Walser Poťahy sedadiel Elegance
45,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Poťahy sedadiel na celé vozidlo Elegance šedej/čiernej – set poťahov sedadiel na predné sedadlá, 9-dielňa sada na celé vozidlo, 100% polyester, 3mm podšívka, testované TUV , vhodné pre autá s bočným airbagom

Walser Poťahy na predné sedadlá Kent Zipp-it
38,90 €

Poťahy sedadiel na predné sedadlá Kent Zipp-it červené/ čierne – 2× poťah sedadla a 2× poťah opierky, 100% polyester, 3mm podšívka, testované TUV, vhodné pre autá s bočným airbagom

Compass Poťah sedadla TRIKO predný 2 ks tmavosivý
15,20 €

Naťahovacie poťahy s univerzálnejším uchytením k sedadlám väčšiny vozidiel. Vzhľadom na kvalitné zloženie príjemne zahrejú a naviac aj dlho vydržia. Pre väčší komfort pri jazde sú vybavené silnejším polstrovaním. Compass Poťah sedadla TRIKO predný 2 ks tmavosivý poskytuje komfort vodičovi aj spolujazdcovi.

CarPoint Poťahy sedadiel na celé vozidlo - Montreal
42,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Poťahy sedadiel na celé vozidlo – Montreal sada 9 dielov – univerzálna veľkosť, zadné sedadlá delené na tretiny aj polovice. Veľmi odolný a príjemný elastický materiál, sada pre celé vozidlo (predné sedadlá – zvlášť sedák a operadlo, zadné sedadlá – zvlášť sedák aj operadlo ľubovoľne deliteľné pomocou skrytých zašitých zipsov na jednotlivé tretiny/ na polovice/ na tretinu a dve tretiny/ vcelku, 5× poťah opierky hlavy)

Compass Poťah sedadla TRIKO predný 2 ks sivý
15,20 €

Naťahovacie poťahy s univerzálnejším uchytením k sedadlám väčšiny vozidiel. Vzhľadom na kvalitné zloženie príjemne zahrejú a naviac aj dlho vydržia. Pre väčší komfort pri jazde sú vybavené silnejším polstrovaním. Compass Poťah sedadla TRIKO predný 2 ks sivý poskytuje komfort vodičovi aj spolujazdcovi.

Walser Podložka na sedadlo Grafis - čierna/modrá
17,53 € 15,90 €

Podložka s mimoriadne vysokou zadnou časťou a strategicky umiestneným čalúnením pre pohodlnú jazdu. Walser Grafis obsahuje vyvýšené penové body o sile 12 mm a počas riadenia uľaví vášmu chrbtu aj sedacím svalom. Vďaka svojej výške podložka zaisťuje aj pohodlné opretie ramien a šije.

Compass Autopoťahy LAS VEGAS modré
19,90 €

Návlekové poťahy s podporou uchytenia na väčšinu autosedadiel. Vzhľadom na zloženie zo 100% polyesteru príjemne zahrejú a naviac aj dlho vydržia. Pre väčší komfort pri jazde sú v balení aj extra návleky aj na opierku hlavy. Compass Autopoťahy LAS VEGAS modré sú určené na dve predné sedadlá.

Compass Poťah sedadla TETRIS čierno-sivý
15,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Naťahovacie poťahy s uchytením na popruhy u sedadiel väčšiny vozidiel. Vzhľadom na zloženie z polyesteru príjemne zahrejú a naviac aj dlho vydržia. Pre väčší komfort pri jazde sú vybavené silnejším polstrovaním. Compass Poťah sedadla TETRIS čierno-sivý s veľkosťou 46 × 102 cm poskytuje komfort dvojici v prednej časti vozidla.

KEGEL Poťahy predné, rozmer A, čierna farba, model tričko
11,54 €

Poťah na predné sedadlo s veľmi jednoduchou montážou. Univerzálny poťah je vyrobený z čierneho bavlneného úpletu z podlaminovanej peny a prírodnej bavlny z hornej časti. Model T-SHIRT (bavlnené tričko).

Compass Poťah sedadla TRIKO predný 2 ks červený
15,20 €

Naťahovacie poťahy s univerzálnejším uchytením k sedadlám väčšiny vozidiel. Vzhľadom na kvalitné zloženie príjemne zahrejú a naviac aj dlho vydržia. Pre väčší komfort pri jazde sú vybavené silnejším polstrovaním. Compass Poťah sedadla TRIKO predný 2 ks červený poskytuje komfort vodičovi aj spolujazdcovi.

KEGEL Poťahy predné, rozmer A, sivá farba, model tričko
11,54 €

Poťah na predné sedadlo s veľmi jednoduchou montážou. Univerzálny poťah je vyrobený z sivého bavlneného úpletu z podlaminovanej peny a prírodnej bavlny z hornej časti. Model T-SHIRT (bavlnené tričko).

Compass Autopoťahy LAS VEGAS sivé
19,48 € 18,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Návlekové poťahy s podporou uchytenia na väčšinu autosedadiel. Vzhľadom na zloženie zo 100% polyesteru príjemne zahrejú a naviac aj dlho vydržia. Pre väčší komfort pri jazde sú v balení aj extra návleky aj na opierku hlavy. Compass Autopoťahy LAS VEGAS sivé sú určené na dve predné sedadlá.

4Cars Poťah sedadla Race sivý
14 €

Univerzálny poťah sedadla s atraktívnym „Race“ dizajnom. Pre všetky typy automobilov. Pripevnenie k sedadlu pomocou gumových popruhov. Poťah spríjemňuje svojou vzdušnosťou a masážnymi účinkami dlhšie sedenie.

KEGEL Poťahy predné, rozmer A, modrá farba, model tričko
11,54 €

Poťah na predné sedadlo s veľmi jednoduchou montážou. Univerzálny poťah je vyrobený z modrého bavlneného úpletu z podlaminovanej peny a prírodnej bavlny z hornej časti. Model T-SHIRT (bavlnené tričko).

CarPoint Poťah sedadla ovčia vlna šedá 1ks
69,90 € 49,90 €
+ doprava zadarmo

Samostatný poťah sedadlá z prírodnej ovčej vlny v farbe antracit. Vhodné pre vozidlá s bočnými airbagmi. Pre príjemné cestovanie a pocit hebkosti aj na dlhých cestách. Testované.

KEGEL Poťahy Kronos, veľkosť L, farba sivá
52,19 €

Poťahy Kronos sú klasickým prípadom výnimočnej trvanlivosti. Majú klasický dizajn a farby zodpovedajú interiéru takmer každého automobilu. Veľkou výhodou je takmer 100% farebná stálosť.

CarPoint Poťahy sedadiel - imitácia kože čierne
41,90 €
+ doprava zadarmo

Poťahy sedadiel na celé vozidlo – imitácia kože čierne – sada 8 dielov. Materiál zjemnený polyuretán s podobnými vlastnosťami a vzhľadom, ako má prírodná originálna koža, čierna farba, jednoduchá a rýchla montáž pomocou priložených háčikov a popruhov k spodnej konštrukcii sedadiel

CRC Ochranný poťah sedadla, opakovane použiteľný
7,63 €

Univerzálny ochranný poťah na predné sedadlá osobných automobilov. Opakovateľne použiteľný. Vyrobený z odolného nylonového materiálu (odpudzuje olej, mastnotu, špinu, vodu). Veľmi jednoduchá, rýchla aplikácia.