Minetan Samoopaľovacia pena pre tmavé opálenie Coconut 200 ml
30,60 €

Predstavujeme vám revolúciu v samoopaľovaní! Ultrarýchle samoopaľovacie zložky začínajú pôsobiť ihneď pri styku s pokožkou až do doby, kedy sa osprchujete. Výsledkom bude dokonalé tmavé opálenie bez oranžových tónov. Už za hodinu si tak budete môcť vychutnávať očakávané profesionálne výsledky.

Astrid Samoopaľovacie mlieko na tvár i telo 200 ml
3,40 €

Samoopaľovacie mlieko Astrid je určené na tvár i telo. Zaručí vám prirodzené a rovnomerné opálenie po celý rok bez slnka! Obsahuje vitamín E, je dermatologicky testované, ľahko sa vstrebáva a nevysušuje pokožku.

Ziaja Samoopaľovacie telové mlieko Cupuacu 300 ml
5,60 €

Samoopaľovacie telové mlieko Cupuacu od značky Ziaja hydratuje pokožku celého tela a zároveň jej dodáva prirodzený a zdravý zlatistý odtieň. Mlieko zvláčňuje a vyhladzuje vrchnú vrstvu pokožky, regeneruje suchú pokožku a navracia pokožke pružnosť a pevnosť.

Astrid Hodvábna samoopaľovacia pena 150 ml
4,90 €

Hodvábna samoopaľovacia pena s hydratačným komplexom je určená na telo i tvár. Urýchľuje opálenie, ihneď sa do pokožky vstrebáva a výsledkom je prirodzene opálená pokožka.

Minetan Samoopaľovacie pištole Bronze Babe
166,90 €

Sada obsahuje:

samoopaľovacie pištoľ Bronze Babe na elektrinu, samoopaľovacie tekutinu 220 ml (pre 4 kompletné nástreky celého tela), aplikačné rukavicu, návod na aplikáciu a použitie v slovenskom jazyku. .

RYOR Samoopaľovacie mlieko 200 ml
8,60 €

Toto samoopalovací hydratační mléko dodá pleti svěží bronzově opálený odstín po celý rok. Mléko se rozetře rovnoměrně na pleť nebo pokožku celého těla, stačí použít jednou týdně. Dopřejte si krásné opálení nejen v létě – s tímto samoopalovacím mlékem Ryor se vám to podaří. .

Alcina Samoopaľovací krém na tvár (Self-Tanning Cream) 50 ml
10,50 €

Samoopaľovací krém na tvár bol vytvorený pre prirodzene krásne opálenie. Je vhodný pre všetky typy pleti. Ponúka dvojaký efekt – samoopaľovací a ošetrujúci krém v jednom, preto je ideálny aj pre suchú pokožku. Aktívne látky:DHA (dihydroxyaceton) – spôsobuje zhnednutie kože.

Lavera Samoopaľovací pleťový krém ( Self Tann ing Cream) 50 ml
11,50 €

Novinka

Samoopaľovací krém s makadamovými a slnečnicovým olejom zaisťuje zamatovo hebkú a prirodzene opálenú pokožku bez máp a škvŕn. Kombinácia dvoch prírodných sacharidov aktivuje v pokožke funkciu pre prirodzené opaľovanie už za 30–60 minút.

Lavera Samoopaľovacie telové mlieko ( Self Tann ing Lotion) 150 ml
12,60 €

Novinka

Samoopaľovacie mlieko s makadamovými a slnečnicovým olejom zaisťuje zamatovo hebkú a prirodzene opálenú pokožku bez máp a škvŕn. Kombinácia dvoch prírodných sacharidov aktivuje v pokožke funkciu pre prirodzené opaľovanie už za 30–60 minút. .

Minetan Rozjasňujúce ružová voda (Illuminating Rose Water) 100 ml
27,80 €

Novinka

Hydratačný sprej na tvár obohatený ružovou vodou dodá vášmu tvári dotyk opálenie. Pri každodennom použití si svoje opálenie vytvoríte či udržíte svoje terajšie opálenie. Opálenie vyzerá prirodzene a dodá vašej pleťou dostatok hydratácie spoločne s krásnym zlatistým nádychom bez oranžových tónov.

Minetan Samoopaľovacie pena pre veľmi tmavé opálenie Original (Super Dark) 200 ml
37,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Predstavujeme vám revolúciu v samoopaľovanie! Vyskúšajte samoopaľovací penu Original as výsledkom budete spokojní! Ultrarýchle samoopaľovacie zložky začínajú pôsobiť ihneď pri styku s pokožkou až do doby, kedy sa osprchujete. Výsledkom bude dokonalé tmavé opálenie bez oranžových tónov.