Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Kód: 5186401

Winmau Sisalový terč Blade 6

Winmau Sisalový terč Blade 6

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Najnovší rad sisalových terčov Blade 6 ponúka úžasný dizajn, inovatívne spracovanie a skvelý zážitok z hry. Celý popis
59,95 €
Tovar od: Zuriel
59,95 €
Získajte dopravu ZADARMO so
Vrátenie zadarmo cez Packetu

4.10.2023 na výdajnom mieste
4.10.2023 - 5.10.2023 na vašej adrese

Popis

Najnovší rad sisalových terčov Blade 6 ponúka úžasný dizajn, inovatívne spracovanie a skvelý zážitok z hry. Optimálna hustota vlákien a lepšia retencia terča v doublech, triplech a bullseye zónach zaisťujú maximálny skórovací potenciál. Ultratenký drôt so sklonom 60° odkláňa šípky do segmentov, a tým zabezpečuje absolútne minimálne odrazy. Úplne tvrdené bullseye a 25, obe s drôtom „Density Control™“, sú teraz o 25 % tenšie. Blade 6 je vybavený ľahko nastaviteľným montážnym systémom Rota-Lock, takže sa hodí na akúkoľvek stenu a môžete začať hrať v priebehu niekoľkých minút. Vyrobené z najkvalitnejšieho východoafrického sisalu pre najnáročnejších hráčov a prostredie. Blade 6 je schválený pre profesionálne turnaje a je vyrobený podľa oficiálnych špecifikácií Svetovej šípkarskej federácie.

Vďaka elegantnému dizajnu, modernému spracovaniu a bezproblémovej technológii je každá hra Blade 6 pozoruhodná.

  • technológie šiestej generácie Blade
  • ultratenké drôty – ultratenký drôtový systém Hi-Carbon posúva hranice pre maximálny bodový potenciál
  • o 25 % tenší drôt pre bullseye a 25 - 25% zmenšenie šírky drôtov na dosiahnutie lepších výsledkov. Technológia Density Control™ (v konaní o patente).
  • maximálna bodová plocha - plne vyhovuje špecifikáciám Svetovej šípkarskej federácie
  • tvrdený bullseye a 25 - pokročilý proces tepelného spracovania pre maximálnu odolnosť a reflexné vlastnosti. Navrhnuté s technológiou Density Control™.
  • drôt s uhlom ostria 60° – odkláňa šípky do segmentov a redukuje odrazy
  • Density Control™ - Vrchol technológie šípkových drôtov. Profil drôtu Density Control™ smeruje sisalové vlákna mimo kritických bodových zón, čím optimalizuje hustotu a znižuje zachytávanie vlákien pre lepšiu odolnosť a udržanie šípky..
  • vysoká odolnosť hracej plochy
  • Rota Lock System – systém troch ozubených koliesok na zadnej strane terča, vďaka ktorému môžete terč pevne a bez otáčania upevniť na akúkoľvek stenu