Advance nutraceutics Jačmeň 200 g
12,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Jačmeň ADVANCE obsahuje 100% extrakt z listov zeleného jačmeňa v prášku k príprave nápoja.


Algamo Algastin MC 60 kapslí
32,80 €

Doplnok stravy Algastin MC prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom a na udržanie normálnej funkcie mozgu.


Allnature Goji Premium BIO 250 ml
7,60 €

Goji Premium BIO je čisto prírodná 100% šťava z plodov kustovnice čínskej. Vzhľadom na vysoký obsah karotenoidov je goji významným antioxidantom. Zároveň vyniká vysokým obsahom vitamínu C, vďaka ktorému má mierne kyslastú chuť. Neobsahuje žiadne pridané cukry ani konzervačné látky.


Allnature Maca 60 kapsulí
11,60 €

Maca má priaznivý vplyv na plodnosť, vytrvalosť, duševné i fyzické zdravie a pôsobí antioxidačne. Výhodou praktických kapsúl je pohodlná konzumácia a jednoduché dávkovanie. .


Allnature Maitake 100 kapsulí-20%
19,40 €

15,50 €

Akcia

Maitake je chutná huba, ktorej tradičná čínska medicína prisudzuje tiež významné účinky. Maitake je bohatá na polysacharidy, alfa-gukany a beta-glukány. Beta-glukány majú antioxidačné vlastnosti a zároveň majú schopnosť podporovať normálnu funkciu imunitného systému.


Allnature Vitamín C prášok Premium 250 g
7,80 €

Vitamín C prášok Premium je antioxidant, ktorý prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Podporuje tiež normálnu tvorbu kolagénu, funkciu imunitného systému a normálnu činnosť nervovej sústavy. Tento prípravok v rozpustnej forme zabezpečuje doplnenie dennej dávky vitamínu C.


Australian Remedy Squalene 1000 200 kapsúl
66 €
+ doprava zadarmo

Squalene 1 000 obsahuje 1 000 mg čistej účinnej látky squalin – extraktu zo žraločej pečene. Squalin je pre organizmus veľmi potrebný, je zdrojom bunkovej energie a je základom či súčasťou mnohých dôležitých látok a metabolických procesov v tele.


Blue Step Bio Nopal 120 kapsúl
17,20 €

Nopal obsahuje prášok zo sušených kaktusových fíg. Táto zmes znižuje vstrebávanie cukrov a tukov. Je zdrojom pektínov, minerálov (najmä vápnika, horčíka, draslíka a železa), vitamínov (A, B1, B2, B3, C), esenciálnych aminokyselín a vlákniny.


Chlorella Centrum Chlorella Pura 500 g
54,80 €

Chlorella Pura predstavuje najčistejšiu formu zelenej sladkovodnej riasy Chlorella pyrenoidosa. Chlorella Pura sú 100% prírodné tablety pre očistu organizmu, podporu normálnej funkcie imunitného systému a zlepšenie celkovej kondície. .


Chlorella Japan 750 tbl.
13,40 €

Chlorella Japan obsahuje japonskú sladkovodnú riasu Chlorella vulgaris, ktorá je jedinečným zdrojom esenciálnych aminokyselín, chlorofylu, množstva minerálov a vitamínov, nenasýtených mastných kyselín, karotenoidov a nukleových kyselín.


Epigemic OPC Epigemic 60 kapsúl
19,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Prípravok OPC Epigemic obsahuje extrakt zo semien červených hrozna , ktoré sú známe svojimi pozitívnymi účinkami na organizmus .


Glutatión LGT-500 + 60 tob
42,70 €

LGT – Redukovaný glutatión je doplnok stravy určený najmä k ochrane organizmu pred oxidačným stresom a posilnenie vitality. L-glutatión je prirodzenou súčasťou organizmu.


Hepatica Pure Oregano Oil 10 ml
9,70 €

Pure Oregano Oil je 100% éterický olej s antioxidačnými vlastnosťami, ktoré plynú najmä z prítomnosti karvakolu a tymolu.


Klas Betavital 200 ml
21,70 €

Betavital je šetrným spôsobom získaný extrakt z červenej repy obohatený o vitamín C, rutín a beta karotén. Obsahuje maximálne množstvo biologicky účinných látok, predovšetkým betanín. Betavital má vysoké antioxidačné vlastnosti. Prispieva k normálnej činnosti srdca a ciev.