Viscopur Šijový vankúšik bamboo
14,50 € 11,31 €

Vankúš z pamäťovej peny ocení najmä Vaša stuhnutá krčná chrbtica. Kompaktnosť a tvar podkovy je ideálny pre leňošenie pri televízore alebo na cestách. Určite oceníte snímateľný poťah s prímesou bambusového vlákna, ktorý možno prať.

Viscopur Vankúš z pamäťovej peny Bamboo, neprofilovaný
37,99 € 23,44 €

Ak spíte na niekoľko rokov starom a zľahnutom kúsku, je čas na zmenu. Skúste anatomický vankúš z pamäťovej peny. Vankúš z pamäťovej peny značky Viscopur ocení najmä vaša stuhnutá krčná chrbtica. Priaznivým účinkom napomôže aj poťah s výťažkami bambusu.

Viscopur Vrchný matrac bamboo
89,20 € 54,76 €
+ doprava zadarmo

Prevaľujete sa, pretože je Váš starý matrac nepohodlný? Z rozkladacieho gauča bolí chrbát? Máme pre vás riešenie. Vrchný matrac, podložka alebo tiež prístelka sa používa tam, kde je potreba zmäkčiť či inak spohodlniť existujúce spanie.

Viscopur Vankúš MEMO-GEL neprofilovaný 40x60 cm
54,90 € 29,32 €

Väčší neprofilovaný vankúš je ideálny ak trpíte na bolesti krčnej chrbtice. Vankúš má praktický poťah, ktorý možno vybrať. Vankúš Memo-gél má navyše zložku vnorených kvapôčok gélu, ktorý povzbudí unavený organizmu

Viscopur Vrchný matrac MEMO-GEL
89,20 € 82,15 €
+ doprava zadarmo

Kombinácia skvelých vlastností pamäťovej peny a gélu, to je nový vrchný matrac VISCOPUR. Úctyhodná výška 5,5 cm zmäkčí aj ten najmenej pohodlný starý matrac či rozkladací gauč. Vnorené kvapôčky gélu pre optimálnu termoreguláciu.

Viscopur Vankúš Silver Anti Stress 40x60 cm
59,06 € 33,23 €

Váhate medzi anatomicky profilovaným vankúšom a vankúšom klasického tvaru? Máme pre Vás kompromis. Unikátny hybridný vankúš s rozmerom 40×60 cm, ktorý možno použiť štyrmi spôsobmi vďaka skvele vymyslenej konštrukcii.

Viscopur Vankúš MEMO-GEL profilovaný 40x60 cm
32,80 € 29,32 €

Väčší profilovaný vankúš je ideálny ak trpíte na bolesti krčnej chrbtice. Vankúš má praktický poťah, ktorý možno vybrať. Vankúš Memo-gél má navyše zložku vnorených kvapôčok gélu, ktorý povzbudí unavený organizmus.

Viscopur Vankúš MEMO-GEL profilovaný 30x50 cm
24,99 € 19,53 €

Vankúš Memo-gél má navyše zložku vnorených kvapôčok gélu, ktorý povzbudí unavený organizmus. Profilovaný vankúš je ideálny ak trpíte na bolesti krčnej chrbtice. Vankúš má praktický poťah, ktorý možno vybrať.

Viscopur Vankúš z pamäťovej peny Bamboo, profilovaný
38 € 23,44 €

Vankúš z pamäťovej peny značky Viscopur ocení najmä vaša stuhnutá krčná chrbtica. Priaznivým účinkom napomôže aj poťah s výťažkami bambusu. Ak spíte na niekoľko rokov starom a zľahnutom kúsku, je čas na zmenu. Skúste anatomický vankúš z pamäťovej peny.

Viscopur Vankúš Purotex Active Probiotics 40x60 cm
59,06 € 33,23 €

Hybridný vankúš s rozmerom 40×60 cm môžete ľubovoľne otáčať a vybrať si, v akej polohe je Vám opora hlavy najviac príjemná. Vankúš je obalený poťahom s patentovanou úpravou Purotex probiotics.

Viscopur Anatomický vankúš GEL Aloe 50x30 cm, profilovaný
38,23 € 17,57 €

Vrstva gélu príjemne chladí a blahodárne účinky Aloe Vera pomôžu k regenerácii organizmu. Profilovaný anatomický vankúš značky VISCOPUR z pamäťovej peny ocení najmä Vaše stuhnutá krčná chrbtica.

Viscopur Anatomický vankúš GEL Aloe neprofilovaný
44,99 € 29,32 €

Vrstva gélu príjemne chladí a blahodárne účinky Aloe Vera pomôžu k regenerácii organizmu. Neprofilovaný anatomický vankúš značky VISCOPUR z pamäťovej peny ocení najmä vaša stuhnutá krčná chrbtica.

Viscopur Anatomický vankúš GEL Aloe profilovaný
44,99 € 31,27 €

Profilovaný anatomický vankúš značky VISCOPUR z pamäťovej peny ocení najmä vaša stuhnutá krčná chrbtica. Vrstva gélu príjemne chladí a blahodárne účinky Aloe Vera pomôžu k regenerácii organizmu.

Viscopur Vankúš z pamäťovej peny Bamboo 50x30 cm, profilovaný
34,40 € 16,79 €

Profilovaný vankúš s rozmerom 50×30 cm. cm drží hlavu a krk v správnej pozícii. Latex je pružný, príjemný, mäkký, hypoalergénny materiál, ktorý sa už pred desiatkami rokov osvedčil vo výrobe produktov pre zdravý spánok.

Viscopur Vrchný matrac Bamboo snow
153,03 € 113,47 €
+ doprava zadarmo

Pristielkové matrace Viscopur® v hrejivom poťahu Bamboo snow. Najvyššia a najmäkšie prístelka sa skladá z troch zložiek a celkovo tvorí 8 cm extra pohodlia. Prístelka znateľne zlepší kvalitu vášho spánku.