Ziaja Samoopaľovacie telové mlieko Cupuacu 300 ml
5,80 €

Samoopaľovacie telové mlieko Cupuacu od značky Ziaja hydratuje pokožku celého tela a zároveň jej dodáva prirodzený a zdravý zlatistý odtieň. Mlieko zvláčňuje a vyhladzuje vrchnú vrstvu pokožky, regeneruje suchú pokožku a navracia pokožke pružnosť a pevnosť.

Astrid Samoopaľovacie mlieko 200 ml
3,50 €

Samoopaľovacie mlieko Astrid je určené na tvár i telo. Zaručí vám prirodzené a rovnomerné opálenie po celý rok bez slnka! Obsahuje vitamín E, je dermatologicky testované, ľahko sa vstrebáva a nevysušuje pokožku.

RYOR Samoopaľovacie mlieko 200 ml
8,60 €

Toto samoopalovací hydratační mléko dodá pleti svěží bronzově opálený odstín po celý rok. Mléko se rozetře rovnoměrně na pleť nebo pokožku celého těla, stačí použít jednou týdně. Dopřejte si krásné opálení nejen v létě – s tímto samoopalovacím mlékem Ryor se vám to podaří. .

Alcina Samoopaľovací krém na tvár (Self-Tanning Cream) 50 ml
10,90 €

Samoopaľovací krém na tvár bol vytvorený pre prirodzene krásne opálenie. Je vhodný pre všetky typy pleti. Ponúka dvojaký efekt – samoopaľovací a ošetrujúci krém v jednom, preto je ideálny aj pre suchú pokožku. Aktívne látky:DHA (dihydroxyaceton) – spôsobuje zhnednutie kože.

Lavera Samoopaľovací pleťový krém Sun (Self-Tanning Cream) 50 ml
7,80 €

Teraz môžete mať hnedú pleť, aj keď slnko zrovna nesvieti! Ľahký krém dodáva dlhotrvajúcu hydratáciu a prirodzený, opálený vzhľad. Má jemnejšiu účinok, a preto je ho potrebné naniesť 2–3×. Vďaka tomu sa nemusíte báť nepravidelného opálenie, ktoré by mohlo vzniknúť nerovnomerným nanesením.

Minetan Samoopaľovacie pena pre tmavé opálenie Coconut 200 ml
32,10 €

Predstavujeme vám revolúciu v samoopaľovanie! Ultrarýchle samoopaľovacie zložky začínajú pôsobiť ihneď pri styku s pokožkou až do doby, kedy sa osprchujete. Výsledkom bude dokonalé tmavé opálenie bez oranžových tónov. Už za hodinu si tak budete môcť vychutnávať očakávané profesionálne výsledky.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: