Syoss Colorist Tools sprej pre jednotný farebný výsledok
7,25 €

Novinka

Sprej pre jednotný farebný výsledok. Zjednocuje vlasovú štruktúru, pomáha vytvoriť jednotný farebný výsledok, obahuje panthenol. Aplikácia: Nastriekajte sprej na pórovité časti vlasov a nechajte zaschnúť. Nezmývajte. Potom naneste farbiacu zmes ako obvykle. Nestriekajte do očí.

Syoss Air Dry Curl penové tužidlo-61%
9 € 3,43 €

Akcia

Syoos. Professional Performance. Salónom inšpirované Syoss receptúry uvádza inovatívne Air-Dry pre styling vlasov bez použitia fénu. Syoss stylista odporúča: Naneste na uterákom vysušené vlasy. Sprejujte rovnomerne zo vzdialenosti 30cm. Nadefinované vlny pomocou prstov.

Taft Penové tužidlo v spreji Casual Chic
4,17 €

Novinka

Penové tužidlo v spreji. Skladovanie a použitie spôsob skladovania typ Max teplota ° C trvanlivé 50 Príprava a použitie Dôkladne pretrepte, držte nádobu rovno a nastriekajte penu do dlaní.

Alcina Pena v spreji pre objem jemných vlasov Strong (Root Volume Spray) 200 ml
10,60 €

Pena v spreji pre objem jemných vlasov Strong je určený pre jemné vlasy, ktorým dodá dlhotrvajúci objem. Tento penový sprej so silným účinkom dodá vlasom objem od korienkov. Vďaka špeciálnemu aplikátoru sa jednoducho a cielene aplikuje priamo ku korienkom, ktoré nadvihne a vytvorí perfektné objem.

Alcina Penové tužidlo Extra Strong (Modeling Mousse)
15,50 €

Penové tužidlo Extra Strong je určené pre všetky typy vlasov, ktorým ponúka extra silné spevnenie. Je predovšetkým vhodné pre vytvorenie kreatívnych fúkaných účesov a pre fixáciu vlnitých vlasov. Dodáva vlasom lesk, objem, elasticitu a silné spevnenie.