Salvia Paradise Alchemilka vňať
23,20 €

Posledný kus za túto cenu!

100% čistý Alchemilka vňať pre zdravú menštruáciu, trávenie, kĺby, svaly, pre osvieženie nášho tela.


Salvia Paradise šalvia list
2,80 €

100% čistá Šalvia lekárska list pre obranyschopnosť našich dýchacích ciest, pre naše trávenie, vplyv na potenie, vlasy, kosti, kĺby, hormonálnu rovnováhu, zdravie žien, menopauzálny komfort.


Salvia Paradise Ľanové semienko celej
1,60 €

100% čistej Ľanové semienko celej bohaté na antioxidanty pre naše trávenie, črevá, kontrolu hmotnosti, menopauzu, prostatu, srdce, hormonálne funkcie.


Salvia Paradise Ľanové semienko mleté
1,90 €

100% čistej Ľanové semienko mleté je bohaté na antioxidanty a priaznivo pôsobí na naše trávenie, črevá, kontrolu hmotnosti, menopauzu, prostatu, srdce, hormonálne funkcie.


Salvia Paradise Artičok list
2,40 €

100% čistý Artičokový list pôsobiace antioxidačne na naše obličky, močové cesty, pečeň, črevá, srdce, telesnú hmotnosť.


Salvia Paradise Banán prášok
12,80 €

Banány sa radí k najdôležitejším plodom sveta, pretože pre milióny ľudí sú hlavným zdrojom potravy. Banán Salvia Paradise ® je potravinová forma. Nie je sladký.


Salvia Paradise Bez čierny kvet
3,80 €

Posledný kus za túto cenu!

100% čistý Bez čierny kvet svojim antioxidačným účinkom udržuje zdravú imunitu, dýchaciu sústavu, vylučovanie vody z tela, kontroluje našej telesnú hmotnosť, podporuje čistenie organizmu.


Salvia Paradise Bez čierny plod BIO
2,40 €

Posledný kus za túto cenu!

100% čistý Baza čierna plod v BIO kvalite plný antioxidantov pre sníva našej imunty, vylučovacej sústavy, pre zdravú hladinu cukru v krvi, pre kontrolu našej telesnej hmotnosti.


Salvia Paradise Cesnak siaty AF tinktúra
5,90 €

Posledný kus za túto cenu!

100% čistý Cesnak kuchynský tinktúra s 0% alkoholu plná antioxidantov pre náš imunitný systém, cholesterol, srdce, cievy, pečeň, cukor v krvi i zvládanie stresu.


Salvia Paradise Chanca Piedra vňať
1,90 €

Posledný kus za túto cenu!

100% čistá Chanca piedra vňať je amazonským pokladom pre zdravie a kondíciu našich obličiek a močových ciest.


Salvia Paradise Chilli Habanero
5,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Papričky Habanero sú veľmi ostré, ale stále jedlé. Patrí k najobľúbenejším a najznámejším chilli. V horúčosti sa radí až nad známej chilli papričky Bird ´s Eye. Chuť je kvetinová, delikatesná, veľmi hrejivá a plná. Ich vôňa je zemitá, charakteristická pre sušenú papriku.


Salvia Paradise Dračia krv kvapky
13,40 €

Dračia krv (Sangre de Drago) je 100% čistý latex z peruánskeho stromu Croton lechleri, ktorá sa teší veľkej popuparitě aj u nás. .


Salvia Paradise Ženšen pravý 6-ročný BIO AF tinktúra
11,40 €

Tinktúra zo 100% čistého Ženšenu v BIO kvalite s 0% alkoholu pre jednoduché užívaný. Ženšen má priaznivý účinok na náš duševný stav, výkonnosť, koncentráciu, zvládanie stresu, ale aj na sexuálne funkcie a imunitný systém.


Salvia Paradise Ženšen pravý 6-ročný - Ginseng BIO kapsule
18,50 €

Kapsule sú vyrobené z Ženšenu bieleho BIO 6letého, kedy dosahuje najvyššiu zrelosti. Ženšen má priaznivý účinok na náš duševný stav, výkonnosť, koncentráciu, zvládanie stresu, ale aj na sexuálne funkcie a imunitný systém.


Salvia Paradise Čierne ríbezle mrazom sušený
19,30 €

100% čistý Čierne ríbezle plody šetrne sušené mrazom s fenomenálnym obsahom antioxidantov pre naše zdravé močové cesty, chudnutie, kĺby, osvieženie, na náš stres, námahu.


Salvia Paradise Čierne ríbezle plod
9,40 €

Posledný kus za túto cenu!

100% čistý Čierne ríbezle plody s fenomenálnym obsahom antioxidantov pre naše zdravé močové cesty, chudnutie, kĺby, osvieženie, na náš stres, námahu.


Salvia Paradise Žihľava dvojdomá list
1,80 €

Posledný kus za túto cenu!

100% čistá Žihľava dvojdomá list pre naše močové cesty, cievy, srdce, kĺby, imunitu, prostatu, dýchacie cesty, kožu a predovšetkým pre našej vitalitu a osvieženie tela. .


Salvia Paradise Šiitake - Shiitake klobúčiky
59 €

Posledný kus za túto cenu!

100% čistej Šiitake – Shiitake (Húževnatec jedlý) klobúčiky sú delikátne kulinárskou ingrediencií, rovnako tak je huba hojne používanou hubou v tradičnej čínskej medicíne. .


Salvia Paradise s.r.o. je plne českou rodinnou firmou, ktorá spracováva aj dováža prírodné látky z celého sveta aj naše české komodity.

Salvia Paradise s.r.o. je plne českou rodinnou firmou, ktorá spracováva aj dováža prírodné látky z celého sveta aj naše české komodity.