K2 K2 LAMP DOCTOR 60g leštiaca pasta na svetlomety
3,70 €

Pasta na strojovú alebo ručnú renováciu reflektorov. Mimoriadne rýchlo a trvale odstráni ryhy, zmatnenie, zmenu zafarbenia a žltý povlak. Po jej použití budú reflektory vyzerať ako nové. Je vhodná na leštenie povrchov z plexiskla napr. motocyklové štíty, okná v prívesoch, na

K2 K2 ULTRA CUT 100 odstraňovač škrabancov
2,70 €

Ľahko roztierateľná pasta, ktorá rýchlo a kvalitne odstraňuje škrabance a nedokonalosti z laku. Dokonale vyhladí povrch, rýchlo sa nanáša a leští .Je vhodná pre všetky druhy a odtiene lakov, tak tradičných ako aj metalízovaných.

AUTOLAND Pena na čistenie kože s UV filtrom, 400 ml
6,46 €

Pena na čistenie a starostlivosť o kožu s prírodným včelím voskom. Ideálne pre vyhrievané kožené sedadlá a perforovanou kožou, ale aj na kožený nábytok, obuv, motocyklistické oblečenie.

4Cars 4CARS Odstraňovač asfaltu v spreji - 600ml
4,50 €

Prípravok je určený k rýchlemu odstráneniu znečistenia karosérie od asfaltu, dechtu, olejov, živíc a ďalších nečistôt. Vhodný pre lakované, sklenené aj plastové povrchy automobilu.

AUTOLAND Odstraňovač hmyzu, 750 ml
3,96 €

Odstraňovač hmyzu. Zmäkčuje a rozpúšťa zvyšky hmyzu, uľahčuje ich odstránenie. Vhodný pre lak, chróm, plastové diely, stierače, bežné aj xenónové reflektory. Nezanecháva šmuhy.

AUTOLAND Penový čistič striech kabrioletov, 400 ml
7,09 €

Penový čistič striech kabrioletov. Odstraňuje silné znečistenia, vracia pôvodný vzhľad. Pre všetky strechy kabrioletov z látky aj umelej hmoty – plachtové, textilné, mohérové i vinylové.

AUTOLAND Stlačený vzduch, 600 ml
6,14 €

Stlačený vzduch. Odstraňuje nečistoty a prach na ťažko prístupných miestach, napr. u elektroniky, mobilných telefónov, klávesníc a pod. Neobsahuje olej, rýchlo sa vyparuje, nezanecháva žiadne zvyšky.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: