Inebrya Objemová pena Ice Cream Style-In (Volume Mousse) 400 ml
9 €

Posledný kus za túto cenu!

Objemová pena Ice Cream Style-In poskytuje vlasom prirodzený pohyb a objem. Výsledkom je, že vlasy vyzerajú skvele po dlhú dobu. Nelepí a nezaťažuje vlasy. Ľahko sa odstraňuje umytím alebo česaním vlasov.

Alcina Pena pre farbené vlasy (Color Conditioning Foam) 150 ml
13,20 €

Pena pre farbené vlasy je bezoplachová pena, ktorá rýchlo preniká do vlasu a okamžite regeneruje suché a narušené vlasy. Podporuje žiarivosť farby, hydratuje vlasy a dodáva im lesk a hebkosť. Naviac uľahčuje rozčesávanie vlasov.

Alcina Pena v spreji pre objem jemných vlasov Strong (Root Volume Spray) 200 ml
13,70 €

Pena v spreji pre objem jemných vlasov Strong je určený pre jemné vlasy, ktorým dodá dlhotrvajúci objem. Tento penový sprej so silným účinkom dodá vlasom objem od korienkov. Vďaka špeciálnemu aplikátoru sa jednoducho a cielene aplikuje priamo ku korienkom, ktoré nadvihne a vytvorí perfektné objem.

Alcina Penové tužidlo Extra Strong (Modeling Mousse)
15,60 €

Penové tužidlo Extra Strong je určené pre všetky typy vlasov, ktorým ponúka extra silné spevnenie. Je predovšetkým vhodné pre vytvorenie kreatívnych fúkaných účesov a pre fixáciu vlnitých vlasov. Dodáva vlasom lesk, objem, elasticitu a silné spevnenie.

Alcina Styling ová pena na vlasy Strong ( Styling Mousse) 150 ml
9,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Styling ová pena na vlasy Strong dodá vášmu účesu objem a silné spevnenie. Toto penové tužidlo je veľmi jemné, má sviežu ovocnú vôňu a zanechá vaše vlasy hebké a intenzívne lesklé. Ľahko sa aplikuje a rýchlo schne, je vhodné aj pre dlhé vlasy.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: