Elan Vak Na Lyže 4D 1 pár
21,50 €

Univerzálny vak Elan 4D 1 pár na zjazdové lyže, so zipsom po celej dĺžke vaku pre ľahký prístup k lyžiam. Určený pre jeden pár lyží.

Atomic Boot Bag 2.0
25 € 21,70 €

Taška na lyžiarsku obuv zo špeciálneho materiálu odpudzujúceho vodu. Ramenný popruh pre pohodlnejšie prenášanie je možné nastaviť podľa potreby. Vynikajúci prístup z prednej strany s uzatváraním na dvojicu zipsov. Atomic Boot Bag 2.0 uľahčuje prenos inak horšie uchopitelných topánok pre zjazdové lyžovanie.

Atomic Ski Bag
59,50 € 49,60 €
+ doprava zadarmo

Flexibilný obal na klasické lyže s rozopínaním. Atomic Ski Bag je dostatočne dlhý pre uloženie 1 páru lyží a odrazových palíc. Prístupnosť hneď z 2 oblastí, navyše s odnímateľnou špičkou. Vyrobené z materiálu, ktorý je rezistentný voči vode. Ramenný popruh pre možnosť lepšieho prenášanie.

Atomic Boot & Helmet Bag
40,30 €
+ doprava zadarmo

Praktická taška na lyžiarky a prilbu. Zatváranie na dvojcestný zips. Oddelené vnútorné priestory. Atomic Boot & Helmet Bag je vyrobená z odolného polyesteru 600D. Taška sa vďaka nastaviteľnému ramennému popruhu komfortne nosí a jej veľkou výhodou je umývateľný vnútro.

Atomic Ski Sleeve
34,90 €

Praktický obal na klasické lyže. Atomic Ski Sleeve je dostatočne dlhý pre uloženie 1 páru lyží a odrazových palíc. Skrátenie podľa potreby je umožnené rolovacím uzáverom. Vyrobené z materiálu, ktorý je rezistentný voči vode. Ramenný popruh pre možnosť lepšieho prenášanie.

Elan Vak Na Lyžařské Boty
15,35 € 14,20 €

Univerzálny vak Elan na lyžiarske topánky 1 pár s nastaviteľným popruhom, rukoväťou a zadným vreckom. Tvar kopíruje lyžiarsku obuv. Veľmi dobre skladný.

Atomic Double Ski Bag Black/White
68,60 €
+ doprava zadarmo

Flexibilní obal na klasické lyže s rozepínáním. Atomic Double Ski Bag Black/White je dostatečně dlouhý pro uložení 2 párů lyží i sjezdových holí. Přístupnost hned ze 2 oblastí, navíc s otvíratelnou špičkou. Vyrobeno z materiálu, který je rezistentní vůči vodě. Ramenní popruh pro možnost příjemnějšího nošení.

Nitro Cargo Board Bag Fragments-42%
136,67 € 78,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Nitro Cargo je unisex obal na snowboard, ktorý skvele slúži na bezpečnú prepravu dosky alebo dosiek. Obal je vyrobený z kvalitného odolného materiálu a má široký popruh cez rameno.

Nitro Sub Board Bag Fragments-29%
184,81 € 129,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Nitro Sub Board Bag Fragments je obal na snowboard, ktorý má otváranie na zips po celej dĺžke a ucho na nosenie. Okrem dosky si do obalu môžete uschovať viazanie.

Nitro Sub Board Bag Fragments-42%
192,22 € 110,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Nitro Sub Board Bag Fragments je obal na snowboard, ktorý má otváranie na zips po celej dĺžke a ucho na nosenie. Okrem dosky si do obalu môžete uschovať viazanie.

Dakine Boot Pack 50L Rincon-34%
71,97 € 46,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Praktický zimný batoh, do ktorého pohodlne zmestíte lyžiarske alebo snowboardové topánky aj s prilbou. Dakine Boot Pack 50L Rincon má prístup do hlavnej komory cez chrbotvú časť, na hornej strane batohu sa nachádza polstrované vrecko vhodné pre uloženie prilby s okuliarmi a vpredu ešte jedno ** vrecko uzatvárateľné zipsom. Batoh má nastaviteľné ramenné popruhy a nechýba ani **praktické pútko pre pohodlné prenášanie.

Sulov Vak na sjezdové lyže pro 1 pár
17,28 € 14,90 €

Vak na pár sjezdových nebo dva páry běžeckých lyží. Sulov Vak na sjezdové lyže pro 1 pár je vyroben z kvalitního polyesteru potaženého vrstvou PVC. Obal je vybaven 4 ventilačními otvory pro dostatečné odvětrávání a 2 ramenními popruhy pro pohodlný transport.

Sulov Vak na sjezdové boty FAMILY pro 3 páry
26,90 € 23,90 €

Prostorný vak na sjezdovou obuv. Sulov Vak na sjezdové boty FAMILY pro 3 páry je vyroben z kvalitního polyesteru. Vak se sestává z 6 oddělených částí, které lze nezávisle na sobě uzavírat zipem. Taška je vybavena 6 ventilačními otvory a nastavitelným ramenním popruhem pro snadný přenos.

FISCHER Obal na boty Alpine ECO
17,60 €

Obal na sjezdové boty, který je navržen přesně pro 1 pár. Složení ze 100% polyesteru pro časté používání i náročnější zacházení. Síťovaná kapsa na drobnosti. Uzavírání na dvoucestný zip. Fischer Obal na boty Alpine ECO vám díky šikovně umístěným ručním popruhům umožní pohodlné přenášení.

FISCHER Obal ALPINE RACE - 1pár 190 cm
50,40 €
+ doprava zadarmo

Obal na 1 pár sjezdových lyží. Fischer Obal ALPINE RACE – 1 pár 190 cm má nastavitelnou délku 175–190 cm a díky šikovně umístěným ručním popruhům vám vždy umožní pohodlné přenášení vašich lyží. Nechybí ani pásky na stažení.

FISCHER Obal ALPINE RACE + kola, 2 páry 195 cm
94 €
+ doprava zadarmo

Obal na 2 páry sjezdových lyží, který má délku 195 cm. Fischer Obal ALPINE RACE + kola, 2 páry 195 cm má vyztužené dno a je vybaven kolečky pro maximální pohodlí při přenášení lyží.

FISCHER Obal ALPINE RACE - 3 páry 190 cm
62,10 €
+ doprava zadarmo

Obal na 3 páry sjezdových lyží. Fischer Obal ALPINE RACE – 3 páry 190 cm vám díky šikovně umístěným ručním popruhům vždy umožní pohodlné přenášení vašich lyží, nechybí ani pásky na stažení.

FISCHER Obal na lyže ECO Alpine - 1 pár - 190 cm
18,70 €

Obal na sjezdové lyže, který je velikostně určen právě pro 1 pár o délce 190 cm. Složení ze 100% polyesteru pro časté používání i náročnější zacházení. Uzavírání na dvoucestný zip. Fischer Obal na lyže ECO Alpine – 1 pár – 190 cm se dvěma spojovatelnými popruhy pro snadné přenášení.

FISCHER Alpine Eco

FISCHER Alpine Eco

Hodnotenie: 5
42,64 € 39,80 €

Transportný obal na 1 pár zjazdových topánok Fischer Alpine Eco s pevným dnom, samostatným vreckom na helmu aj okuliare a s dvojitým hlavným zipsom.

FISCHER Obal na lyže ECO Alpine - 1 pár - 175 cm
18,70 €

Obal na sjezdové lyže, který je velikostně určen právě pro 1 pár o délce 175 cm. Složení ze 100% polyesteru pro časté používání i náročnější zacházení. Uzavírání na dvoucestný zip. Fischer Obal na lyže ECO Alpine – 1 pár – 175 cm se dvěma spojovatelnými popruhy pro snadné přenášení.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: