Rosenpharma Rosen Odkyselující nápoj 20 šumivých tabliet

Rosenpharma Rosen Odkyselující nápoj 20 šumivých tabliet

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Rosen Odkyselující nápoj je vyvážená minerálna zmes bez obsahu fosfátov. Dopĺňa zásadotvorné látky, odkysľuje a detoxikuje organizmus, bez fosfátov. Doplnením vyvážené minerálne zmesi sa obnovuje v tele rovnováha medzi kyselinami a zásadami a udržuje stály pomer medzi ich tvorbou a vylučovaním. Celý popis
4,40 €
Vrátane DPH
4 €
Partner: Vivantis

Skladom u partnera 5+ kusov

26.10.2021 - 27.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100017278672

Popis

Rosen Odkyselující nápoj je vyvážená minerálna zmes bez obsahu fosfátov. Dopĺňa zásadotvorné látky, odkysľuje a detoxikuje organizmus, bez fosfátov. Doplnením vyvážené minerálne zmesi sa obnovuje v tele rovnováha medzi kyselinami a zásadami a udržuje stály pomer medzi ich tvorbou a vylučovaním.

Zloženie:

Citrát horečnatý, uhličitan vápenatý, hydrogénuhličitan draselný, kyselina jablčná / fumarová, sorbitol / erytritol, steviol-glykozidy, mrkvový prášok, makrogol, prírodné farbivo. Aróma.

Dávkovanie:

1 tabletu rozspusťte v pohári vody a vypite najlepšie nalačno 2 x denne.

Balenie:

20 šumivých tabliet v tube.

Upozornenie:

Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Určené pre dospelých a deti od 12 rokov. Nie je určené pre tehotné a dojčiace ženy.