Amix Nutrition Greens & Reds + 250 g
31,50 € 26,68 €

Doplnok stravy vo forme prášku na prípravu zeleného nápoja plného energie, vitamínov, minerálov a tiež antioxidantov.

MycoMedica MycoDetox 120 kapsúl
22,50 € 18,10 €

Účinná kombinácia vitálne huby reishi a rias spirulina a chlorella. Detoxikuje organizmus a podporuje jeho prirodzenú obranyschopnosť.

Purasana Total Detox Mix BIO 250 g
19,20 € 16,26 €

Zmes šiestich prísad – chlorelly, spiruliny, kakaa, prášku z jačmeňa, lucumy a prášku zo zelenej pšenice.

GreenFood Zelený čaj vegan 90 kapsúl
4,21 €

GreenFood Zelený čaj je významným zdrojom látok, ktoré povzbudzujú centrálnu nervovú sústavu, zlepšujú obranyschopnosť organizmu, majú upokojujúci účinok, pôsobia proti starnutiu organizmu, majú výrazné antioxidačné vlastnosti.

GreenFood Maitake vegan 90 kapsúl
9,15 € 7,65 €

Maitake (Trsovnica lupeňovitá) – jedlá drevokazná huba – posilňuje aktivitu a obranyschopnosť imunitného systému, obnovuje krvotvorbu, pomáha znižovať krvný tlak, hladinu Cholesterolu i tukov.

GreenFood Selen Lalmin 30 kapsúl
3,14 €

Selen Lalmin® sú kvasnice s organicky viazaným Selénom, ktorý prispieva k tvorbe spermií, k udržiavaniu dobrého stavu vlasov a nechtov, k činnosti imunitného systému i štítnej žľazy, a k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom.

GreenFood Mladý jačmeň vegan 120 kapsúl
4,51 €

V Mladom jačmeni sa nachádza veľké množstvo Chlorofylu, antioxidantov, minerálov i vitamínov. Jačmeň dokáže vyvolať v ľudskom organizme zásadité prostredie a pomáha tak proti častému prek

GreenFood Rakytník vegan 60 kapsúl
7,70 € 7,21 €

Rakytník rešetliakový – nazývaný ako pokladnica vitamínov zo Sibíri, najmä kvôli vysokému obsahu Vitamínu C. Obsahuje aj ďalšie biologicky aktívne látky so širokospektrálnymi účinkami na zdravie človeka.

Big Zone Kidney + 180 kapsúl
44,50 € 36,60 €

Produkt pre detoxikáciu obličiek, pretože obsahuje účinné látky, ktoré sa medzi sebou skvele dopĺňajú a podporujú a tým maximalizujú účinok tohto produktu! Ideálny produkt pre kulturistov.

GreenFood Berberín 60 kapsúl
10,10 € 8,42 €

Berberin vyhľadávajú ľudia orientovaní na: podporu pri infekciách, podporu imunity, potlačenie horúčky, potlačenie hnačky, podporu pečene, znižovaní hladiny cukru v krvi, podporu pri premnožení nežiaducich organizmov.

GreenFood CandiFlora 90 kapsúl
12,20 € 10,94 €

CandiFlora vyhľadávajú ľudia orientovaní na prevenciu a podporu pri zápale, prevenciu a podporu pri kvasinkovej infekcii, prevenciu a podporu pri bakteriálnych problémoch.

GreenFood Nattokinase 20.000FU 90 kapsúl
11,10 € 9,27 €

Nattokinase vyhľadávajú ľudia orientovaní na nedokrvenie končatín, obmedzovanie zrážanie krvi, rozpúšťanie krvných zrazenín, rozkladu a odstránenie poškodených buniek z organizmu.

GreenFood Pestrec mariánsky vegan 60 kapsúl
6,15 € 5,91 €

Účinná látka Silymarín rastliny Pestrec mariánsky podporuje zdravie pečene, pomáha chrániť pečeňové bunky pred oxidačným stresom, prispieva k detoxikácii pečene, pomáha udržiavať normálnu funkciu pečene, podporovať tráven

MycoMedica MycoClean 99 g
16,60 € 14,41 €

Účinná kombinácia slzovky, citrónovníka, semienok lotosu a huby Maitake pre jednoduchú prípravu nápoja na posilnenie systému Pi (sleziny) a celkovú detoxikáciu.

Nutrisslim Teatox Daytime Detox 14 sáčkov
13,10 € 11,05 €

Teatox Daytime Detox je detoxikačný čaj. Obsahuje výťažky z rastlín: Čínsky čaj oolong, Maté, Zázvor, Fenikel, Citrónová tráva, Púpava, Ženšen.

Olimp Detoxeed-Pro 60 kapsúl
13,90 € 11,57 €

Výživový doplnok vo forme kapsúl obsahujúci pokročilý vzorec rastlinných zložiek zložený z výťažkov z bodliaka, artičokov, obyčajné žihľavy, veľkých brusníc, kurkumy a čierneho korenia doplneného cholínom a spirulinou.

Enzympro RegulatPro BIO 350 ml-15%
49,40 € 41,50 €

Akcia

Regulatpro® BIO je kaskádovo fermentovaný enzýmový doplnok stravy na podporu procesov biologickej regulácie.

TEREZIA COMPANY Pestrec + reishi 60 kapsúl
9,40 €

Pestrec mariánsky prispieva k ochrane a detoxikácii pečene a podporuje trávenie. Huba reishi prispieva k prirodzenej obranyschopnosti organizmu a na udržanie normálnej činnosti obehovej sústavy. Čierny bez podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu.

Allnature Aloe vera - 100% Bio šťava 1 l
11,90 € 8 €

Aloe vera – 100% Bio šťava má jemnú chuť bez výraznej arómy a je vyrobená najmodernejšou metódou spracovania, aby sa získalo maximum účinných látok.

Topnatur Green Trio 540 tbl.
14,30 €

Green Trio Topnatur je produkt, ktorý v jedinej tablete obsahuje tri „zelené“ potraviny. Chlorella, zelený jačmeň a spirulina tvoria ideálnu kombináciu, kde každá zo zložiek prináša do výrobku špecifické vlastnosti a tým prepožičiavajú produktu Green Trio výborné schopnosti.

Barny's ACTIValoe lekárenská dvojbalenie 2 x 500 ml
16,30 €

ACTIValoe lekárenská dvojbalenie je minimálne 3× silnejší, než bežne predávaná Aloe vera. Patentovaná technológia spracovania „Aloecorp MAP process“ (pôvodné nadobúdateľ patentu Unigen Pharma ceuticals, Inc) zaisťuje 3× vyšší nárast obsahu polysacharidov molekulovej hmotnosti približne 50–200 kDa.

Advance nutraceutics Liverax 60 kapsúl
11,90 €

Liverax je prírodný doplnok, ktorý obsahuje komplex prírodných aktívnych látok. Základom je extrakt z pestreca mariánskeho pre normálnu činnosť pečene. Pečeň je vystavená negatívnym vplyvom najmä pri nadmernej konzumácii alkoholu a pri dlhodobom užívaní niektorých liekov. .

Energy Renol 30 ml
21,60 €

Renol je bioinformačný prípravok so širokospektrálnym regeneračným účinkom je vyrobený podľa moderných poznatkov fytoterapie, psychotroniky, kryštáloterapie a biorezonancie.

Salvia Paradise Schizandra - Klanopraška AF tinktúra
6,90 €

100% čistá Klanopraška – Schizandra je rastlina bohatá na antioxidačné a adaptogénny látky, ktoré podporujú naše zdravé mentálne funkcie, psychickú aktivitu, trávenie, dýchacie cesty, prispievajú k prečistenie organizmu. Tinktúra s 0% alkoholu umožňuje jednoduché užívanie.

Salvia Paradise Kurkuma mletá
8,20 €

100% čistá Kurkuma mletá je korenie bohaté na antioxidanty predovšetkým pre naše zdravé trávenie, správnu činnosť imunity, pečene, ale aj pre správnu funkciu nervovej sústavy, srdca, ciev, kĺbov, dýchacej sústavy, pokožky.

Allnature Kapucínka bylinný extrakt 60 pastiliek
12,70 €

Kapucínka pôsobí ako prírodné antibiotikum. Je močopudná a veľmi účinná. Má dobrý vplyv na organizmus a imunitu a poradí si aj s problémami dýchacích ciest. Je výborná na posilnenie vlasov, napomáha ich rastu. Je to bylinka vhodná pre očistu organizmu a zbavenie sa všetkého, čo telu škodí.

MedPharma Yucca 500 mg 60 tbl. + 7 tbl. ZDARMA
4,10 € 3,60 €

Akcia

Produkt Yucca 500 mg obsahuje extrakt z koreňa juky s obsahom saponínov. Saponíny sú chemické zlúčeniny, jedny z mnohých sekundárnych metabolitov (organických látok vznikajúcich v tele organizmov) z prírodných zdrojov. Yucca je určená na detoxikáciu organizmu.