Vansová Terézia: Kuchárska kniha Terézie Vansovej
25 € 21,50 €

Kuchárska kniha obsahuje vyše deväťsto osvedčených a vyzkúsených predpisov, ktoré zodpovedajú požiadavkám jednoduchej i meštianskej kuchyne.

Táto kniha vyšla podľa vydania v Liptovskom sv.

Kolektív: Sladké pečenie - kuchárka z edície Apetit (1)
12,99 € 11,17 €

Koláče, prvý z radu kuchárok z Edícia Apetit (vyd. 2010), je prvou knihou, ktorú sme sa rozhodli preložiť pre našich slovenských čitateľa do slovenčiny.

Kuchárka ponúka sto preverených receptov na skvelé koláče.

Evelyn.f: Dezert nie je hriech
14,99 € 12,89 €

60 chutných a zdravých originálnych receptov. Členenie podľa druhov cesta. Iné dezerty, cenné tipy a rady. Evelyn. f je známa foodblogerka a autorka knihy Štíhla a fit s Evelyn.

Mančíková Lenka: Kvások
14,90 € 12,81 €

Kvások je organická hmota, ktorá vzniká fermentačným procesom, kde aktívne spolu pôsobí múka s vodou a pri pomalom kvasení vzniká iný druh kvasenia ako pri droždí.

Gabrielian Taline: Vegánska raw kuchárka
9,90 € 8,51 €

Keď začala Taline Gabrielian, exotická kráska s arménskymi koreňmi a zároveň mama dvoch detí, trpieť potravinovými intoleranciami, rozhodla sa, že svoje problémy zoberie ako výzvu.

Horecká, Vladimír Horecký Zdenka: Víkendové varenie
11,90 € 10,23 €

V knihe nájdete overené recepty na rôzne jedlá z kotlíka, pahreby a grilu. Taktiež recepty na marinády a omáčky ku grilovaným jedlám, ale aj šaláty. Veríme, že pri listovaní v knihe si každý z Vás vyberie to, čo si bude často a rád pripravovať.

Kolektív: Žilina, príbehy jedného mesta
18,90 € 16,25 €

Kniha vyšla pri príležitosti 700. výročia prvej písomnej zmienky o Žiline ako meste. Jadro tvorí sedem dôležitých momentov v dejinách mesta. Opisuje niekoľko zaujímavých žilinských budov, jej stránky sú venované práve im.

Paavo O.Airola: Zázračný džús
6,50 € 5,59 €

Liečivé a blahodárne účinky džúsov na ľudské zdravie a ich použitie pri rôznych chorobách. Najrýchlejší a najbezpečnejší spôsob chudnutia. Skutočné prípady vyliečenia rôznych chorôb. Užívanie džúsov pri špecifickom zdravotnom stave.

Pfannebecker Inga: Rychlé recepty Low Carb – štíhlá linie raz dva
6,89 € 5,93 €

Low Carb je stále populárnější. Stále více lidí totiž přichází na to, že díky nižšímu obsahu sacharidů ve stravě mohou být v lepší formě. Obzvláště večer jsou jídla s nízkým obsahem sacharidů důležitější než v jiné denní doby.

Schocke, Alexander Dölle Sarah: Expres Low Carb
6,89 € 5,93 €

"Low Carb snadno a rychle! Tato kuchařka ukazuje, že nízkosacharidová kuchyně může být nejen chutná a rozmanitá, ale dá se také bez problémů začlenit do každodenního života. Právě zde najdete ty nejlepší rychlé recepty.

A. Elstner F.: Zálesácká kuchyně
4,13 € 3,55 €

Víte, že…cestování nemusí být vždy jen zdrojem poznání cizokrajných pozoruhodností ve smyslu geografickém či etnografickém? Dejte se přesvědčit a uvidíte, že člověk, který je tak vnímavým pozorovatelem, jakým byl spisovatel F. A.

Abrahámová, Gabriela Čechovičová Mária: Maková knižka
14,90 € 12,81 €

Mak je tradičná slovenská plodina. Československo až do druhej svetovej vojny patrilo k jeho najväčším vývozcom. V súčasnosti už jeho pestovanie nie je také rozšírené, ale mak zostal obľúbenou súčasťou nášho jedálneho lístka.

Adamčíková Patrícia: Recepty mojej zdravej kuchyne
17,90 € 15,39 €

• V knihe nájdete tradičné jedlá slovenskej kuchyne pripravené zdravším spôsobom i netradičné recepty pre ľudí s chuťou objavovať.

• Jedlá zdravej kuchyne pripravené s dôrazom na chuť, rýchlosť a jednoduchosť, vhodné aj pre začiatočníkov.

Ailer Štefan: Vinárstvo a somelierstvo
8 € 6,88 €

Je ťažšie víno vyrobit alebo ho predať? Výroba vína a umenie jeho prezentácie spolu úzko súvisia, úspešným je ten, kto dokáže oboje. A práve to je poslaním publikácie.

autor neuvedený: Ako funguje jedlo
14,90 € 12,81 €

Najjednoduchší a vizuálne najpútavejší sprievodca stravou a výživou

Existuje dokonalá strava? Musíme vypiť osem pohárov vody denne? Čo je vlastne lepok a prečo sa mu vyhýba tak veľa ľudí?

autor neuvedený: Chlebíky a pečivo na párty
11,90 € 10,23 €

Moderné chlebíky a pečivo, či už chrumkavé alebo vláčne, sú hviezdou každej párty. Vyskúšajte aj lákavé trhacie chleby, opičie chlebíky, skladané aj zapekané plnené bochníky. Veď kto by odolal?

autor neuvedený: Dýně - 50 snadných receptů
12,46 € 10,72 €

Dýně jsou sladké – ale nenechme se zmást: dužina ve skutečnosti obsahuje cukru velmi málo, zatímco vody až 94 %. Jsou zvláště bohaté na antioxidanty, vitaminy (především vitamin A a C) a minerály, jako draslík, fosfor, vápník a hořčík.

autor neuvedený: Džemy a zavařeniny - 50 snadných receptů
12,46 € 10,72 €

Pro kvalitní konzervování ovoce a zeleniny musíte začít s nejvybranějšími ingrediencemi, vypěstovanými nebo koupenými v pro ně nejpříhodnější době. Tehdy si můžete s kuchařkou Džemy a zavařeniny připravit např.

autor neuvedený: Gin
11,95 €

Gin je v móde! V tejto inšpiratívnej knihe sa dozviete všetko, čo by ste mali vedieť o hviezde barovej scény.

autor neuvedený: Kuchařka na léto
14,54 € 12,50 €

S příchodem léta se mění i naše stravování. Toužíme po jídlech, která jsou lehčí, osvěžující, snadná a především rychle připravitelná, abychom nemuseli trávit tolik času u plotny.

autor neuvedený: Ovocné koktaily
7,90 € 6,79 €

Prajeme veľa zábavy pri mixovaní, miešaní a trepaní tých najrozličnejších nápojov z ananásov, banánov, uhoriek a mnohých ďalších ingrediencií !

autor neuvedený: Rajčata - 50 snadných receptů
12,46 € 10,72 €

Rajče je zvláště hodnotný antioxidant, jejž lidské tělo nedokáže vytvořit, a proto jej získává pouze z několika druhů plodin, které je obsahují. Rajčata mají zároveň málo kalorií (17–20 na 100?

autor neuvedený: Rum
13,90 € 11,95 €

Rum je čosi viac ako len liehovina – je to životný pocit. Tekuté zlato Karibiku nielen ochucuje exotické koktaily a longdrinky, ale dozreté v drevených sudoch poskytuje obdivovateľom a pôžitkárom číru radosť.

autor neuvedený: Sviatočné hodovanie - kuchárka z edície Apetit (2)
12,99 € 11,17 €

V štyroch tematicky rozdelených kapitolách, vám ponúkame 103 receptov na dokonale menu v niekoľkých chodoch a pre každú príležitosť – klasiku na nedeľu, na Veľkú noc, vianočné sviatky, svadbu, Nový rok aj menu, ktoré zvládnete uvariť na chalupe, či p

autor neuvedený: The best of Apetit II. - 150 sladkých receptů
23,45 € 20,17 €

Tahle kuchařka je splněným snem všech, kteří zbožňují sladké! Najdete v ní ty nejlepší recepty na tradiční koláče, omračující dorty, hity cukráren i slavné dezerty z celého světa, které se od roku 2004 objevily na stránkách časopisu Apetit.

autor neuvedený: Vejce - 50 snadných receptů
12,46 € 10,72 €

Slepičí vejce obsahují hodnotné živiny v koncentrované, snadno přizpůsobivé podobě, především proteiny se všemi osmi základními aminokyselinami, taktéž lipidy, enzymy, vitaminy (A, B1, B2, B3, E) a minerály.

autor neuvedený: Velká klasická kuchařka - Moučníky a dorty
18,15 € 15,61 €

S velkou kuchařskou knihou „Moučníky a dorty“ bychom rádi dali všem přátelům sladkého pekařského umění do rukou dílo, které bude každému absolutně nepostradatelným pomocníkem, nezávisle na tom, zda někdo studuje jako začátečník základní recepty nebo

autor neuvedený: Veľká kniha receptov pre váš mixér
8 € 6,88 €

Desiatky rýchlych a zdravých receptov pre váš mixér. Čerstvé a zdravé nápoje, smoothies, koláče, detské maškrty, polievky, rýchly chlieb, bezlepkové pečivo, dezerty a ďalšie vynikajúce mixované recepty.

autor neuvedený: Vodka
11,95 €

Vodka je medzi alkoholmi absolútna jednotka! V tejto inšpiratívnej knihe sa dozviete všetko, čo by ste o nej mali vedieť – či ju pijete s ľadom, alebo miešanú.