Wella Professional Vlasový sprej - extra silný Performance (Extra Strong) 500 ml
6,10 € 4,80 €

Profesionálny vlasový sprej pre dlhodobé spevnenie vášho účesu. Najväčším triumfom tohto produktu je jeho univerzálnosť – má perfektné tvarovacie schopnosti, a tým si získal nielen verných zákazníkov, ale aj odborných trénerov Studia Wella. HIT odborných trénerov Wella, používaný pri Miss ČR!.

Nivea Styling ový primer pre objem vlasov ( Volume Styling Primer) 150 ml
4,80 € 4,20 €

Styling ový primer – prípravná bázy pre viditeľne viac objemu. Primer je skvelý pomocník pri zachovaní príťažlivého dlhotrvajúceho objemu. Naviac vám poskytne účinnú ochranu pred tepelnou úpravou až do 220 ° C a zároveň vlasy zanechá objemné a hydratované.

Amika Termoochranný sprej na vlasy The Wizard (Dtangling Primer)
7,40 €

Termoochranný sprej na vlasy The Wizard je vhodný pre všetky typy vlasov, vrátane farbených. Sprej nielen, že chráni vlasy pred teplom spôsobeným stylingom, ale tak vlasy zjemňuje, skracuje dobu fénovania a uľahčuje rozčesávanie vlasov.

Syoss Sprej pre kontrolu účesu Keratin 4 (Heat Spray) 200 ml
3,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Sprej pre kontrolu účesu Keratin 4 vám zaistí dokonalý a upravený účes vďaka receptúre aktivované teplom. S tekutými zložkami keratínu identickými pre vlas bol vyvinutý sa testovaný kaderníkov pre vlasy ako zo salónu každý deň.