x 200 cm

Viscopur Vrchný matrac bamboo 80 x 200 cm

335 hodnotenia
Prevaľujete sa, pretože je Váš starý matrac nepohodlný? Z rozkladacieho gauča bolí chrbát? Máme pre vás riešenie. Vrchný matrac, podložka alebo tiež prístelka sa používa tam, kde je potreba zmäkčiť či inak spohodlniť existujúce spanie.

Rozmer posteľnej bielizne

Momentálne nedostupné.
64,60 €
Tovar od: MALL
64,60 €
Vrátenie zadarmo cez Packetu

Popis

Viscopur Vrchný matrac bamboo

  • Táto 3,5 cm vysoká podložka vyrobená z vrstvy čistej pamäťovej peny v poťahu Bamboo znateľne zlepší kvalitu vášho spánku.
  • Vyrovná nerovnosti matraca či gauča, zmäkčí posteľ a vďaka pamäťovej pene rovnomerne rozloží tlak chrbtice po celej dĺžke matraca.
  • Výsledkom tak bude chrbát bez bolesti a lepší pocit po prebudení.
  • Výška samotného jadra (vrstvy pamäťovej peny) je 3 cm.
  • Prístelky dostanete zabalené v praktickej kompaktnej rolke. Sú vákuovo balené, bude trvať niekoľko hodín, než nadobudnú svoj tvar. Nespite teda na nich ihneď po vybalení, ale nechajte ich voľne ležať rozložené. Mierny zápach z peny nie je na škodu a rozhodne nie je zdravotne závadný. Ide o charakteristickú „vôňu“ peny. Behom pár dní sama odznie.
Vrelo odporúčame aj pre deti:
V slovenských podmienkach sú veľmi obľúbené tvrdé matrace, ktoré rodičia často kupujú aj deťom. Detská chrbtica a telo však ešte nie je dovyvinuté, a tvrdý matrac sa mu tak dostatočne neprispôsobí. Spánok dieťaťa je tak rušený tlakom na kosti a obehový systém. Matracová podložka tento tlak zmierni.

Pamäťová pena

Čo je pamäťová pena? Pamäťová, alebo tiež lenivá, kozmická alebo termoreaktívna pena sa vyznačuje tým, že upravuje svoju tuhosť podľa tepla ľudského tela a jeho tlaku. Keď si na ňu ľahnete, pena sa pod vaším telom akoby pomaly preborila. Vankúš je anatomicky profilovaný – pod krčnou chrbticou tvorí akúsi opornú „hrču“, ktorá drží hlavu a krk v správnej pozícii. Ak sa bojíte, že vám táto „hrča“ bude prekážať, skúste vankúš neprofilo-vaný, taktiež z radu VISCOPUR.

S výťažkom Bambusu

 Poťah je snímateľný so spodnou protišmykovou vrstvou. Z matraca tak nekĺže. Poťah možno ľahko zložiť pomocou zipsu a prať v práčke. Poťah Bamboo obsahuje vlákna bambusu, ktoré sa vyznačujú dobrými antibakteriálnymi a hypoalergénnymi vlastnosťami a vysokou savosťou (až štyrikrát väčšou ako bavlna). Je lesklý, príjemný na dotyk, antibakteriálny a nedržia sa v ňom pachy.
Nechajte sa ďalej inšpirovať z našej ponuky: