U nás na MALL.sk nájdete takmer 1 000 000 produktov, medzi nimi aj produkty pre zdravie a krásu z kategórie aromaterapia. Kúpte si doplnky stravy, zdravotnícke pomôcky alebo zdravú výživu a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Ponáhľa to? Tovar z kategórie aromaterapia doručíme ešte dnes.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 350 výdajných miestach a ušetriť tak za poštovné.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk pomôže vyriešiť vaše požiadavky kedykoľvek počas dňa aj noci.

Pozrite si najnovší tovar zo sekcie aromaterapia alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov.

Docteur Valnet Flexarome na kĺby svaly (Objem 50 ml)

Docteur Valnet Flexarome na kĺby svaly

11,60 €

Pre ohybné kĺby a uvoľnené svaly. Všetci poznáme pocit stuhnutosti kĺbov, alebo bolestivosti svalov. Príčinou môže byť vlhkosť prostredia, zmeny počasia, alebo proste naše starnutie.

Partner: Vivantis
Docteur Valnet Odarome dezinfekcia vzduchu (Objem 15 ml)

Docteur Valnet Odarome dezinfekcia vzduchu

12 €
Posledný kus za túto cenu!

Zdravý vzduch. Pozrite sa dobre okolo seba. Nevidíte nič? Napriek tomu milióny mikróbov poletujú vo vzduchu. Neváhajte a využite antiseptických, baktericídnych a upokojujúcich účinkov éterických olejov a dýchajte ich jemnú vôňu.

Partner: Vivantis
Tropikalia Esenciálny olej 10 ml (Variant Perníček)

Tropikalia Esenciálny olej 10 ml

4,30 €
4,20 €

Esenciálne oleje môžete použiť do aroma lampy, na koži, ale aj na výrobu sviečok alebo domácej ekodrogérie. Dobre sa spája aj s rastlinnými prírodnými voskami. Neutralizuje pachy.

Partner: Vivantis
Valavani Afrodiziakálne vonné sviečky JASMINE ROMANCE

Valavani Afrodiziakálne vonné sviečky JASMINE ROMANCE

15 €

Unikátna afrodiziakálna vonná sviečka Jasmine Romance z rady Magnetifico – power of pheromones pre vytvorenie afrodiziakálnej, jedinečnej, intímnej a zvodnej atmosféry. Špeciálna technológia šetrná k zdraviu. Ručná výroba. Luxusný dizajn.

Energy Spiron spray 50 ml
19x

Energy Spiron spray 50 ml

14,10 €
12,90 €

Spiron spray obsahuje harmonickú kombináciu najčistejších éterických olejov a bioinformácií. Je zostavený podľa poznatkov aromaterapie, psychotroniky, fytoterapie a biorezonancie. Spiron spray ovplyvňuje najmä dráhu pľúc, srdca, žlčníka, ale do určitej miery aj ďalšie energetické dráhy.

Partner: Vivantis
Tierra Verde Osvěžovač vzduchu BIO rozmarýn a citron 100 ml

Tierra Verde Osvěžovač vzduchu BIO rozmarýn a citron 100 ml

5,56 €
Posledný kus za túto cenu!

Prírodný osviežovač vzduchu pomáha zahnať únavu, rozprúdiť energiu alebo uľaviť pri nachladnutí. Príjemná stredomorská svieža vôňa citrónu a rozmarínu. Kľúčové vlastnosti: éterický olej rozmarínu má posilňujúce účinky. Je antiseptický, protizápalový a antimikrobiálne.

Partner: FOLLY.sk
Jungle Way Peruánskej Palo Santo - špalíčky 20 g

Jungle Way Peruánskej Palo Santo - špalíčky 20 g

5,20 €
5,10 €

Prémiové Palo Santo (Bursera graveolens) značky Jungle Way je ručne zbierané aj spracované domorodými kmeňmi v Amazónii a to iba zo spadnutých konárov. Jeho užitím teda nie je podporované drancovanie a výrub tohto ohrozeného skvostu.

Partner: Vivantis
Saloos Vonná směs Harmonie 10 ml

Saloos Vonná směs Harmonie 10 ml

3,04 €

Esenciální olej Saloos s vonnou kompozicí Harmonie má velmi svěží vůni a je ideální nejen v době nachlazení. Jedná se o směsi z přírodních esenciálních olejů, které jsou tvořeny tak, aby harmonizovaly vůni a účinek silic, provoněly domov či pracoviště a navodily příjemnou atmosféru.

Partner: FOLLY.sk