Prípravky do kúpeľa

U nás na MALL.sk nájdete takmer 1 000 000 produktov, medzi nimi aj produkty pre zdravie a krásu z kategórie prípravky do kúpeľa. Kúpte si doplnky stravy, zdravotnícke pomôcky alebo zdravú výživu a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Ponáhľa to? Tovar z kategórie prípravky do kúpeľa doručíme ešte dnes.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 350 výdajných miestach a ušetriť tak za poštovné.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk pomôže vyriešiť vaše požiadavky kedykoľvek počas dňa aj noci.

Pozrite si najnovší tovar zo sekcie prípravky do kúpeľa alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov.

-15%
Energy Biotermal 350 g
2x

Energy Biotermal 350 g

12,90 €
10,90 €

Bioinformačná kúpeľová soľ Biotermal z termálnej vody žriedla Podhájska obsahuje účinné látky podporené bioinformáciami, ktoré výrazne posilňujú celkový regeneračný efekt. Kúpeľ so soľou Biotermal prospieva kondícii aj kráse a prispieva k rovnováhe duše a tela.

Partner: Vivantis
Calypso Kúpeľová huba Energy peeling

Calypso Kúpeľová huba Energy peeling

6,60 €
6,20 €

Kúpeľová huba Energy peeling Calypso. Je to skvelá viskózna huba, s vrstvou z kukuričných semienok pre prirodzený intenzívny peeling na starostlivosť o telo.

Partner: VISO TRADE
Vitalvibe Himalájská sůl 500 g

Vitalvibe Himalájská sůl 500 g

3,20 €

Himalájska soľ pomáha dodať telu vodu a dôležité, čisté, minerály, vytvára zásadité prostredie v tele, podporuje metabolické procesy, obsahuje železo, ktoré je dôležité pre krvotvorbu, udržiava stály pomer všetkých prvkov v ľudskom tele a predstavuje vyvážený pomer sodíka a draslíka: správna funkcia

Partner: Vivantis