Počet nájdených produktov: 105

Pre daný výber neboli nájdené žiadne ponúkané výrobky.

Finish Classic Gigapack (192 ks)
19,30 €

15,40 €

Tyto tablety v extra výhodném balení (6 × 32 ks) jsou praktickým pomocníkem pro každodenní mytí špinavého nádobí. Obsahují kuličku Powerball, která má funkci, jako byste nádobí nechali několik hodin namočené. Odstraňuje zbytky a zabraňuje vzniku skvrn a povlaku dokonce i v tvrdé vodě a zaručí zářivý lesk.


Jar kapsuly Platinum Yellow Box 90 ks
29,99 €

14,99 €

Veľké balenie 90 umývacích kapsúl Jar bude udržiavať čistotu riadu i umývačky za Vás. Kapsuly sú vysoko účinné na silne znečistený riad vrátane pripečených zvyškov jedla a postarajú sa aj o čistotu filtra.


Finish All in 1 Gigapack 182 ks
28,97 €

21,20 €

Tyto tablety v extra výhodném ekonomickém balení po 7 × 26 kusech v sobě skrývají nejen skvělou mycí funkci, a to i při nízkých teplotách, ale navíc fungují i jako leštidlo a sůl. Na všechno tedy stačí jedna tableta a vaše nádobí bude dokonale čisté a zářivé. Mimo to jejich používání chrání vaši myčku proti vodnímu kameni.


Sunlight GIGA PACK All in One Citron 102 tablet
23,31 €

13,58 €

Novinka

Tablety do myčky Sunlight All in One Citron podávají vynikající výsledky při odstraňování té nejodolnější špíny. Giga Pack zajistí dokonalou čistotu a citrusovou vůni. Důkladně vyčistí odolnou špínumastnotu, dodá lesk skleničkám či talířům a současně je chrání, aby nedošlo k jejich poškození.


Sunlight GIGA PACK All in One Expert Citron 80 tablet
23,31 €

13,58 €

Novinka

Tablety do myčky Sunlight All in One Expert Citron podávají vynikající výsledky při odstraňování té nejodolnější špíny. Giga Pack Expert zajistí dokonalou čistotu a citrusovou vůni. Důkladně vyčistí odolnou špínumastnotu, dodá lesk skleničkám či talířům a současně je chrání, aby nedošlo k jejich poškození.


Finish Starter pack

Finish Starter pack

Hodnotenie: 5
27,30 €

10,80 €

Finish Starter Pack je špeciálna sada príslušenstva pre umývačky riadu, ktorá vám zaručí 100% umytý riad a čistú, voňavú umývačku. Set obsahuje 50 ks tabliet, leštidlo, soľ do umývačky, čistič a osviežovač.


Finish Leštidlo Lemon 800 ml
9 €

5,99 €

FINISH Leštidlo Shine & Dry Lemon ideálny prostriedok na sklo a riad bez škvŕn, ktoré žiaria diamantovým leskom. Účinkuje pri oplachovaní a napomáha odstrániť ako umývací prostriedok tak zvyšky jedla z riadu.


Jar kapsuly Platinum Yellow Box 135 ks
39,42 €

17,50 €

Veľké balenie 135 umývacích kapsúl Jar bude udržiavať čistotu riadu i umývačky za Vás. Kapsuly sú vysoko účinné na silne znečistený riad vrátane pripečených zvyškov jedla a postarajú sa aj o čistotu filtra.


Finish Čistič umývačky Lemon 250 ml DUO
7,19 €

4,90 €

FINISH Čistič umývačky Lemon 250 ml DUO čistí vašu umývačku pre žiarivo čistý riad. Odstraňuje mastnotu a vodný kameň. Čistí filter, odpad a sprchovacie ramená.


Finish Prášok Citrón 2,5kg
11,19 €

6,69 €

Perfektne umytý riad? Áno! S Calgonit Finish práškom do umývačiek riadu s citrónovou vôňou bude Váš riad žiariť čistotou. Finish si poradí aj s pripáleninami, špinavými miskami a panvicami.


Finish Classic 2x 68 ks

Finish Classic 2x 68 ks

Hodnotenie: 5
19,95 €

11,81 €

Pokiaľ si lámete hlavu s tým, ako najefektívnejšie umyť riad po veľkom nedeľnom obede, tablety Finish Classic sú jasná voľba. Vďaka guľôčke Powerball si totiž poradí aj so silne zašpineným riadom.


Somat Leštidlo 3x Shine Action - 750 ml
5,51 €

4,77 €

Somat leštidlo s funkciou 3× Shine Action zaisťuje neprekonateľný lesk skla a riadu a čistotu umývačky aj filtra. Pomáha odstraňovať usadeniny aj vodný kameň z riadu. Riad zostane žiarivý bez zaschnutých kvapiek.


Finish Kapsuly na čistenie umývačky 3 ks
5,02 €

2,90 €

Čistič umývačky Sunlight účinne odstraňuje mastnotu a vodný kameň. Prečistí filter, rotačné ramená i odpad. Vďaka jeho použitiu bude umývačka stále ako nová a riad žiarivo čistý.


AEG Vôňa do umývačky riadu Lemon 2 ks
5,28 €
5,05 €

Tento osviežovač umývačiek riadu udržuje čistú a sviežu vôňu vašej umývačky, čo sa obzvlášť hodí, keď v nej ponecháte znečistený riad. Odstraňuje zápach a prevonia váš spotrebič sviežou citrónovou vôňou.


Finish Soľ 4 kg

Finish Soľ 4 kg

Hodnotenie: 5
6,99 €

4,99 €

FINISH Soľ 4 kg účinne zmäkčuje vodu a zvyšuje čistiaci účinok umývacieho prostriedku. Pomáha predchádzať škvrnám a stopám vody na vašom riade. Zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa a predlžuje životnosť vašej umývačky na riad.


Finish Allin1 Max 50 ks

Finish Allin1 Max 50 ks

Hodnotenie: 5
14,38 €

Tablety Finish Allin1 Max v sebe skrývajú nielen skvelú umývaciu funkciu aj pri nízkych teplotách, ale zároveň fungujú ako leštidlo a soľ. Mimo to ich používanie chráni vaše sklo proti jeho korózii.


Somat Čistič umývačky - použitie počas umývania
4,40 €

Jedinečný čistič umývačky v tabletách, ktorý možno použiť počas bežného cyklu umývania riadu. Tabletu čističa jednoducho vložíte na dno umývačky, umývačku naplňte riadom a zapnite. Čistič sa postará o dokonalú čistotu vašej umývačky vrátane umývacích ramien a filtra.


Finish Osviežovač Odor Stop Easy Clip
3,85 €

3,08 €

Dodajte Vašej umývačke riadu sviežu vôňu! Špeciálne dvojité komory osviežovača umývačky Finish účinkujú súčasne a Vy tak môžete pri každom otvorení umývačky riadu cítiť namiesto nepríjemných zápachov len osviežujúcu arómu.


Jar kapsuly Yellow 48 ks

Jar kapsuly Yellow 48 ks

Hodnotenie: 5
13,28 €

11,06 €

Ak sa vám stáva, že máte riad nedokonale umytý, skúste kapsule Jar. Majú silný odmasťovací účinok a poradia si aj so zaschnutými zvyškami a to všetko spoľahlivo aj pri nízkej teplote programu umývačky.


Finish Čistič umývačky Lemon 250 ml + DEO Lemon
4,77 €

Aj keď vaše umývačka vyzerá čisto, nemusí to tak byť naozaj. Každým použitím sa v nej usadzuje vodný kameň a nečistoty, preto je nutné ju mesačne čistiť. Balenie s osviežovačom umývačky zaručuje, že už vás nikdy nebude obťažovať jej zápach.


Sunlight Classic Tablety do umývačky riadu 100 ks
19,02 €

Tablety do umývačky Classic značky Sunlight sú ekonomickým riešením pre tých, ktorí chcú veľké balenie za výhodnú cenu. Tablety ponúkajú základnú, ale veľmi účinnú čistiacu schopnosť. Pre zosilnenie účinku sa odporúča používať v kombinácii s leštidlom a soľou do umývačky. Balenie obsahuje 100 tabliet.


Jar kapsuly Platinum Yellow 45 ks
15,87 €

12,91 €

Tiež vás nebaví neustále čistiť filter a ešte umývať riad po vašej umývačke? Vyriešte to kapsulami Jar Platinum! Kombináciou vysoko účinných látok sa postarajú ako o silné znečistenia riadu, tak aj o filter.


Finish Leštidlo Shine&Dry Regular 400 ml
5,02 €

3,85 €

FINISH Leštidlo Shine & Dry Lemon ideálny prostriedok na sklo a riad bez škvŕn, ktoré žiaria diamantovým leskom. Účinkuje pri oplachovaní a napomáha odstrániť ako umývací prostriedok tak zvyšky jedla z riadu.


Finish Quantum Max 60 ks

Finish Quantum Max 60 ks

Hodnotenie: 5
18,45 €

Najúčinnejšie umývacie tablety Finish z radu Quantum Max v sebe kombinujú 12 funkcií naraz! Okrem extra čistého a lesklého riadu tiež chránia filter, starajú sa o sklo a striebro a zabraňujú usadzovaniu vodného kameňa.


Finish Soľ 1,5 kg

Finish Soľ 1,5 kg

Hodnotenie: 5
2,55 €

1,59 €

Finish regeneračná soľ s veľkými granulami pomáha predchádzať nebezpečnému usadzovaniu vodného kameňa na riade a v umývačke. Bola vyvinutá pre použitie v umývačkách riadu, obsahuje prírodné prvky a ľahko sa rozpúšťa.


Finish Classic Lemon 100 ks + DEO Lemon
10,68 €

Akciové balenie 100 ks tabliet Finish Classic je doplnené o vôňu do umývačky Lemon & Lime. Tablety dokonale umyjú riad od zaschnutých zvyškov a vôňa zbaví vašu umývačku pachov až 60 umývacích cyklov.


Sunlight Čistič myčky 3 x 40 g
7,30 €

Čistič umývačky Sunlight účinne odstraňuje mastnotu a vodný kameň. Prečistí filter, rotačné ramená i odpad. Vďaka jeho použitiu bude umývačka stále ako nová a riad žiarivo čistý.


Jar kapsuly Platinum Yellow 72 ks
22,16 €

15,90 €

Netrápte sa s neustálym čistením filtra a predmývaním zapekacích mís, panvíc a plechov. Tablety Jar Platinum si so všetkým hravo poradia a pri ich používaní žiadne leštidlo ani soľ nemusíte riešiť.


Jar kapsuly Yellow 36 ks
11,06 €

9,21 €

Vysokoúčinné tablety Jar do umývačky riadu si poradia aj so zaschnutými zvyškami a mastnotou. Sú vyrobené tak, aby sa starali o sklo aj striebro, takže sa nemusíte báť, že by ste riad po nedeľnom obede museli umývať v ruke.


Finish Quantum Max Apple & Lime 60 ks-24%
18,45 €

14 €

Akcia

Dokonale čistý riad je pri tabletách do umývačky už samozrejmosť. Ale súčasne s nimi tiež starostlivosť o umývačku? Tak to vie Finish Quantum Max. Umývačku chráni proti vodnému kameňu a súčasne ošetruje jej filter.


Jar kapsuly Yellow 60 ks

Jar kapsuly Yellow 60 ks

Hodnotenie: 5
15,87 €

12,91 €

Tiež vás nebaví doumývať riad po svojej umývačke? Tak skúste vysoko účinné tablety Jar. Majú silný odmasťovací účinok, ale zároveň sa šetrne starajú o sklo, ktorému potom nehrozí nevzhľadná korózia.


Somat Classic tablety do umývačky 100 ks
16,62 €

11,90 €

Osvedčená klasika pre geniálne čistý riad! Tablety Classic odstraňujú usadeniny, škvrny od čaju a kávy a navyše pomáhajú chrániť poháre proti korózii skla. A to všetko bez fosfátov!


Winni's Gel Lavastoviglie gél do umývačky 5 l
37 €

Plne rozpustný gél do umývačky s citrusovou vôňou zbaví váš riad nečistôt a mastnoty aj pri nízkych teplotách umývania vďaka obsahu enzýmov. Nezanecháva stopy na riadoch a je hypoalergénny.


Jar kapsuly Platinum Green 36 ks
13,28 €

11,06 €

Umývacie tablety Jar Platinum Green majú jemnú neagresívnu vôňu, ale za to silný čistiaci účinok. Po ich použití je riad úplne čistý, žiarivý a pritom sa ešte postará o čistotu filtra umývačky.


Finish Leštidlo Shine&Dry Lemon 400 ml
5,02 €

3,85 €

FINISH Leštidlo Shine & Dry Lemon ideálny prostriedok na sklo a riad bez škvŕn, ktoré žiaria diamantovým leskom. Účinkuje pri oplachovaní a napomáha odstrániť ako umývací prostriedok tak zvyšky jedla z riadu.


Somat Mega All in One Lemon tablety 84 ks
12,54 €

Tablety Somat All in One s vůní Lemon & Lime sú dokonalým riešením, ak chcete úplne čistý riad bez námahy, ale zároveň nechcete dokupovať plno ďalších prípravkov, ako sú leštidlá, čističe a vône do umývačky.


Somat Soľ 2x 1,5 kg

Somat Soľ 2x 1,5 kg

Hodnotenie: 4,5
6 €

4,77 €

Somat Soľ zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa v umývačke, umývacích ramenách a rúrkach pre dlhšiu životnosť umývačky. Tým, že zmäkčuje vodu, bráni vzniku zaschnutých kvapiek na riad, zvyšuje výkonnosť umývačky a tým podporuje perfektné umytie.


Sunlight Classic Tablety do umývačky riadu 84 ks
16,50 €

8,81 €

Tablety do umývačky značky Sunlight sú ekonomickým riešením pre tých, ktorí chcú veľké balenie za výhodnú cenu. Tablety ponúkajú základnú, ale veľmi účinnú čistiacu schopnosť. Balenie obsahuje 84 tabliet.


AEG Sada čistiacich prípravkov pre umývačky riadu-21%
18,50 €

14,52 €

Výpredaj

Optimalizujte funkčnosť vašej umývačky riadu a predĺžte jej životnosť pomocou tejto kompletnej sady pre starostlivosť. Sada obsahuje: 1 x odstraňovač vodného kameňa, 1 x odstraňovač mastnoty, 1 kg obnovovaciu soľ a 2 kusy osviežovača.


Finish Čistič myčky 250 ml DUO
7,19 €

4,90 €

FINISH Čistič umývačky 250 ml DUO čistí vašu umývačku pre žiarivo čistý riad. Odstraňuje mastnotu a vodný kameň. Čistí filter, odpad a sprchovacie ramená.


Finish Powerball All in 1 tablety do myčky 100 ks
20,90 €

11,60 €

Pokud vás už také nebaví tahat krabice s práškem, solí a leštidlo, začněte používat tablety Finish Allin1, které v sobě všechny prostředky kombinují. Jednou tabletou tak získáte dokonale čisté a zářivé nádobí.


Somat Classic gel 2 l

Somat Classic gel 2 l

Hodnotenie: 4,5
12,49 €

8,65 €

Somat Standard Gél sa Soda-Effect odstraňuje aj tie najodolnejšie nečistoty a zvyšky jedla. Jednoducho sa dávkuje a vďaka jeho tekutej forme sa bezo zvyšku rozpúšťa okamžite po začatí umývacieho cyklu. Pre perfektné výsledky použite vždy dodatočne Somat soľ a Somat oplachovač.


AEG Odstraňovač mastnoty pre umývačku riadu 200 g
5,65 €

5,03 €

Udržujte vašu umývačku riadu čistú a sviežu. Tento veľmi kvalitný odmasťovací prípravok odstráni nepríjemné pachy a zvyšky jedál a udrží vašu umývačku riadu bez mastnoty.


Winni's Brillantné leštidlo 5 l
13,30 €

Ekonomické balenie leštidla do umývačky riadu zaisťuje rýchle sušenie, žiarivý lesk a riad bez zaschnutých kvapiek. Má prírodné zloženie s obsahom octu, takže nevyvoláva alergické reakcie.


Finish Allin1 Max Lemon 50 ks
14,38 €

Ak ste ešte neskúšali tablety Finish Allin1 Max s vôňou citrónu, je ten správny čas. Nielen, že dokonale umyjú a vyleštia riad, ale zároveň tiež chránia vašu umývačku proti vodnému kameňu a nečistotám.


Finish Čistič umývačky 250 ml
5,02 €

3,85 €

FINISH Čistič umývačky 250 ml DUO čistí vašu umývačku pre žiarivo čistý riad. Odstraňuje mastnotu a vodný kameň. Čistí filter, odpad a sprchovacie ramená.