Petronas Rýchlovosk 250ml

Petronas Rýchlovosk 250ml

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Dodanie tovaru: Produkt skladom max. 2 pracovné dni Záruka: 24 mesiacov Celý popis
4,59 €
Vrátane DPH

Skladom u partnera 5+ kusov

7.7.2022 - 8.7.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu DUALEX s.r.o.

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 10940231

Popis

 

PETRONAS RÝCHLOVOSK

 

 Petronas  Rýchlovosk je vysoko výkonný ochranný sprej s obsahom karnaubského vosku pre hlbší a bezkonkurenčne zrkadlový lesk . Perfektný, keď potrebujete navoskovať vaše auto rýchlo, ale nie menej kvalitne ako s Petronasom . Ideálny pre dokončovacie práce po umytí. Žiadne biele pruhy na plaste.

Balenie: 250 ml

 

Návod : Umyte auto a vysušte. Pred použitím pretrepte nádobu. Nasprejujte rovnomerne na plochu karosérie. Po vytvorení filmu vyleštite suchou čistou handrou.

Upozornenie : Pri prehltnutí vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento obal. Udržujte mimo dosahu detí. Podľa smerince EEC 648/2004 obsahuje menej ako 5% povrchovo aktívnych neiónových látok, konzervanty : tetrametylolglykoluril, metylchloroizotiazolinon/metylizotiazolinon (3:1).

 

 

PETRONAS

Produtky PETRONAS DURANCE patria do portfólia nadnárodnej spoločni PETRONAS, ktorá je jedna z hlavných sponzorov pretekov Formula 1 a MotoGP.

Filozófia, inovácie, investície, pozornosť spotrebiteľa a hľadanie nových technológií bola základom vývoja chemických výrobkov značky PETRONAS DURANCE.

Vysoká kvalita a vysoký výkon produktov boli testované s ohľadom na životné prostredie a regulačné normy.

Poslaním PETRONAS DURANCE je ptrostredníctvom svojich výrobkov udržiavať a zveľaďovať hodnotu automobilov, motocyklov, strojov a prístrojov, aby zostali vo funkčnom stave čo najdlhšie.