Wella Penové tužidlo Deluxe Dream Waves & Curl s (Mousse) 200 ml
4,50 € 4,10 €

Novinka

Penové tužidlo Deluxe Dream Waves & Curl s ponúka stupeň fixácie 3. Lak na vlasy s novým keratinovým komplexom KERASHIELD 5 ™ chráni vaše vlasy pred piatimi faktory: 1. mechanickým poškodením, 2. vysychaním vlasov, 3. nepoddajnosťou, 4. mdlým vzhľadom a 5. UV žiarením.

Wella Penové tužidlo Deluxe Wonder Volume & Protection (Mousse) 200 ml
4,50 € 4,10 €

Novinka

Penové tužidlo Deluxe Wonder Volume & Protection ponúka stupeň fixácie 5. Lak na vlasy s novým keratinovým komplexom KERASHIELD 5 ™ chráni vaše vlasy pred piatimi faktory: 1. mechanickým poškodením, 2. vysychaním vlasov, 3. nepoddajnosťou, 4. mdlým vzhľadom a 5. UV žiarením.

Alcina Pena pre farbené vlasy (Color Conditioning Foam) 150 ml
12,80 €

Pena pre farbené vlasy je bezoplachová pena, ktorá rýchlo preniká do vlasu a okamžite regeneruje suché a narušené vlasy. Podporuje žiarivosť farby, hydratuje vlasy a dodáva im lesk a hebkosť. Naviac uľahčuje rozčesávanie vlasov.

Alcina Pena v spreji pre objem jemných vlasov Strong (Root Volume Spray) 200 ml
13,20 €

Pena v spreji pre objem jemných vlasov Strong je určený pre jemné vlasy, ktorým dodá dlhotrvajúci objem. Tento penový sprej so silným účinkom dodá vlasom objem od korienkov. Vďaka špeciálnemu aplikátoru sa jednoducho a cielene aplikuje priamo ku korienkom, ktoré nadvihne a vytvorí perfektné objem.

Alcina Penové tužidlo Extra Strong (Modeling Mousse)
15 €

Penové tužidlo Extra Strong je určené pre všetky typy vlasov, ktorým ponúka extra silné spevnenie. Je predovšetkým vhodné pre vytvorenie kreatívnych fúkaných účesov a pre fixáciu vlnitých vlasov. Dodáva vlasom lesk, objem, elasticitu a silné spevnenie.