Famózní!
16,45 € 15,05 €

Co najdete v mé nové cukrářské knize? No samozřejmě tam nechybí mé plzeňské buchty! Můžete se těšit na makovec, kynutou bábovku, vánočku, sacher dort, pavlovu, mrkvový dort, souflé lívanečky, croissanty, pražský koláč, žemlovku, ořechové sušenky a da ..

Velká knedlíková kuchařka
26,80 € 22,84 €

Posledný kus za túto cenu!

Takto přehledně popsané recepty na knedlíky na jednom místě na trhu ještě nebyly! Knedlíková kuchařka je poklad, který najde využití v každé domácnosti. Oslovuje milovníky dobrého jídla napříč generacemi, kteří se jí budou inspirovat po celé dekády. ..

Moje sváteční pečení-17%
17,02 € 14,07 €

Posledný kus za túto cenu!

Přemýšlíte, jak dodat svátečnímu pečení jiskru? Zkuste tentokrát rozvonět svou kuchyni trochu jinak! V šedesáti unikátních receptech inspirovaných dětstvím, zážitky z cest i aktuálními světovými trendy vám ukážu, jak z klasického cukroví udělat něco ..

Jak jíme zdravě na podzim-18%
21,05 € 17,11 €

Po úspěšné premiéře kuchařky Jak jíme zdravě v létě se tým Jíme zdravě opět spojil s odbornicí na výživu Michaelou Bebovou alias Biochemičkou, aby vytvořili další ze série originálních kuchařek propojujících sezónnost se zdravým stravováním. Pomocí ..

Fit recepty Obedy a večere-24%
25,77 € 19,33 €

Jednoduché, rýchle, zdravé a chutné recepty na každý deň.

Premýšľaš denne nad tým, čo variť, a chceš, aby to bolo zdravé, chutné a najlepšie aj rýchlo hotové? S touto knihou to zvládneš!

FIT RECEPTY sú také jednoduché, že navariť podľa nich zv ..

Čo Dokáže Mama Kniha: Zdravé Domáce Sladkosti
20,79 € 18,90 €

Novinka

Ako si doma spraviť cukríky, lízanky, čokoládky, nanuky, … rýchlo a zdravo. Zapojte Vaše deti do prípravy domácich sladkostí. Okrem výborných zdravých mňamiek vám knižka prinesie množstvo zážitkov, na ktoré budete spomínať celý život.

Dionýz Dugas: 500 najlepších receptov ľudovej medicíny
12,90 € 11,09 €

Autora tejto knihy k životu s liečivými rastlinami priviedla jeho mama. Taký život je plnší a zdravší, preto ho prostredníctvom tejto knihy ponúkam všetkým. Je na každom z nás, koľko z nej prijmeme, tvrdí autor.

Nádaská Katarína: Rok v slovenskej ľudovej kuchyni
22,90 € 19,69 €

Známa etnologička Katarína Nádaská v knihe prináša zasvätený pohľad na tradičnú kuchyňu v presvedčení, že práve táto stránka ľudovej kultúry môže byť žriedlom originálnych farieb, chutí a vôní Slovenska, ku ktorým sa oplatí vracať aj v dnešných časoc

Balonová Jana: Čerstvo a chutne od jari do zimy
9,90 € 8,51 €

Keď nazriete do starých kuchárskych kníh, zistíte, že naši predkovia jedli vždy to, čo práve rástlo a zrelo. Bolo to zdravé (hoci v tom čase sa tým ľudia nezaoberali) a navyše hospodárne.

Zdravá kuchyňa pre každého BOX-22%
22,70 € 17,48 €

Darčekový box obsahuje 5 kníh s tematikou zdravého varenia.

Pečieme zdravo – v tejto kuchárke nájdete nielen množstvo inšpiratívnych receptov na sladkosti, ale aj odpovede na všetky vaše otázky o zdravom pečení.

Smoothies a iné zdravé n ..

Květinová kuchařka
19,13 € 17,47 €

Květinová kuchařka Jany Vlkové vás seznámí s rostlinami, které se v kuchyni používaly odpradávna a nyní je zvolna objevují věhlasní kuchaři a gurmeti. Autorka poradí, kdy, kde a jak divoké i kulturní rostliny sbírat. K tomu představí vynikající, ins ..

Spinelli, Mykola Nevrev Francesca: Francúzsko na tanieri
17,90 € 15,39 €

Autorka kuchárskych kníh a milovníčka jedla Francesca Spinelli a fotograf a bloger Mykola Nevrev vás zoznámia s tradičnými jedlami z rôznych regió-nov Francúzska. Spája ich vášeň k jedlu, fotografovanie a kreativita.

Latečková Miriam: Bylinky z babičkinej záhrady
17,90 € 15,39 €

Vráťme sa do detstva, kedy boli steblá, listy a kvety súčasťou našich každodenných hier.Pomôžem vám znovuobjaviť najznámejšie bylinky, ktoré nám rastú doslova pod nohami.

Ramsey Dom: Čokoláda - Fascinujúci príbeh delikatesy
16,90 € 14,53 €

Všetko o čokoláde Odhaľte podstatu jedného z najobľúbenejších pôžitkov vôbec. Sledujte premenu kakaového bôbu na čokoládu: zistíte, z ktorých krajín pochádza tá najkvalitnejšia, a pochopíte, prečo je taká neodolateľná.

Yotam Ottolenghi - Simple-20%
19,13 € 15,22 €

Jednoduché jedlo môže pre vás znamenať super rýchle jedlo, také, ktoré je na stole za pár minút alebo na ktoré potrebujete iba pár surovín. Niekto ocení, že časť prípravy sa dá urobiť vopred a pri podávaní ide všetko hladko. Nie je na zahodenie, keď ..

Moje dokonalá fit jídla
19,13 € 17,98 €

Posledný kus za túto cenu!

Gordon Ramsay v úvodu knihy říká, že být zdravý pro něj znamená chutně se stravovat a cvičit. Zdravá strava skutečně nemusí být nudná! „Tohle jsou moje spolehlivé recepty pro chvíle, kdy se chci doma dobře najíst, a upřímně doufám, že vám budou inspi ..

Tekelyové Ema a Emma: Sladkosti, od ktorých sa nepriberá 2
14,99 € 12,89 €

Emma Tekelyová, známa vyznávačka zdravého životného štýlu, s dcérou Emou v roku 2011 vydali „cukrársku bibliu“ SLADKOSTI, od ktorých sa nepriberá. Medzi ženami všetkých vekových kategórii nová generácia sladkostí spôsobila priam nadšenie.

Kóňová Monika: LaPetit - Spolu pri stole
14,90 € 12,81 €

Ak už neviete, čo navariť cez týždeň na večeru, alebo vám chýba pár overených sviatočných receptov, ktoré budú hitmi pre všetkých jedákov za stolom, Monika vám ukáže, ako jednoducho na to.

Mančíková Lenka: Kvások - Pokračujeme z lásky ku kvásku
14,90 € 12,81 €

Ubehli už 2 roky, čo vyšla moja prvá kniha Kvások Zázrak z vody a múky. Za ten čas mi od mnohých z vás prišlo veľa správ o tom, ako sa vám s knihou dobre pečie. Žiadali ste ma o ďalšie recepty – a tak vznikla táto kniha.

Montenegro-Chirouze Gloria: Kávologie
28,15 € 24,21 €

I když kávu pijí lidé po celém světě, samotné semeno zůstává záhadou. Jeho univerzálnost nemá obdoby. A o jeho specifikách, nebo přesněji zvláštnostech, učí autorka této knihy ve své kavárně.

Sladké pečení Ottova kuchařka naší vesnice-38%
22,97 € 14,11 €

Na 1 000 receptů od nejvýznamnějších českých cukrářů a kuchařů. Více než tisíc barevných fotografií sladkých jídel i postupů jejich přípravy. Rozsáhlá kapitola sladkých jídel pro diabetiky.

Adamčíková Patrícia: Recepty mojej zdravej kuchyne
17,90 € 15,39 €

• V knihe nájdete tradičné jedlá slovenskej kuchyne pripravené zdravším spôsobom i netradičné recepty pre ľudí s chuťou objavovať.

• Jedlá zdravej kuchyne pripravené s dôrazom na chuť, rýchlosť a jednoduchosť, vhodné aj pre začiatočníkov.

Domácnosti našich babiček II
16,41 € 13,81 €

Domácnosti našich babiček jsou skromným návodem ke zdravému nezávislému životu, prověřenému denodenní snahou generací žen vést důstojný a přirozený život v souladu s přírodou a svou přirozeností.

Kniha přináší ucelený soubor unikátních informací ..

Diéta pri ochoreniach žlčníka a pankreasu-23%
20,63 € 15,87 €

Kniha známeho gastroenterológa Petra Minárika s receptami a vzorovými jedálničkami výživovej poradkyne Evy Blaho prináša potrebné odporúčania nielen tým, čo trpia niektorým z ochorení žlčníka a pankreasu, ale aj tým, čo chcú týmto ochoreniam predísť, ..

autor neuvedený: Gin
11,95 €

Gin je v móde! V tejto inšpiratívnej knihe sa dozviete všetko, čo by ste mali vedieť o hviezde barovej scény.

Fit recepty-24%
17,52 € 13,15 €

Kniha obsahuje
165 fit receptov
recepty s vyšším obsahom bielkovín a nižším obsahom sacharidov
95% receptov bez múky
100% receptov bez rafinovaného cukru
recepty s proteínovým práškom (ktorý sa dá prípadne nahradiť inými surovina ..
Brychtová Katarína: Napečme si šťastie
14,90 € 12,81 €

Po prvej knižke receptov Moje sladké radosti prichádza známa a obľúbená televízna moderátorka Katka Brychtová s pokračovaním. Tentoraz ponúka aj niekoľko návodov, ako byť šťastný, a prezradí, čo robí šťastnou ju. A nie je to vždy len sladké…

Bukovský,Petra Galisová,Ivana Mésarošová: Sendviče na zdravie
13,90 € 11,95 €

Rýchly život niekedy vyžaduje rýchle riešenia. Rýchle riešenia môžu byť aj rozumné, bezpečné a dobré. Rýchle jedlá tiež. Dr. Igor Bukovský s dvomi šarmantnými kolegyňami vytvorili silnú autorskú zostavu, ktorá pripravila novú knihu z dielne AKV.

Nejjednodušší recepty
14,15 € 13,64 €

Kniha Nejjednodušší recepty pro každý den je nezbytným průvodcem pro ty, kteří chtějí pokračovat v Nejjednodušším plánu na 29 dní, zhubnout další kg, usnadnit si vaření a cítit se lépe. Jsou to jednoduše připravená jídla ze surovin, které vždy najdet ..

Kuchařka pro autoimunitní řešení
15,30 € 13,39 €

S Kuchařkou pro autoimunitní řešení zaměřenou na potírání a potlačování celého spektra autoimunitních nemocí si jídlo zamilujete snáze než kdy předtím.

Snadné recepty na výživná jídla pro každý den
Kniha, která doplňuje bestseller Autoimunitní ..

Kolektív autorov: Chudneme s mesiacom na tanieri
13,80 € 11,87 €

CHUDNEME do ZDRAVIA s LUNOU s pH vyváženou stravou a podľa fáz Mesiaca za 28 dní schudneme 5 – 7 kilogramov.

Prvá 3D interaktívna kniha zdravej životosprávy podľa Luny.

Planieta, Zuzana Marková Peter: Varíme s láskou
11,90 € 10,23 €

Chcete sa stravovať zdravšie a neviete, ako začať? Táto kniha vám ukáže, že variť jednoducho, zdravo a chutne z prirodzených potravín nie je až také zložité a finančne náročné, ako ste si možno mysleli.

Kolektív: Varíme z diviny/Guláše
11,90 € 10,23 €

Netradičná kniha receptov. V jednej knižnej väzbe nájdete dve knihy. Prvá obsahuje recepty z diviny. Slovo divina v mnohých z nás vyvoláva vidinu nekonečných hodín strávených pri hrncoch. Tento mýtus kniha vyvracia jednoduchými receptami.

Lulus cukrárka-25%
17,45 € 13,08 €

Mladá cukrárka, ktorá sa rozhodla prezradiť všetky svoje výrobné tajomstvá a zaručene vás naučiť piecť. Lulus cukrárka je cukrárska kniha, ktorá obsahuje 59 podrobných receptov na takmer 180 stranách.Nádherné torty, macarons, či mini dezerty, to všet ..

Vansová Terézia: Recepty prastarej matere
14,90 € 12,81 €

Kuchárska kniha, ktorú držíte v rukách, uzrela svetlo sveta v roku 1914. Bola prvá svojho druhu na Slovensku a zostavila ju spisovateľka a etnografka Terézia Vansová (1857 – 1942).

Mančíková Lenka: Kvások
14,90 € 12,81 €

Kvások je organická hmota, ktorá vzniká fermentačným procesom, kde aktívne spolu pôsobí múka s vodou a pri pomalom kvasení vzniká iný druh kvasenia ako pri droždí.

Horecká, Vladimír Horecký Zdenka: Kuchárska kniha na víkend
12,90 € 11,09 €

Kuchárska kniha na víkend poteší všetkých, ktorí radi trávia voľné chvíle na chate, chalupe alebo v záhrade. Je to miesto rodinných stretnutí či posedení s priateľmi, ku ktorým často patrí aj príprava dobrého jedla.

autor neuvedený: Džemy a zavařeniny - 50 snadných receptů
12,46 € 10,72 €

Pro kvalitní konzervování ovoce a zeleniny musíte začít s nejvybranějšími ingrediencemi, vypěstovanými nebo koupenými v pro ně nejpříhodnější době. Tehdy si můžete s kuchařkou Džemy a zavařeniny připravit např.

Kniha: Táňa Lišková - Závislá na čokoláde
13,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Prečítajte si túto knihu, ak: ste závislí na sladkostiach a pečive nemôžete schudnúť a neviete prečo ste žena a trpíte polycystickými vaječníky alebo inou hormonálnou nerovnováhou nedokážete ovládať svoje chute chcete vyradiť zo stravy lepok chcete sa naučiť počúvať svoje telo chcete sa zbav

Malá veľká kniha o varení-25%
15,76 € 11,81 €

Táto netradičná kuchárska kniha o varení ponúka v šikovnom malom formáte vyše 600 skvelých receptov na každú príležitosť. Väčšina z nich pochádza zo zdravej stredomorskej kuchyne – talianskej, francúzskej, španielskej a gréckej – ale sú tu aj najtypi ..

Majling Vojtech: Poklady tradičnej slovenskej kuchyne
14,90 € 12,81 €

Krásu a jedinečnost Slovenska netvoria len originálne ľudové tradície, kultúrne pamiatky a nádherná príroda, ale aj chute a vône tradičných domácich jedál, ktoré tu gazdinky pripravujú už dlhé desaťročia.

Kolektív: Sladké pečenie - kuchárka z edície Apetit (1)
12,99 € 11,17 €

Koláče, prvý z radu kuchárok z Edícia Apetit (vyd. 2010), je prvou knihou, ktorú sme sa rozhodli preložiť pre našich slovenských čitateľa do slovenčiny.

Kuchárka ponúka sto preverených receptov na skvelé koláče.

Duše rumu
11,46 € 9,72 €

Současný svět rumu je velmi různorodý a téměř nekonečný. Autoři v knize představují více než čtyřicet značek, vyráběných především oficiálními palírnami. Výběr byl uspořádán na základě geografických kritérií a různých výrobních postupů s exkluzivními ..

Nejjednodušší plán 29 dní
11,46 € 11,03 €

Kniha Nejjednodušší plán na 29 dní je ucelený systém, díky kterému můžete nastartovat hubnutí, zlepšit své zdraví, spánek a cítit se lépe už za 29 dní. Tento jednoduchý plán je připraven tak, abyste pomocí snadných rad dosáhli výsledků, co nejdříve. ..