10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

Tablety a kapsule do umývačky

Vyberajte tie najlacnejšie produkty z kategórie Tablety a kapsule do umývačky u nás na MALL.sk. Tovar sme pre vás porovnali aj podľa úspechu u zákazníkov, a tak budete mať vyberanie jednoduchšie.

Zobraziť viac
  • Vybraný tovar vám doručíme ešte dnes až k vám domov.
  • Chcete si radšej nákup vyzdvihnúť, keď sa vám to bude hodiť? Využite niektoré z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Máte otázky k tovaru z kategórie Tablety a kapsule do umývačky alebo k objednávke? Naša zákaznícka podpora funguje nonstop.
  • Ušetrite a nakúpte lacnú drogériu vo výpredaji.
  • Nevyhovujúci tovar môžete vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.
  • Okrem klasických možností platieb ponúkame MALL Pay – nakúpte ihneď a zaplaťte až za 30 dní.

Okrem tovaru z kategórie Tablety a kapsule do umývačky nájdete u nás na MALL.sk ďalší 1 milión produktov!

Upresniť parametre
Finish Power All in 1 tablety do umývačky riadu 120 ks Finish Power All in 1 tablety do umývačky riadu 120 ks
Finish Power All in 1 tablety do umývačky riadu 120 ks

Tablety do umývačky na riad vo výhodnom balení MEGABOX 120 ks. Tablety Power All in 1 majú výborné odmasťovacie schopnosti a hravo si poradia s odstránením zaschnutých zvyškov jedla aj čajových škvŕn. Kapsule od značky Finish prináša čistotu a lesk pre váš riad.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Finish Power All in 1 tablety do umývačky riadu 94 ks Finish Power All in 1 tablety do umývačky riadu 120 ks
Finish Power All in 1 tablety do umývačky riadu 94 ks
Týždeň značky Finish: Akčné ceny na všetky produkty (platí do 3. 3. 2024 alebo do vypredania zásob)!
Power All in 1 tablety do umývačky riadu 94 ks od značky Finish si hravo poradia so zaschnutými zvyškami jedál i mastnotou. Škvrny od nápojov ako čaj a kávanemajú šancu! Už len žiarivý lesk a ochrana riadu, a to aj v tvrdej vode.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Akcia
Jar kapsle na nádobí Original Lemon 184ks Finish Power All in 1 tablety do umývačky riadu 120 ks
Jar kapsle na nádobí Original Lemon 184ks
CASHBACK: Získajte až 5 € späť za nákup vybraných produktov P&G (po registrácii, platí 15. 3. – 31. 5. 2024). Podmienky akcie nájdete TU.
Kapsule do umývačky riadu Jar Original Lemon 184 ks sú účinné hneď pri 1. umývaní a odstraňujú aj zaschnutú mastnotu tak, aby váš riad žiaril čistotou. Jar v sebe zlučuje tekutý aj práškový čistiaci prostriedok v jednej účinnej kapsuli. Vysoko rozpustný obal sa rýchlo rozpúšťa, takže riad sa začína ihneď umývať.

môžete mať 29.05

Partner: MALL
Somat Excellence tablety do myčky 48 ks Finish Quantum All in 1 kapsule do umývačky riadu Lemon Sparkle 120 ks
Somat Excellence tablety do myčky 48 ks

Tablety do myčky Somat Excellence 4v1 pro perfektní čistotu a lesk nádobí. Dokonalé výsledky i při nízkých teplotách eco programů a při krátkých mycích cyklech. Důkladně čistí připáleniny a současně pečují o myčku. Biologicky odbouratelná fólie rozpustná ve vodě.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Finish Quantum All in 1 kapsule do umývačky riadu Lemon Sparkle 120 ks Finish Quantum All in 1 kapsule do umývačky riadu Lemon Sparkle 120 ks
Finish Quantum All in 1 kapsule do umývačky riadu Lemon Sparkle 120 ks

Finish Quantum All in 1 pre skutočnú čistotu a žiarivý lesk vždy a hneď po prvýkrát. Ich kompaktné trojkomorové zloženie je účinné pri odstraňovaní všetkých druhov nečistôt pochádzajúcich od jedla – dokonca aj bez predumývania.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Finish Quantum All in 1 Lemon pack Finish Quantum All in 1 kapsule do umývačky riadu Lemon Sparkle 120 ks
Finish Quantum All in 1 Lemon pack
Týždeň značky Finish: Akčné ceny na všetky produkty (platí do 3. 3. 2024 alebo do vypredania zásob)!
Balíček starostlivosti o umývačku riadu a riadu Finish obsahuje kapsuly Quantum All in 1 Lemon Sparkle 60 ks, leštidlo Shine & Protect Lemon Sparkle 400 ml, osviežovač Citron&Limeta Easy Clip a čistič umývačky riadu Lemon Sparkle 250 ml. Kapsule do umývačky riadu Quantum All in 1 s trojkomorovým zložením odstraňujú nečistoty a zaschnuté zvyšky jedál a dodávajú vášmu riadu skutočnú čistotu a lesk hneď na prvýkrát a bez predumývania. Kapsule sú vo vode úplne rozpustné a biologicky rozložiteľné, všetko v recyklovateľnom balení.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Akcia
Jar kapsle na nádobí Platinum Lemon 140ks Finish Starter pack - Ultimate Plus All in 1 kapsula do umývačky riadu 25 ks Lemon + Soľ 1,5 kg + Leštidlo Shine&Dry Regular 400 ml + Osviežovač Odor Stop Easy Clip + Čistič umývačky 250 ml
Jar kapsle na nádobí Platinum Lemon 140ks
CASHBACK: Získajte až 5 € späť za nákup vybraných produktov P&G (po registrácii, platí 15. 3. – 31. 5. 2024). Podmienky akcie nájdete TU.
Kapsule do umývačky Jar Platinum Lemon 140ks všetko v jednom sú účinné hneď pri 1. umývaní a dokážu si poradiť aj s tými najodolnejšími nečistotami, aby váš riad žiaril čistotou. Pomôžu vyčistiť aj mastný filter umývačky, aby váš riad žiaril čistotou a umývačka sviežo voňala. Vysoko rozpustný obal sa rýchlo rozpúšťa, takže riad sa začína ihneď umývať.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Finish Starter pack - Ultimate Plus All in 1 kapsula do umývačky riadu 25 ks Lemon + Soľ 1,5 kg + Leštidlo Shine&Dry Regular 400 ml + Osviežovač Odor Stop Easy Clip + Čistič umývačky 250 ml Finish Starter pack - Ultimate Plus All in 1 kapsula do umývačky riadu 25 ks Lemon + Soľ 1,5 kg + Leštidlo Shine&Dry Regular 400 ml + Osviežovač Odor Stop Easy Clip + Čistič umývačky 250 ml
Finish Starter pack - Ultimate Plus All in 1 kapsula do umývačky riadu 25 ks Lemon + Soľ 1,5 kg + Leštidlo Shine&Dry Regular 400 ml + Osviežovač Odor Stop Easy Clip + Čistič umývačky 250 ml
Týždeň značky Finish: Akčné ceny na všetky produkty (platí do 3. 3. 2024 alebo do vypredania zásob)!
Čistiaca sada pre úplnú čistotu a lesk obsahuje FINISH Tablety do umývačky Ultimate Plus All in 1 25 ks, + FINISH Soľ 1,5 kg + FINISH Leštidlo Shine&Dry Regular 400 ml + FINISH Osviežovač Odor Stop Easy Clip + FINISH Čistič umývačky 250 ml. Objavte sadu pre čistý a lesklý riad a starostlivosť o vašu umývačku riadu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Finish Ultimate All in 1 Lemon Sparkle - kapsule do umývačky riadu 100 ks Finish Starter pack - Ultimate Plus All in 1 kapsula do umývačky riadu 25 ks Lemon + Soľ 1,5 kg + Leštidlo Shine&Dry Regular 400 ml + Osviežovač Odor Stop Easy Clip + Čistič umývačky 250 ml
Finish Ultimate All in 1 Lemon Sparkle - kapsule do umývačky riadu 100 ks

Tablety do umývačky Finish Ultimate All in 1 Lemon Sparkle vždy a hneď na prvýkrát zaistí úplnú čistotu a diamantový lesk umývaného riadu. Finish odstraňuje nečistoty zaschnuté až 24 hodín a bráni proti korózii skla a jeho zakaleniu. Zloženie kapsúl je biologicky odbúrateľné s obalom rozpustným vo vode, celé balenie je možné recyklovať.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Novinka
Somat All in 1 Extra tablety do umývačky riadu Lemon 100 ks Finish Ultimate All in 1 - kapsule do umývačky riadu 150 ks Mega box
Somat All in 1 Extra tablety do umývačky riadu Lemon 100 ks

Riad bude dokonale umytý a krásne lesklý vďaka umývacím tabletám Somat All in 1 Extra tablety do umývačky riadu Lemon 100 ks, ktoré sú účinné aj pri krátkych a ECO programoch. Balenie obsahuje 100 tabliet.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Finish Ultimate Plus All in 1 kapsule do umývačky riadu Lemon 90 ks Finish Ultimate All in 1 - kapsule do umývačky riadu 150 ks Mega box
Finish Ultimate Plus All in 1 kapsule do umývačky riadu Lemon 90 ks

Kapsule Finish Ultimate Plus All in 1 pre úplnú čistotu a diamantový lesk vždy a hneď na prvý raz. Jedná sa o vôbec prvú kapsulu s technológiou CYCLESYNC™, ktorá uvoľňuje tú správnu zložku (enzým) v správny čas. Pokročilé zloženie si poradí aj s odolnými škvrnami bez nutnosti predmývať a prináša 4 akcie v priebehu celého umývacieho cyklu. Kapsule chránia a starajú sa o sklenený riad a príbory a udržujú ich lesk s každým umývaním. Náš revolučný výkon s o 15 % nižšou hmotnosťou chemikálií v porovnaní s tabletami Finish Power All in 1. Citrónová vôňa.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Finish Ultimate All in 1 - kapsule do umývačky riadu 150 ks Mega box Finish Ultimate All in 1 - kapsule do umývačky riadu 150 ks Mega box
Finish Ultimate All in 1 - kapsule do umývačky riadu 150 ks Mega box
Týždeň značky Finish: Akčné ceny na všetky produkty (platí do 3. 3. 2024 alebo do vypredania zásob)!
FINISH Ultimate All in 1 – kapsule do umývačky riadu 150 ks Mega box pre žiarivú čistotu a lesk s novou ActiveBlu TechnologyTM, ktorá posilňuje trojakú silu tabliet. Vďaka kapsulám získa aj najmastnejší riad neprekonateľnú čistotu a oslnivý lesk.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL