Wella Professional Vlasový spray - extra silný Performance (Extra Strong) 500 ml
5,40 €

Profesionálny vlasový sprej pre dlhodobé spevnenie vášho účesu. Najväčším triumfom tohto produktu je jeho univerzálnosť – má perfektné tvarovacie schopnosti, a tým si získal nielen verných zákazníkov, ale aj odborných trénerov Studia Wella. HIT odborných trénerov Wella, používaný pri Miss ČR!.


Wella Professional Vlasový spray - silnejší účinok Performance (Strong) 500 ml
5,40 €

Profesionálny vlasový sprej pre dlhodobé spevnenie vášho účesu. Vlasy sú prirodzene hebké a poddajné. Veľmi jemné rozprašovanie a príjemná vôňa. Je určený pre všetky typy vlasov a účesov. Finálna úprava pre každý účes, pre silné spevnenie vlasov. Ľahko sa vyčesáva, nevytvára efekt zlepených vlasov.


Loreal Professionnel Termoaktívna formujúce sprej Constructor 150 ml
6,60 €

Termoaktívna sprej Constructor je unikátny prípravok, pretože jeho účinky sú znásobené vplyvom tepla. Constructor ovplyvňuje vlasovú textúru, zväčšuje objem a trvanlivosť účesu bez zlepenia či fixácie. Vlasy sú nadýchané, ľahké, s prirodzeným leskom. Určené pre elegantné aj uvoľnený vzhľad.


Alcina Ochranný sprej na vlasy ( Sun Care Spray) 100 ml
10,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Ochranný sprej na vlasy chráni vlasy pred negatívnymi účinkami slnka, soli a chlóru a zamedzuje vyblednutiu farby. Tento bezoplachový prípravok hydratuje vlasy a uľahčuje ich rozčesávanie.


Alcina Sprej na vlasy Professional ( Hair Spray)
7,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Sprej na vlasy Professional je určený pre všetky typy vlasov. Ochráni váš účes pred vetrom a vlhkosťou, pritom si ale vlasy zachovajú pohyb a pružnosť. Nezaťažuje vlasy, nezlepuje je a ľahko sa vyčesáva.