Möller´s  Můj první rybí olej 250 ml
10,90 €

Môj prvý rybí olej je rybí olej z nórskej prírody. Získavame ho z pečene tresiek z chladných vôd ostrovov Lofoty. ; Môj prvý rybí olej je určený deťom od 1 do 3 rokov veku. ; Bohatý zdroj vitamínu D pre kosti a imunitu.

Salus Floradix Vitamín B komplex 250 ml
11,70 €

Floradix Vitamín B komplex je vhodný pri zvýšenej psychickej záťaži a stresu. 100% odporúčanej dennej dávky 6 vitamínov skupiny B. Nové zloženie bez obsahu guarany a kofeínu, je vhodné pre deti od 3 rokov.

Natures Aid Vitamín D3 kvapky pre deti (400iu) - 50 ml
9,10 €

Vitamín D3 kvapky (400 iu) od Natu res Aid ® určené pre deti a dojčatá vo veku od 3 mesiacov do 5 rokov. Vitamín D3 je potrebný pre rast a vývoj zdravých kostí a zubov a podporuje vstrebávanie vápnika.

TEREZIA COMPANY RAKYTNÍČEK vegánskej želé DIVOKÉ OVOCIE 90 ks
8,70 €

Nové vegánskej želé RAKYTNÍČEK divoké ovocie obsahujú účinnú látku rakytník a zmes ovocných koncentrátov a vitamíny. Rakytník rešetliakový je vhodný na podporu obranyschopnosti organizmu, pomáha znižovať únavu, podporuje činnosť srdca a tráviaceho traktu, pomáha udržiavať zdravú pokožku. .

Rapeto C Vitamín Ferdo Mix 110 tablet
2,80 €

Novinka

C Vitamín Ferdo Mix je chutná kombinácia štyroch príchuťou tabliet s obsahom vitamínu C a ovocné šťavy. Vitamíny C, E a selén spoločne prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným poškodením a na normálnu funkciu imunitného systému.

Rapeto C Vitamín Pomaranč 60 tabliet
2,30 €

Novinka

C Vitamín Pomaranč je chutná kombinácia vitamínu C a ovocné šťavy. Vitamíny C, E a selén spoločne prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným poškodením a na normálnu funkciu imunitného systému.

Rapeto C Vitamín Hruška 60 tabliet
2,30 €

Novinka

C Vitamín Hruška je chutná vitamínu C a ovocné šťavy. Vitamíny C, E a selén spoločne prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným poškodením a na normálnu funkciu imunitného systému.

Topnatur Vláknina pre deti 100 g
3,80 €

Vláknina pre deti TOPNATUR je výnimočnou zmesou rozpustnej vlákniny, ktorá v tráviacom ústrojenstve vytvára veľmi jemný gél. Tým napomáha udržiavať nestrávené zvyšky potravy vlhké a má teda čistiaci účinok.

Barny's Kolostrum Synermune 30 kapsulí
11,50 €

Kolostrum je prvý materské mlieko z najkvalitnejších chovov kanadských kráv. Prvé materské mlieko je nenahraditeľným zdrojom zdravia a imunity. Aby sa telo dokázalo vysporiadať s vírusmi a baktériami, k tomu potrebuje imunoglobulíny.

Hepatica Capra Colostrum 120 tabliet
22,90 €

Capra Colostrum je unikátny kolostrum pochádzajúci z kôz, ktorých mlieko sa viac podobá ľudskému mlieku ako kravské mlieko. Kolostrum je hustá tekutina, ktorá sa v organizme matky produkuje ako prekurzor materského mlieka.

Klas Multivitamín 200 ml
12,40 € 11,80 €

Multivitamín je ovocný tekutý koncentrát, ktorý je vhodný aj pre deti. Prípravok bohatý na vitamín C prináša energiu prírody pre normálnu činnosť imunitného systému.

Klas ImunoFit 90 tabliet
19,30 €

ImunoFit sú tablety vhodné pre deti, tak pre dospelých. Vitamín C je potrebný pre metabolizmus aminokyselín, podieľa sa na syntéze kolagénu, prispieva k udržaniu normálnej činnosti nervového a imunitného systému. Obsiahnuté bioflavonoidy podporujú účinky vitamínu C.

Klas Gumídci Klas 60 ks
12,70 €

Gumídci Klas s obsahom vitamínov pre posilnenie obranyschopnosti zdravého organizmu. Obsahujú vitamíny, ktoré prispievajú k udržaniu funkcie imunitného systému (vitamíny A, C, D a kyselina listová) a pomáhajú k znižovaniu vyčerpania a únavy (vitamíny C, množstvo kyseliny listová a pantoténová).

Omega Pharma MultiIMUN sirup 330 g
11,30 €

MultiImun sirup obsahuje imunologicky aktívne látky a vitamín C, ktorý prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a k zníženiu miery únavy a vyčerpania.

Rapeto C Vitamín Rutín 60 tabliet
2,90 €

Novinka

Potreba vitamínu C rastie v období nepriaznivého počasia, pri záťaži organizmu, strese, fajčení a telesnej námahe. Cmúľavej tablety obsahujú rutín a vitamín C pre správnu funkciu imunitného systému. Rutín podporuje pôsobenie vitamínu C.

Rapeto C Vitamín Víno 60 tabliet
2,90 €

Novinka

C Vitamín Víno je chutná kombinácia vitamínu C a ovocné šťavy. Vitamíny C, E a selén spoločne prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným poškodením a na normálnu funkciu imunitného systému.

You&Oil KIDS Imunita 10 ml
11,30 €

You & Oil KIDS Imunita je 100% prírodný bioaktívna zmes esenciálnych olejov, ktorá podporuje správnu funkciu imunitného systému. You & Oil vytvorili rad prípravkov pre deti, ktoré sa vstrebávajú prostredníctvom kože.

Cyndicate Multikid želé multivitamíny 50 ks
4,70 €

Multikid želé multivitamínové bonbóny majú vysoký obsah vitamínov. Ich lahodná chuť a bezpečné zloženie je záruka vysokej kvality. Obsahujú iba prírodné farbivá a arómy.

IVY Bears IvyBears - Boost Imunita 60 ks
21,70 €

IVYBEARS® – BOOST IMUNITA sú funkčné gumové medvedíky s lahodnou chuťou. Vedecky formulovaný, vegánsky komplex vitamínov určený na podporu vášho zdravia a podporenie vašej imunity.

Klas Colostrum 60 pastiliek
21,80 €

Colostrum obsahuje bovínnej colostrum, pochádza z ČR a je v kvalite „high proteín“ – obsahuje viac ako 50% proteínov a minimálne 30% imunoglobulínu IgG, proteínov na báze protilátok, ktoré sú zodpovedné za odolnosť organizmu. V prípravku sú obsiahnuté aj prírodné rastové faktory IGF.

Rapeto C Vitamín Malina 60 tabliet
2,20 €

Novinka

C Vitamín Malina je chutná kombinácia vitamínu C a ovocné šťavy. Vitamíny C, E a selén spoločne prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným poškodením a na normálnu funkciu imunitného systému.