Dr. Hauschka Kúpeľová prísada Šalvia (Bath Essence) 100 ml
14,20 €
12,80 €

Akcia

Doprajte si jedinečnú šalviovú kúpeľ, ktorá vás dokonale uvoľní. Je vhodná zejmnéna pri únave alebo po športovom výkone. Nielen že chráni pred vonkajšími vplyvmi, ale tiež pomáha pri výskyte kŕčových žíl či vredov predkolenia. .


Dr. Hauschka Kúpeľová prísada Citrón (Lemon Bath Essence) 100 ml
14,20 €

Doprajte si jedinečnú starostlivosť a relaxáciu v podobe citrónovej kúpeľa, ktorá vás dokonale uvoľní. Najviac jej oceníte pri únave alebo pocitu ťažkosti v končatinách. Oceníte ju nielen v lete, vďaka jej ľadovému osvieženie, ale i napríklad po športe. Navyše aj pôsobí proti celulitíde.


Dr. Hauschka Trnkový pestujúci telový olej (Blackthorn Body Oil) 75 ml
16,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Trnkový pestujúci telový olej je určený predovšetkým pre obdobie tehotenstva a na zoštíhlenie, pretože podporuje elasticitu pokožky a pôsobí preventívne proti výskytu strií. Tento všestranný pomocník chráni a posilňuje detskú pokožku a aktivuje zrelú pokožku.


frei öl Detský olej ( Baby Oil) 140 ml-23%
13,60 €

10,40 €

Akcia

Jemný detský olej chráni aj tú najcitlivejšiu pokožku. Bol vyvinutý v spolupráci s mamičkami a odborníkov, aby sa staral a vyživoval jemnú pokožku bábätiek.


Garnier Skrášľujúci telový olej (Ultimate Beauty Oil) 150 ml
7,60 €

Skrášľujúci telový olej je 10× koncentrovanejší ako bežné telové mlieko, a vďaka tomu intenzívne stará o pokožku celého tela. Ideálne pre všetky ženy, ktoré neuspokojí len hydratovaná pokožka, ale navyše túži po dokonale krásnej pokožke.


Holistic Hydratačný citrusový sprchový olej 100 ml-19%
8,70 €

7 €

Posledný kus za túto cenu!

Kozmetiku od značky Holistic tvoria oleje pochádzajúce z tých najčistejších zdrojov v Európe a byliny zo srdca Českého Švajčiarska. Všetky zložky kozmetiky sú veľmi starostlivo vyberané a spracovávané ručne v manufaktúre.


Holistic Jemný olejový parfém Neroli 8 ml-19%
11,60 €

9,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Jemný olejový parfém NEROLI je tepnový parfum z kvetu pomarančovníka. 100% prírodný jemný parfum pre ženy na olejovej báze pre každodenné použitie.


Johnson's Baby Tělo vý olej pre deti Cottontouch (Oil) 200 ml
4,70 €

Novinka

Tělo vý olej pre deti Cottontouch je vhodný už pre pokožku novorodencov – klinicky overené. Je hypoalergénne, testovaný pediatrami. Obsahuje pravú bavlnu, je ideálny pre masáž celého tela bábätka a tiež pre jemnú masáž hlavičky k uvoľneniu šupiniek seborey.


Kneipp Masážny olej Mandľové kvety 100 ml
8,50 €

Masážny olej od značky Kneipp sa ľahko roztiera a pomaly vstrebáva. Základom sú čisté rastlinné oleje lisované za studena sa silicami. Pri masáži sa silice vďaka telesnej teplote uvoľňujú a spolu s olejom prenikajú hlboko do kože, kde blahodarne pôsobí na pokožku.


Kneipp Masážny olej Staré dobré časy 100 ml
6,20 €

Masážny olej od značky Kneipp sa ľahko rozotiera a pomaly vstrebáva. Základom sú čisté rastlinné oleje lisované za studena sa silicami. Pri masáži sa silice vďaka telesnej teplote uvoľňujú a spolu s olejom prenikajú hlboko do kože, kde blahodarne pôsobí na pokožku.


Kneipp Masážny olej Ylang-Ylang 100 ml
9,30 €

Novinka

Zamatovo hebká pokožka sa zmyselnou exotickou vôňou. Masážny olej Ylang-Ylang s éterickým olejom z ylang-ylang navodzuje zmyselne exotické chvíle. Obsahuje ošetrujúce slnečnicový olej, jemný mandľový olej a dôležité vitamíny A a E. Olej pokožku vyživuje, regeneruje a zanechá ju nádherne zamatovou.


Kneipp Olej do kúpeľa Prechladnutie 100 ml
7 €

Pre pokojný spánok. Základom olejových kúpeľov Kneipp ® je prírodný rastlinný olej lisovaný za studena a silice, ktoré tvoria 38% z celkového zloženia. Silice sa v teplej kúpeli uvoľňujú, prenikajú cez kožu a dýchacie cesty do organizmu, kde blahodarne pôsobí na telesnú i duševnú stránku.


Kneipp Olej do kúpeľa Staré dobré časy
5,80 €

Pre uvoľnenie tela i mysle. Základom olejových kúpeľov Kneipp® je prírodný rastlinný olej lisovaný za studena a silice, ktoré tvoria 38% z celkového zloženia. Silica sa v teplej kúpeli uvoľňujú, prenikajú cez pokožku a dýchacie cesty do organizmu, kde blahodarne pôsobí na telesnú aj duševnú stránku.