Purasana Spirulina Powder BIO 200 g
13,25 €

Spirulina je mikroskopická sladkovodná riasa, ktorá prirodzene obsahuje väčšie množstvo dôležitých živiny a fytonutrientov než takmer všetky známe potraviny.

Nutrisslim BIO Spirulina Powder 100 g
7,94 €

Spirulina je superpotravina získaná zo sladkovodnej riasy. Obsahuje viac ako 60% bielkovín a aminokyselín (4× viac ako je ich v rybách a hovädzom mäse).

Purasana Barley Grass Raw Juice Powder BIO 200 g
22,74 €

Prášok zo za studena lisované šťavy zo zeleného jačmeňa. Vďaka šetrnému procesu spracovania si zachováva všetky živiny – fytonutrienty, chlorofyl, enzýmy, minerály a vitamíny.

Purasana Green Mix Powder BIO 200 g
16,70 €

Zdroj radu vitamínov, minerálov a fytonutrientov, ktoré môžu byť veľmi ľahko absorbované v tele, kde sú maximálnym možným spôsobom aktívne.

VIRIDIAN nutrition 100% Organic Soul Food Greens 100 g
22,97 €

Akcia

Exkluzívna kombinácia 100% organických zelených zdrojov v koncentrovanej forme: Mladý zelený jačmeň,
Mladá zelená pšenica, Spirulina, Chlorella, Alfalfa, morské riasy Ascophyllum nodosum. 

Amix Nutrition Brocco + 60 kapsúl
11,62 €

Doplnok stravy vo vegetariánskych kapsuliach Vcaps® Plus s obsahom sulforafanu pôvodom z brokolicového extraktu v kombinácii so silymarín.

MycoMedica Chlorella BIO 1200 tabliet
26,20 €

Polyporus (choroš klobúčkatý) je pomerne vzácna parazitická huba, ktorá svoju silu čerpá z koreňov stromov. Je tradičnou súčasťou čínskej medicíny pre svoj vysoký obsah účinných zložiek.

MycoMedica Mladý jačmeň BIO 200 g
11,01 €

BIO Mladý jačmeň je prírodným zdrojom vitamínov, minerálov, enzýmov, bielkovín a zeleného farbiva chlorofylu. Obsahuje vitamíny skupiny B, vitamín C, E, K, H, cholín, vlákninu, aminokyseliny a betakarotén.

MycoMedica MycoGastro 90 g
18,60 €

Synergicky pôsobiace kombinácie hericia, aloe vera, chlorelly a sladkého drievka podporuje podľa tradičnej čínskej medicíny Wei (žalúdok) a reguluje jeho Qi.

Nutrisslim BIO Spirulina Powder 250 g
13,25 €

Spirulina je superpotravina získaná zo sladkovodnej riasy. Obsahuje viac ako 60% bielkovín a aminokyselín (4× viac ako je ich v rybách a hovädzom mäse).

GreenFood ALA 60 kapsúl
7,90 €

Antioxidant vhodný pre posilnenie imunity, udržiavanie hladiny krvného cukru, ochranu pred oxidačným stresom.

GreenFood Mladý jačmeň vegan 120 kapsúl
4,63 €

V Mladom jačmeni sa nachádza veľké množstvo Chlorofylu, antioxidantov, minerálov i vitamínov. Jačmeň dokáže vyvolať v ľudskom organizme zásadité prostredie a pomáha tak proti častému prek

LifeLike BIO Spirulina prášok 100 g
4,90 €

Prípravok obsahuje 100% bio prášok zo Spiruliny, ktorá je vzhľadom na svoju nutričnú hodnotu výživovo jedným z najbohatších mikroorganizmom na svete. 

GreenFood Black Seed - Čierny rasca 90 kapsúl
8,16 €

Čierny rasca je rastlina, ktorá má podobne ako na príklad kurkuma veľmi univerzálne použitie. Možno ju odporučiť ako prevenciu problémov spojených so zápalom, s alergiami, s baktériami alebo kvasinkami, ako podporu imunitného systému.

GreenFood Curcumin + vitamín D3 60 kapsúl
7,14 €

Kurkumín (Curcumin) má antioxidačné účinky, je protizápalový, podporuje správne trávenie a je ideálnym produktom do detoxikačných plánov. V produkte ho podporujú Vitamín C a D a extrakt z Čierneho korenia.</strong

GreenFood Ginkgo Biloba 60 kapsúl
6,15 €

Ginkgo Biloba vyhľadávajú ľudia orientovaní na podporu pri erektilnej dysfunkcii, pri bolestiach hlavy, závratoch, depresii, uševní kondíciu – pamäť, sústredenosť, výkon.

GreenFood Glutathione 60 kapsúl
13,86 €

L-glutatiónu vyhľadávajú ľudia orientovaní na imunitu, silnú detoxikáciu, očistu a regeneráciu pečene, ochranu pred oxidačným stresom, ochranu pred predčasným starnutím.

GreenFood Greens 120 kapsúl
6,99 €

GreenFood Greens je produkt zložený z Mladého jačmeňa, sladkovodnej sinice Spiruliny a zo sladkovodnej riasy Chlorella. Tieto zložky obsahujú množstvo vitamínov, minerálov a sú silnými an

GreenFood Rutín 60 kapsúl
6,15 €

Nedostečná pružnosť a krehkosť cievnej steny je dávaná do súvislosti s nedostatkom vitamínu C a bioflavonoidov (Rutin).

GreenFood Shiitake 90 kapsúl
7,59 €

Huba Shiitake je zdrojom bielkovín, Draslíka, Zinku, Horčíka, Vitamínov B a D. V japonskej a tradičnej čínskej medicíne sa používa po stáročia, pretože sa jej pripisujú liečivé aj antibakteriálne účinky.

Soma Chaga soma tinktúra BIO 50 ml
34,89 €

Posledný kus za túto cenu!

Chaga (Inonotus obliquus) po slovensky rezavec šikmý je najmocnejšou huba, ktorú na severe pestujeme. Vo Fínsku sa široko používa pre svoje antioxidačné a imunitný podporné vlastnosti.

Soma Reishi soma tinktúra 50 ml
34,89 €

Je celkom možné, že Reishi (Ganoderma lucidum) po slovensky leskokôrka je najobľúbenejší funkčné huba na našej planéte. Má osobitné postavenie v západnej i čínskej medicíne. Používa sa hlavne pre svoje adaptogénne a vitalizujúce vlastnosti.

Guaranaplus Vilkakora 50 g
4,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Kombinácia obsiahnutých alkaloidov z nej robí rastlinu o neobvyklej sile a so širokým spektrom účinnosti.

Topnatur Chlorella BIO 750 tabliet
12,49 €

Sladkovodná riasa Chlorella predstavuje prírodné zelené dobro v tabletách. Je vhodná najmä pri podpore trávenia a vylučovania (zápcha, plynatosť, podpora probiotických kultúr), prí podpore imunity a pri detoxikácii.