Compass Poťah sedadla TRIKO predný 2 ks červený
15,18 € 15 €

Naťahovacie poťahy s univerzálnejším uchytením k sedadlám väčšiny vozidiel. Vzhľadom na kvalitné zloženie príjemne zahrejú a naviac aj dlho vydržia. Pre väčší komfort pri jazde sú vybavené silnejším polstrovaním. Compass Poťah sedadla TRIKO predný 2 ks červený poskytuje komfort vodičovi aj spolujazdcovi.

Compass Poťah sedadla TRIKO predný 2 ks sivý
15,18 € 15 €

Naťahovacie poťahy s univerzálnejším uchytením k sedadlám väčšiny vozidiel. Vzhľadom na kvalitné zloženie príjemne zahrejú a naviac aj dlho vydržia. Pre väčší komfort pri jazde sú vybavené silnejším polstrovaním. Compass Poťah sedadla TRIKO predný 2 ks sivý poskytuje komfort vodičovi aj spolujazdcovi.

Walser Poťahy sedadiel Elegance
45,60 € 43,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Poťahy sedadiel na celé vozidlo Elegance šedej/čiernej – set poťahov sedadiel na predné sedadlá, 9-dielňa sada na celé vozidlo, 100% polyester, 3mm podšívka, testované TUV , vhodné pre autá s bočným airbagom

Compass Autopoťahy LAS VEGAS sivé
19,48 € 18,50 €

Návlekové poťahy s podporou uchytenia na väčšinu autosedadiel. Vzhľadom na zloženie zo 100% polyesteru príjemne zahrejú a naviac aj dlho vydržia. Pre väčší komfort pri jazde sú v balení aj extra návleky aj na opierku hlavy. Compass Autopoťahy LAS VEGAS sivé sú určené na dve predné sedadlá.

4Cars Poťah sedadla Race sivý
14 €

Univerzálny poťah sedadla s atraktívnym „Race“ dizajnom. Pre všetky typy automobilov. Pripevnenie k sedadlu pomocou gumových popruhov. Poťah spríjemňuje svojou vzdušnosťou a masážnymi účinkami dlhšie sedenie.

Compass Poťah sedadla TRIKO predný 2 ks tmavosivý
15,18 € 15 €

Naťahovacie poťahy s univerzálnejším uchytením k sedadlám väčšiny vozidiel. Vzhľadom na kvalitné zloženie príjemne zahrejú a naviac aj dlho vydržia. Pre väčší komfort pri jazde sú vybavené silnejším polstrovaním. Compass Poťah sedadla TRIKO predný 2 ks tmavosivý poskytuje komfort vodičovi aj spolujazdcovi.

Compass Poťah sedadla TRIKO predný 2 ks modrý
15,18 € 15 €

Posledný kus za túto cenu!

Naťahovacie poťahy s univerzálnejším uchytením k sedadlám väčšiny vozidiel. Vzhľadom na kvalitné zloženie príjemne zahrejú a naviac aj dlho vydržia. Pre väčší komfort pri jazde sú vybavené silnejším polstrovaním. Compass Poťah sedadla TRIKO predný 2 ks modrý poskytuje komfort vodičovi aj spolujazdcovi.

Compass Autopoťahy LAS VEGAS modré
19,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Návlekové poťahy s podporou uchytenia na väčšinu autosedadiel. Vzhľadom na zloženie zo 100% polyesteru príjemne zahrejú a naviac aj dlho vydržia. Pre väčší komfort pri jazde sú v balení aj extra návleky aj na opierku hlavy. Compass Autopoťahy LAS VEGAS modré sú určené na dve predné sedadlá.

CarPoint Poťahy sedadiel - imitácia kože čierne
34,40 €

Akcia

Poťahy sedadiel na celé vozidlo – imitácia kože čierne – sada 8 dielov. Materiál zjemnený polyuretán s podobnými vlastnosťami a vzhľadom, ako má prírodná originálna koža, čierna farba, jednoduchá a rýchla montáž pomocou priložených háčikov a popruhov k spodnej konštrukcii sedadiel

CarPoint Poťahy sedadiel na celé vozidlo - Montreal
44 €

Poťahy sedadiel na celé vozidlo – Montreal sada 9 dielov – univerzálna veľkosť, zadné sedadlá delené na tretiny aj polovice. Veľmi odolný a príjemný elastický materiál, sada pre celé vozidlo (predné sedadlá – zvlášť sedák a operadlo, zadné sedadlá – zvlášť sedák aj operadlo ľubovoľne deliteľné pomocou skrytých zašitých zipsov na jednotlivé tretiny/ na polovice/ na tretinu a dve tretiny/ vcelku, 5× poťah opierky hlavy)

Walser Poťahy na predné sedadlá Kent Zipp-it
36,60 €

Poťahy sedadiel na predné sedadlá Kent Zipp-it červené/ čierne – 2× poťah sedadla a 2× poťah opierky, 100% polyester, 3mm podšívka, testované TUV, vhodné pre autá s bočným airbagom

CarPoint Poťah sedadla ovčia vlna šedá 1ks
69,90 € 54,30 €

Samostatný poťah sedadlá z prírodnej ovčej vlny v farbe antracit. Vhodné pre vozidlá s bočnými airbagmi. Pre príjemné cestovanie a pocit hebkosti aj na dlhých cestách. Testované.

Walser Poťahy na predné sedadlá Hasting Zipp-it
36,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Poťahy sedadiel na predné sedadlá Hasting Zipp-it modré/čierne – 2× poťah sedadla a 2× poťah opierky, 100% polyester, 3mm podšívka, testované TUV, vhodné pre autá s bočným airbagom

CarPoint Poťahy sedadiel - čierne (0310051)
27,70 €

Poťahy sedadiel na celé vozidlo – čierne – sada 6 dielov – Stredná časť z prírodnej bavlny. Centrálna časť – prírodná bavlna zosilnená pre dlhú životnosť, vysokú odolnosť a pohodlné sedenie (nedráždi pokožku pri sedení napr. v letných dňoch pod.

Compass Poťah sedadla TETRIS čierno-modrý
13,80 €

Naťahovacie poťah s uchytením na popruhy u sedadiel väčšiny vozidiel. Vzhľadom na zloženie z polyesteru príjemne zahreje a naviac aj dlho vydržia. Pre väčší komfort pri jazde je poťah vybavený silnejším polstrovaním. Compass Poťah sedadla TETRIS čierno-modrý s veľkosťou 46 × 102 cm poskytuje komfort v prednej časti vozidla.

Walser Poťahy sedadiel na celé vozidlo Flash - modré
44,87 € 41,60 €

Kompletná sada autopoťahov do celého vozidla je opatrená patentovaným bezpečnostným systémom Walser Clix-Airbag. Vďaka svojej konštrukcii Walser Flash dokonale priľnú k vašim sedadlám a chránia ich pred opotrebovaním a nečistotami. Kontrastná kombinácia modrej a čiernej poteší každého fanúšika dizajnu.

KEGEL Poťahy Kronos, veľkosť L, farba sivá-20%
54,80 € 43,49 €

Akcia

Poťahy Kronos sú klasickým prípadom výnimočnej trvanlivosti. Majú klasický dizajn a farby zodpovedajú interiéru takmer každého automobilu. Veľkou výhodou je takmer 100% farebná stálosť.

KEGEL Poťahy predné, rozmer A, čierna farba, model tričko-33%
15,12 € 10,10 €

Akcia

Poťah na predné sedadlo s veľmi jednoduchou montážou. Univerzálny poťah je vyrobený z čierneho bavlneného úpletu z podlaminovanej peny a prírodnej bavlny z hornej časti. Model T-SHIRT (bavlnené tričko).

Walser Walser Autopoťah Hastings sivý
45,26 €

Autopoťah Hastings od švajčiarskeho výrobcu Walser zaujme elegantným čiernosivým farebným prevedením a svojou univerzálnosťou, ktorá zabezpečuje, že tento poťah je vhodný pre všetky typy bežných vozidiel aj s bočnými airbagmi

Walser Walser Autotričko Tuning Star čierno-sivý
9,14 €

Poťah sedadla Tuning Star má univerzálnu veľkosť. Vďaka tomu je vhodný pre všetky štandardné typy vozidiel s bočnými airbagmi a bez nich. Má dĺžku 120 cm a šírku 60 cm. Farba: čierno-sivý.

Walser Walser autopoťahy Thames - šedé
45,68 €

Autopoťah Thames od švajčiarskeho výrobcu Walser vás zaujme elegantným sivým farebným prevedením a svojou univerzálnosťou, ktorá zabezpečuje, že tento poťah je vhodný pre všetky typy bežných vozidiel aj s bočnými airbagmi