Astrid Samoopaľovacie mlieko na tvár i telo 200 ml
3,50 €

Samoopaľovacie mlieko Astrid je určené na tvár i telo. Zaručí vám prirodzené a rovnomerné opálenie po celý rok bez slnka! Obsahuje vitamín E, je dermatologicky testované, ľahko sa vstrebáva a nevysušuje pokožku.

Astrid Samoopaľovací sprej na tvár a telo
5,41 €

popis Astrid Samoopaľovací sprej na tvár i telo dodá pokožke už po prvej aplikácii prirodzenú zlatisto bronzovú farbu bez účinkov slnečného žiarenia. Ľahké zloženie s urýchľovačom opálenie sa okamžite vstrebáva a zabezpečuje rovnomerné a výrazne rýchlejšie a…

Minetan Samoopaľovacia pena pre tmavé opálenie Coconut 200 ml
31,90 € 30,70 €

Predstavujeme vám revolúciu v samoopaľovaní! Ultrarýchle samoopaľovacie zložky začínajú pôsobiť ihneď pri styku s pokožkou až do doby, kedy sa osprchujete. Výsledkom bude dokonalé tmavé opálenie bez oranžových tónov. Už za hodinu si tak budete môcť vychutnávať očakávané profesionálne výsledky.

Ziaja Samoopaľovacie telové mlieko Cupuacu 300 ml
5,80 € 4,60 €

Samoopaľovacie telové mlieko Cupuacu od značky Ziaja hydratuje pokožku celého tela a zároveň jej dodáva prirodzený a zdravý zlatistý odtieň. Mlieko zvláčňuje a vyhladzuje vrchnú vrstvu pokožky, regeneruje suchú pokožku a navracia pokožke pružnosť a pevnosť.

Alcina Samoopaľovací krém na tvár (Self-Tanning Cream) 50 ml
10,80 € 8,90 €

Samoopaľovací krém na tvár bol vytvorený pre prirodzene krásne opálenie. Je vhodný pre všetky typy pleti. Ponúka dvojaký efekt – samoopaľovací a ošetrujúci krém v jednom, preto je ideálny aj pre suchú pokožku. Aktívne látky:DHA (dihydroxyaceton) – spôsobuje zhnednutie kože.

RYOR Samoopaľovacie mlieko 200 ml
8,60 €

Toto samoopalovací hydratační mléko dodá pleti svěží bronzově opálený odstín po celý rok. Mléko se rozetře rovnoměrně na pleť nebo pokožku celého těla, stačí použít jednou týdně. Dopřejte si krásné opálení nejen v létě – s tímto samoopalovacím mlékem Ryor se vám to podaří. .

Astrid Hodvábna samoopaľovacia pena 150 ml
5,10 €

Hodvábna samoopaľovacia pena s hydratačným komplexom je určená na telo i tvár. Urýchľuje opálenie, ihneď sa do pokožky vstrebáva a výsledkom je prirodzene opálená pokožka.

Lavera Samoopaľovacie telové mlieko ( Self Tann ing Lotion) 150 ml
13,20 € 11,10 €

Samoopaľovacie mlieko s makadamovými a slnečnicovým olejom zaisťuje zamatovo hebkú a prirodzene opálenú pokožku bez máp a škvŕn. Kombinácia dvoch prírodných sacharidov aktivuje v pokožke funkciu pre prirodzené opaľovanie už za 30–60 minút. .

Lavera Samoopaľovací pleťový krém ( Self Tann ing Cream) 50 ml
12 €

Samoopaľovací krém s makadamovými a slnečnicovým olejom zaisťuje zamatovo hebkú a prirodzene opálenú pokožku bez máp a škvŕn. Kombinácia dvoch prírodných sacharidov aktivuje v pokožke funkciu pre prirodzené opaľovanie už za 30–60 minút.

Minetan Rozjasňujúce ružová voda (Illuminating Rose Water) 100 ml
29 € 27,50 €

Hydratačný sprej na tvár obohatený ružovou vodou dodá vášmu tvári dotyk opálenie. Pri každodennom použití si svoje opálenie vytvoríte či udržíte svoje terajšie opálenie. Opálenie vyzerá prirodzene a dodá vašej pleťou dostatok hydratácie spoločne s krásnym zlatistým nádychom bez oranžových tónov.

Minetan Samoopaľovacie pena tmavá Double Dark (Tanning Foam) 200 ml
29 €

So samoopaľovacie penou získate opálenú a žiarivú pokožku. Pena je vhodná pre všetky typy pokožky, najmä ak túžite po tmavom odtieni opálenia. Zaisťuje dlhotrvajúci a rovnomerné opálenie bez šmúh. Zanecháva pokožku intenzívne hydratovanú a prevoňanú kokosovou vôňou.