U nás na MALL.sk nájdete viac ako 1 000 000 produktov, medzi nimi aj tovar Svetlá na bicykel. Zaobstarajte si pomôcky pre šport alebo kempovanie u nás a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Zakúpený tovar z kategórie Svetlá na bicykel doručíme dnes, alebo inokedy podľa vašich preferencií.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 1 500 výdajných miestach.
  • Potrebujete si vybrané produkty z kategórie Svetlá na bicykel najprv vyskúšať? S MALL Pay odložíte platbu za nákup pokojne až na 30 dní.
  • Pokiaľ nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk rieši požiadavky zákazníkov nonstop.

Prezrite si najlacnejší tovar zo sekcie Svetlá na bicykel alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov. Pokiaľ chcete na nákupe ušetriť, nenechajte si ujsť produkty vo výpredaji.

Upresniť parametre
Pecka cena
Sigma svetlo Nugget II. Flash Sigma svetlo Buster 100 + Nugget II. Flash
Sigma svetlo Nugget II. Flash

Zadná blikačka na bicykel disponuje vodoodolnosťou IPX4. Súčasťou je nastaviteľný držiak, LED indikátor stavu batérie a microUSB nabíjačka. Ponúka dosvit až 400 metrov a 3 režimy. Sigma svetlo Nugget II. Flash je vybavené fresnelovou šošovkou, ktorá poskytuje skvelé rozloženie svetla.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Sigma svetlo Buster 100 + Nugget II. Flash Sigma svetlo Buster 100 + Nugget II. Flash
Sigma svetlo Buster 100 + Nugget II. Flash

Svetlo na bicykel disponuje vodeodolnosťou IPX4. Súčasťou je nastaviteľný držiak, LED indikátor stavu batérie a microUSB nabíjačka. Predné ponúka dosvit až 35 metrov a zadné 400 metrov. Sigma svetlo Buster 100 + Nugget II. Flash je vhodné na všetky typy bicyklov.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Sigma svetlo Buster 300 + Nugget II.Flash Sigma svetlo Buster 100 + Nugget II. Flash
Sigma svetlo Buster 300 + Nugget II.Flash

Svetlo na bicykel disponuje vodeodolnosťou IPX4. Súčasťou je nastaviteľný držiak, LED indikátor stavu batérie a microUSB nabíjačka. Predné ponúka dosvit až 35 metrov a zadné 400 metrov. Sigma svetlo Buster 300 + Nugget II. Flash je vhodné na všetky typy bicyklov.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Sigma Buster 100 AUR Svetlo na bicykel 4v1 s držiakom na telefón
Sigma Buster 100

Sigma Buster 100 je skvelým spoločníkom pri vašich dobrodružstvách v noci. 120 lúmenov osvieti každý kút a vďaka svojej váhe 62 gramov je vhodná na primontovanie na helmu.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Aga LED svietidlo na bicykel s počítadlom AUR Svetlo na bicykel 4v1 s držiakom na telefón
Aga LED svietidlo na bicykel s počítadlom

vODOTESNÉ LED SVETLO NA BICYKLI VPREDU + VZADU S POČÍTAČOM A HODINAMI vEĽKÁ VIDITEĽNOSŤ A VIAC – cyklista bude mať k dispozícii predné a zadné svetlo na bicykel veľmi dobré osvetlenie cesty vpredu a vzadu. Zariadenie má však aj ďalšie funkcie vrátane zvukového signálu a vysielača tachometra, ktorý

môžete mať 14.04 - 18.04

AUR Svetlo na bicykel 4v1 s držiakom na telefón AUR Svetlo na bicykel 4v1 s držiakom na telefón
AUR Svetlo na bicykel 4v1 s držiakom na telefón

LED svetlo na bicykel so svietivosťou 400 lúmenov s tromi režimami intenzity (silné svetlo, slabé svetlo, blikanie).

môžete mať 05.04 - 06.04

Trizand Sada LED osvetlenie na bicykel, IPX-6, AKU 2 ks Trizand 18670 Trizand Sada LED osvetlenie na bicykel, IPX-6, AKU 2 ks Trizand 18670
Trizand Sada LED osvetlenie na bicykel, IPX-6, AKU 2 ks Trizand 18670

pREDNÉ + ZADNÉ LED SVETLO NA BICYKLI rIADIDLO brušné svaly – Svetlo na bicykel má šikovný a praktický držiak na riadidlá. Je prispôsobený na jednoduchú a rýchlu montáž. Gumový pásik a plastový háčik je najrýchlejším možným spôsobom montáže. Guma sa roztiahne, takže ju môžete prispôsobiť akémukoľvek

môžete mať 14.04 - 18.04

CoolCeny Svetlo na bicykel BikerPro - 4 v 1 - Čierna Trizand Sada LED osvetlenie na bicykel, IPX-6, AKU 2 ks Trizand 18670
CoolCeny Svetlo na bicykel BikerPro - 4 v 1 - Čierna

Postaraj sa o svoje bezpečie na bicykli. Toto silné svetlo zaistí viditeľnosť dokonca i v najtemnejšej tme

môžete mať 05.04 - 06.04

Forever Súprava aktívnych svetiel na bicykel BLG-100 Forever Outdoor Trizand Sada LED osvetlenie na bicykel, IPX-6, AKU 2 ks Trizand 18670
Forever Súprava aktívnych svetiel na bicykel BLG-100 Forever Outdoor

Set predného a zadného svetla pre bicykle Forever Outdoor BLG-100, ktorý ponúka mimoriadne osvietenie vašej jazdy na bicykli. Disponuje predným svietidlom (biele svetlo) s univerzálnym držiakom na riadidlá, zadným svietidlom (červené svetlo), ktorý upevníte na sedlovku a univerzálnym nabíjacím káblom. 3 režimy svietenia Integrované batérie v prednom i zadnom svietidle s vysokou prevádzkovou dobou svietenia. Set je odolný voči striekajúcej vode.

môžete mať ZAJTRA

MALL
DEXKOL Zadné svetlo s bezdrôtovým ovládaním 5 v 1, zadné svetlo, brzdové svetlo, smerovky, klaksón, alarm. DEXKOL Zadné svetlo s bezdrôtovým ovládaním 5 v 1, zadné svetlo, brzdové svetlo, smerovky, klaksón, alarm.
DEXKOL Zadné svetlo s bezdrôtovým ovládaním 5 v 1, zadné svetlo, brzdové svetlo, smerovky, klaksón, alarm.

Zadné svetlo 5 v 1 s bezdrôtovým ovládaním. Zadné svetlo obsahuje funkcie: inteligentné zadné svetlo, brzdové svetlo, smerovky, klaksón a alarm. To všetko sa ovláda jedným odnímateľným diaľkovým ovládačom.

môžete mať 05.04 - 06.04

Pecka cena
Just One Alien 5.1 Set DEXKOL Zadné svetlo s bezdrôtovým ovládaním 5 v 1, zadné svetlo, brzdové svetlo, smerovky, klaksón, alarm.
Just One Alien 5.1 Set

Sada blikaček Just One Alien 5.1 set je sada bezpečnostných svetiel s výbornými parametrami ako je viditeľnosť až na 500 ma výdrž až 120 h. Môžete zvoliť z 3 typov svietenia alebo blikania. Viditeľnosť na cca 500 m. Výhodou je vodeodolnosť a veľmi rýchla montáž bez náradia.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Lezyne Strip Drive Rear Black DEXKOL Zadné svetlo s bezdrôtovým ovládaním 5 v 1, zadné svetlo, brzdové svetlo, smerovky, klaksón, alarm.
Lezyne Strip Drive Rear Black

Praktická zadní blikačka disponuje pohodlným nabíjením přes micro USB. Obsahuje 5 diod s 11 režimy a nabízí viditelnost v úhlu 270 °C. Lezyne Strip Drive Rear Black využije každý cyklista.

môžete mať ZAJTRA

MALL