Viscopur Šijový vankúšik bamboo
14,50 € 13,40 €

Vankúš z pamäťovej peny ocení najmä Vaša stuhnutá krčná chrbtica. Kompaktnosť a tvar podkovy je ideálny pre leňošenie pri televízore alebo na cestách. Určite oceníte snímateľný poťah s prímesou bambusového vlákna, ktorý možno prať.

Viscopur Vankúš z pamäťovej peny Bamboo, neprofilovaný-27%
37,99 € 27,70 €

Ak spíte na niekoľko rokov starom a zľahnutom kúsku, je čas na zmenu. Skúste anatomický vankúš z pamäťovej peny. Vankúš z pamäťovej peny značky Viscopur ocení najmä vaša stuhnutá krčná chrbtica. Priaznivým účinkom napomôže aj poťah s výťažkami bambusu.

Viscopur Vrchný matrac bamboo
89,20 € 76,20 €

Prevaľujete sa, pretože je Váš starý matrac nepohodlný? Z rozkladacieho gauča bolí chrbát? Máme pre vás riešenie. Vrchný matrac, podložka alebo tiež prístelka sa používa tam, kde je potreba zmäkčiť či inak spohodlniť existujúce spanie.

Viscopur Vankúš z pamäťovej peny Bamboo, profilovaný-27%
38 € 27,70 €

Vankúš z pamäťovej peny značky Viscopur ocení najmä vaša stuhnutá krčná chrbtica. Priaznivým účinkom napomôže aj poťah s výťažkami bambusu. Ak spíte na niekoľko rokov starom a zľahnutom kúsku, je čas na zmenu. Skúste anatomický vankúš z pamäťovej peny.

Viscopur Vankúš Silver Anti Stress 40x60 cm-18%
59,06 € 48,10 €

Váhate medzi anatomicky profilovaným vankúšom a vankúšom klasického tvaru? Máme pre Vás kompromis. Unikátny hybridný vankúš s rozmerom 40×60 cm, ktorý možno použiť štyrmi spôsobmi vďaka skvele vymyslenej konštrukcii.

Viscopur Vrchný matrac MEMO-GEL
116,60 €

Kombinácia skvelých vlastností pamäťovej peny a gélu, to je nový vrchný matrac VISCOPUR. Úctyhodná výška 5,5 cm zmäkčí aj ten najmenej pohodlný starý matrac či rozkladací gauč. Vnorené kvapôčky gélu pre optimálnu termoreguláciu.

Viscopur Anatomický vankúš GEL Aloe profilovaný
44,99 € 43 €

Profilovaný anatomický vankúš značky VISCOPUR z pamäťovej peny ocení najmä vaša stuhnutá krčná chrbtica. Vrstva gélu príjemne chladí a blahodárne účinky Aloe Vera pomôžu k regenerácii organizmu.

Viscopur Vankúš MEMO-GEL profilovaný 40x60 cm
43,20 €

Väčší profilovaný vankúš je ideálny ak trpíte na bolesti krčnej chrbtice. Vankúš má praktický poťah, ktorý možno vybrať. Vankúš Memo-gél má navyše zložku vnorených kvapôčok gélu, ktorý povzbudí unavený organizmus.

Viscopur Vankúš z pamäťovej peny Bamboo 50x30 cm, profilovaný-45%
34,40 € 18,90 €

Profilovaný vankúš s rozmerom 50×30 cm. cm drží hlavu a krk v správnej pozícii. Latex je pružný, príjemný, mäkký, hypoalergénny materiál, ktorý sa už pred desiatkami rokov osvedčil vo výrobe produktov pre zdravý spánok.

Viscopur Vankúš MEMO-GEL profilovaný 30x50 cm
26,20 €

Vankúš Memo-gél má navyše zložku vnorených kvapôčok gélu, ktorý povzbudí unavený organizmus. Profilovaný vankúš je ideálny ak trpíte na bolesti krčnej chrbtice. Vankúš má praktický poťah, ktorý možno vybrať.

Viscopur Vrchný matrac Bamboo snow
156,30 €

Pristielkové matrace Viscopur® v hrejivom poťahu Bamboo snow. Najvyššia a najmäkšie prístelka sa skladá z troch zložiek a celkovo tvorí 8 cm extra pohodlia. Prístelka znateľne zlepší kvalitu vášho spánku.

Viscopur Vankúš Purotex Active Probiotics 40x60 cm-18%
59,06 € 48,10 €

Hybridný vankúš s rozmerom 40×60 cm môžete ľubovoľne otáčať a vybrať si, v akej polohe je Vám opora hlavy najviac príjemná. Vankúš je obalený poťahom s patentovanou úpravou Purotex probiotics.

Viscopur Vankúš MEMO-GEL neprofilovaný 40x60 cm-32%
54,90 € 37,20 €

Väčší neprofilovaný vankúš je ideálny ak trpíte na bolesti krčnej chrbtice. Vankúš má praktický poťah, ktorý možno vybrať. Vankúš Memo-gél má navyše zložku vnorených kvapôčok gélu, ktorý povzbudí unavený organizmu