Topnatur Sušená srvátka 600 g
1,80 €

Vyvážený nápoj Sušená srvátka, ktorý nezaťažuje organizmus, zaistí rýchle a súvislé zásobenie všetkých orgánov potrebnými vitamínmi (C, E a skupiny B) a minerály (horčík, fosfor, vápnik, draslík, sodík a zinok).

Energy Biotermal 350 g

Energy Biotermal 350 g

Hodnotenie: 5
11,40 € 10,90 €

Bioinformačné kúpeľová soľ Biotermal z termálnej vody žriedla Podhájska obsahuje účinné látky podporené bioinformáciami, ktoré výrazne posilňujú celkový regeneračný efekt. Kúpeľ so soľou Biotermal prospieva kondícii aj kráse a prispieva k rovnováhe duše a tela.

Vivapharm Kúpeľová pena s kozím mliekom 1000 ml
4,90 €

Kozie pena do kúpeľa s mliečnymi proteínmi pre výživu a regeneráciu pokožky. Blahodarne pôsobí na vysušenú a unavenú pokožku. Jemne penivá, aroma tická kúpeľ uvoľňuje napätie, odplavuje únavu a stres. .

Goodie Epsomská soľ 500 g
3,70 €

Epsomská soľ čiže Glauberova horká soľ je zložená z minerálov horčíka a síranu horečnatého, ktoré sa výborne vstrebávajú kožou a dajú sa tak ľahko doplniť kúpeľom. Epsomská soľ pomáha pri relaxácii a regenerácii svalov a celého organizmu nielen po športovom výkone.

Goodie Epsomská soľ s harmančekom 250 g
4,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Epsomská soľ s harmančekom vďaka obsahu sušeného kvetu harmančeka napomáha na upokojenie pokožky a relaxáciu počas kúpeľa.

Lahodnosti Stredomorská soľ s Írskym machom 200 g
2,60 €

Nerafinovaná jedlá morská soľ s morskou riasou Írskym machom je určená nielen pre solenie v kuchyni, ale je vhodná aj do kúpeľa. Írsky mach je skvelou alternatívou k živočíšnemu kolagénu.

Lahodnosti Stredomorská soľ s Irskym machom 400 g
4,30 €

Nerafinovaná jedlá morská soľ s morskou riasou Irskym machom je určená nielen pre solenie v kuchyni, ale je vhodná aj do kúpeľa. Írsky mach je skvelou alternatívou k živočíšnemu kolagénu.

Natu Epsomská soľ s levanduľou 1000 g
8 €

Epsomská soľ s prídavkom levandule prevonia vašu kúpeľ a zároveň prospeje vášmu zdraviu. Obsahuje minerály horčíka a síranu, ktoré sa ľahko vstrebávajú cez kožu, a preto je kúpeľ ideálnou voľbou, ako doplniť tieto minerály dôležité pre telo.

Saloos Kúpeľový olej - Rakytník-Orange
4,40 €

Kúpeľový olej – Rakytník-Orange je harmonizujúci olej s hojivým rakytníkom, antidepresívnym pomarančom a osviežujúcim grepom pre dokonalú očistu tela a unavené mysle.

Vitalvibe Himalájská sůl 500 g
2,20 €

Himalájska soľ pomáha dodať telu vodu a dôležité, čisté, minerály, vytvára zásadité prostredie v tele, podporuje metabolické procesy, obsahuje železo, ktoré je dôležité pre krvotvorbu, udržiava stály pomer všetkých prvkov v ľudskom tele a predstavuje vyvážený pomer sodíka a draslíka: správna funkcia