Tablety a kapsule do umývačky

Vyberajte tie najlacnejšie produkty z kategórie Tablety a kapsule do umývačky u nás na MALL.sk. Tovar sme pre vás porovnali aj podľa úspechu u zákazníkov, a tak budete mať vyberanie jednoduchšie.

Zobraziť viac
  • Vybraný tovar vám doručíme ešte dnes až k vám domov.
  • Chcete si radšej nákup vyzdvihnúť, keď sa vám to bude hodiť? Využite niektoré z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Máte otázky k tovaru z kategórie Tablety a kapsule do umývačky alebo k objednávke? Naša zákaznícka podpora funguje nonstop.
  • Ušetrite a nakúpte lacnú drogériu vo výpredaji.
  • Nevyhovujúci tovar môžete vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.
  • Okrem klasických možností platieb ponúkame MALL Pay – nakúpte ihneď a zaplaťte až za 30 dní.

Okrem tovaru z kategórie Tablety a kapsule do umývačky nájdete u nás na MALL.sk ďalší 1 milión produktov!

Upresniť parametre
Finish Ultimate Infinity Shine - kapsle do myčky nádobí 1x160 ks Finish Ultimate Infinity Shine - kapsle do myčky nádobí 1x160 ks
Finish Ultimate Infinity Shine - kapsle do myčky nádobí 1x160 ks

Kapsule do umývačky zaisťujú skvelú čistotu a lesk riadu. Gél si poradí aj s najodolnejšou mastnotou. Finish Ultimate Infinity Shine – kapsule do umývačky riadu 160 ks nájde využitie v každej kuchyni.

môžete mať DNES

MALL
Finish Power All in 1 tablety do umývačky riadu 120 ks Finish Ultimate Infinity Shine - kapsle do myčky nádobí 1x160 ks
Finish Power All in 1 tablety do umývačky riadu 120 ks

Tablety do umývačky na riad vo výhodnom balení MEGABOX 120 ks. Tablety Power All in 1 majú výborné odmasťovacie schopnosti a hravo si poradia s odstránením zaschnutých zvyškov jedla aj čajových škvŕn. Kapsule od značky Finish prináša čistotu a lesk pre váš riad.

môžete mať DNES

MALL
Somat Gold 72 Tablet Finish Ultimate Infinity Shine - kapsle do myčky nádobí 1x160 ks
Somat Gold 72 Tablet

Umývanie zaschnutého riadu nebolo nikdy jednoduchšie. Nový Somat Gold odstraňuje aj najodolnejšie nečistoty pomocou technológie hĺbkového čistenia. Tablety odstraňujú aj odolné pripáleniny či škvrny od čaju a kávy.

môžete mať DNES

MALL
SANYTOL Tablety do umývačky riadu 4v1 40 ks SANYTOL Tablety do umývačky riadu 4v1 40 ks
SANYTOL Tablety do umývačky riadu 4v1 40 ks

Sanytol tablety do umývačky v sebe kombinujú dezinfekciu, účinné umývanie, lesk a soľ. Umývajú a dezinfikujú riad a umývačku bez chlóru. Sú účinné pri krátkych cykloch a nízkej teplote. Jednotlivé tablety sú balené vo vode rozpustnom balení.

môžete mať DNES

MALL
Akcia
Jar Original Lemon 184 ks SANYTOL Tablety do umývačky riadu 4v1 40 ks
Jar Original Lemon 184 ks
Cashback - Získajte 25 % späť pri nákupe výrobkov P&G (maximálna možná vrátená čiastka 10 EUR). Platí od 1. 3 .- 30. 4. 2023. Viac informácií nájdete TU.

Kapsule do umývačky riadu Jar Original Lemon 184 ks sú účinné hneď pri 1. umývaní a odstraňujú aj zaschnutú mastnotu tak, aby váš riad žiaril čistotou. Jar v sebe zlučuje tekutý aj práškový čistiaci prostriedok v jednej účinnej kapsuli. Vysoko rozpustný obal sa rýchlo rozpúšťa, takže riad sa začína ihneď umývať.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Akcia
Jar Platinum Lemon 140ks SANYTOL Tablety do umývačky riadu 4v1 40 ks
Jar Platinum Lemon 140ks
Cashback - Získajte 25 % späť pri nákupe výrobkov P&G (maximálna možná vrátená čiastka 10 EUR). Platí od 1. 3 .- 30. 4. 2023. Viac informácií nájdete TU.

Kapsule do umývačky Jar Platinum Lemon 140ks všetko v jednom sú účinné hneď pri 1. umývaní a dokážu si poradiť aj s tými najodolnejšími nečistotami, aby váš riad žiaril čistotou. Pomôžu vyčistiť aj mastný filter umývačky, aby váš riad žiaril čistotou a umývačka sviežo voňala. Vysoko rozpustný obal sa rýchlo rozpúšťa, takže riad sa začína ihneď umývať.

môžete mať DNES

MALL
Akcia
Jar Platinum Kapsule Lemon 125ks Finish Quantum All in 1 kapsule do umývačky riadu Lemon Sparkle 120 ks
Jar Platinum Kapsule Lemon 125ks
Cashback - Získajte 25 % späť pri nákupe výrobkov P&G (maximálna možná vrátená čiastka 10 EUR). Platí od 1. 3 .- 30. 4. 2023. Viac informácií nájdete TU.

Jar Platinum odstraňuje mastnotu a najodolnejšie nečistoty už pri prvom umývaní, chráni sklo a striebro a zanecháva sviežu vôňu v umývačke. Kapsule Jar Platinum Lemon čistia mastnotu z filtra a pomáhajú predchádzať usadzovaniu nečistôt v odpade, filtre a umývacích ramenách.

môžete mať DNES

MALL
Finish Ultimate All in 1 - kapsule do umývačky riadu 150 ks Mega box Finish Quantum All in 1 kapsule do umývačky riadu Lemon Sparkle 120 ks
Finish Ultimate All in 1 - kapsule do umývačky riadu 150 ks Mega box

FINISH Ultimate All in 1 – kapsule do umývačky riadu 150 ks Mega box pre žiarivú čistotu a lesk s novou ActiveBlu TechnologyTM, ktorá posilňuje trojakú silu tabliet. Vďaka kapsulám získa aj najmastnejší riad neprekonateľnú čistotu a oslnivý lesk.

môžete mať DNES

MALL
Finish Quantum All in 1 kapsule do umývačky riadu Lemon Sparkle 120 ks Finish Quantum All in 1 kapsule do umývačky riadu Lemon Sparkle 120 ks
Finish Quantum All in 1 kapsule do umývačky riadu Lemon Sparkle 120 ks

Finish Quantum All in 1 pre skutočnú čistotu a žiarivý lesk vždy a hneď po prvýkrát. Ich kompaktné trojkomorové zloženie je účinné pri odstraňovaní všetkých druhov nečistôt pochádzajúcich od jedla – dokonca aj bez predumývania.

môžete mať DNES

MALL
Finish Ultimate All in 1 - kapsule do umývačky riadu 80 ks Jar Professional kapsule do umývačky riadu All-in-One 115 ks
Finish Ultimate All in 1 - kapsule do umývačky riadu 80 ks

Kapsule do umývačky riadu disponujú biologicky rozložiteľným a vo vode rozpustným obalom. Prášok efektívne odstraňuje zaschnuté nečistoty od jedla a powerball dodáva dokonalý lesk. Finish Ultimate – kapsule do umývačky riadu 80 ks s gélom proti odolnej mastnote.

môžete mať DNES

MALL
Akcia
Finish Quantum - Kapsule do umývačky riadu 100 ks Jar Professional kapsule do umývačky riadu All-in-One 115 ks
Finish Quantum - Kapsule do umývačky riadu 100 ks

Kapsule do umývačky FINISH Quantum Max zbavia váš riad všetkých nečistôt. Vaše poháre sa budú lesknúť a navyše budú chránené proti korózii skla. To všetko len s jednou tabletou. Balenie obsahuje 100 kusov tabliet.

môžete mať DNES

MALL
Jar Professional kapsule do umývačky riadu All-in-One 115 ks Jar Professional kapsule do umývačky riadu All-in-One 115 ks
Jar Professional kapsule do umývačky riadu All-in-One 115 ks

JAR Professional kapsule do umývačky riadu All-in-One 115 ks pre žiarivú čistotu a lesk 2× rýchlejšie v krátkych cykloch v porovnaní s normálnym cyklom. Udržujú vašu umývačku riadu čistú a sviežo voňavú

môžete mať DNES

MALL