Rosenpharma Rosen Pinio-Nasal nosový sprej 10 ml
3,70 € 3,50 €

Rosen Pinio-Nasal nosový sprej, ktorý pretiahne nos. Olejový nosový sprej s éterickými olejmi. Uľahčí normálnu funkciu dýchacieho systému. Vhodné aj do inhalačnej prístrojov a pre aromaterapiu.

Rosenpharma Rosen neoPhytiol ung.30g
3,30 € 3,10 €

NeoPhytiol je masť na ošetrenie kože, ktorá je postihnutá ekzémom, zapareninami, akné, kožnými zápalmi či vyrážkou vyvolanú slnečnou alergiou. Neobsahuje kyselinu boritú, ktorá je nahradená antimikrobiálne kyselinou usňovú z lišajníka a kyselinou glycyrhizinovú zo sladkého drievka. .

Rosenpharma Rosen Kolagén FORTE + Kyselina hyalurónová 180 ks
27,10 € 25,90 €

Rosen Kolagén FORTE + Kyselina hyalurónová je hydrolyzovaná, vysoko účinná forma čistého kolagénu v tablete. Účinná kombinácia prírodného kolagénu a kyseliny hyalurónovej, je vnútorná výživa pokožky v tabletách.

Rosenpharma Rosen vit.C + rutín 400 mg 15 dražé
1,60 € 1,40 €

Vitamín C s rutínom 400 + 5 mg, rýchla pomoc pri nachladnutí. Spevňuje nosové cievky. Mierni opuch slizníc. Prirodzený antioxidant pre posilnenie imunity. Výhodná kombinácia účinných látok v jednom dražé. .

Rosenpharma Rosen B-komplex REPELENT pre deti 25 tabliet
2,40 € 2,20 €

Prvý repelent v tabletovej forme pre deti. Komplex vitamínov skupiny B s navýšenú dávku Tiamínu. Metabolity Tiamínu odpudzujú a mätú komármi. Pokrýva dennú spotrebu vitamínov skupiny B a navyše chráni proti komárom.

Rosenpharma Rosen Odkyselující nápoj 20 šumivých tabliet
4,30 € 4 €

Rosen Odkyselující nápoj je vyvážená minerálna zmes bez obsahu fosfátov. Dopĺňa zásadotvorné látky, odkysľuje a detoxikuje organizmus, bez fosfátov. Doplnením vyvážené minerálne zmesi sa obnovuje v tele rovnováha medzi kyselinami a zásadami a udržuje stály pomer medzi ich tvorbou a vylučovaním.

Rosenpharma Rosen Koenzým Q10 30 mg pastilky 15 ks
1,80 € 1,70 €

Chutné pastilky s koenzýmom Q10. 1 pastilka obsahuje 30 mg rozpustného koenzýmu Q10, neobsahujú cukor. Dávkovanie: 1 – 2 pastilky denne. Koenzým Q10 je antioxidantom a katalyzátorom mnohých biochemických reakcií. Štúdiami sa zistilo, že pacienti s paradentózou majú výrazný nedostatok koenzýmu Q10.

Rosenpharma Rosen Magnesium 300 mg perlivé pastilky 20 ks
3 € 2,80 €

Perlivé pastilky Rosen Magnesium 300 mg s draslíkom. S draslíkom a vitamínom B6. Horčík prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy, k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnej činnosti nervovej sústavy a k správnej funkcii psychiky.

Rosenpharma Rosen moskytov gél 16 ml v tube
3,20 € 2,90 €

Rosen moskytov gél zaručuje rýchlu a účinnú pomoc po bodnutí a pohryznutí hmyzom, pri popŕhlení medúzou a žihľavou. Praktické balenie do terénu. Pomôže pri mori aj v lese. Vhodné pre deti na letné tábory. .

Rosenpharma Rosen Octan gel 40 g
3,30 € 3,10 €

Rosen Octan gél je pre okamžité použitie priamo v teréne. Ihneď po ruke pri poštípaní hmyzom, pomliaždeninách, výronoch a mechanicky spôsobených opuchoch. Jednoduché a rýchle použitie aj pre deti. Pôsobí chladivo, adstringentne, pomáha vstrebávaniu opuchu.

Rosenpharma Rosen Octan sáčky 2 x 2 ks
2,80 € 2,60 €

Majte Octan sáčky v lekárničke. Použite pri mechanicky spôsobených opuchoch, pomliaždeninách, výronoch, uštipnutie hmyzom. Pôsobí okamžitú úľavu. Má adstringentné (sťahujúce) a chladivý účinok. Zabraňuje narastaniu opuchu. Upokojujúci efekt je potencovaný použitím ľadovej vody.

Rosenpharma Rosen Pinio-Nasal nosné kvapky 10 ml
3,30 € 3,10 €

Rosen Pinio-Nasal nosné kvapky, pretiahnu nos. Olejové nosové kvapky s éterickými olejmi, uľahčí normálnu funkciu dýchacieho systému. Vhodné aj do inhalačnej prístrojov a pre aromaterapiu.

Rosenpharma Rosen Travel Aescín 7 šumivých tabliet
2,90 €

Šumivé tablety Travel Aescín, je pomocník na cestách. Zmierňuje pocity ťažkých nôh pri dlhšom sedení a cestovanie. Okamžitý účinok vďaka vysokej rozpustnosti a rýchle vstrebateľnosti účinnej látky. Vstrebáva sa už z dutiny ústnej, pažeráka a žalúdka Praktické balenie na cesty.

Rosenpharma RosenSPA 5 + 1 rašelinové kúpele + olej
20,10 €

RosenSPA 5 + 1 rašelinové kúpele + olej – kúpeľ s liečivými účinkami hnedej rašeliny. RosenSPA hnedá je extrakt hnedej rašeliny, vďaka ktorému si teraz môžete dopriať účinky rehabilitačných kúpeľov a detoxikáciu i celého organizmu doma vo vani.