Saloos Bio Pupalkový olej lisovaný za studena 50 ml
5,10 €

Bio Pupalkový olej lisovaný za studena je vhodný pre suchú, citlivú a poškodenú pokožku. Obsahuje veľmi dôležitú nenasýtenú kyselinu gama-linolénovú. Jedná sa o čistý prírodný produkt v biokvalite.

Saloos Bio telový a masážny olej - Deväť kvetov
3,90 €

Bio telový a masážny olej – Deväť kvetov je špičkový čisto prírodný masážny olej, ktorý je mimoriadne účinný na presilený a boľavý chrbát, stuhnuté svaly a kĺby. Jedná sa o čistý prírodný produkt v biokvalite.

Saloos Bio Kokosový olej 125 ml
5,30 €

Bio Kokosový olej sa pre svoje unikátne vlastnosti radí medzi oleje s veľmi širokým spektrom vonkajšieho použitia. Ako čistá prírodná surovina je ideálny na starostlivosť o celé telo aj tvár, zvlášť pre citlivú a suchú pokožku, ktorú chráni a zvláčňuje.

Saloos Bio telový a masážny olej - Levanduľa
8,80 €

Bio telový a masážny olej – Levanduľa je špičkový čisto prírodný masážny olej, ktorý je ideálny pre starostlivosť o pleť a na najprirodzenejší a najšetrnejší masáž celého tela. Jedná sa o čistý prírodný produkt v biokvalite.

Saloos Bio telový a masážny olej - Erotika
4,20 €

Bio telový a masážny olej – Erotika je špičkový čisto prírodný telový olej, ktorý zmierňuje vnútorné napätie. Jedná sa o čistý prírodný produkt v biokvalite.

Saloos Bio telový a masážny olej - Atopikderm
4,70 €

Bio telový a masážny olej – Atopikderm je špičkový čisto prírodný telový olej, ktorý blahodarne pôsobí na presušenú a namáhanú pokožku. Jedná sa o čistý prírodný produkt v biokvalite.

Saloos Bio telový a masážny olej - Celulinie
3,90 €

Bio telový a masážny olej – Celulinie je špičkový čisto prírodný masážny olej, ktorý podporuje lymfatický systém. Ide o čistý prírodný produkt v biokvalite.

Saloos Kúpeľový olej - Rakytník-Orange
4,60 €

Kúpeľový olej – Rakytník-Orange je harmonizujúci olej s hojivým rakytníkom, antidepresívnym pomarančom a osviežujúcim grepom pre dokonalú očistu tela a unavené mysle.

Saloos Bio Aroma roll-on - Antistres 9 ml
4,20 €

Bio Aroma roll-on – Antistres – špičkový prírodná aróma roll-on, ktorý odbúrava psychické napätie, vyčerpanie, stres a podráždenosť.

Saloos Bio Aroma roll-on - Sladké spanie 9 ml
3,90 €

Bio Aroma roll-on – Sladké spanie – relaxačný prírodná aróma roll-on určený na uvoľnenie po náročnom pracovnom dni, na navodenie príjemnej atmosféry a pokojných snov.

Saloos Bio telový a masážny olej - Ruža
6,10 €

Bio telový a masážny olej – Ruža – luxusný telový olej zaručene uspokojí požiadavky aj tej najnáročnejšej pokožky. Vôňa a účinky ružového oleja dokážu priniesť harmóniu telu aj duši. Bulharská ruža sprostredkováva nenahraditeľný relaxačný zážitok. Jedná sa o čistý prírodný produkt v biokvalite.

Saloos Bio Aroma roll-on - Tea Tree 9 ml
3,90 €

Bio Aroma roll-on – Tea Tree – praktický a veľmi užitočný prírodný aroma roll-on z bio jojobového oleja a vysokým obsahom antiseptického bio esenciálneho oleja tea tree pre široké využitie.

Saloos Bio Kokosová starostlivosť - Caffe latte
5,90 €

Bio Kokosová starostlivosť – Caffe latte – relaxačný prírodný produkt z bio kokosového oleja a extraktu z kávových bôbov povzbudí a zregeneruje unavenú pleť aj myseľ.

Saloos Bio Kokosová starostlivosť - Čokoláda
5,90 €

Bio Kokosová starostlivosť – Čokoláda – očarujúce kompozícia z kokosového oleja a extraktu z kakaových bôbov pre hýčkanie vášho tela i duše. Obsahuje antioxidačné zložky a je vhodná pre všetky typy pleti vrátane citlivej.

Saloos Bio telový a masážny olej - Relax
8,60 €

Bio telový a masážny olej – Relax je špičkový čisto prírodný masážny olej určený na uvoľňujúcu masáži. Jedná sa o čistý prírodný produkt v biokvalite.

Saloos Darčeková sada Ruža Exkluziv
16,30 €

Darčeková kazeta Ruža Exkluziv obsahuje:

Bio telový a masážny olej – Ruža 50 ml ,

Bio Karité balzam – Ružový 50 ml ,

Bio Karité balzam – Na pery 19 ml . .

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: