Kosmos Chémia experimenty
31,02 € 23,70 €

Vydaj sa pomocou jednoduchých a názorných pokusov po stopách tajomstiev chémie. Ak nevieš, čo všetko sa dá preskúmať práve v chémii, tak táto sada je priam pre teba! Vo svojom malom laboratóriu sa pozrieš za kulisy chémie a vyskúšaš si 19 pokusov. Nechaj sa prekvapiť!

Mac Toys Moja prvá vedecká sada
15,31 € 9 €

Nauč sa rozmýšľať ako vedec a objavuj. Skvelá sada, s ktorou si deti skúsia svoje prvé pokusy. Deti sa tak hravou formou naučia zaujímavé informácie z rôznych vedných odborov. Vhodné od 8 rokov.

Clementoni Detské laboratórium - Výroba slizu, veľká sada
31,20 € 25,20 €

Sada Clementoni Detské laboratórium – Výroba slizu obsahuje všetko, čo potrebujete na výrobu farebného slizu. Pomocou praktického mixéra vytvoríte svoj farebný sliz veľmi ľahko! Aby bol váš sliz originálny pridajte doň farebné perličky, trblietky alebo špeciálnu zložku, ktorá spôsobí, že sliz bude žiariť v tme.

Lamps Mikroskop baterie

Lamps Mikroskop baterie

Hodnotenie: 3,3
10,55 € 8,60 €

Urobte radosť svojmu malému bádateľovi a kúpte mu tento mikroskop so svetlom s tromi integrovanými objektívmi. Súčasťou sady je ďalej tiež príslušenstvo: pinzeta, 2 nádobky na vzorky, podložné sklíčka, krabička na vzorky.

Lamps Úžasné experimenty pre začiatočníkov
32,76 € 19,80 €

V tejto sade sú tie najúžasnejšie experimenty a zaujímavosti z oblasti fyziky, chémie a prírody. Sada obsahuje napr. formičky, sódu, plastelínu, fazuľky, pipety, farbu, lepiacu pásku, servítky, potravinárske farbivo, petriho misku, balóniky, filtračný papier, pingpongovú loptičku, semienka, ochranné okuliare a plno ďalšieho.

Buki France Vedecký set Fosforeskujúce pokusy
11,90 €

S touto originálnou sadou vedeckého setu fosforeskujúcich pokusov z dielne značky Buki si vytvoríte až 6 rôznych zmesí svietiacich v tme! Vhodné ako darček pre všetky zvedavé deti, tak chlapcov, ako i dievčatá, ktoré radi objavujú, experimentujú a sú fascinované svetom okolo nás. Obsahom balenia j

Buki France Vozidlá na vzduch mini
23,50 €

Čudujete sa, čo to máte pred sebou? No predsta stavebnicu auta poháňaného stlačeným vzduchom. Dômyselná mechanika typická pre tvorcov značky Buki umožní malým objavovateľom preskúmať systém pohonu na stlačený vzduch.  Stavebnica obsahuje 75 dielov vrátane nádoby na stlačený vzduch, pumpy, hadičky,

Albi Minisada - Záhradka budúcnosti
11,99 € 10,80 €

Táto odborná sada záhradka budúcnosti obsahuje špeciálny farebný gél pre pestovanie rastlín a mnoho semienok pre tvoju záhradku. Zasej do špeciálneho gélu semienka a pozeraj sa, ako korienky rastliniek pekne rastú, bez toho aby boli v pôde.

Albi Praveké akvárium

Albi Praveké akvárium

Hodnotenie: 2
30,60 € 22,70 €

Vytvorte chov živých fosílií! Pripravte akvárium a sledujte, ako sa z vajíčok liahnu prastarí triopsy. Praveké akvárium je tradičná a populárna kreatívna sada, ktorá obsahuje skutočné triopsy.

Clementoni Detské laboratórium - Moja prvá chemická sada
17,60 € 16,20 €

S Clementoni Detským laboratóriom- prvou chemickou sadou možno vykonávať viac ako 100 bezpečných a zábavných pokusov vďaka ilustrovanému manuálu a bohatej sade vedeckých prístrojov. Zostavte si z puzzle periodickú tabuľku a získajte ďalšie informácie o chemických prvkoch!

Clementoni Detská laboratórium - Výroba slizu - mini súprava
13,60 €

V Clementoni Detskom laboratóriu – Výroba slizu mini súprava nájdete veľa zaujímavých pokusov. Hrajte sa a robte experimenty ako malí vedci. S touto súpravou objavíte tajomstvo chémie, viskóznych tekutín a to zaujímavým spôsobom.

Albi Chemické laboratórium - Podmorská záhrada
27,24 € 19,10 €

Spoznajte fascinujúci svet pod morskou hladinou optikou desiatok zaujímavých chemických pokusov! Laboratórium vás naučí chemické reakcie. Využite ich k tvorbe farebných podvodných scenérií.

Poopsie Roh jednorožca, vlna 1
9,60 € 9 €

Trblietavá explózia! Namoč Roh jednorožca do vody na 8 – 10 sekúnd, poriadne ho stlač a dočkáš sa hotovej záplavy trblietok. Do trblietok daj priložený sliz a Roh jednorožca a vytvor čarovný jednorožcov sliz, ktorý môžeš uchovávať v obale na Roh. Zbieraj rôzne farby rohov a trblietok – je ich viac ako 35.

Kosmos K3 Listening Spy

Kosmos K3 Listening Spy

Hodnotenie: 5
13,55 € 9,90 €

Sada pre skutočných špiónov! Pri sledovaní podozrivej osoby je často nutné získať tajné informácie. Odpočúvacie zariadenie vám pomôže odhaliť páchateľa. Zosilnite šepot a zvuky v okolí!

Lamps Voňavé experimenty
11,10 €

S touto experimentálnou sadou si užijete veľa zábavy. Celkom si môžete vyskúšať 5 neuveriteľných pokusov – napríklad mrazivý balzam na pery, voňavý sprej alebo voňavé rastúce perly. Sada obsahuje bázu na balzam na pery, vonné esencie, kryštály, formičky a ďalšie potreby pre experimenty.

Kosmos K3 Alarm-System

Kosmos K3 Alarm-System

Hodnotenie: 5
13,55 € 9,90 €

Sada pre skutočných špiónov! Alarm proti gangstrom ochráni každý šuplík alebo skriňu. Pri každom pokuse zmocniť sa tajných dokumentov alebo dôkazov sa rozoznie varovný signál, ktorý gangstera donúti k úteku.

Mac Toys Nickelodeon Vyrob si sliz - fialový
11,60 € 10,80 €

Nechaj sa strhnúť slizovou mániou aj ty! Je to jednoduché. Všetko, čo potrebuješ k namiešaniu slizu, nájdeš v tejto súprave. Navyše tu na teba čaká prekvapenie! Objav, čo sa vo vnútri slizu ukrýva!

Mac Toys Nickelodeon Slizové laboratórium
54,23 € 35,60 €

Nechaj sa strhnúť slizovou mániou aj ty! Je to také jednoduché so slizovým laboratóriom, z ktorého vytvoríš množstvo kvalitného a farebného slizu. Môžeš pridať aj trblietky, korálky a vytvoriť si sliz podľa svojej vlastnej fantázie. Všetko, čo na tvorenie budeš potrebovať, nájdeš tu!

4M Kryštály súprava

4M Kryštály súprava

Hodnotenie: 4,6
16,20 €

Vykonaj rad chemických pokusov a vypestuj si vlastnú súpravu akvamarínových kryštálov, v tme žiariacich mesačných kryštálov a kryštálových snehových stromov. Pozoruj, ako vzniká zoskupenie kryštálov z roztokov. Vyrob si celú zbierku a ukáž svojim priateľom!

Kosmos Kryštály experimenty
31,02 € 25,20 €

Objav mnohotvárnosť aj chemické zvláštnosti foriem a skús ich preskúmať. Pozoruj, ako ti rastú kryštály! V napínavých a mnohostranných pokusoch budeš pestovať tieto povesťami opradené zázraky prírody a prídeš na stopu ich tajomstiev. Nechaj sa prekvapiť, čo všetko objavíš!