Tóthová Petra: Sladké zdobenie - Rady a nápady
29,90 €

25,71 €

Petra Tóthová je jedna z najznámejších profesionálnych cukrárok na Slovensku. Jej spoluprácu často vyhľadávajú špecializované printové médiá, ktoré sa venujú jedlu a svadbám.


Majling Vojtech: Poklady tradičnej slovenskej kuchyne
14,90 €

11,92 €

Novinka

Krásu a jedinečnost Slovenska netvoria len originálne ľudové tradície, kultúrne pamiatky a nádherná príroda, ale aj chute a vône tradičných domácich jedál, ktoré tu gazdinky pripravujú už dlhé desaťročia.


autor neuvedený: Chlebíky a pečivo na párty
11,90 €

10,23 €

Moderné chlebíky a pečivo, či už chrumkavé alebo vláčne, sú hviezdou každej párty. Vyskúšajte aj lákavé trhacie chleby, opičie chlebíky, skladané aj zapekané plnené bochníky. Veď kto by odolal?


Mangold Matthias F.: Princíp varenia
19,90 €

17,11 €

MÁŠ CHUŤ VARIŤ? Možno sa v tebe doteraz len niekde skrýva – no táto kniha by to mohla zmeniť!

Princíp gratinovania zemiakov, princíp prípravy dusenej pečienky či zeleninového karí…


Latečková Miriam: Bylinky z babičkinej záhrady
17,90 €

15,39 €

Vráťme sa do detstva, kedy boli steblá, listy a kvety súčasťou našich každodenných hier.Pomôžem vám znovuobjaviť najznámejšie bylinky, ktoré nám rastú doslova pod nohami.


Bronnikovová Svetlana: Intuitívne stravovanie
15,90 €

13,67 €

Sotva sa medzi nami nájde žena, ktorá by bola vždy spokojná so svojím výzorom a s váhou. Príčina nadváhy spravidla tkvie v nespracovaných emóciách, ktoré nás pobádajú prijímať potravu bez pocitu hladu. Tak čo robiť?


Lajosová, Károly Hemzö Mari: Sviatočné pečenie
15,90 €

13,67 €

Sviatočné chvíle v kruhu rodiny, rôzne oslavy či posedenia s priateľmi si len ťažko dokážeme predstaviť bez bohato prestretého stola a lákavých dobrôt, ktoré ešte umocnia výnimočnosť slávnostných chvíľ.


autor neuvedený: Ako funguje jedlo
14,90 €

12,81 €

Najjednoduchší a vizuálne najpútavejší sprievodca stravou a výživou

Existuje dokonalá strava? Musíme vypiť osem pohárov vody denne? Čo je vlastne lepok a prečo sa mu vyhýba tak veľa ľudí?


autor neuvedený: Whisky
13,90 €
12,81 €

Whisky – oceňovaná, uctievaná, obľúbená, chuťovo jedinečná. Táto inšpiratívna príručka vás vezme na objavnú cestu do sveta whisky.


Gaylardová Linda: Čaj
14,90 €

12,81 €

Zoznámte sa s umením prípravy perfektného nálevu a naučte sa hodnotiť čaj ako profesionáli. Zahĺbte sa do čítania a objavte novú vášeň.


Hyman Mark: Schudni vďaka tukom
14,90 €

12,81 €

Nový revolučný diétny program je založený na posledných vedeckých zisteniach o tom, aký dôležitý je tuk pre chudnutie a pre zdravie.


Kolektív: Oslavujeme s Teleránom (kuchárska kniha)
14,90 €

12,81 €

Milujete oslavy, večierky, párty? Baví vás pozvať si hostí a ponúknuť ich dobrým jedlom? Tak potom je táto kniha určená práve vám. Moderátori Telerána pri príležitosti 25.


Mančíková Lenka: Kvások
14,90 €

12,81 €

Kvások je organická hmota, ktorá vzniká fermentačným procesom, kde aktívne spolu pôsobí múka s vodou a pri pomalom kvasení vzniká iný druh kvasenia ako pri droždí.


Mančíková Lenka: Sladké
14,90 €

12,81 €

Zdravá výživa a zdravé pečenie sú súčasťou moderného životného štýlu. V druhej knihe známej blogerky a popularizátorky pečenia z kvásku, Lenky Mančíkovej, sa dozviete, ako zdravo sladiť a ktoré suroviny je vhodné použiť na nutrične bohatšie pečenie.


Sekulová Hanka: Zdravá kuchyňa a domácnosť
14,90 €

12,81 €

Autorka Hanka Sekulová už dávno prišla k poznaniu, že nám všetkým bez výnimky škodí konzumácia chemických jedov, ktoré sú dnes obsiahnuté vo väčšine priemyselne vypestovaných a spracovaných potravín.


Súkeníková Lucia: Recepty našich starých mám
14,90 €

12,81 €

Pri každodennom varení a pečení sa v myšlienkach neraz vraciam na dedinský dvor starých rodičov, kde som ako malé dievča varila polievku z dažďovej vody a z kvetiniek zo záhrady.


autor neuvedený: Gin
13,90 €

11,95 €

Gin je v móde! V tejto inšpiratívnej knihe sa dozviete všetko, čo by ste mali vedieť o hviezde barovej scény.


autor neuvedený: Rum
13,90 €

11,95 €

Rum je čosi viac ako len liehovina – je to životný pocit. Tekuté zlato Karibiku nielen ochucuje exotické koktaily a longdrinky, ale dozreté v drevených sudoch poskytuje obdivovateľom a pôžitkárom číru radosť.


autor neuvedený: Vodka
13,90 €

11,95 €

Vodka je medzi alkoholmi absolútna jednotka! V tejto inšpiratívnej knihe sa dozviete všetko, čo by ste o nej mali vedieť – či ju pijete s ľadom, alebo miešanú.


Greger,Gene Stone Michael: Jak nezemřít – kuchařka
13,90 €

11,95 €

V knize naleznete „denní silkou dvanáctku“ Michaela Gregera, což jsou nejlepší ingredience, které váš život prodlouží o nekolit let, a kuchařka Jak nezemřít se jistě stane základním zdrajem inspirace ve všech zdravých kuchyních.


Mandžuková Jarmila: Babičkina úsporná kuchárka
13,90 €

11,95 €

Ako pripraviť jedlo pre rodinu, keď v peňaženke zostalo len zopár centov? Možno to nakoniec nebude také nemožné… Stačí poznať tie správne recepty, pár tipov a šikovných trikov a zistíte, že aj jednoduché a lacné jedlá môžu vynikajúco chutiť.


Walz Anna: Tekvica
12,90 €

11,09 €

Tekvica, napríklad hokkaido, maslová, obyčajná či veľkoplodá, má množstvo tvarov, farieb a veľkostí. Anna Walzová vyčarovala z tejto rozmanitosti neuveriteľné recepty.

Táto obľúbená zelenina nás vždy prekvapí. Kto by jej odolal?


Funfack Wolf: Metabolic Balance®: (Ne)diéta
11,90 €

10,23 €

S Metabolic Balance® k zdraviu a vytúženej hmotnosti!

Túto jedinečnú metódu znižovania hmotnosti praktizujú lekári a školení pracovníci podľa individuálnych potrieb každého účastníka.


Mazúrová Zdeňka: Bezlepkové pečenie pre každého
11,90 €

10,23 €

Mnohí ľudia, ktorí musia zo svojej stravy vynechať lepok, si kladú otázku, ako upiecť všetky tie bábovky, koláče alebo rolády, ktoré má ich rodina rada, o vianočnom pečive nehovoriac.


Horecká, Vladimír Horecký Zdenka: Varíme a pečieme
3,90 €

3,35 €

V tejto knihe z novej edície malých kuchárskych kníh nájdete 90 receptov na všetky typy jedál ? na šaláty, predjedlá, nátierky, polievky, na hlavné jedlá z mäsa, hydiny, diviny, rýb, zo zeleniny, cestovín a zemiakov.


Fletcher Nichola: Mäso - kuchárska kniha
24,90 €

21,41 €

Pre mnohých ľudí jedlo bez mäsa ani nie je jedlo. Už len pri vyslovení tohto slova im tečú slinky. Aby sme si mohli mäso naozaj dobre vychutnať, mali by sme viac vedieť o tom, ako si ho vybrať, správne pripraviť a tepelne spracovať.


Wilsonová Agar Laura: Zrno v hlavnej úlohe
19,90 €

17,11 €

Odhaľte silu zŕn vďaka 150 receptom na svieže a originálne jedlá.

Všestranne použiteľné zrná sa ako potrava využívali už pred tisíckami rokov.


Justová Nicole: La Veganista
17,90 €

15,39 €

La Veganista žije v Berlíne. Jej starý otec bol mäsiar, a keď sa jej raz spýtal, čo vlastne môžu vegáni jesť, odpovedala: „Je toho tak veľa, že som dokonca napísala kuchársku knihu!


Kolektív: 1000 receptov - Pečenie
17,50 €

15,05 €

Chcete sa stať majstrom v kuchyni, ktorý dokáže pripraviť tie najlepšie dobroty, akým nikto z vašich blízkych neodolá?


Moldvaerová Anette: Káva na každý deň
16,90 €

14,53 €

Ste vášniví kávičkári? Pripravte si aj doma skvelú kávu podľa návodov z tejto knihy. Poradia vám, ako spracovať zrná, vybrať si správne pomôcky a zavŕšiť to nádherným latte art.


Mikuš Miloš: Kuchárka v gatiach na celý rok
15,95 €

13,72 €

Autor kuchárskej knihy, ktorá nadväzuje na úspešnú Kuchárku v gatiach, vám ponúka nielen množstvo chutných receptov využívajúcich najmä sezónne suroviny, ale aj vysvetľuje, ako ich čo najlepšie zužitkovať a pritom zachovať ich nutričné a zdraviu pros


Kolektív: Babičkina špajza nad zlato
14,99 €

12,89 €

Za čias našich starých a prastarých mám dobrú gazdinú hodnotili nielen podľa stavu domácnosti, ale aj podľa toho, ako bohato zásobila svoju špajzu rôznymi zaváraninami, kompótmi, konzervovanou zeleninou, prípadne výrobkami z mäsa.