Omega Pharma MultiIMUN sirup 330 g
11,50 €

MultiImun sirup obsahuje imunologicky aktívne látky a vitamín C, ktorý prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a k zníženiu miery únavy a vyčerpania.

Klas Multivitamín 200 ml
11,80 €

Multivitamín je ovocný tekutý koncentrát, ktorý je vhodný aj pre deti. Prípravok bohatý na vitamín C prináša energiu prírody pre normálnu činnosť imunitného systému.

Barny's Kolostrum Synermune 30 kapsulí
12,60 €

Kolostrum je prvý materské mlieko z najkvalitnejších chovov kanadských kráv. Prvé materské mlieko je nenahraditeľným zdrojom zdravia a imunity. Aby sa telo dokázalo vysporiadať s vírusmi a baktériami, k tomu potrebuje imunoglobulíny.

Marťankovia Futura (3-6 rokov) 30 tbl.
8 € 7,20 €

Akcia

Cmúľací tablety Marťankovia Futura 3–6 sú určené na každodenné užívanie. Sú ideálnou voľbou pre zdravý rast a vývoj dieťaťa. Poskytujú komplex vitamínov a minerálov, sú obohatené o betaglukány z prírodných zdrojov. Zloženie je prispôsobené nárokom detského vývoja vo veku 3–6 rokov.

Marťankovia Futura sirup (1-3 roky) 125 ml
8 € 7,20 €

Akcia

Sirup Marťankovia Futura 1–3 je určený na každodenné užívanie. Predstavuje ideálnu voľbu pre správny rast a silné kosti, podporuje prirodzenú imunitu, dodáva komplex vitamínov a minerálov. Zloženie je prispôsobené nárokom detského vývoja vo veku 1–3 rokov.

Vieste group Multivitamín SpongeBob + tetovanie 12x12 tbl
15,10 €

Multivitamínové cukríky sú zdrojom 10 vitamínov a zinku, ktoré sú potrebné pre deti v období rastu a k zvýšeniu imunity. Majú pomarančovou príchuťou a sú určené pre deti od 3 rokov veku. V každom blistri super tetovanie pre dievčatá a chlapcov.

Barny's Barny`s Kolostrum s beta-glukány 30 tabliet + darček
12,60 €

Novinka

Barny ´Kolostrum s patentovaným beta-glukánom Yestimun® Limitovaná edícia s plyšovou včielkou! Barny´s Kolostrum je prvý materské mlieko z najkvalitnejších ekologických chovov. Barny´s Kolostrum je štandardizované na 30% obsah imunoglobulínov IgG z celkového obsahu kapsule.

Simply you PargaVit Vitamín C Mix Plus pre deti 90 tabliet
3,40 €

Novinka

PargaVit Vitamín C Mix Plus pre deti so štyrmi príchuťami. Melón s rastlinným extraktom rutín, malina s aktívnou črevnou mikroflórou a jej aktivátorom, ovocie s organicky viazaným jódom a ďalšími minerálmi, višňa s kyselinou listovou, organicky viazaným selénom a účinnými rastlinnými flavonoidy.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: