Majling Vojtech: Poklady tradičnej slovenskej kuchyne
14,90 € 12,81 €

Krásu a jedinečnost Slovenska netvoria len originálne ľudové tradície, kultúrne pamiatky a nádherná príroda, ale aj chute a vône tradičných domácich jedál, ktoré tu gazdinky pripravujú už dlhé desaťročia.

Vansová Terézia: Recepty prastarej matere
14,90 € 12,81 €

Kuchárska kniha, ktorú držíte v rukách, uzrela svetlo sveta v roku 1914. Bola prvá svojho druhu na Slovensku a zostavila ju spisovateľka a etnografka Terézia Vansová (1857 – 1942).

Habo Vilo: Vilo Habo varí lepšie ako tvoja mama
9,90 € 8,51 €

Keď začne Vilo Habo variť, lietajú všade naokolo ruky, nohy, panvice a vtipné výroky. Z každého varenia urobí nezabudnuteľnú šou, ktorú zaklincuje fantastickým jedlom. A aké jedlá varí Vilo Habo najradšej?

Nádaská Katarína: Rok v slovenskej ľudovej kuchyni
22,90 € 19,69 €

Známa etnologička Katarína Nádaská v knihe prináša zasvätený pohľad na tradičnú kuchyňu v presvedčení, že práve táto stránka ľudovej kultúry môže byť žriedlom originálnych farieb, chutí a vôní Slovenska, ku ktorým sa oplatí vracať aj v dnešných časoc

Horecká, Vladimír Horecký Zdenka: Varíme a pečieme
3,90 € 3,12 €

Novinka

V tejto knihe z novej edície malých kuchárskych kníh nájdete 90 receptov na všetky typy jedál ? na šaláty, predjedlá, nátierky, polievky, na hlavné jedlá z mäsa, hydiny, diviny, rýb, zo zeleniny, cestovín a zemiakov.

Mančíková Lenka: Kvások - Pokračujeme z lásky ku kvásku
14,90 € 12,81 €

Ubehli už 2 roky, čo vyšla moja prvá kniha Kvások Zázrak z vody a múky. Za ten čas mi od mnohých z vás prišlo veľa správ o tom, ako sa vám s knihou dobre pečie. Žiadali ste ma o ďalšie recepty – a tak vznikla táto kniha.

Kolektív: Tradičná kuchárka moderne
4 € 3,44 €

Majstri kuchárskeho a cukrárskeho umenia vás naučia majstrovsky skĺbiť tradičnú kuchyňu s modernými trendmi v gastronómii, dať osvedčeným potravinám a jedlám nové chute a vône, variť a piecť vtipne jednoducho, zdravo, chutne.

Mangold Matthias F.: Princíp varenia
19,90 € 17,11 €

MÁŠ CHUŤ VARIŤ? Možno sa v tebe doteraz len niekde skrýva – no táto kniha by to mohla zmeniť!

Princíp gratinovania zemiakov, princíp prípravy dusenej pečienky či zeleninového karí…

Čobrdová Vlaďka: Výnimočná kuchárka Vlaďky Čobrdovej
4,90 € 4,21 €

Vlaďka Čobrdová je úspešná poradkyňa v oblasti zdravého stravovania a pýši sa titulom „wellness ambasádor“ pre sieť známych austrálskych supermarketov so zdravou stravou, ktoré fungujú v rámci projektu About Life.

Grondžák Michal: Najlepšie jedlá na svete
9,90 € 8,51 €

Kniha Najlepšie jedlá na svete alebo Kuchárska kniha aj pre tých, čo vôbec nevedia variť je bohatá na kvalitné domáce recepty, ktoré nesmú chýbať v žiadnej dobrej kuchyni.

Kolektív: Varíme z diviny/Guláše
11,90 € 10,23 €

Netradičná kniha receptov. V jednej knižnej väzbe nájdete dve knihy. Prvá obsahuje recepty z diviny. Slovo divina v mnohých z nás vyvoláva vidinu nekonečných hodín strávených pri hrncoch. Tento mýtus kniha vyvracia jednoduchými receptami.

autor neuvedený: Rum
13,90 € 11,95 €

Rum je čosi viac ako len liehovina – je to životný pocit. Tekuté zlato Karibiku nielen ochucuje exotické koktaily a longdrinky, ale dozreté v drevených sudoch poskytuje obdivovateľom a pôžitkárom číru radosť.

Gažová Lucia: Lulus receptár
13,90 € 11,95 €

Receptár Lulus je zápisník, do ktorého si môžete zapisovať všetky nápady, rady a dobré recepty zo svojho okolia. Je farebný, nápaditý a prehľadný, aby bol vaším spoľahlivým spoločníkom.

Hess Reinhardt: Grilování
13,99 € 12,03 €

"Léto, přátelé, grilování – a více než 75 receptů pro pohodové odpoledne a večer na zahradě, terase nebo balkoně.

Horecká, Vladimír Horecký Zdenka: Kuchárska kniha pre dvoch
12,95 € 11,14 €

Do série kuchárskych kníh od obľúbených manželov Horeckých pribudla kniha, ktorá je venovaná 2-členným domácnostiam, ktoré potrebujú pripravovať jedlá v malých množstvách, no napriek tomu chcú variť a jesť kvalitnú stravu.

Kolektív: Nepečené dobroty
13,90 € 11,95 €

Dostali ste chuť na ovocný rez, malý koláčik alebo kus dobrej torty, a nechce sa vám zapínať rúru? Máme riešenie! Na dezerty v tejto knihe potrebujete iba funkčnú chladničku.

Mazúrová Zdeňka: Bezlepkové pečenie pre každého
11,90 € 10,23 €

Mnohí ľudia, ktorí musia zo svojej stravy vynechať lepok, si kladú otázku, ako upiecť všetky tie bábovky, koláče alebo rolády, ktoré má ich rodina rada, o vianočnom pečive nehovoriac.

sestra Mária: Bezlepkové jedlá. Stravuj sa zdravo.
11,10 € 9,55 €

Táto vynikajúca kuchárska kniha obsahuje veľa receptov na zdravú a jednoduchú prípravu jedál, tentoraz bezlepkových, a to od pečiva cez rozličné placky, palacinky, halušky, pizze a cestoviny až po koláče a zákusky.

Skybová Katarína: Zoštíhľovacia diéta: Rýchle chudnutie
4,99 € 4,29 €

Vedeli ste, že rýchle diéty patria k najčastejšie využívaným spôsobom chudnutia a tešia sa veľkej obľube? Výskumy uvádzajú, že viac ako 66 percent žien pri úprave svojej hmotnosti dodržiava krátkodobé diéty.

A. Elstner F.: Zálesácká kuchyně
4,13 € 3,55 €

Víte, že…cestování nemusí být vždy jen zdrojem poznání cizokrajných pozoruhodností ve smyslu geografickém či etnografickém? Dejte se přesvědčit a uvidíte, že člověk, který je tak vnímavým pozorovatelem, jakým byl spisovatel F. A.

Kolektív autorov: 600 praktických rád a dobrých nápadov
5,90 € 5,07 €

Kniha 600 praktických rád a dobrých nápadov je venovaná zdraviu, na ktoré sa oplatí myslieť v kuchyni i mimo nej, užitočným radám do domácnosti, dobrým a predovšetkým jednoduchým i rýchlym receptom, náhradným a rýchlym meradlám v kuchyni, záhrade na

Keleová-Vasilková Táňa: Moje recepty
6,90 € 5,93 €

Vytvorte si vlastnú kuchársku knihu – z receptov, čo vás zaujali, ktoré chcete vyskúšať alebo ich roky varíte, ale máte ich len ako výstrižky z časopisov či narýchlo zapísané poznámky na útržkoch papiera.

Pfannebecker Inga: Rychlé rodinné recepty
6,29 € 5,41 €

I když moc rádi vaříte a v kuchyni dokážete při práci zapomenout na čas i na celý svět, po celodenním shonu jste na tom večer asi stejně jako většina ostatních rodičů.

Hagström Bo: Talianska kuchárka Buonissimo!
7,99 € 6,87 €

V knihe Buonissimo nám Bo Hagström ukazuje krajinu, kde sú ľudia šťastní zo svojej zeme a svojho chleba. Pripravuje tu všetky svoje obľúbené jedlá a vysvetľuje, ako láska k jednoduchej a ozajstnej kuchyni skutočne zmenila naše stravovanie návyky.

Mančíková Lenka: Sladké
14,90 € 12,81 €

Zdravá výživa a zdravé pečenie sú súčasťou moderného životného štýlu. V druhej knihe známej blogerky a popularizátorky pečenia z kvásku, Lenky Mančíkovej, sa dozviete, ako zdravo sladiť a ktoré suroviny je vhodné použiť na nutrične bohatšie pečenie.

autor neuvedený: Whisky
13,90 € 12,81 €

Whisky – oceňovaná, uctievaná, obľúbená, chuťovo jedinečná. Táto inšpiratívna príručka vás vezme na objavnú cestu do sveta whisky.

Barilla Academia: Saláty - 50 snadných receptů
12,46 € 10,72 €

Zdravá a lehká večeře, příloha nebo jedno ze zásadních jídel při hubnutí. Salátů existuje velké množství, od ledového přes římský až po rukolu či polníček.

Funfack Wolf: Metabolic Balance®: (Ne)diéta
11,90 € 10,23 €

S Metabolic Balance® k zdraviu a vytúženej hmotnosti!

Túto jedinečnú metódu znižovania hmotnosti praktizujú lekári a školení pracovníci podľa individuálnych potrieb každého účastníka.

Gaylardová Linda: Čaj
14,90 € 12,81 €

Zoznámte sa s umením prípravy perfektného nálevu a naučte sa hodnotiť čaj ako profesionáli. Zahĺbte sa do čítania a objavte novú vášeň.

Gažová Lucia: Lulus - cukrárka
16,90 € 14,53 €

Mladá cukrárka, ktorá sa rozhodla prezradiť všetky svoje výrobné tajomstvá a zaručene vás naučiť piecť. Lulus cukrárka je cukrárska kniha, ktorá obsahuje 59 podrobných receptov na takmer 180 stranách.

Gerlach Hans: Sushi – kultovní japonské jednohubky
6,29 € 5,41 €

"Sushi je chutný pokrm původem z Japonska. Není tedy divu, že tyto elegantní rolky jsou nejen lehké a chutné, ale také krásně vypadají. Proměňte svoji kuchyni v sushi bar – s domácími nigiri a maki, které budou zaručeně chutnat i vašim hostům.

Keleová-Vasilková Táňa: Moje recepty
8,41 € 7,23 €

Vytvořte si vlastní kuchařskou knihu z receptů, co vás zaujaly, které chcete vyzkoušet nebo podle nichž roky vaříte, ale máte je jen jako výstřižky z časopisů či narychlo zapsané poznámky na útržcích papíru.