Atomic Boot & Helmet Bagchristmas delivery

Atomic Boot & Helmet Bag

Hodnotenie: 4,4
40,30 € 36,90 €

Praktická taška na lyžiarky a prilbu. Zatváranie na dvojcestný zips. Oddelené vnútorné priestory. Atomic Boot & Helmet Bag je vyrobená z odolného polyesteru 600D. Taška sa vďaka nastaviteľnému ramennému popruhu komfortne nosí a jej veľkou výhodou je umývateľný vnútro.

Elan Vak Na Lyžařské Boty + Helmuchristmas delivery
19,19 € 17,30 €

Univerzálny vak Elan na lyžiarske topánky a helmu s dvoma popruhmi na chrbát a s rukoväťou. Oddelené komory zaručia, že helma sa udrží v suchu. Veľmi dobre skladný.

Atomic Boot Bag 2.0christmas delivery

Atomic Boot Bag 2.0

Hodnotenie: 4,9
25 € 21,90 €

Taška na lyžiarsku obuv zo špeciálneho materiálu odpudzujúceho vodu. Ramenný popruh pre pohodlnejšie prenášanie je možné nastaviť podľa potreby. Vynikajúci prístup z prednej strany s uzatváraním na dvojicu zipsov. Atomic Boot Bag 2.0 uľahčuje prenos inak horšie uchopitelných topánok pre zjazdové lyžovanie.

Elan Vak Na Lyžařské Botychristmas delivery
15,35 € 14,20 €

Univerzálny vak Elan na lyžiarske topánky 1 pár s nastaviteľným popruhom, rukoväťou a zadným vreckom. Tvar kopíruje lyžiarsku obuv. Veľmi dobre skladný.

Sulov Vak na zjazdové topánky FAMILY pre 3 párychristmas delivery
27,30 €

Priestranný vak na zjazdovú obuv. Sulov Vak na zjazdové topánky FAMILY pre 3 páry je vyrobený z kvalitného polyesteru. Vak sa skladá z 6 oddelených častí, ktoré možno nezávisle na sebe uzatvárať zipsom. Taška je vybavená 6 ventilačnými otvormi a nastaviteľným ramenným popruhom pre ľahký prenos.

Atomic Vak Boot & Helmet červenáchristmas delivery
39,80 €

Batožina na prenášanie heliem, lyžiarskych topánok a ďalších lyžiarskych doplnkov. Vďaka batohovému prevedeniu je komfortná na prenášanie. Atomic Vak Boot & Helmet červená je vyrobený z kvalitného a odolného materiálu. Veľmi praktické na dlhšie prenášanie, pretože vďaka dvom chrbtovým popruhom je váha rovnomerne rozložená.

Atomic Vak W Boot Bag Cloud, čiernachristmas delivery
35,90 € 26,90 €

Batožina na lyžiarske topánky a ďalšie lyžiarske doplnky. Vonkajšia vodeodolná vrstva. Atomic Vak W Boot Bag Cloud čierna je vyrobený z kvalitného a odolného materiálu. Veľmi praktické na dlhšie prenášanie, vďaka chrbtovému popruhu.

FISCHER Alpine Ecochristmas delivery

FISCHER Alpine Eco

Hodnotenie: 5
42,64 € 37,90 €

Akcia

Transportný obal na 1 pár zjazdových topánok Fischer Alpine Eco s pevným dnom, samostatným vreckom na helmu aj okuliare a s dvojitým hlavným zipsom.