Simply you PargaVit Vitamín C Mix Plus 120 tablet
4,70 €

Novinka

Vitamín C so štyrmi lahodnými príchuťami. Citrón s moderným koenzýmom Q10, malina s aktívnou črevnou mikroflórou a jej aktivátorom, ovocie s organicky viazaným jódom a ďalšími minerálmi, višňa s kyselinou listovou organicky viazaným selénom a účinnými rastlinnými flavonoidy.

Simply you PargaVit Vitamín C Mix Plus pre deti 90 tabliet
3,40 €

Novinka

PargaVit Vitamín C Mix Plus pre deti so štyrmi príchuťami. Melón s rastlinným extraktom rutín, malina s aktívnou črevnou mikroflórou a jej aktivátorom, ovocie s organicky viazaným jódom a ďalšími minerálmi, višňa s kyselinou listovou, organicky viazaným selénom a účinnými rastlinnými flavonoidy.

Möller´s Möllers Mama 28 dní 56 tabliet
13,70 €

Novinka

Möllers Mama 28 dní. Zoberte lásku do svojich rúk a postarajte sa o ten najlepší štart svojho dieťaťa do života. Doplnok stravy je určený ženám, ktoré plánujú otehotnieť, tehotným ženám a dojčiacim matkám.

Simply you BLESK Omega - 3 MEGA 180 kapsúl
10,60 €

Novinka

Omega-3 MEGA ™ – To najlepšie pre srdce, mozog, zrak. Prípravok Omega-3 MEGA ™ obsahuje kvalitný rybí olej z morských rýb a omega-3 nenasýtené mastné kyseliny napomáhajúce udržanie normálneho stavu srdca, mozgu, zraku a k optimálnej hladine krvného tlaku.

Topnatur Vláknina pre deti 100 g
4 € 3,50 €

Novinka

Vláknina pre deti TOPNATUR je výnimočnou zmesou rozpustnej vlákniny, ktorá v tráviacom ústrojenstve vytvára veľmi jemný gél. Tým napomáha udržiavať nestrávené zvyšky potravy vlhké a má teda čistiaci účinok.

Wetyzo Fermentovaná zmes - Antioxidanty 90 toboliek
35,30 €

Novinka

Fermentovaná zmes – Antioxidanty – životné kvalita nemusí klesať s rastúcou číslovkou vášho veku. Stačí, keď svojmu telu pomôžete zatočiť s oxidáciou. Výsledky tohto procesu dobre poznáme z hrdzavého železa. V našom tele sa deje niečo podobné. Len to nie je vidieť. .

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: