U nás na MALL.sk nájdete takmer 1 000 000 produktov, medzi nimi aj produkty pre zdravie a krásu z kategórie prípravky s vitamínmi pre deti. Kúpte si doplnky stravy, zdravotnícke pomôcky alebo zdravú výživu a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Ponáhľa to? Tovar z kategórie prípravky s vitamínmi pre deti doručíme ešte dnes.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 350 výdajných miestach a ušetriť tak za poštovné.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk pomôže vyriešiť vaše požiadavky kedykoľvek počas dňa aj noci.

Pozrite si najnovší tovar zo sekcie prípravky s vitamínmi pre deti alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov.

-57%
Sanct Bernhard Vitamíny pre deti na cumlanie 130tbl, výpredaj

Sanct Bernhard Vitamíny pre deti na cumlanie 130tbl, výpredaj

7 €
2,95 €

z čerešne aceroly (pre zdravý, silný imunitný systém), súhrn životne dôležitých stopových prvkov, ako je prírodný vitamín C vitamín E, vitamíny skupiny B (B1, B2, B6, B12)pre zdravú funkciu nervového systému ako aj psychickej funkcie, látkovej výmeny, slizníc a pokožku, kyselinu listovú, biotín, n…

Partner: NATURonline
Rapeto C Vitamín Ferdo Mix 110 tablet
1x

Rapeto C Vitamín Ferdo Mix 110 tablet

3,60 €

C Vitamín Ferdo Mix je chutná kombinácia štyroch príchuťou tabliet s obsahom vitamínu C a ovocné šťavy. Vitamíny C, E a selén spoločne prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným poškodením a na normálnu funkciu imunitného systému.

Partner: Vivantis
Rapeto C Vitamín Malina 60 tabliet

Rapeto C Vitamín Malina 60 tabliet

3 €

C Vitamín Malina je chutná kombinácia vitamínu C a ovocné šťavy. Vitamíny C, E a selén spoločne prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným poškodením a na normálnu funkciu imunitného systému.

Partner: Vivantis
Möller´s Möller`s želé rybičky 45 želé
1x

Möller´s Möller`s želé rybičky 45 želé

13,80 €

Möller´s želé rybičky je doplnok stravy pre deti od 3 rokov. Majú výbornú malinovú príchuť. Sú mäkké a veľmi chutné. 2 želé rybičky za deň dodajú 370 mg Omega 3 mastných kyselín. .

Partner: Vivantis