Salvia Paradise Lapacho AF tinktúra (Objem 50 ml)

Salvia Paradise Lapacho AF tinktúra (Objem 50 ml)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
100% čistej lapače kôra tinktúra s 0% alkoholu bohatá na antioxidanty pre zdravie našich močových ciest, imunity, pre udržanie si správneho krvného tlaku, spánku, pre relaxáciu a podporu odpočinku. . Celý popis
5,80 €
Vrátane DPH
Partner: Vivantis

Skladom u partnera 5+ kusov

3.12.2021 - 6.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100049520277

Popis

100% čistej lapače kôra tinktúra s 0% alkoholu bohatá na antioxidanty pre zdravie našich močových ciest, imunity, pre udržanie si správneho krvného tlaku, spánku, pre relaxáciu a podporu odpočinku. 

Označenie AF znamená Alcohol Free – prípravok s 0% obsahom alkoholu. Pri výrobe bola použitá unikátna technológia a niekoľkonásobná extrakcie. AF tinktúry si zachovávajú maximum účinných látok, chuť a vôňu použité byliny.

Domovinou stromu lapacho je amazonský prales a ďalšie oblasti Južnej a Latinskej Ameriky. Indiáni ho nazývajú „stromom bohov“ a v dnešnej dobe si lapacho získava stále väčšiu pozornosť a obľubu.

Výborné vlastnosti kôry lapacha objavili domorodí obyvatelia rôznych kmeňov nezávisle na sebe. Traduje sa užívanie ešte z čias pred Inkami. Od pradávna je teda lapacho súčasťou tradičnej miestnej medicíny preverené storočiami. Do Európy tento produkt prírodnej medicíny priviezli zo svojich ciest už Vikingovia. Účinky a pôsobenie lapacha sa čoskoro rozšírili do celej Európy i ďalších častí sveta.

Lapacho pôsobí ako prirodzený antioxidant. Dôležitá je jeho schopnosť podporovať prirodzenú obranyschopnosť organizmu a vytvorenia rezistencie pri napadnutí organizmu. Lapacho tak pomáha organizmu nájsť správnu cestu a učí ho brániť sa svojimi vlastnými prostriedkami. Užíva sa k regulácii krvného tlaku. Nezanedbateľná je podpora vylučovacích funkciou obličiek. Lapacho pomáha uvoľniť sa, relaxovať a má blahodarný vplyv aj na kvalitu spánku. Má vplyv na mikrocirkuláciu – obeh telových tekutín.

 

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím prečítajte v herbári.

Tinktúra neobsahuje žiadny alkohol, farbivá ani sladidlá.

glycerol; čistená voda; Lapač červené (Tabebuia impetiginosa)

Dávkovanie:

Po pretrepaní užívame 20 kvapiek 3 × denne. Odporúčame vložiť do úst a nechať vstrebať cez sliznice. Je možné zapiť malým množstvom vody. Odporúčaná denná dávka obsahuje 2 511 mg čerstvej rastlinnej hmoty.

Upozornenie:

Kôra zo stromu lapacho (Tabebuia impetiginosa) je spracovávaná v potravinárskom štandardu, avšak podľa vyhlášky č. 58/2018 Zb, ktorá platí od 1. 11. 2018, nesmie byť použitá ako potravina či doplnok stravy. Kôru teda dodávame iba ako surovinu na vonkajšie použitie ak ďalšiemu spracovaniu (napr. V kozmetike).

Nie je určené deťom do 3 rokov, tehotným a dojčiacim ženám. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí.
Pri nadmerných dávkach môže spôsobovať nevoľnosť. Ovplyvňuje zrážanlivosť krvi – nie je vhodný pre osoby užívajúce lieky na riedenie krvi (např.Warfarin).
Skladujte v tme a suchu.


Zloženie:
 
Zložka / Množstvo
Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ
Zložka / Schválené zdravotné tvrdenia
Lapač červené (Tabebuia impetiginosa)
Prirodzená obranyschopnosť – odolnosť
Relaxácia – spánok
antioxidant
krvný tlak
mikrocirkulácia
Normálna činnosť obličiek – vylučovanie